tipdesign.cz - široká nabídka nábytku
Nejnovější zboží

Kuchyňská rukavice s magnetem Akvarel květiny 29 cm, bílá

Kuchyňská rukavice v bílé barvě s motivem barevných akvarelových květin pro praktické a stylové vaření je vyrobena z kvalitní bavlny. Chňapka je navíc vybavena magnetem, který umožňuje snadné uchycení na různé kovové povrchy, jako je například lednička nebo trouba. Rozměr 14×29 cm.

129 Kč

Kuchyňská rukavice s magnetem Floralis 29 cm, bílá s květinami

Kuchyňská rukavice v bílé barvě s motivem květin pro praktické a stylové vaření je vyrobena z kvalitní bavlny. Chňapka je navíc vybavena magnetem, který umožňuje snadné uchycení na různé kovové povrchy, jako je například lednička nebo trouba. Rozměr 14×29 cm.

129 Kč

Ubrus Velikonoční zajíčci a květiny, 80×80 cm

Elegantní ubrus skvěle oživí váš domov. Motivy zajíců, rostlin a vajec vyobrazených na bílém podkladu dělají z ubrusu skvělou velikonoční dekoraci, která doladí váš stůl během jarních svátků. Rozměr 80×80 cm.

199 Kč

Ubrus Akvarel květiny, 80×80 cm

Elegantní ubrus skvěle oživí váš domov. Barevný přírodní vzor s akvarelovými květinami krásně kontrastuje s čistým bílým pozadím a přidává vašemu stolu nádhernou letní atmosféru. Tento ubrus se stane skvělým ozdobným prvkem při různých oslavách, letních setkáních nebo jen pro momenty klidu a pohody. S rozměry 80×80 cm je ideální pro umístění doprostřed stolu.

199 Kč

Ubrus Floralis, 80×80 cm

Elegantní ubrus skvěle oživí váš domov. Barevný přírodní vzor s květinami krásně kontrastuje s čistým bílým pozadím a přidává vašemu stolu nádhernou letní atmosféru. Tento ubrus se stane skvělým ozdobným prvkem při různých oslavách, letních setkáních nebo jen pro momenty klidu a pohody. Rozměr 80×80 cm.

199 Kč

Kuchyňská zástěra Akvarel květiny, 70×85 cm

Látková zástěra s motivy akvarelových květin je skvělým doplňkem pro všechny kuchaře do kuchyně i pro venkovní grilování a pikniky. S touto zástěrou se ochráníte před skvrnami a špínou, ale zároveň budete mít pocit, že jste se přenesli na pestrobarevnou louku či zahrádku. V této zástěře budete sklízet obdivy u všech kolem vás a budete dokonale sladěni především do jarních a letních dnů.

249 Kč

Kuchyňská zástěra Floralis, 70×85 cm

Látková zástěra s květinovým motivem je skvělým doplňkem pro všechny kuchaře do kuchyně i pro venkovní grilování a pikniky. S touto zástěrou se ochráníte před skvrnami a špínou, ale zároveň budete mít pocit, že jste se přenesli na pestrobarevnou louku či zahrádku. V této zástěře budete sklízet obdivy u všech kolem vás a budete dokonale sladěni především do jarních a letních dnů.

249 Kč

Kuchyňská zástěra Maliny, 70×85 cm

Látková zástěra s motivy malin a motýly je skvělým doplňkem pro všechny kuchaře do kuchyně i pro venkovní grilování a pikniky. S touto zástěrou se ochráníte před skvrnami a špínou, ale zároveň budete mít pocit, že jste se přenesli na pestrobarevnou louku či zahrádku. V této zástěře budete sklízet obdivy u všech kolem vás a budete dokonale sladěni především do jarních a letních dnů.

249 Kč

Běhoun na stůl Velikonoční zajíčci a květiny, 150×40 cm

Elegantní ubrus, známý také jako běhoun, skvěle oživí váš domov. Motivy zajíců, rostlin a vajec vyobrazených na bílém podkladu dělají z ubrusu skvělou velikonoční dekoraci, která doladí váš stůl během jarních svátků. S rozměry 150×40 cm je ideální pro umístění doprostřed stolu.

199 Kč

Běhoun na stůl Akvarel květiny, 150×40 cm

Elegantní ubrus, známý také jako běhoun, skvěle oživí váš domov. Barevný přírodní vzor s akvarelovými květinami krásně kontrastuje s čistým bílým pozadím a přidává vašemu stolu nádhernou letní atmosféru. Tento běhoun se stane skvělým ozdobným prvkem při různých oslavách, letních setkáních nebo jen pro momenty klidu a pohody. S rozměry 150×40 cm je ideální pro umístění doprostřed stolu.

