tipdesign.cz - široká nabídka nábytku
Nejnovější zboží

Závěsné houpací křeslo Valencia, světle hnědé

Závěsné houpací křeslo ve světlé hnědé imitaci ratanu je doplněno polštáři pro příjemnou pohodu nejen na zahradě, ale i třeba v interieru. Můžete v něm popíjet odpolední kávu, číst si anebo jen tak v klidu relaxovat. Houpací křeslo ve tvaru vajíčka vypadá atraktivně a skvěle tak doplní prostor v zákoutí vaší zahrady i venkovní terasy.

6 499 Kč

Závěsné houpací křeslo Murcia, krémové

Závěsné houpací křeslo z kovu a propletené imitace krémového ratanu bude vypadat atraktivně na každé venkovní zahradě. Pohodlně měkký polštář poskytne pohodlí a vy si tak budete moct užívat pohodové houpání v přírodě. Toto houpací křesílko můžete umístit nejen na dvorek či terasu, ale bude zajímavě vypadat i třeba v interieru.

4 999 Kč

Závěsné houpací křeslo Izeda, hnědé

Závěsné houpací křeslo z kovu a propletené imitace hnědého ratanu je oblíbeným doplňkem na zahradě domu anebo kdekoliv na venkovní terase. Houpací křeslo obsahuje měkký členitý polštář a podhlavník pro vytvoření pohodové atmosféry během posezení anebo pohodového houpání v přírodě. Toto křeslo můžete umístit například i do interieru zimní zahrady.

3 599 Kč

Ratanové houpací křeslo Rock

Houpací křeslo z přírodního ratanu působí velmi útulně a dotváří stylovou atmosféru bytu. Včetně sedacího a opěrného polštáře pro příjemně měkké sezení. Toto ratanové křeslo ocení ho každý, kdo se rád obklopuje přírodními materiály.

5 499 Kč

Houpací křeslo Lindberg, béžová látka

Oblíbené houpací křeslo pro chvíle domácí pohody – nyní v moderním stylu. Příjemně tvarovaný sedák očalouněn látkou v barvě pískově béžová. Oblíbíte si moderní design křesla a díky svým rozměrům najde své místo v jakkoliv velké místnosti.

3 999 Kč