tipdesign.cz - široká nabídka nábytku
Nejnovější zboží

Nástěnná police CUBES 38 bílá, 3 ks

**Nástěnné police CUBES 38** v minimalistickém, nadčasovém provedení jsou vyvedeny v **univerzálním bílém** provedení, které snadno zapadne téměř do jakéhokoli interiéru. Set **3 kusů polic o stejné velikosti** poskytne nejen odkládací prostor pro širokou škálu předmětů, ale police se také stanou jedinečnou dekorací. **Variabilním sestavením** zvládnete vytvořit prostor, který bude dokonale odrážet vaši osobnost.

699 Kč

Police na zeď Shelvy 80 cm, dub artisan

Police na zeď o šířce 80 cm v dekoru dub artisan – jednoduchý univerzální design pasuje do každého interieru i místnosti. Kovové konzoly pro zavěšení jsou prakticky ukryty ze zadní strany.

499 Kč

Police na zeď Shelvy 60 cm, dub artisan

Police na zeď o šířce 60 cm v dekoru dub artisan – jednoduchý univerzální design pasuje do každého interieru i místnosti. Kovové konzoly pro zavěšení jsou prakticky ukryty ze zadní strany.

399 Kč

Nástěnná police Liverpool, dub

Nástěnná police z kolekce Liverpool – univerzálně pasuje na každou zeď. V útulném dubovém dřevodekoru.

1 399 Kč

Houpačka FITHOME 2 bříza

Pokud chcete potěšit své děti můžete svoji domácí tělocvičnu obohatit o kvalitní **houpačku FITHOME 2**, kterou snadno připevníte na žebřiny s hrazdou a užijete si spoustu zábavy. Jednoduchý sedák je vyroben z pevné **březové překližky** a svým vzhledem bude dokonale ladit s žebřinami. Výšku sedu si můžete **variabilně nastavit**. O bezpečí vašich dětí se nemusíte obávat, jelikož houpačku drží pevné **lano s nosností až 110 kg**. Houpačka FITHOME 2 je dodávána **samostatně bez žebřin, hrazdy i gymnastických kruhů**, které si můžete dokoupit z našeho sortimentu.

1 199 Kč

Hrazda FITHOME 90 bříza

**Hrazda FITHOME 90** je speciálně vyrobena pro žebřiny FITHOME o šířce 90 cm a rozšiřuje možnosti jejich využití. Je ideální volbou pro protažení a posílení vrchní poloviny těla ať už bude cvičit se zátěží nebo bez. Vyrobena je z **březové překližky** a svým vzhledem dokonale ladí s žebřinami. Díky **závěsnému systému** ji jednoduše nasadíte a nemusíte nic šroubovat. Hrazdu můžete zavěsit také na jednu z nižších příček a nechat vyřádit vaše děti. K hrazdě FITHOME 90 je nutné **samostatně dokoupit žebřiny** ze stejnojmenné řady o šířce 90 cm. Pro ještě větší zpestření si můžete **individuálně pořídit gymnastické kruhy či houpačku FITHOME**.

1 999 Kč

Hrazda FITHOME 80 bříza

**Hrazda FITHOME 80** je příslušenstvím speciálně vyrobeným pro žebřiny FITHOME o šířce 80 cm, které zvyšuje jejich multifunkčnost a jistě ozvláštní váš trénink. Vyrobena je z **březové překližky** a svým vzhledem dokonale ladí s žebřinami. Díky **závěsnému systému** ji jednoduše připevníte a nemusíte nic šroubovat. Hrazdu můžete zavěsit také na jednu z nižších příček a nechat vyřádit vaše děti. K hrazdě FITHOME 80 je nutné **samostatně dokoupit žebřiny** ze stejnojmenné řady o šířce 80 cm. Pro ještě větší zpestření si můžete **individuálně pořídit gymnastické kruhy či houpačku FITHOME**.

