tipdesign.cz - široká nabídka nábytku
Nejnovější zboží

Závěsná zásuvka SIMPLE dub wotan

**Závěsná zásuvka SIMPLE** působící minimalistickým, nadčasovým dojmem je vyvedena v přírodním **dekoru dubu wotan**, který snadno sladíte s dalším vybavením místnosti. Praktické **nástěnné provedení** nabízí úložný prostor v podobě **široké zásuvky**, kam uložíte vše, co chcete mít neustále při ruce. Jako odkládací plocha také skvěle poslouží vrchní deska. Zásuvka SIMPLE je vyrobena z materiálu **nenáročného na údržbu** a je ideálním doplňkem nejen do předsíní, ale také do ložnic, pracoven či obývacích pokojů.

3 499 Kč

Věšák Malea, dub san remo

Přirozené tóny dubového dřevodekoru San Remo vytváří útulnou atmosféru domova, kam se budete vždy rádi vracet.

1 199 Kč

Předsíňový šatní panel Barcelo, dub viking

Předsíňový šatní panel z kolekce Barcelo – nábytek v dřevodekoru dub viking dodá prostoru předsíně velmi útulné domácké klima. Tento šatní panel se hodí jak do moderního, tak do klasicky zařízeného interieru.

2 149 Kč

Nástěnná police Linate, bílý lesk/dub, 150 cm

Nástěnná police o šířce 150 cm z programu Linate – stylový nábytek se zaoblenými liniemi působí velmi elegantně. Dřevodekor dub Truffel vytváří s lesklými bílými plochami příjemný kontrast a dokonale se hodí do moderně zařízeného bytu.

1 149 Kč

Nástěnná police Cardiff 133 cm, vintage optika dřeva

Nástěnná police z kolekce Cardiff – exkluzivní optika v městském industriálním stylu v kombinaci imitace broušeného kovu s vintage optikou dřevěných prken. Snadno si tak zařídíte interier, který bude nejen praktický, ale i zajímavý na pohled.

1 599 Kč

Předsíňový panel KRISTINA bílá

Předsíňový panel KRISTINA je ideálním místem pro odložení kabátu, kabelky či klobouku. Barevně neutrální provedení působí elegantně a bude se vyjímat v moderním interiéru. **Háčky spolu s odkládací policí** se postarají o to, že budete mít vše vždy po ruce, ale zároveň bude vaše předsíň vypadat stále uspořádaně a bude vždy připravena vítat hosty. Přidejte k panelu KRISTINA lavici a máte rázem plně funkční sestavu, která bude slušet každé i sebemenší předsíní.

1 599 Kč

Nástěnná police BRAY 3 dub/černá

Nástěnná polička BRAY 3 bude dominantou každého interiéru. Police jsou vyrobené z kvalitního MDF materiálu, který se vyznačuje snadnou údržbou. Pevná kovová konstrukce dotahuje průmyslový styl k dokonalosti. Vylaďte si domácnost s pomocí nástěnné police BRAY 3.

449 Kč

Nástěnný regál FALKEN hnědá

Vystavte si své oblíbené knížky, fotky, květiny a dekorace na tomto rohovém nástěnném regálu, který se pyšní originálním designem. Kromě nevšedních tvarů zaujme i svou snadnou údržbou. K dispozici má 5 poliček, mezi kterými je 20 cm volného prostoru. Jednotlivá police unese až 15 kg. Díky rohovému umístění se hodí i do malých místností, kde nezabere tolik místa na zdi.

