tipdesign.cz - široká nabídka nábytku
Nejnovější zboží

Stropní/nástěnné LED osvětlení Qari 22 cm, bílé, voděodolné

Úsporné a voděodolné přisazené svítidlo má klasický kruhový tvar (průměr 22 cm) a lze jej umístit na strop, tak i na stěnu. U osvětlení oceníte LED technologii a vysoký stupeň krytí, díky čemuž je světlo vhodné i do prostor s vysokou vlhkostí, například do koupelny. Může být použito i venku. Tělo i difuzor svítidla jsou vyrobeny z lehkého a trvanlivého plastu v bílé barvě.

849 Kč

Stropní/nástěnné LED osvětlení Nexxo 30×30 cm, černé čtvercové

Přisazené elegantní stropní/nástěnné LED osvětlení je vhodné do interiérů moderních domácností, kanceláří nebo hotelů. Ideální do prostorů s nízkými stropy a oceníte jej v kuchyni, ložnici, obývacím pokoji, pracovně, chodbě či na schodišti. Čtvercové světlo o rozměru 30×30 cm je vyrobeno z kombinace černého ocelového plechu a mléčně bílého plastového difuzoru.

1 149 Kč

Stropní/nástěnné LED osvětlení Nexxo 30×30 cm, bílé čtvercové

Přisazené elegantní stropní/nástěnné LED osvětlení je vhodné do interiérů moderních domácností, kanceláří nebo hotelů. Ideální do prostorů s nízkými stropy a oceníte jej v kuchyni, ložnici, obývacím pokoji, pracovně, chodbě či na schodišti. Čtvercové světlo o rozměru 30×30 cm je vyrobeno z kombinace bílého ocelového plechu a mléčně bílého plastového difuzoru.

1 249 Kč

Stropní/nástěnné LED osvětlení Nexxo 22,5×22,5 cm, bílé hranaté

Přisazené elegantní stropní/nástěnné LED osvětlení je vhodné do interiérů moderních domácností, kanceláří nebo hotelů. Ideální do prostorů s nízkými stropy a oceníte jej v kuchyni, ložnici, obývacím pokoji, pracovně, chodbě či na schodišti. Čtvercové světlo o rozměru 22,5×22,5 cm je vyrobeno z kombinace bílého ocelového plechu a mléčně bílého plastového difuzoru.

849 Kč

Stropní/nástěnné LED osvětlení Nexxo 22,5 cm, černé kulaté

Přisazené elegantní stropní/nástěnné LED osvětlení je vhodné do interiérů moderních domácností, kanceláří nebo hotelů. Ideální do prostorů s nízkými stropy a oceníte jej v kuchyni, ložnici, obývacím pokoji, pracovně, chodbě či na schodišti. Kulaté světlo o průměru 22,5 cm je vyrobeno z kombinace bílého ocelového plechu a mléčně bílého plastového difuzoru.

749 Kč

Stropní/nástěnné LED osvětlení Nexxo 22,5 cm, bílé kulaté

Přisazené elegantní stropní/nástěnné LED osvětlení je vhodné do interiérů moderních domácností, kanceláří nebo hotelů. Ideální do prostorů s nízkými stropy a oceníte jej v kuchyni, ložnici, obývacím pokoji, pracovně, chodbě či na schodišti. Kulaté světlo o průměru 22,5 cm je vyrobeno z kombinace bílého ocelového plechu a mléčně bílého plastového difuzoru.

749 Kč

Stropní/nástěnné LED osvětlení Nexxo 17 cm, bílé čtvercové

Přisazené elegantní stropní/nástěnné LED osvětlení je vhodné do interiérů moderních domácností, kanceláří nebo hotelů. Ideální do prostorů s nízkými stropy a oceníte jej v kuchyni, ložnici, obývacím pokoji, pracovně, chodbě či na schodišti. Čtvercové světlo o rozměru 17×17 cm je vyrobeno z kombinace bílého ocelového plechu a mléčně bílého plastu.

629 Kč

Stropní/nástěnné LED osvětlení Nexxo 12×12 cm, bílé čtvercové

Přisazené elegantní stropní/nástěnné LED osvětlení je vhodné do interiérů moderních domácností, kanceláří nebo hotelů. Ideální do prostorů s nízkými stropy a oceníte jej v kuchyni, ložnici, obývacím pokoji, pracovně, chodbě či na schodišti. Čtvercové světlo o rozměru 12×12 cm je vyrobeno z kombinace ocelového plechu a mléčně bílého plastu.

