tipdesign.cz - široká nabídka nábytku
Nejnovější zboží

Dětská postýlka s roštem a zásuvkou LELOYO LUX bílá, 60×120 cm

**Dětská postýlka LELOYO LUX** vám pomůžeme vytvořit ideální zázemí pro komfortní spánek vašeho dítěte. Konstrukce je vyrobena z **masivního borovicového dřeva**, díky kterému je postýlka dostatečná pevná a odolná. Dodávána je **včetně roštu jehož výška je nastavitelná do 3 různých poloh** dle vašich preferencí pro snadnější přístup k dítěti. Ložná plocha o velikosti **60×120 cm** je ohraničena příčkami, kterému umožnují cirkulaci vzduchu a **3 z nich jsou odnímatelné**. Samozřejmostí jsou **oblé hrany** minimalizující riziko zranění. Součástí postýlky je **prostorná zásuvka** pro uložení všeho, co chcete mít při ruce. Matraci do této postýlky je nutné zakoupit samostatně.

3 499 Kč

Dětská postýlka s roštem LELOYO bílá, 60×120 cm

Vytvořte svému nejmenšímu ideální zázemí pro komfortní spánek s **dětskou postýlkou LELOYO**. Vyrobena je z **masivního borovicového dřeva**, které zajišťuje potřebnou pevnost a odolnost. Dodávána je **včetně roštu jehož výšku si můžete nastavit** do 3 různých poloh pro ideální pohodlí. Ložná plocha je ze všech stran ohraničena příčkami, kterému umožnují cirkulaci vzduchu a **3 z nich jsou odnímatelné**. Konstrukce s čistými liniemi je vyhotovena se **zaoblenými hranami** pro větší bezpečnost. Postýlku LELOYO o velikosti ložné plochy **60×120 cm** si můžete pořídit ve více barevných provedeních. Pro zkompletování lůžka je nutné dokoupit matraci.

2 999 Kč

Dětská postýlka s roštem LELOYO borovice, 60×120 cm

Vytvořte svému nejmenšímu ideální zázemí pro komfortní spánek s **dětskou postýlkou LELOYO**. Vyrobena je z **masivního borovicového dřeva**, které zajišťuje potřebnou pevnost a odolnost. Dodávána je **včetně roštu jehož výšku si můžete nastavit** do 3 různých poloh pro ideální pohodlí. Ložná plocha je ze všech stran ohraničena příčkami, kterému umožnují cirkulaci vzduchu a **3 z nich jsou odnímatelné**. Konstrukce s čistými liniemi je vyhotovena se **zaoblenými hranami** pro větší bezpečnost. Postýlku LELOYO o velikosti ložné plochy **60×120 cm** si můžete pořídit ve více barevných provedeních. Pro zkompletování lůžka je nutné dokoupit matraci.

2 999 Kč

Domečková dětská postýlka s roštem LITTLE HOUSE bílá/buk, 60×120 cm

Doplňte dětský pokojíček o domečkovou **dětskou postýlku LITTLE HOUSE** a vytvořte vašemu děťátku ideální zázemí pro komfortní spánek, kde se bude cítit maximálně v bezpečí. Díky modernímu minimalistickému provedení ji snadno sladíte s dalším vybavením místnosti. Vyrobena je z **masivního borovicového dřeva** v bílé barvě s **bukovými prvky**. Vrchní část rámu připomínající domeček je ideálním prostorem pro přidání nebes a dalších nejen dekorativních prvků, které budou podporovat kreativitu vašeho dítěte. Postýlka je **dodávána včetně roštu jehož výšku si můžete nastavit** pro snadnější přístup k dítěti. Bočnice, které chrání před vypadnutím, můžete částečně odejmout. Matraci je nutné zakoupit samostatně.