499 Kč

Předsíňový panel FRESNO bílá/dub artisan, šířka 117 cm

**Předsíňový panel FRESNO** v moderním, minimalistickém zpracování představuje praktické řešení pro malé interiéry, kterým díky trendy kombinaci čistě bílé barvy a přírodního **dekoru dubu artisan** dodá hřejivý, útulný nádech. Háčky spolu s odkládací policí a šatní tyčí nabízí dostatek místa pro rychlé odložení svršků, doplňků a dalších nezbytností, které chcete mít při ruce při příchodu či odchodu z domova. Součástí panelu je také zrcadlo, které mimo jiné **prosvětlí a opticky zvětší i malé interiéry**. Vyroben je z laminovaného dřevěného materiálu v kombinaci s kovovými detaily. Pokud toužíte po reprezentativním vstupním prostoru v jednotném designu, doplňte panel FRESNO o další nábytek ze stejnojmenné kolekce.

11 999 Kč

Předsíňový panel FRESNO bílá/dub artisan, šířka 80 cm

**Předsíňový panel FRESNO** představuje praktické řešení pro rychlé odložení svršků, doplňků a dalších nezbytností, které chcete mít při ruce při příchodu či odchodu z domova. Vrchní část nabízí prostornou **odkládací polici** s kovovou konstrukcí sloužící jako **šatní tyč**. Dále je panel vybaven **5 odkládacími háčky** pro snadné zavěšení oblečení. Spodní část panelu nabízí ještě *úložný prostor s hloubkou 6 cm**. Panel je vyroben z laminovaného dřevěného materiálu v kombinaci čistě bílé barvy a přírodního **dekoru dubu artisan**, která dodá vašemu domovu na útulnosti. Pro sladěný vzhled vaší předsíně můžete dokoupit i **další nábytkové kusy z programu FRESNO**.

8 999 Kč

Předsíňový panel FRESNO dub artisan

**Předsíňový panel FRESNO** v moderním, minimalistickém zpracování obohatí vaši předsíň o praktický odkládací prostor. Přírodní **dekor dubu artisan** s detaily v grafitové barvě dodá vašemu domovu hřejivý, útulný nádech. Konstrukce nabízí **3 výklopné háčky** pro pohodlné zavěšení nejrůznějších svršků a doplňků. Díky praktickému nástěnnému provedení ho bez problému umístíte **i do malých interiérů**. Panel je vyrobený z laminovaného dřevěného materiálu **nenáročného na údržbu**. Pro vytvoření sladěné předsíně si můžete dokoupit i **další prvky z kolekce FRESNO**.

3 399 Kč

Předsíňový panel FRESNO bílá

**Předsíňový panel FRESNO** vyvedený v moderním, minimalistickém zpracování napomůže k udržení pořádku ve vaší předsíni a vytvoření reprezentativního vstupního prostoru. Panel vyrobený z laminovaného dřevěného materiálu v klasické bílé barvě nabízí **3 výklopné háčky** pro pohodlné zavěšení nejrůznějších svršků a doplňků. Díky praktickému nástěnnému provedení je vhodný i do malých interiérů. Panel **není náročný na údržbu**. Pro jednotný vzhled místnosti můžete dokoupit i **další prvky z kolekce FRESNO**.

2 899 Kč

Nástěnný věšákový panel Pablito, bílý lesk

Nástěnný věšákový panel v kombinaci bílého lesku a kovu prakticky doplní jakoukoliv moderní předsíň nebo šatnu. Obsahuje šatní tyč, závěsné háčky i odkládací polici.

1 799 Kč

Předsíňový panel YORKE dub/černá, šířka 44 cm

Své každodenně nošené kabáty, kabelky a bundy nemusíte pracně skládat a ukládat do skříně, stačí jej zavěsit na panel YORKE a zůstanou nepokrčené a stále po ruce. Díky svému tvaru a velikosti se panel hodí i do menšího vstupního prostoru, kde dokáže poskytnout potřebné zázemí. Kovové háčky a šatní tyč s lakovanou povrchovou úpravou unesou tíhu vašich plných kapes. Chladnost kovového lakovaného rámu v kombinaci s hřejivostí dřeva tvoří neutuchající, dokonalou kombinaci. Nástěnný panel YORKE lze volně kombinovat s dalšími prvky stejnojmenné kolekce. Spolu s ním vnesete do vašeho domova jednoduchost a funkčnost.

