tipdesign.cz - široká nabídka nábytku
Nejnovější zboží

Nastavitelný psací stůl JELAO borovice

Výškově nastavitelný studentský stůl JELAO má vše co potřebuje a nedělá žádné kompromisy, pokud jde o ergonomii, protože je vybaven nastavitelným náklonem a výškou. Výška je nastavitelná až do 96 cm. Pracovní desku individuálně přizpůsobíte v závislosti na úkolu. Odnímatelné zarážky jsou praktické a udrží dokumenty na stole. Psací stůl JELAO je vybaven praktickou zásuvkou, která je ideální pro odložení psacích potřeb a jiných drobností. Stůl je vyroben z masivní lakované borovice.

4 299 Kč

Nastavitelný psací stůl CUKURADU bílá

Výškově nastavitelný stůl CUKURADU využijete pro širokou škálu činností. Jeho výška je nastavitelná až do 89 cm a můžete si určit i úhel náklonu desky. Stůl je vybaven praktickou přihrádkou, která je ideální pro odložení psacích potřeb a jiných drobností. Součástí stolu jsou zelené i růžové elementy, sami se můžete rozhodnout, které využijete. Deska stolu je vyrobena z kvalitního MDF materiálu.

4 224 Kč

Psací stůl LILO světlý jasan/růžová

**Psací stůl LILO** kombinuje moderní design jemných linií a hravý minimalistický styl. Neutrální a světlé pastelové barvy se hodí do každého pokojíčku. Psací stůl perfektně poslouží jako **pracovní místo**, ale také jako zábavný koutek třeba pro PC sestavu. Stůl má úložné místo s otočnými dvířky a praktickou zásuvku, která nabízí prostor pro věci, které musí být hned po ruce u pracovní plochy. Psací stůl je vyrobený z **laminované dřevotřískové desky**, materiál je **nenáročný** na údržbu. Chcete mít interiér sjednocený do jednoho stylu? Podívejte se na další nábytek ze stejnojmenného nábytkového programu LILO.

5 399 Kč

Psací stůl MERSEY prkenný dub/grafit

**Psací stůl MERSEY** představuje moderní **industriální styl**, který kombinuje přírodní a tmavé barvy. Díky svému praktickému designu se hodí jak do dětského, tak do studentského pokoje. Psací stůl perfektně poslouží jako **pracovní místo**, ale také jako zábavný koutek třeba pro PC sestavu. Pracovní deska je vyrobena ze snadno udržovatelného **laminovaného materiálu** s dekorem prkenného dubu. **Kovové nohy** ve tvaru U zajišťují perfektní stabilitu celkového stolu. Chcete mít ložnici sjednocenou do jednoho stylu? Podívejte se na další nábytek ze stejnojmenného nábytkového programu MERSEY.

6 499 Kč

Psací stůl PARVATI pinie bílá/dub truffel

Jednoduchý psací stůl v romantickém venkovském stylu. Úložný díl se zásuvkou a otevřenými poličkami lze variabilně namontovat vpravo či vlevo. Stůl je vyrobený z kvalitního lamina v příjemné kombinaci dekorů bílé pinie a dubu truffel.

4 874 Kč

Psací stůl LILO světlý jasan/modrá

**Psací stůl LILO** kombinuje moderní design jemných linií a hravý minimalistický styl. Neutrální a světlé pastelové barvy se hodí do každého pokojíčku. Psací stůl perfektně poslouží jako **pracovní místo**, ale také jako zábavný koutek třeba pro PC sestavu. Stůl má úložné místo s otočnými dvířky a praktickou zásuvku, která nabízí prostor pro věci, které musí být hned po ruce u pracovní plochy. Psací stůl je vyrobený z **laminované dřevotřískové desky**, materiál je **nenáročný** na údržbu. Chcete mít interiér sjednocený do jednoho stylu? Podívejte se na další nábytek ze stejnojmenného nábytkového programu LILO.

4 744 Kč

Psací stůl PLANO 06 dub nash/bílá/beton

Moderní psací stůl PLANO se bude hezky vyjímat nejenom v dětském či studentském pokoji. Díky svému čistému designu a praktickým rozměrům ho můžete umístit i do vaší ložnice. Tento design definuje kombinace dekorů dubu nash, betonu a odstínu bílé barvy, což v místnosti působí příjemným dojmem. Dostatek místa pro jakoukoliv činnost poskytne horní deska o šířce 120 cm. Pod ní se skrývá větší zásuvka, kam lze vložit vše potřebné. Další úložný prostor naleznete v levé části stolu, a to v podobě otevřené přihrádky a skříňky. Laminovaný dřevěný materiál se snadno udržuje. Stůl můžete kombinovat s ostatními druhy nábytku z programu PLANO.