5 999 Kč

Dětská postel s matrací HOPPY růžová/bílá, 70×140 cm

**Dětská postel HOPPY** potěší svým vzhledem nejedno dítě a zároveň poskytne komfortní spánek. Vyrobena je z laminovaného dřevěného materiálu s potiskem, který se vám bude **snadno udržovat**. Měkké **zaoblené hrany** minimalizují riziko zranění. Nabízí ložnou plochu o velikosti **70×140 cm** a je dodávána **včetně pohodlné matrace**. Postýlka je tak plně vybavena a připravena k užití. Vybrat si můžete z několika dětských motivů.

4 299 Kč

Dětská kolébka ABBIE bílá, 40×90 cm

**Dětská kolébka ABBIE** vyrobená v jednoduchém a nadčasovém designu, je ideálním kouskem do dětského pokoje či ložnice rodičů, který poskytne perfektní zázemí pro vaše miminko. Kolébka z dřevěného materiálu v oblíbené bílé barvě o rozměru **ložné plochy 40×90 cm** je určena pro děti **do cca 6 měsíců**. Postýlka je ze všech stran lemována **zábranou z latěk**, která umožňuje potřebnou cirkulaci vzduchu, ale zároveň chrání před vypadnutím ven. Podpírají ji 2 **stabilní nohy**, které zajišťují potřebnou oporu a zároveň jsou opatřeny praktickými, **otočnými kolečky**, která jsou vybavena **brzdou** pro zafixování kolébky na místě. Pomocí **aretačního tlačítka** můžete kolébku zajistit proti pohybu. Doplňují ji nezbytné **lůžkoviny ze 100% bavlny**, které jsou příjemné k dětské pokožce a vytváří dokonalé prostředí pro klidný spánek. Kolébka je **dodávána i s matrací a baldachýnem** včetně tyče pro zavěšení.

5 499 Kč

Dětská postýlka KALLIE bílá, 70×140 cm

**Dětská postýlka KALLIE** v jednoduchém, nadčasovém designu je díky své praktičnosti ideálním kouskem do dětského pokoje, který bude dlouho sloužit. Vyrobena je z dřevěného snadno udržovatelného materiálu lakovaného bílou barvou s lůžkem o velikosti **70×140 cm**. Vybavena je **lamelovým roštem**, který dítěti poskytne komfortní spánek. Praktickou funkcí je **nastavitelná výška roštu** usnadňující přístup k dítěti. Lze ho nastavit do **3 různých výškových poloh**. Vzhledem k nosnosti až 50 kg postýlku snadno a rychle **přeměníte na dětské lůžko**, které může být využíváno až do přechodu na klasickou postel. Dopřejte svému dítěti bezpečné zázemí pro komfortní a ničím nerušený spánek s dětskou postýlkou KALLIE, která svým vzhledem snadno zapadne do jakéhokoliv dětského pokoje.

4 999 Kč

Dětská postýlka ROXIE bílá, 60×120 cm

**Dětská postýlka ROXIE** vyvedená v jednoduchém, nadčasovém zpracování je díky své **nastavitelnosti** ideálním kusem nábytku do dětského pokoje, který **bude růst s vaším dítětem** a bude tak dlouho sloužit. Postýlka z dřevěného materiálu lakovaného bílou barvou o ložné ploše **60×120 cm** je **vybavena lamelovým roštem**, který dítěti poskytne komfortní spánek. **Výšková nastavitelnost roštu** umožňuje perfektní přizpůsobení se věku dítěte a zároveň usnadní vaši péče o něj. Ze 2 stran je vybavena **příčkami**, díky kterým je zajištěna lepší cirkulace vzduchu. Je pouze na vás zda bude postýlka stát **samostatně a nebo ji připevníte k rodičovské** posteli a díky **5 odnímatelným příčkám** umožníte snadný přístup dítěte k vám během noci. Dopřejte svému nejmenšímu bezpečné útočiště a potřebný komfort s dětskou postýlkou ROXIE.