4 599 Kč

Nástěnný regál FALKEN bílá

Vystavte si své oblíbené knížky, fotky, květiny a dekorace na tomto rohovém nástěnném regálu, který se pyšní originálním designem. Kromě nevšedních tvarů zaujme i svou snadnou údržbou. K dispozici má 5 poliček, mezi kterými je 20 cm volného prostoru. Jednotlivá police unese až 15 kg. Díky rohovému umístění se hodí i do malých místností, kde nezabere tolik místa na zdi.

499 Kč

Nástěnná police ENIS DS8 jilm/černá

Moderní víceúčelová police. Materiál snadno udržovatelné lamino. Přírodní, minimalistický design. Dodáváno v demontovaném stavu

989 Kč

Nástěnná police Planet, dub/bílá/modrá

Nástěnná police z programu Planet – kombinace světlého dubového dekoru, bílé a mořské modré barvy vypadá zajímavě. Nábytek je tak ideální pro zařízení dětského nebo studentského pokoje, případně i dospělých.

1 849 Kč

Nástěnná police Almo, 110 cm, dub estana/antracit

Nástěnná police o šířce 110 cm z kolekce Almo – zajímavý design nábytku ozvláštňuje antracitová struktura lamel, která vyniká v kontrastu se světlými plochami dubového dřevodekoru. Tento nábytek upoutá pozornost na pohled a zároveň plní svůj praktický účel.

1 549,90 Kč

Nástěnné police AVA bílá, set 3 ks

Set 3 nástěnných polic AVA v rozdílných velikostech, které se stanou praktickým a dekorativním úložným prostorem. Tyto stylové police z dřevovláknitých desek MDF skvěle oživí prázdné stěny a dají vyniknout rodinným fotografiím, rostlinám, sběratelským prvkům a dalším dekoracím.

449 Kč

Nástěnná police NURMES 26 hnědá

**Nástěnná police NURMES 26** v nadčasovém provedení ve vintage, rustikální hnědé barvě je praktickým a dekorativním **úložným prostorem**. Tato stylová police skvěle **oživí prázdné stěny** a dá možnost vyniknout rodinným fotografií, rostlinám, sběratelským prvkům a dalším dekoracím. Díky **nosnosti 10-15 kg** ji můžete využít také pro uložení koupelnových či kuchyňských potřeb. Vyrobena je z **kvalitní a odolné MDF desky**.

399 Kč

Předsíňový šatní panel Milan, dub artisan/šedá

Předsíňový šatní panel z kolekce Milan – nábytek pro ty, kteří chtějí mít prostor předsíně zařízen moderně, prakticky a zároveň útulně. Kombinace hřejivých tónů dřevodekoru dub artisan s šedými povrchy vypadá velmi dobře v každém interieru.

2 999 Kč

Věšákový panel Romance, modřín/dub

Romantické kouzlo nábytku v elegantním venkovském stylu podtrhují dekorativní reliéfy předních ploch a kombinace běleného sibiřského modřínu s útulnými tóny dubového dřevodekoru.

2 499 Kč

Nástěnný regál UVODO borovice

Nástěnný regál UVODO vyzdobí vaši místnosti praktickým úložným prostorem. Materiál z masivní borovice přidává na čistém vzhledu regálu. Díky svému provedení ho můžete umístit do libovolné polohy, která vašemu interiéru nejvíce sluší. Vaše dekorace, fotografie či květiny tak budete mít vždycky na očích.

799 Kč

Akustický obkladový panel COLMAN dub sonoma

Akustický obkladový panel COLMAN promění každou místnost na moderní prostor. Má vlastnost absorpce zvuku, díky čemuž zlepšuje akustiku v prostoru. Je složen z tenkých lamel připevněných na filcu. Způsob připevnění je uveden v přiloženém montážním návodu. Celková tloušťka panelu je 2,2 cm.