3 574 Kč

Psací stůl QUBIC 08 dub artisan/šedá

**Psací stůl QUIBIC 08** vnese do dětských pokojů industriální prvky. Kombinace ocelově černé a šedé barvy společně s dekorem dubu artisan dělá nábytek QUBIC velice **univerzálním** a dokonale se hodí do chlapeckého i dívčího pokoje. **Stůl** disponuje prostornou pracovní deskou, která umožňuje práci na PC i psaní domácích úkolů. **Prostorné zásuvky** pod deskou stolu slouží k uložení kancelářských potřeb a různých dokumentů. Ve spodní části se nachází úložný prostor za otočnými dvířky s vloženou policí. **Úsporné LED osvětlení** podtrhuje kontrast barev a zároveň může posloužit i jako lampička. Nábytek je vyroben z **odolné laminované desky** zakončené odolnou **hranou ABS**. Hrany plní funkci především ochrannou, a to zejména proti mechanickému poškození a vnikání vlhkosti do materiálu. Skříň lze kombinovat s ostatním nábytkem z programu QUBIC.

5 699 Kč

Psací stůl EMPOLI dub sanremo/grafit

Psací stůl EMPOLI je spojením vzdušného vzhledu a praktického využití. Jednoduchý vzhled s imitací dubu v kombinaci s moderními barvami tvoří stůl, který působí masivním dojmem. Dostatečně **velká pracovní deska** umožní rozložit potřebné předměty. Externí úložný prostor je možné doplnit kontejnerem, určitě si vyberete z naší široké nabídky. Stůl je vyrobený z **dřevotřískové desky** nenáročné na údržbu a lze ho kombinovat s ostatním nábytkem z **programu EMPOLI**.

3 639 Kč

Psací stůl VANNES bílá

**Psací stůl VANNES** představuje jednoduchý moderní styl v podobě bílé neutrální barvy. Díky svému praktickému designu se hodí jak do dětského, tak do studentského pokoje. Psací stůl perfektně poslouží jako **pracovní místo**, ale také jako zábavný koutek třeba pro PC sestavu. Psací stůl je vyroben ze snadno udržovatelného **laminovaného materiálu** Chcete mít ložnici sjednocenou do jednoho stylu? Podívejte se na další nábytek ze stejnojmenného nábytkového programu VANNES.

5 069 Kč

Nastavitelný psací stůl BERNIS bílá

Výškově nastavitelný studentský stůl BERNIS má vše co potřebuje a nedělá žádné kompromisy, pokud jde o ergonomii, protože je vybaven nastavitelným náklonem a výškou. Výška je nastavitelná až do 96 cm. Pracovní desku individuálně přizpůsobíte v závislosti na úkolu. Odnímatelné zarážky jsou praktické a udrží dokumenty na stole. Deska stolu je vyrobena z kvalitního MDF materiálu. Psací stůl BERNIS je vybaven praktickou zásuvkou, která je ideální pro odložení psacích potřeb a jiných drobností. Součástí stolu jsou růžové i modré elementy, sami se můžete rozhodnout, které využijete.

2 799 Kč

Psací stůl PHILOSOPHY PH-09 bílá/grafit

**Psací stůl PHILOSOPHY** perfektně vyřeší pracovní místo v interiéru a díky svému hravému modernímu designu se hodí do dětských a studentských pokojů. Psací stůl nabízí velkou pohodlnou pracovní plochu. **Praktický šuplík** pod pracovní deskou zajistí to, abyste měli vše potřebné při ruce. Stůl disponuje také **krytým prostorem s 1 vloženou policí**. Psací stůl má minimalistické úchytové provedení a je vyroben z **laminovaného dřevěného materiálu**, který je odolný a nenáročný na údržbu. Chcete mít interiér sjednocený do jednoho stylu? Podívejte se na další nábytek ze stejnojmenného nábytkového programu PHILOSOPHY.

2 924 Kč

Psací stůl ANGEL 80 dub craft bílý

Program ANGEL je moderním řešením nejen pro mladé lidi, ale pro všechny, kteří upřednostňují spojení jemného barevného provedení a moderního stylu a zároveň nenáročnou údržbu. Nábytek je totiž vyroben z odolného lamina, pro které jsou typické vlastnosti jako zvýšená odolnost proti teplu i vlhku, při správném zacházení se jedná o materiál s dlouhou životností. Psací stůl ANGELO 80 má k dispozici praktický úložný prostor v podobě 3 zásuvek, každá s nosností až do 5 kg. Pracovní deska díky šířce 119 cm a hloubce 60 cm, s nosností do 20 kg, poskytuje určitý komfort, co se místa týče a které určitě oceníte během vysokého pracovního nasazení nebo plnění jiných povinností. Splní vaše požadavky jako je praktičnost a funkčnost. Bezúchytový nábytek působí čistým dojmem. Snadná a rychlá montáž.

3 899 Kč

Psací stůl LASER modrá/šedá

**Psací stůl LASER** je vyroben v moderním hravém designu, který kombinuje praktické prvky. Tento originální styl se hodí do dětských nebo studentských pokojů. Psací stůl perfektně poslouží jako **pracovní místo**, ale také jako zábavný koutek třeba pro PC sestavu. **Zásuvky** pod pracovní deskou zastupují praktické úložné místo. Pod nimi se nachází prostor s otočnými dvířky a 1 vloženou policí. Stůl je vyrobený z **laminovaného dřevěného materiálu**, který není náročný na údržbu. Chcete mít interiér sjednocený do jednoho stylu? Podívejte se na další nábytek ze stejnojmenného nábytkového programu LASER.

3 899 Kč