tipdesign.cz - široká nabídka nábytku
Nejnovější zboží

Postel Ormea 88×202 cm, šedá/oranžová látka

Kompletní jednolůžková postel (válenda) s plochou lůžka 88×202 cm obsahuje zabudovaný rošt, matraci a praktický úložný prostor v dolní části. Potažena kombinací šedé a oranžové látky.

6 999 Kč

Rohová postel Andrew levá 110×200 cm, tmavě šedá látka

Rohová postel o rozměru lůžka 110×200 cm v pěkném designu zaoblených tvarů je vybavena kvalitní matrací ze studené pěny a polohovatelným roštem. Očalouněna látkou v kombinaci tmavě šedá/světle šedá. Levá varianta postele s čelem na pravé straně.

15 999 Kč

Postel s úložnými prostory Step 90×200 cm

Postel s úložnými prostory o velikosti lůžka 90×200 cm – nábytek v zajímavé kombinaci dřevodekoru dub/bílá/imitace šedý beton je ideální pro vybavení dětského i studentského pokoje, pro chlapce i pro dívky, případně i pro dospělé. Praktické úložné prostory doplňují boční přihrádky, kam můžete umístit třeba knížky nebo hračky.

9 499 Kč

Postel Mega 160, 90×200 cm, dub sonoma

Postel o rozměru lůžka 90×200 cm z programu Mega v dekoru dub sonoma – variabilní program nábytku Mega je zcela univerzální a vhodný pro zařízení každé místnosti. Kombinujte mezi sebou jednotlivé díly a vytvořte si tak doma prostředí podle své vlastní fantazie, potřeb a prostorových možností.

4 699 Kč

Dětská postel Kate 90×200 cm, královský kočár

Dětská postel ve tvaru královského kočáru z kolekce Kate pro malé i velké princezny. Nábytek pro holky s růžovými aplikacemi a motivem princeznovské koruny je skvělou inspirací pro zařízení vysněného dětského pokoje.

5 799 Kč

Postel s úložným prostorem Patrik 90×200 cm, dub sonoma

Jednolůžková postel o rozměru 90×200 cm vyniká především svými praktickými úložnými prostory ve spodní části. V dekoru dub sonoma.

4 699 Kč

Postel s úložným prostorem Faro 120×200 cm, dub/bílá

Postel s úložným prostorem z kolekce Faro v trendovém severském stylu zaujme na pohled. Masivní nohy doplňuje kombinace dubu s bílými a šedými plochami. Nábytek je vhodný pro vybavení pokoje všech věkových kategorií – pro děti, teenagery i dospělé.

9 499 Kč

Sada úložných zásuvek pod postel Cariba, dub san remo/grafit, na kolečkách

Sada úložných zásuvek pod postel z programu Cariba v kombinaci dekoru dub san remo a grafitové barvy. Maximálně univerzální konstrukce na kolečkách – stačí zasunout pod jakoukoliv postel.

2 159 Kč

Postel Malmö 90×200 cm, dub sonoma

Moderní a nadčasová postel Malmö je vhodná do každého interieru. Oceníte i praktickou konstrukci s možností nastavení výšky lůžka.

4 199 Kč

Sada úložných zásuvek pod postel Cariba, dub san remo/bílá, na kolečkách

Sada úložných zásuvek pod postel z programu Cariba v kombinaci dekoru dub san remo a bílé barvy. Maximálně univerzální konstrukce na kolečkách – stačí zasunout pod jakoukoliv postel.

2 159 Kč

Postel se zásuvkami Nessy 90×200 cm

Postel se 3 úložnými zásuvkami a přídavným výsuvným lůžkem pro příležitostné spaní v dolní části konstrukce. Najde praktické využití v jakémkoliv dětském pokoji.

7 499 Kč