429 Kč

Stropní/nástěnné LED osvětlení Nexxo 12 cm, bílé kulaté

Přisazené elegantní stropní/nástěnné LED osvětlení je vhodné do interiérů moderních domácností, kanceláří nebo hotelů. Ideální do prostorů s nízkými stropy a oceníte jej v kuchyni, ložnici, obývacím pokoji, pracovně, chodbě či na schodišti. Kulaté světlo o průměru 12 cm je vyrobeno z kombinace ocelového plechu a mléčně bílého plastu.

399 Kč

Stropní/nástěnné LED osvětlení Alvi 50 cm s rámečkem, stmívatelné s ovladačem

Přisazená stropní/nástěnná LED lampa kulatého tvaru o průměru 50 cm je vyrobena z kombinace ocelového plechu a plastu s povrchovou úpravou v bílé barvě. Výsledný design svítidla doladí rámeček v bílé nebo stříbrné barvě, které jsou dodávány v balení. Pomocí ovladače nebo vypínače lze regulovat jas i barvu světla a vytvořit si tak atmosféru vhodnou k relaxování a odpočinku, nebo naopak pro práci a četbu. Nechybí ani časovač, který dovoluje nastavení vypnutí světla. Stropní LED osvětlení vytváří příjemný ambient efekt (podsvětlení), díky kterému vznikají na stropě zajímavé efekty. Funkce nočního světla vytvoří skvělou atmosféru pro usínání v ložnici nebo dětském pokoji. LED osvětlení se také hodí do chodby, předsíně či obývacího pokoje a lze jej umístit na stěnu, tak i na strop.

2 499 Kč

Stropní/nástěnné LED osvětlení Alvi 36 cm s rámečkem, stmívatelné s ovladačem

Přisazená stropní/nástěnná LED lampa kulatého tvaru o průměru 36 cm je vyrobena z kombinace ocelového plechu a plastu s povrchovou úpravou v bílé barvě. Výsledný design svítidla doladí rámeček v bílé nebo stříbrné barvě, které jsou dodávány v balení. Pomocí ovladače nebo vypínače lze regulovat jas i barvu světla a vytvořit si tak atmosféru vhodnou k relaxování a odpočinku, nebo naopak pro práci a četbu. Nechybí ani časovač, který dovoluje nastavení vypnutí světla. Stropní LED osvětlení vytváří příjemný ambient efekt (podsvětlení), díky kterému vznikají na stropě zajímavé efekty. Funkce nočního světla vytvoří skvělou atmosféru pro usínání v ložnici nebo dětském pokoji. LED osvětlení se také hodí do chodby, předsíně či obývacího pokoje a lze jej umístit na stěnu, tak i na strop.

1 499 Kč

Stropní/nástěnné LED osvětlení Ilvi 40 cm, stmívatelné s ovladačem

Přisazená stropní/nástěnná LED lampa kulatého tvaru o průměru 40 cm je vyrobena z kombinace ocelového plechu a plastu s povrchovou úpravou v bílé barvě. Pomocí ovladače nebo vypínače lze regulovat jas i barvu světla a vytvořit si tak atmosféru vhodnou k relaxování a odpočinku, nebo naopak pro práci a četbu. Nechybí ani časovač, který dovoluje nastavení vypnutí světla. Stropní LED osvětlení vytváří příjemný ambient efekt (podsvětlení), díky kterému vznikají na stropě zajímavé efekty. Funkce nočního světla vytvoří skvělou atmosféru pro usínání v ložnici nebo dětském pokoji. Stropní LED osvětlení se také hodí do chodby, předsíně či obývacího pokoje a lze jej umístit na strop či stěnu.

1 499 Kč

Stropní osvětlení Tosh 804300432

Stropní osvětlení ze série Tosh má nadčasový a moderní design díky kombinaci dřeva a kovu v černé matné barvě. Stínidlo se síťovaným vzorem vytvoří příjemný světelný efekt v obývacím pokoji nebo ložnici. Toto 4-bodové osvětlení je perfektní volbou pro industriální styl bydlení.

2 249 Kč

Stropní osvětlení Tosh 804300332

Stropní osvětlení ze série Tosh má nadčasový a moderní design díky kombinaci dřeva a kovu v černé matné barvě. Stínidlo se síťovaným vzorem vytvoří příjemný světelný efekt v obývacím pokoji nebo ložnici. Toto 3-bodové osvětlení je perfektní volbou pro industriální styl bydlení.

1 849 Kč

Nástěnné osvětlení Tosh 804370232

Nástěnné osvětlení ze série TOSH má nadčasový a moderní design díky kombinaci dřeva a kovu v černé matné barvě. Stínidlo se síťovaným vzorem vytvoří příjemný světelný efekt v obývacím pokoji nebo ložnici. Toto osvětlení je perfektní volbou pro industriální styl bydlení.