199 Kč

Běhoun na stůl Floralis, 150×40 cm

Elegantní ubrus, známý také jako běhoun, skvěle oživí váš domov. Barevný přírodní vzor s květinami krásně kontrastuje s čistým bílým pozadím a přidává vašemu stolu nádhernou letní atmosféru. Tento běhoun se stane skvělým ozdobným prvkem při různých oslavách, letních setkáních nebo jen pro momenty klidu a pohody. S rozměry 150×40 cm je ideální pro umístění doprostřed stolu.

199 Kč

Běhoun na stůl Maliny, 150×40 cm

Elegantní ubrus, známý také jako běhoun, skvěle oživí váš domov. Barevný přírodní vzor s malinami a motýly krásně kontrastuje s čistým bílým pozadím a přidává vašemu stolu nádhernou letní atmosféru. Tento běhoun se stane skvělým ozdobným prvkem při různých oslavách, letních setkáních nebo jen pro momenty klidu a pohody. S rozměry 150×40 cm je ideální pro umístění doprostřed stolu.

199 Kč

Dekorační polštář Velikonoční zajíčci a květiny 45×45 cm, samet

Elegantní dekorační polštář o rozměrech 45×45 cm je měkký na dotek a jeho hladký sametový povrch nejen dodává pohodlí, ale také přináší krásný design. Motivy zajíců, rostlin a vajec vyobrazených na bílém podkladu dělají z polštáře skvělou velikonoční dekoraci, která doladí váš interiér během jarních svátků.

329 Kč

Dekorační polštář Akvarel květiny 45×45 cm, samet

Elegantní dekorační polštář o rozměrech 45×45 cm s přírodním motivem přináší do vašeho prostoru útulnost, ale i nádech letní svěžesti. Sametový povrch dotváří luxusní pocit při doteku. Na světlém pozadí perfektně vynikne jeho akvarelový barevný květinový motiv a stane se neodolatelným estetickým doplňkem sedaček, křesel či pohovek v oblíbeném prostoru.

329 Kč

Dekorační polštář Floralis 45×45 cm, samet

Elegantní dekorační polštář o rozměrech 45×45 cm s přírodním motivem přináší do vašeho prostoru útulnost, ale i nádech letní svěžesti. Sametový povrch dotváří luxusní pocit při doteku. Na světlém pozadí perfektně vynikne jeho barevný květinový motiv a stane se neodolatelným estetickým doplňkem sedaček, křesel či pohovek v oblíbeném prostoru.

329 Kč

Dekorační polštář Maliny 45×45 cm, samet

Elegantní dekorační polštář o rozměrech 45×45 cm s přírodním motivem přináší do vašeho prostoru útulnost, ale i nádech letní svěžesti. Sametový povrch dotváří luxusní pocit při doteku. Na světlém pozadí vynikne jeho barevný motiv (větvičky malin s červenými plody, bílá kvítka, motýli) a stane se neodolatelným estetickým doplňkem sedaček, křesel či pohovek v oblíbeném prostoru.

329 Kč

Dětský koberec Ares 80×150 cm, silnice vesnice

Koberec s motivem propojených cest tvořící silnice ve vesnici si oblíbí všechny děti. Tento koberec zažene nudu a přinese spoustu zábavy do každého dětského pokojíčku. Hrací, praktický a dekorativní dětský koberec má rozměr 80×120 cm.

399 Kč

Dětský koberec 80×150 cm, veselé planety

Vysoce kvalitní dětský koberec s roztomilým motivem vesmíru v šedém provedení. Barevné veselé planety vybízí děti ke hrám a koberec tak promění dětský pokoj v útulné prostředí. Zároveň se z ratolestí stanou malí astronauti, kteří poznají sluneční soustavu. Rozměr 80×150 cm.

399 Kč

Eko koberec Floki 60×110 cm, antracitový

Ekologický koberec Floki s vysokým vlasem je vyroben z recyklovaného polyesteru a vyznačuje se jednoduchým designem v antracitové barvě. Nadýchaný měkký koberec vytvoří útulnou atmosféru v obývacím pokoji, jídelně nebo ve vstupní části. Skvěle zapadne do moderně i klasicky zařízeného interiéru. Rozměr 60×110 cm.

329 Kč

Koberec Focus 117×160 cm, béžový

Koberec o rozměru 117×160 cm v univerzálním béžovém designu nechá každou místnost zazářit útulnou atmosférou, ať už jde o obývací pokoj, ložnici, předsíň nebo dětský pokoj. Koberec lze snadno kombinovat se stávajícím nábytkem.