1 999 Kč

Žebřiny FITHOME 245×90 buk

**Žebřiny FITHOME 245×90** jsou dokonalým řešením pro každého, kdo se chce udržovat ve fyzické kondici v domácím prostření. Využít je můžete pro různé typy cvičení, ale využívat je mohou i vaše děti. Vyrobeny jsou z **masivního bukového dřeva** s lakovanou povrchovou úpravou, které zajišťuje odolnost celé konstrukce proti mechanickému poškození. Kvalitní zpracování a vysoká **nosnost až 130 kg** zaručují stabilitu a **vysoký stupeň bezpečí** během nejrůznějších druhů cvičení. Do bočnic je vsazeno **12 pevných příček s roztečí 18 cm**. Pro připevnění doplňků jako jsou hrazdy, kruhy a další prvky jsou vhodné vrchní příčky. Žebřiny jsou dodávány včetně montážní sady, která obsahuje mimo jiné rohové profily pro snadné uchycení ke stěně, ale **hmoždinky a šrouby je nutné dokoupit samostatně** v závislosti na typu stěny. **Fotografie jsou pouze ilustrativního charakteru** a mohou se lišit počtem příček. K žebřinám FITHOME 245×90 si můžete **samostatně dokoupit hrazdu, gymnastické kruhy a houpačku**, které nejsou součástí balení.

3 699 Kč

Žebřiny FITHOME 230×90 buk

**Žebřiny FITHOME 230×90** jsou multifunkčním pomocníkem do domácí posilovny, který využijete pro **protažení i posílení celého těla**. Žebřík je vhodný i pro děti, kterým pomůže v **rozvíjení pohybových aktivit** v bezpečném domácím prostředí. Vyroben je **z masivního bukového dřeva** s lakovaným povrchem, které zajišťuje stabilitu, odolnost a dlouhou životnost celé konstrukce. Kvalitní zpracování a vysoká **nosnost až 130 kg** zaručují vysoký stupeň bezpečí během cvičení. Do bočnic je vsazeno **11 pevných příček s roztečí 18 cm**. Vrchní příčky můžete využít k montáží doplňků, díky kterým bude cvičení různorodější. Žebřiny jsou dodávány včetně montážní sady, která mimo jiné obsahuje rohové profily pro uchycení ke stěně, ale **hmoždinky a šrouby je nutné dokoupit samostatně** v závislosti na typu stěny. Uvedená **fotografie jsou pouze ilustrativního charakteru** a mohou se lišit počtem příček. K žebřinám FITHOME 230×90 si můžete **samostatně dokoupit hrazdu, gymnastické kruhy a houpačku**, které nejsou součástí balení.

3 499 Kč

Žebřiny FITHOME 245×80 buk

**Žebřiny FITHOME 245×80** jsou praktickým nástrojem s multifunkčním využitím, který je určen nejen pro nejrůznější typy cvičení, ale také pro rozvíjení sportovních aktivit u vašich děti zábavnou formou. Žebřík je vyroben z **masivního bukového dřeva** s lakovanou povrchovou úpravou, které zajišťuje stabilitu a odolnost celé konstrukce. Kvalitní zpracování a vysoká **nosnost až 130 kg** zaručují vysokou **bezpečnost** během cvičení. Do bočnic je vsazeno **12 pevných příček s roztečí 18 cm**. Vrchní příčky jsou ideální pro přimontování doplňků, díky kterým bude cvičení různorodější a zábavnější. Dodáván je včetně montážní sady, která mimo jiné obsahuje rohové profily pro uchycení ke stěně, ale **hmoždinky a šrouby je nutné dokoupit samostatně** v závislosti na typy stěny. **Fotografie jsou pouze ilustrativního charakteru** a mohou se lišit počtem příček. K žebřinám FITHOME 245×80 si můžete **samostatně dokoupit hrazdu, gymnastické kruhy a houpačku**, které nejsou součástí balení.