4 499 Kč

Dětská postýlka LEONELA přírodní, 70×140 cm

**Dětská postýlka LEONELA** v jednoduchém provedení přírodního vzhledu bude díky svému praktickému zpracování růst s vaším dítětem. Je ideální jak pro umístění do dětského pokoje, tak i do ložnice rodičů. Konstrukce je vyrobena z dřevěného materiálu jehož přírodní vzhled snadno zkombinujete s dalším nábytkem. Ze 2 stran konstrukci tvoří **klasické plné čelo** a z dalších 2 stran je postel opatřena **laťkovými bočnicemi**, které brání nechtěnému vypadnutí dítěte ven. Prostor za hlavou nebo boky můžete vyplnit **textilním mantinelem**, který zvyšuje pohodlí a chrání před průvanem. Postýlka je **vybavena matrací a nastavitelným lamelovým roštem**, díky kterému můžete upravit výšku ložné plochy do 3 různých poloh. Pro pohodlný spánek nesmí chybět ani **bavlněný set povlečení na polštář a přikrývku**. Posledním doplňkem je **baldachýn včetně tyče** pro připevnění. Postýlku snadno a bez dalšího příslušenství **přetransformujete na postel pro větší dítko**. Lze ji tak využívat až do přechodu na klasickou postel. Stabilitu postele zajišťují **pevné, kulaté nožky**.

7 499 Kč

Dětská postýlka HOLLIE bílá, 60×120 cm

**Dětská, plně vybavená postýlka HOLLIE** v jednoduchém, moderním provedení bude díky svému praktickému zpracování dlouho sloužit a vašemu dítěti umožní komfortní a bezpečný spánek ať už po boku rodičů nebo ve vlastním pokoji. Vyrobena je z dřevěného materiálu lakovaného bílou barvou, která místnosti dodá čistý vzhled. Vybavena je **lamelovým roštem s matrací, jehož výšku si můžete nastavit do 6 různých poloh** dle aktuálních potřeb. Díky tomu může být postýlka využívána až do přechodu na klasickou postel. Ze tří stran je doplněna o **laťkové bočnice**, které zabraňují pádu během neklidných nocí a **textilní mantinely** brání nebezpečnému prostrkování končetin mezi jednotlivými laťkami. Snadný přístup zajišťuje **textilní bočnice z poslední strany**, kterou jednoduše rozepnete pomocí klasického zipu. Pro pohodlný spánek nesmí chybět ani **bavlněný set povlečení na polštář a přikrývku** v bílé barvě s hravým motivem mráčků o rozměrech **40×60 cm a 100×135 cm**. **Praktická otočná kolečka** umožňují snadnou manipulaci a přesun z místnosti do místnosti. Pomyslnou třešničkou na dortu je **baldachýn nad postel** včetně tyče pro upevnění ke stěně. Dopřejte klidný a pohodlný spánek sobě i svému dítěti s dětskou postýlkou HOLLIE, díky které bude mít každý svůj vlastní spací prostor, ale zároveň můžete být svému nejmenšímu stále nablízku.

8 999 Kč

Dětská postýlka OLO 2 bílá, 60×120 cm, se zásuvkou

**Dětská postýlka se zásuvkou OLO 2** v jednoduchém, nadčasovém provedení je díky své **nastavitelnosti** ideálním kusem nábytku do dětského pokoje, který **bude růst s vaším dítětem**. Postýlka z **masivního borovicového dřeva** v bílé barvě o ložné ploše **60×120 cm** je **vybavena nastavitelným roštem**, který umožňuje nastavení do 3 různých poloh. Ze všech stran je ohraničena postranicemi s příčkami, které zajišťují lepší cirkulaci vzduchu. Díky **3 odnímatelným příčkám** se vaše dítko snadno dostane z postýlky a vám také umožní snadný přístup v případě umístění postýlky k manželské posteli. **Zaoblené hrany** zabraňují nechtěným zraněním. Postýlka je také doplněna o úložný prostor v podobě **postelové zásuvky**.