899 Kč

Koberec Focus 70×140 cm, béžový

Koberec o rozměru 70×140 cm v univerzálním béžovém designu nechá každou místnost zazářit útulnou atmosférou, ať už jde o obývací pokoj, ložnici, předsíň nebo dětský pokoj. Koberec lze snadno kombinovat se stávajícím nábytkem.

449 Kč

Koberec Focus 160×220 cm, antracitový

Koberec o rozměru 160×220 cm v univerzálním antracitovém designu nechá každou místnost zazářit útulnou atmosférou, ať už jde o obývací pokoj, ložnici, předsíň nebo dětský pokoj. Koberec lze snadno kombinovat se stávajícím nábytkem.

1 699 Kč

Koberec Focus 70×140 cm, antracitový

Koberec o rozměru 70×140 cm v univerzálním antracitovém designu nechá každou místnost zazářit útulnou atmosférou, ať už jde o obývací pokoj, ložnici, předsíň nebo dětský pokoj. Koberec lze snadno kombinovat se stávajícím nábytkem.

449 Kč

Koberec Focus 160×220 cm, béžový

Koberec o rozměru 160×220 cm v univerzálním béžovém designu nechá každou místnost zazářit útulnou atmosférou, ať už jde o obývací pokoj, ložnici, předsíň nebo dětský pokoj. Koberec lze snadno kombinovat se stávajícím nábytkem.

1 699 Kč

Koberec Loft 160×230 cm, béžový

Huňatý a obzvláště měkký koberec v jednoduchém béžovém provedení s mírným leskem je skvělým doplňkem v moderním stylu, který dodá Vašemu obývacímu pokoji nebo ložnici nádech luxusu. Koberec v kožešinovém vzhledu vytváří útulnou atmosféru v každé domácnosti. Rozměr 160×230 cm.

2 199 Kč

Koberec Loft 80×150 cm, šedý

Huňatý a obzvláště měkký koberec v jednoduchém šedém provedení s mírným leskem je skvělým doplňkem v moderním stylu, který dodá Vašemu obývacímu pokoji nebo ložnici nádech luxusu. Koberec v kožešinovém vzhledu vytváří útulnou atmosféru v každé domácnosti. Rozměr 80×150 cm.

699 Kč

Koberec Relief 120×170 cm, barevný

Koberec o rozměru 120×170 cm s působivým vzorem připomínající barevné listí ozvláštní Váš domov a dodá mu moderní vzhled.

1 749 Kč

Polštář z paměťové pěny Curem Intense 66×42 cm

Luxusní polštář o velikosti 66×42 cm je vyroben speciální technologií nástřiku paměťové (visco) pěny CuremfoamTM o vysoké hustotě. Vyznačuje se výbornou tvarovou pamětí a optimalizací své tuhosti podle absorbovaného tepla, tím je dosaženo maximální opory krční páteře. Potah z přírodních vláken je snímatelný na zip a pratelný i na vyšší teplotu, tím pádem je zajištěna optimální hygiena během vašeho spánku.

1 599 Kč

Polštář z paměťové pěny Curem Aero 60×40 cm

Speciální polštář Curem Aero o velikosti 60×40 cm je vyroben z paměťové pěny a je ideální pro ty, kteří mají rádi „málo pod hlavou“. Tento polštář je šetrný ke krční páteři ve všech spánkových polohách. Příjemně poddajná paměťová pěna se dokonale vytvaruje podle zakřivení krční páteře a tvaru hlavy. Potah polštáře je vyroben z přírodních vláken, navíc je snímatelný a pratelný. Tento polštář tak zajišťuje komfort a zároveň požadavky na hygienu během klidného spánku.

1 249 Kč

Dvojitá záclonová souprava ISA 200 cm, válec

Dvojitá záclonová souprava obsahuje dvě kovové tyče a válcové koncovky v provedení stříbrný satén. Délka 200 cm, průměr 19 mm.

449 Kč

Povlečení bavlněný satén, bouřkově šedé, jemné proužky

Moderní ložní povlečení z příjemného bavlněného saténu v bouřkově šedé barvě s jemnými proužky Vám poskytne dokonalý spánek a odpočinek. Měkká a hebká látka, která chladí i hřeje zároveň, je perfektní volbou pro skvělé usínání.

799 Kč

Dekorační polštář Srdce 30×40 cm, stříbrný, imitace králičí kožešiny

Dekorační polštář ve tvaru srdce ve stříbrné barvě má příjemně měkký povrch, který připomíná králičí kožešinu. Polštářek dodá vašemu domovu nádech romantiky a útulnosti. Ideální doplněk pro každý obývací pokoj či ložnici. Rozměr 30×40 cm.