3 599 Kč

Žebřiny FITHOME 230×80 buk

**Žebřiny FITHOME 230×80** jsou cvičebním nástrojem s multifunkčním využitím ideálním pro gymnastické tréninky, rehabilitační i silové cvičení či rozvíjení pohybových aktivit u vašich dětí. Vyrobeny jsou z **masivního bukového dřeva** s lakovanou povrchovou úpravou, které zajišťuje odolnost celé konstrukce proti mechanickému poškození. Kvalitní zpracování a vysoká **nosnost až 130 kg** zaručují stabilitu a vysoký stupeň bezpečí během nejrůznějších druhů cvičení. Do bočnic je vsazeno **11 pevných příček s roztečí 18 cm**. Pro připevnění doplňků jako jsou hrazdy, kruhy a další jsou vhodné vrchní příčky. Dodávány jsou včetně montážní sady, která obsahuje mimo jiné rohové profily pro snadné uchycení ke stěně, ale **hmoždinky a šrouby je nutné dokoupit** samostatně v závislosti na typu stěny. **Fotografie jsou pouze ilustrativního charakteru** a mohou se lišit počtem příček. K žebřinám FITHOME 230×80 si můžete **samostatně dokoupit hrazdu, gymnastické kruhy a houpačku**, které nejsou součástí balení.

3 499 Kč

Žebřiny FITHOME 220×80 buk

**Žebřiny FITHOME 220×80** jsou multifunkčním pomocníkem do domácí posilovny, který využijete pro protažení i posílení celého těla. Žebřík je vhodný i pro děti, kterým pomůže v rozvíjení pohybových aktivit v bezpečném domácím prostředí. Vyroben je z **masivního bukového dřeva** s lakovaným povrchem, které zajišťuje stabilitu, odolnost a dlouhou životnost celé konstrukce. Kvalitní zpracování a vysoká **nosnost až 130 kg** zaručují vysoký stupeň bezpečí během cvičení. Do bočnic je vsazeno **10 pevných příček s roztečí 18 cm**. Vrchní příčky můžete využít k montáží doplňků, díky kterým bude cvičení různorodější a zábavnější. Dodáván je včetně montážní sady, která mimo jiné obsahuje rohové profily pro uchycení ke stěně, ale **hmoždinky a šrouby je nutné dokoupit** samostatně v závislosti na typu stěny. Uvedená **fotografie jsou pouze ilustrativního charakteru** a mohou se lišit počtem příček. K žebřinám FITHOME 220×80 si můžete **samostatně dokoupit hrazdu, gymnastické kruhy a houpačku**, které nejsou součástí balení.

3 299 Kč

Žebřiny FITHOME 200×80 buk

**Žebřiny FITHOME 200×80** jsou ideálním nástrojem pro gymnastické tréninky, rehabilitační i silové cvičení či rozvíjení pohybových aktivit u vašich dětí. Žebřík je vyroben z **masivního bukového dřeva** s lakovanou povrchovou úpravou, které zajišťuje stabilitu a odolnost celé konstrukce. Kvalitní zpracování a vysoká **nosnost až 130 kg** zaručují vysokou bezpečnost během cvičení. Do bočnic je vsazeno **9 pevných příček s roztečí 18 cm**. Vrchní příčky jsou ideální pro přimontování doplňků, díky kterým bude cvičení různorodější a zábavnější. Dodáván je včetně montážní sady, která mimo jiné obsahuje rohové profily pro uchycení ke stěně, ale **hmoždinky a šrouby je nutné dokoupit** samostatně v závislosti na typu stěny. **Fotografie jsou pouze ilustrativního charakteru** a mohou se lišit počtem příček. K žebřinám FITHOME 200×80 si můžete **samostatně dokoupit hrazdu, gymnastické kruhy a houpačku**, které nejsou součástí balení.

2 999 Kč

Předsíňový panel OMARU dub sonoma

Předsíňový panel OMARU hravě poskytne místo pro rychlé odložení svršků a všech nutných módních doplňků. Vyrobený je **z laminovaného dřevěného materiálu**, který se vyznačuje snadnou udržovatelností i dlouhou životností. Dekor dubu sonoma pak vnese do interiéru nádech přírody. Horní část nabízí polici s praktickou šatní tyčí a ve spodní části panelu je k dispozici dvojice háčků. Předsíňový panel OMARU se stane vkusným doplňkem a zajistí logické členění a pořádek vaší předsíně.