5 499 Kč

Dětská postýlka CAPA 2 bílá, 60×120 cm, s matrací a zásuvkou

**Dětská postýlka se zásuvkou CAPA 2** je ideálním kusem nábytku do dětského pokoje, který splní veškeré vaše požadavky pro dětský nábytek. Konstrukce s jednoduchými čistými liniemi a **zaoblenými hranami** je vyrobena z **masivního borovicového dřeva** v bílé barvě. Postýlka s ložnou plochou o velikosti **60×120 cm** je vybavena **roštem a pěnovou matrací**. Ložná plocha je nastavitelná do **2 různých výškových poloh** a přizpůsobí se tak růstu dítěte. Ze všech stran je ohraničena příčkovými postranicemi z nichž **3 příčky jsou snadno odnímatelné**, aby se batole mohlo samo dostat do postýlky a ven. Doplněna je také o praktický úložný prostor v podobě **postelové zásuvky**.

5 999 Kč

Dětská postýlka OLO 2 bílá, 60×120 cm, s matrací

**Dětská postýlka OLO 2** vyvedená v jednoduchém, nadčasovém designu a bílé barvě dodá jakémukoli dětskému pokoji čistý vzhled. Díky její **nastavitelnosti** je ideálním kusem nábytku, který bude růst s vaším dítětem. Konstrukce je vyrobena z **masivního borovicového dřeva**, které posteli dodává potřebnou pevnost a odolnost. Ložná plocha o velikosti **60×120 cm** je **výškově nastavitelná** do 3 různých poloh a perfektně se tak přizpůsobí růstu vašeho dítěte. Doplněna je o pohodlnou **pěnovou matraci**. Postýlka je vybavena postranicemi a celá konstrukce je vyhotovena se **zaoblenými hranami** pro zajištění bezpečí. V přední části má **3 snadno odnímatelné příčky**, aby se dítě samo dostalo do postýlky a ven.

4 799 Kč

Dětská postýlka CAPA 2 bílá, 60×120 cm

**Dětská postýlka CAPA 2** v jednoduchém, nadčasovém designu je díky své **praktičnosti a nastavitelnosti** ideálním kouskem do dětského pokoje, který bude dlouho sloužit a přizpůsobí se potřebám vašeho dítě. Vyrobena je z **masivního borovicového dřeva** lakovaného bílou barvou s lůžkem o velikosti **60×120 cm**. Vybavena je **roštem a pěnovou matrací**. Praktickou funkcí je **nastavitelnost do 2 různých výškových poloh**, které usnadní přístup k dítěti. Ze všech stran je ohraničena příčkovými postranicemi z nichž **3 příčky jsou snadno odnímatelné**, aby se batole mohlo samo dostat do postýlky a ven. Konstrukce s čistými liniemi je vyhotovena se **zaoblenými hranami** pro větší bezpečnost.

3 999 Kč

Dětská postýlka PARVATI pinie bílá/dub truffel

Dřevěná dětská postýlka PARVATI představuje ideální nábytek v souladu s požadavky pro děti. Zaoblené hrany postýlky zabraňují nechtěnému ublížení a případnému nebezpečí. Praktickou funkcí je nastavitelná výška ložné plochy, která usnadní přístup k dítěti. Postýlka je vyrobená z laminovaného dřevěného materiálu nenáročného na údržbu. Chcete mít interiér sjednocený do jednoho stylu? Podívejte se na další nábytek ze stejnojmenného nábytkového programu PARVATI.

5 699 Kč

Dětská postýlka INNES bílá

**Dětská postýlka INNES** představuje ideální nábytek v souladu s požadavky pro děti. Zaoblené hrany postýlky zabraňují nechtěnému ublížení a případnému nebezpečí. Praktickou funkcí je **nastavitelná výška ložné plochy**, která usnadní přístup k dítěti. Ložnou plochu lze nastavit až do 3 výškových poloh. Jakmile se dítě začne batolit, jsou k dispozici také **3 vyjímatelné příčky**, aby dítě snadno samo dostalo do postýlky a ven. Postýlka je vyrobená z fóliovaného dřevěného materiálu nenáročného na údržbu. Do postýlky se vejde **matrace o rozměrech 70×140 cm**. Chcete mít interiér sjednocený do jednoho stylu? Podívejte se na další nábytek ze stejnojmenného nábytkového programu INNES.

5 499 Kč