249 Kč

Dekorační polštář Srdce 30×40 cm, růžový, imitace králičí kožešiny

Dekorační polštář ve tvaru srdce v růžové barvě má příjemně měkký povrch, který připomíná králičí kožešinu. Polštářek dodá vašemu domovu nádech romantiky a útulnosti. Ideální doplněk pro každý obývací pokoj či ložnici. Rozměr 30×40 cm.

249 Kč

Dekorační polštář Srdce 30×40 cm, krémový, imitace králičí kožešiny

Dekorační polštář ve tvaru srdce v krémové barvě má příjemně měkký povrch, který připomíná králičí kožešinu. Polštářek dodá vašemu domovu nádech romantiky a útulnosti. Ideální doplněk pro každý obývací pokoj či ložnici. Rozměr 30×40 cm.

249 Kč

Koberec Craft 80×150 cm, mramorová optika, šedo-zlatý

Koberec o obdélném rozměru 80×150 cm s nízkým a příjemně hustým vlasem. Stylový šedo-zlatý design v mramorové optice se dokonale hodí do moderně zařízeného bytu.

1 299 Kč

Dětský koberec 140×200 cm, motiv silnice ve městě

Dětský koberec na hraní o rozměru 140×200 cm zaujme svým nápaditým designem, který je ideální pro všechny fanoušky aut a poskytuje fantastický hrací povrch, na kterém děti mohou se svými autíčky prozkoumávat ulice velkoměsta. Vaše děti se zabaví na dlouhé hodiny, a proto je to skvělý doplněk do dětského pokoje.

999 Kč

Dětský koberec 100×150 cm, motiv silnice ve městě

Dětský koberec na hraní o rozměru 100×150 cm zaujme svým nápaditým designem, který je ideální pro všechny fanoušky aut a poskytuje fantastický hrací povrch, na kterém děti mohou se svými autíčky prozkoumávat ulice velkoměsta. Vaše děti se zabaví na dlouhé hodiny, a proto je to skvělý doplněk do dětského pokoje.

649 Kč

Povlečení Erika, černo-modré, květinový motiv

Ložní povlečení v černo-modré barvě s elegantním motivem květin se hodí do každé ložnice.

899 Kč

Povlečení Gloria 140×200 cm, květinové modré, bavlněný satén

Prodyšné a jemně lesklé povlečení z bavlněného saténu zaujme svým květinovým designem na modrém podkladu. Elegantní ložní povlečení je měkké a příjemné k pokožce. V tomto saténovém povlečení se dokonale vyspíte. Rozměr 140×200 cm.

999 Kč

Koberec Thales 160×220 cm, šedý

Moderní koberec o rozměru 160×220 cm s grafickým vzorem s krátkým vlasem je velmi poutavý a díky šedému provedení také univerzální. Hodí se do obýváku, dětského pokoje nebo třeba do vstupní části.

1 249 Kč

Koberec Edessa 80×150 cm, šedo-zlatý, vintage

Moderní koberec s vintage vzhledem v šedo-zlaté barvě s výraznými vzory připomínající orientální a patchwork styl působí příjemným dojmem. Rozměr 80×150 cm.

499 Kč

Eko koberec Floki 60×110 cm, tmavě zelený

Ekologický koberec Floki s vysokým vlasem je vyroben z recyklovaného polyesteru a vyznačuje se jednoduchým designem v zelené barvě. Nadýchaný měkký koberec vytvoří útulnou atmosféru v obývacím pokoji, jídelně nebo ve vstupní části. Skvěle zapadne do moderně i klasicky zařízeného interiéru. Rozměr 60×110 cm.

329 Kč

Koberec Mossy 60×110 cm, šedý

Moderní a stylový koberec Mossy o rozměru 60×110 cm přináší do interiéru komfort i estetiku. Tento koberec má neutrální šedou barvu, která se snadno kombinuje s různými dekoracemi a nábytkem. Koberec je dostatečně měkký a jemný, a proto se stane pohodlným místem pro chůzi. Díky jednoduchému designu a neutrální barvě lze koberec snadno umístit do různých stylů bydlení, ať už preferujete moderní, minimalistický nebo tradiční vzhled.

399 Kč

Koberec Mossy 115×160 cm, bílý

Moderní a stylový koberec Mossy o rozměru 115×160 cm přináší do interiéru komfort i estetiku. Tento koberec má neutrální bílou barvu, která se snadno kombinuje s různými dekoracemi a nábytkem. Koberec je dostatečně měkký a jemný, a proto se stane pohodlným místem pro chůzi. Díky jednoduchému designu a neutrální barvě lze koberec snadno umístit do různých stylů bydlení, ať už preferujete moderní, minimalistický nebo tradiční vzhled.

1 099 Kč