1 599 Kč

Nástěnný regál SIMPLE dub wotan/bílá

**Nástěnný regál SIMPLE** v jednoduché kombinaci bílé barvy s oblíbeným dubovým dekorem dodá vaší domácnosti **čistý, přírodní nádech** a zároveň ji obohatí o odkládací prostory. **2 otevřená odkládací okna** o nosnosti 7 kg jsou ideální na drobnosti denní potřeby či vystavení menších dekorativních předmětů. Vše je vsazeno do panelu v přírodní **dekoru dubu wotan**. Tento praktický a zároveň stylový doplněk jednoduše zapadne téměř do jakékoli místnosti. Regál je vyroben z laminovaného dřevěného materiálu, který **není náročný na údržbu**.

4 099 Kč

Regál se zrcadlem SIMPLE dub wotan/bílá

**Regál se zrcadly SIMPLE* v minimalistickém, nadčasovém zpracování kombinuje klasickou bílou barvu s oblíbeným **dekorem dubu wotan**. Tato kombinace dodá vašemu domovu čistý, přírodní nádech. **2 menší zrcadla** vám umožňují si kdykoli zkontrolovat svůj vzhled a zároveň dokonale projasní a opticky zvětší interiér. **2 hranatá odkládací okna** o nosnosti 7 kg jsou ideální pro odkládání drobností denní potřeby či vystavení malých dekorativních předmětů. Vše je vsazeno do panelu v přírodním dekoru a společně vytváří praktický a stylový bytový doplněk v **nástěnném** provedení.

2 999 Kč

Nástěnná police BIRLAN dub artisan/šedá

Stylová nástěnná police BIRLAN perfektně doladí každý obývací pokoj vyznávající moderní styl. Přímé linie a kombinace dekoru dubu artisan s šedou barvou vás uchvátí na první pohled. Nabídne vám prostor pro různé dekorace, fotografie a jiné předměty, které chcete mít vždy na očích. Police je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu, který se vyznačuje snadnou údržbou. Obohaťte vaši domácnost dalším nábytkem z programu BIRLAN.

1 999 Kč

Předsíňový panel MANHATTAN dub havelland cognac

Předsíňový panel MANHATTAN bude správným zázemím pro odložení kabátu, kabelky nebo klobouku, které budete mít v případě potřeby opět rychle po ruce. Zároveň bude váš vstupní prostor působit vždy úhledně a organizovaně. O to se postarají kovové háčky, šatní tyč a police, které poskytnou odkládací prostor svrškům, které si potřebujete na chodbě odložit. Panel MANHATTAN postačí k tomu, aby vaše předsíň byla příjemným uvítacím prostorem.

4 999 Kč

Šatní panel Cariba, dub san remo

Šatní panel s tyčí a policemi z programu Cariba v dekoru dub san remo. Pro univerzální montáž k boční straně jakékoliv skříně.

1 549 Kč

Police na zeď Shelvy 80 cm, vintage optika dřeva

Police na zeď o šířce 80 cm ve vintage optice dřevěných latí – jednoduchý univerzální design pasuje do každého interieru i místnosti. Kovové konzoly pro zavěšení jsou prakticky ukryty ze zadní strany.

499 Kč

Nástěnná polička ARIES bílá vysoký lesk

Jednoduchá, nástěnná police ARIES nechá vyniknout vaše oblíbené knihy i dekorace. Pomůže zaplnit prázdnou zeď, která už nikdy nebude fádní, vytvoří dodatečný odkládací prostor na místě, které by jinak zůstalo nevyužito. Její jenoduchý, minimalistický vzhled a zpúsob ukotvení vytváří dojem, jakoby by byla police součást stěny. Moderní police ARIES se snadno stane elegantním doplňkem kdekoli ve vaší domácnosti.

299 Kč

Věšák Malea, dub san remo

Přirozené tóny dubového dřevodekoru San Remo vytváří útulnou atmosféru domova, kam se budete vždy rádi vracet.

1 299 Kč

Nástěnný věšákový panel Amanda 440, lesklý bílý

Zařiďte si svůj domov moderně, prakticky a zároveň univerzálně – nástěnný věšákový panel z kolekce Amanda v bílém lesku dokonale pasuje ke všem interierovým barvám, obkladům anebo tapetám. Snadno tak zařídíte celou předsíň.