1 699 Kč

Akustický obkladový panel COLMAN beton

Akustický obkladový panel COLMAN promění každou místnost na moderní prostor. Má vlastnost absorpce zvuku, díky čemuž zlepšuje akustiku v prostoru. Je složen z tenkých lamel připevněných na filcu. Způsob připevnění je uveden v přiloženém montážním návodu. Celková tloušťka panelu je 2,2 cm.

1 699 Kč

Akustický obkladový panel COLMAN černá

Akustický obkladový panel COLMAN promění každou místnost na moderní prostor. Má vlastnost absorpce zvuku, díky čemuž zlepšuje akustiku v prostoru. Je složen z tenkých lamel připevněných na filcu. Způsob připevnění je uveden v přiloženém montážním návodu. Celková tloušťka panelu je 2,2 cm.

1 699 Kč

Akustický obkladový panel COLMAN dub

Akustický obkladový panel COLMAN promění každou místnost na moderní prostor. Má vlastnost absorpce zvuku, díky čemuž zlepšuje akustiku v prostoru. Je složen z tenkých lamel připevněných na filcu. Způsob připevnění je uveden v přiloženém montážním návodu. Celková tloušťka panelu je 2,2 cm.

1 699 Kč

Police na zeď Shelvy 60 cm, vintage optika dřeva

Police na zeď o šířce 60 cm ve vintage optice dřevěných latí – jednoduchý univerzální design pasuje do každého interieru i místnosti. Kovové konzoly pro zavěšení jsou prakticky ukryty ze zadní strany.

429 Kč

Police na zeď Shelvy 80 cm, vintage optika dřeva

Police na zeď o šířce 80 cm ve vintage optice dřevěných latí – jednoduchý univerzální design pasuje do každého interieru i místnosti. Kovové konzoly pro zavěšení jsou prakticky ukryty ze zadní strany.

539 Kč

Nástěnná police Kassel, vintage optika kovu

Nástěnná police z programu Kassel ve vintage optice obroušeného kovu. S tímto nábytkem si tak snadno můžete zařídit byt laděný do vintage anebo industriálního stylu. Poličku můžete využít samostatně anebo spolu s dalšími elementy z této produktové řady.

489 Kč

Nástěnná police s přihrádkou Lyon 130 cm, bílá lesk

Nástěnná police s přihrádkou o celkové šířce 130 cm z programu Lyon – polici v bílém provedení s lesklým rámem můžete snadno sladit s jakýmikoliv barvami vašeho interieru.

1 699 Kč

Nástěnná police Carlos, šedý beton, 75 cm

Nástěnná police Carlos o šířce 75 cm v imitaci šedého betonu je zcela univerzální a vhodná do jakéhokoliv pokoje.

479 Kč

Předsíňový panel VAL černá/hnědá, šířka 66 cm

Předsíňový panel VAL vás zaujme industriálním stylem. Skvěle se hodí do obývacího pokoje, předsíně, šatny, pracovny i ložnice. Celý předsíňový panel má nosnost 40 kg, můžete si tak bez obav odložit veškeré věci každodenní potřeby. Kovové háčky můžete využít k odložení oblečení, kabelek, šál, nebo klíčů. Kovová tyč je ideální pro zavěšení ramínek s oblečením a horní police poslouží k vystavení dekorací, knih, nebo květin.

699 Kč

Předsíňový panel VAL černá/hnědá, šířka 60 cm

Předsíňový panel VAL vás zaujme industriálním stylem. Skvěle se hodí do obývacího pokoje, předsíně, šatny, pracovny i ložnice. Celý předsíňový panel má nosnost 46 kg, můžete si tak bez obav odložit veškeré věci každodenní potřeby. Kovové háčky můžete využít k odložení oblečení, kabelek, šál, nebo klíčů. Kovová tyč je ideální pro zavěšení ramínek s oblečením a horní police poslouží k vystavení dekorací, knih, nebo květin.