1 199 Kč

Stropní osvětlení Madras 805300488

Stropní světlo v industriálním vintage stylu ze série Madras vytvoří v místnosti příjemnou atmosféru díky kombinaci dřeva a kovu ve starožitné stříbrné barvě. Svítidlo je doplněno ozdobným kovovým krytem a může sloužit jako decentní doplňkové osvětlení obývacího pokoje nebo ložnice. Varianta se 4 polohovatelnými svítidly.

2 699 Kč

Dezertní mísa Pisa 12 cm, skleněná

Skleněná dezertní mísa v elegantním tvaru o výšce 12 cm. Zmrzlina, koktejl nebo dezert bude v této míse vypadat a chutnat naprosto skvěle.

49 Kč

Dveřní zarážka 9 cm, nerez

Praktická zarážka do dveří, díky které se odteď nebudou dveře samovolně zavírat. Kovová dveřní zarážka je vybavena speciálními pryžovými vložkami. Průměr 9 cm.

99 Kč

Bodové LED osvětlení (1 ks) Square, studená bílá

Bodové LED osvětlení obsahuje 1 ks podhledového světla pro nasvícení vnitřního prostoru vitrín nebo polic. Barva světla studená bílá.

699 Kč

Dekorační soška dřevěný anděl, 13 cm

Dekorační soška anděl držící srdce je vyrobena ze dřeva a má tak přírodní vzhled, který dodává domovu rustikální nádech. Ať už dekoraci umístíte na polici, parapet, komodu či stůl, bude Vám připomínat lásku a ochranu, které andělé symbolizují. Dekorativní figurka může zdobit Vaši domácnost po celý rok, ale také krásně doladí vánoční atmosféru. Výška 13 cm.

79 Kč

Bodové LED osvětlení (1 ks) Square, teplá bílá

Bodové LED osvětlení obsahuje 1 ks podhledového světla pro nasvícení vnitřního prostoru vitrín nebo polic. Barva světla teplá bílá.

769 Kč

Stropní/nástěnné LED osvětlení Zibal, titanová barva

Elegantní stropní nebo také nástěnné LED osvětlení se zatočenou konstrukcí v titanové barvě vytváří atmosférické a jemné světelné efekty a dokonale doladí moderně zařízený interiér.

1 399 Kč

Nástěnná lampa Tommy, černo-zlatá se dřevem

Nástěnná lampa ze série Tommy v jednoduchém, ale moderním stylu, vykouzlí v každé domácnosti útulnou atmosféru. Osvětlení je vyrobeno z matně černého kovu a je doplněno látkovým stínidlem v trendy barevné kombinaci černé a zlaté. Dodatečný dřevěný prvek dodává lampě perfektní styl.

369 Kč

Vývrtka na víno kov

Praktická kovová vývrtka snadno otevře každou láhev na víno.

69 Kč

Úložný koš 30x14x21 cm, hnědý

Dekorativní úložný koš v hnědém provedení o rozměru 30x14x21 cm Vám pomůže v domácnosti udržet přehled a pořádek. Vhodné pro skladování různých věcí.

119 Kč

Dekorativní miska tvar srdce 24,5 cm, cement

Dekorativní cementová miska ve tvaru srdce zútulní Váš domov. Romantický design v šedém provedení vytvoří krásnou atmosféru v každé domácnosti. Velikost 24,5 cm.

149 Kč

Velikonoční dekorace Soška zajíc s pírkem, 19 cm, bílá

Bílý keramický zajíc s jemným peříčkem a hnědým provázkem je nádherná velikonoční dekorace, která oživí každý interiér. Zajíčka lze postavit na poličku, komodu, parapet nebo kamkoliv jinam a vytvořit si tak jarní sváteční atmosféru. Výška 19 cm.

249 Kč

Nástěnné hodiny Kensington Station, 30 cm

Nástěnné dřevěné hodiny ve stylovém provedení s motivem Kensington Station perfektně dotvoří celkový dojem každé místnosti. Průměr 30 cm.

199 Kč

Lustr Bubble, kouřově šedý

Působivý stropní lustr s módní imitací čirých křišťálů uvnitř kouřově šedého kulatého stínidla. V interieru působí vzdušně a zároveň zaujme na pohled.

549 Kč

Lustr Chelsea, imitace zlatých křišťálů

Oslnivý lustr z imitace křišťálu je stále módním doplňkem interiéru. Světlo se rozloží přes četné akrylové kameny ve zlatém transparentním provedení, které připomínají křišťálové sklo. Díky této lampě bude Váš domov stále zářit. Ideální do předsíně, obýváku či ložnice.