5 299 Kč

Nástěnná police Carlos, dub sonoma, 75 cm

Nástěnná police Carlos o šířce 75 cm v dekoru dub sonoma je zcela univerzální a vhodná do jakéhokoliv pokoje.

399 Kč

Nástěnná police Carlos, dub sonoma, 120 cm

Nástěnná police Carlos o šířce 120 cm v dekoru dub sonoma je zcela univerzální a vhodná do jakéhokoliv pokoje.

499 Kč

Předsíňový věšákový panel Indy, vintage optika

Předsíňový věšákový panel v industriálním stylu upoutá pozornost již na pohled skvělou vintage optikou dřevěných latí a obroušeného kovu. Nábytek tak dokonale podtrhne osobitost vašeho interieru. Obsahuje polici s šatní tyčí i závěsné háčky.

3 499 Kč

Nástěnná police Jasmin, grafit/dub

Nástěnná police v provedení grafit s dubovým dřevodekorem z kolekce Jasmin – nábytek v moderním venkovském stylu s důrazem na detail navazuje na tradici útulně zařízeného domova a přímo láká k tomu, abyste si vytvořili prostředí, kde se budete cítit dobře. Kombinujte tak jednotlivé elementy z této řady a vytvořte si stylový rustikální interier s nádechem tradice.

2 299 Kč

Nástěnná police Carlos, dub artisan, 120 cm

Nástěnná police Carlos o šířce 120 cm v dekoru dub artisan je zcela univerzální a vhodná do jakéhokoliv pokoje.

499 Kč

Nástěnná police Carlos, dub artisan, 75 cm

Nástěnná police Carlos o šířce 75 cm v dekoru dub artisan je zcela univerzální a vhodná do jakéhokoliv pokoje.

399 Kč

Nástěnná police Carlos, dub artisan, 40 cm

Nástěnná police Carlos o šířce 40 cm v dekoru dub artisan je zcela univerzální a vhodná do jakéhokoliv pokoje.

349 Kč

Nástěnná police Carlos, bílá, 150 cm

Nástěnná police Carlos o šířce 150 cm v bílé barvě je zcela univerzální a vhodná do jakéhokoliv pokoje.

549 Kč

Nástěnná police Dark, černý kámen

Nástěnná police z kolekce Dark – dodejte Vašemu bytu nádech extravagance s nábytkem v industriálním stylu. Povrchy v imitaci černého lávového kamene doplňuje originální zavěšení z pravé kůže.

1 299 Kč

Předsíňový panel YORKE dub/černá, šířka 44 cm

Své každodenně nošené kabáty, kabelky a bundy nemusíte pracně skládat a ukládat do skříně, stačí jej zavěsit na panel YORKE a zůstanou nepokrčené a stále po ruce. Díky svému tvaru a velikosti se panel hodí i do menšího vstupního prostoru, kde dokáže poskytnout potřebné zázemí. Kovové háčky a šatní tyč s lakovanou povrchovou úpravou unesou tíhu vašich plných kapes. Chladnost kovového lakovaného rámu v kombinaci s hřejivostí dřeva tvoří neutuchající, dokonalou kombinaci. Nástěnný panel YORKE lze volně kombinovat s dalšími prvky stejnojmenné kolekce. Spolu s ním vnesete do vašeho domova jednoduchost a funkčnost.

4 599 Kč

Předsíňový panel YORKE dub/černá, šířka 30 cm

Předsíňový panel YORKE představuje minimalistický odkládací prostor pro kabáty, kabelky či klobouky. Díky svému tvaru a velikosti se hodí i do menšího vstupního prostoru, kde dokáže poskytnout zázemí pro odložení aktuálně nošených kabátů a bund. Kovové háčky a šatní tyč s lakovanou povrchovou úpravou unesou tíhu vašich plných kapes. Chladnost kovového lakovaného rámu v kombinaci s hřejivostí dřeva tvoří neutuchající, dokonalou kombinaci. Nástěnný panel YORKE lze volně kombinovat s dalšími prvky stejnojmenné kolekce. Spolu s ním vnesete do vašeho domova jednoduchost a funkčnost.