699 Kč

Nábytková deska LUCIE dub sonoma, šířka 80 cm

Nábytkovou desku LUCIE lze využít, při zakoupení odpovídajícího držáku (konzole), jako polici. Vyrobena je z laminované dřevotřískové desky o síle 18 mm.

249 Kč

Nábytková deska LUCIE dub sonoma, šířka 60 cm

Nábytkovou desku LUCIE lze využít, při zakoupení odpovídajícího držáku (konzole), jako polici. Vyrobena je z laminované dřevotřískové desky o síle 18 mm.

199 Kč

Nábytková deska LUCIE bílá, šířka 80 cm

Nábytkovou desku LUCIE lze využít, při zakoupení odpovídajícího držáku (konzole), jako polici. Vyrobena je z laminované dřevotřískové desky o síle 18 mm.

249 Kč

Nábytková deska LUCIE bílá, šířka 60 cm

Nábytkovou desku LUCIE lze využít, při zakoupení odpovídajícího držáku (konzole), jako polici. Vyrobena je z laminované dřevotřískové desky o síle 18 mm.

199 Kč

Nástěnná police Fly 122 cm, dub artisan

Nástěnná police z programu Fly – v dřevodekoru dub artisan působí útulně.

1 079 Kč

Sada polic GIA dub, set 3 ks

Praktická sada tří polic GIA bude ideální volbou do domácností, ve kterých hraje hlavní roli příroda, minimalismus a praktičnost. Vyrobeny jsou **z masivního dubového dřeva** s přirozenou kresbou, což interiéru vdechne přírodní dojem. Rozdílné velikosti navíc utvoří z fádní stěny nejen stylový, ale i praktický úložný prostor na knihy a dekorace. Díky svému minimalistickému vzhledu, masivnímu dřevu a přírodnímu odstínu snadno zapadnout do obývacího pokoje, ložnice nebo do jídelny.

4 999 Kč

Nástěnná police NURMES 40 hnědá

**Nástěnná police NURMES 40** v nadčasovém provedení ve **vintage**, rustikální hnědé barvě je praktickým a dekorativním úložným prostorem. Tato stylová police skvěle **oživí prázdné stěny** a dá možnost vyniknout rodinným fotografiím, rostlinám, sběratelským předmětům a dalším dekoracím. Díky její **multifunkčnosti** ji můžete využít téměř v jakékoli místnosti vašeho domova. Maximální **zatížení činí 10-15 kg**. Vyrobena je z kvalitní a odolné MDF desky, která **není náročná na údržbu**.

399 Kč

Předsíňový panel BOSTON bílá/antracitová

Předsíňový panel BOSTON hravě poskytne místo pro rychlé odložení svršků a všech nutných módních doplňků. Vyrobený je **ze dřevovláknitého materiálu MDF**, který se vyznačuje snadnou udržovatelností i dlouhou životností. Laděný je pak do bílé matné barvy, která je doplněna policí v kontrastním antracitovém odstínu. Pod policí se nachází šatní tyč a ve spodní části panelu je k dispozici trojice háčků. Předsíňový panel BOSTON se stane vkusným doplňkem a zajistí logické členění a pořádek vaší předsíně.

2 699 Kč

Nástěnný regál GOVA přírodní

**Nástěnný regál GOVA** v nadčasovém, minimalistickém designu pomůže zaplnit a vytvořit **odkládací prostor** na místě, které by jinak zůstalo nevyužité. 3 horizontální a 2 vertikálně umístněné **police z borovicového dřeva** utváří originální místo pro uložení knih, květin, fotografií a různých dekorací. **Jednoduché, univerzální provedení** regál předurčuje k využití prakticky v jakékoli části vašeho domova.

799 Kč

Předsíňový šatní panel se zrcadlem Tira, dub artisan

Předsíňový šatní panel se zrcadlem z programu Tira – moderní a zároveň útulný nábytek v dřevodekoru dub artisan. Panel se skládá odkládací police, závěsné šatní tyče a závěsných háčků.

6 499 Kč