999 Kč

Stojánek na vajíčka Luční kvítí, 7 cm

Stojánek na vajíčka o výšce 7 cm s krásným květinovým vzorem se hodí na každý stůl.

85 Kč

Lustr Marie, kouřově černý

Lustr z imitace křišťálu je stále módním doplňkem interieru. V kouřově černém provedení.

1 549 Kč

Stropní LED osvětlení Rondo, 4 kruhy

Stropní LED osvětlení se 4 kruhovými stínidly různých průměrů je skutečným poutačem. Lampa má integrovaný stmívač, díky kterému můžete regulovat jas světla ve třech stupních a přizpůsobit si tak světelné podmínky podle Vašich potřeb. Stropní svítidlo v provedení matný nikl lze stylově kombinovat s moderním nábytkem.

2 399 Kč

Stolní lampa Straw 40 cm, hnědý ratan

Přírodní materiály jsou stále oblíbenější a vnášejí do domova pohodlí. Tato stolní lampa v ratanové vazbě vyzařuje světelné hřejivé akcenty a vytváří atmosférické prostředí. Přirozený vzhled ve světle hnědé barvě se hodí k mnoha moderním stylům vybavení a poskytuje spoustu kouzla. Výška 40 cm.

699 Kč

Sada dveří (2 ks) Calvia, bílá

Sada dveří (2 ks) v univerzálním bílém dekoru z programu Calvia – pro zařízení vaší domácí pracovny nebo kanceláře v moderním a zároveň praktickém stylu. Kombinujte mezi sebou jednotlivé elementy z řady Calvia a vytvořte si tak pracovní prostředí plné ergonomie přesně podle vašich představ.

1 699 Kč

Sada dveří (2 ks) Calvia, starý dub

Sada dveří (2 ks) v útulném dekoru starý dub z programu Calvia – pro zařízení vaší domácí pracovny nebo kanceláře v moderním a zároveň praktickém stylu. Kombinujte mezi sebou jednotlivé elementy z řady Calvia a vytvořte si tak pracovní prostředí plné ergonomie přesně podle vašich představ.

1 699 Kč

Sada dveří a zásuvek (4 ks) Calvia, bílá

Sada dveří a zásuvek (4 ks) v univerzálním bílém dekoru z programu Calvia – pro zařízení vaší domácí pracovny nebo kanceláře v moderním a zároveň praktickém stylu. Kombinujte mezi sebou jednotlivé elementy z řady Calvia a vytvořte si tak pracovní prostředí plné ergonomie přesně podle vašich představ.

2 199 Kč

Úložný kontejner Calvia, starý dub

Úložný kontejner v útulném dekoru starý dub z programu Calvia – pro zařízení vaší domácí pracovny nebo kanceláře v moderním a zároveň praktickém stylu. Kombinujte mezi sebou jednotlivé elementy z řady Calvia a vytvořte si tak pracovní prostředí plné ergonomie přesně podle vašich představ.

4 199 Kč

Stolní lampa Ging, bílá látka

Stylová stolní lampička má stínidlo z bílé látky a výrazné dřevěné nohy s běleným nátěrem.

349 Kč

Stropní osvětlení London, imitace křišťálů

Stropní závěsné světlo v módním provedení kovu s imitací čirých křišťálů.

999 Kč

Dětský regál s úložnými boxy Barevné příšerky

Dětský regál s látkovými úložnými boxy s motivem barevné příšerky – malý nábytek dokonale doplní a rozveselí prostor dětského pokoje. Obsahuje 9 různě velkých boxů, kam můžete ukládat nejen dětské hračky.

999 Kč

Odpadkový koš Monaco 3 l, žlutý

Malý, ale praktický kosmetický odpadkový koš ideální do koupelny nebo na toaletu v kari žluté barvě. Elegantní kovový koš má objem 3 litry a obsahuje vyjímatelnou vnitřní nádobu pro snadné a rychlé vyprazdňování odpadků.

399 Kč

Úložný košík Country 6 l, cappuccino

Úložný košík v ratanovém vzhledu harmonicky zapadne do přirozeného prostředí bydlení ve stylu venkovského domu i do moderního interiéru. Ať už v kuchyni, koupelně, obývacím pokoji nebo dětském pokoji, všude se skvěle hodí k vytvoření pořádku. Dekorativní koš s objemem 6 litrů vypadá elegantně a zároveň zaujme svou funkčností. Barva béžová cappuccino.

169 Kč

Horní LED osvětlení do skříně Tablo

Horní LED osvětlení snadno uchytíte do stropní části skříně a osvětlíte tak vnitřní prostor. Díky zabudovanému senzoru se světlo při otevření dveří samo rozsvítí a při zavření samo zhasne.

1 099 Kč