3 699 Kč

Sada 2 ks nástěnných policových boxů YORKE dub/černá

Dvojice nástěnných polic YORKE poskytne zázemí pro odložení doplňků, které chcete mít v předsíni po ruce a zároveň poskytne místo pro dekorace, které uvítací prostor oživí a zútulní. Chladnost kovového lakovaného rámu v kombinaci s hřejivostí dřeva tvoří neutuchající, dokonalou kombinaci. Nástěnné police YORKE lze volně kombinovat s dalšími prvky stejnojmenné kolekce. Spolu s ním vnesete do vašeho domova jednoduchost a útulnost.

2 899 Kč

Nástěnná police Basic 90 cm, černá

Jednoduchá nástěnná police v barvě černá a o šířce 90 cm. Polička je naprosto univerzální do každé místnosti. Kovové konzoly pro zavěšení police na zeď jsou součástí balení.

349 Kč

Nástěnná police Basic 60 cm, bílá

Jednoduchá nástěnná police v barvě bílá a o šířce 60 cm. Polička je naprosto univerzální do každé místnosti. Kovové konzoly pro zavěšení police na zeď jsou součástí balení.

249 Kč

Nástěnná police Basic 120 cm, dub sonoma

Jednoduchá nástěnná police v dekoru dub sonoma a o šířce 120 cm. Polička je naprosto univerzální do každé místnosti. Kovové konzoly pro zavěšení police na zeď jsou součástí balení.

399 Kč

Nástěnná police Basic 90 cm, dub sonoma

Jednoduchá nástěnná police v dekoru dub sonoma a o šířce 90 cm. Polička je naprosto univerzální do každé místnosti. Kovové konzoly pro zavěšení police na zeď jsou součástí balení.

349 Kč

Police na časopisy ELVÍRA černá

Máte doma spoustu časopisů a nevíte, kam s nimi? Police na časopisy ELVÍRA se stane praktickou základnou pro tiskoviny, díky které štosy časopisů reorganizujete do vkusného bloku s dekorativním přesahem – to napomůže k logickému členění i pořádku v domácnosti. Konstrukce je z kovu a nabízí čtyři stupně, které pojmou dostatečné množství časopisů a jiných tiskovin.

999 Kč

Nástěnný regál GOVA přírodní

**Nástěnný regál GOVA** v nadčasovém, minimalistickém designu pomůže zaplnit a vytvořit **odkládací prostor** na místě, které by jinak zůstalo nevyužité. 3 horizontální a 2 vertikálně umístněné **police z borovicového dřeva** utváří originální místo pro uložení knih, květin, fotografií a různých dekorací. **Jednoduché, univerzální provedení** regál předurčuje k využití prakticky v jakékoli části vašeho domova.

799 Kč

Nástěnný regál UVODO borovice

Nástěnný regál UVODO vyzdobí vaši místnosti praktickým úložným prostorem. Materiál z masivní borovice přidává na čistém vzhledu regálu. Díky svému provedení ho můžete umístit do libovolné polohy, která vašemu interiéru nejvíce sluší. Vaše dekorace, fotografie či květiny tak budete mít vždycky na očích.

799 Kč

Předsíňový panel MARISOL antracitová

Předsíňový panel MARISOL hravě poskytne místo pro rychlé odložení svršků a všech nutných módních doplňků. Vyrobený je **z laminovaného dřevěného materiálu**, který se vyznačuje snadnou udržovatelností i dlouhou životností. Horní část nabízí polici s praktickou šatní tyčí a ve spodní části panelu je k dispozici dvojice háčků. Předsíňový panel MARISOL se stane vkusným doplňkem a zajistí logické členění a pořádek vaší předsíně.

1 899 Kč

Police na zeď Shelvy 23,5 cm, dub artisan

Police na zeď o šířce 23,5 cm v dekoru dub artisan – jednoduchý univerzální design pasuje do každého interieru i místnosti. Kovové konzoly pro zavěšení jsou prakticky ukryty ze zadní strany.

259 Kč