tipdesign.cz - široká nabídka nábytku
Nejnovější zboží

Hrnek 620 ml, tmavě modrý, květinový

Keramický hrnek v tmavě modré barvě s bílým květinovým vzorem je ideální pro každodenní pití kávy nebo čaje. Objem 620 ml.

249 Kč

Hrnek Home, 700 ml

Velký keramický hrnek o objemu 700 ml v provedení dvoubarevné glazury s dekorem Home je vhodný na horké i studené nápoje.

129 Kč

Hrnek s podšálkem Floralia 200 ml, krémový

Hrnek s podšálkem je vyroben z porcelánu New Bone China v krémovém provedení a je zdoben jemným květinovým vzorem. Je ideální pro vychutnání si kávy, čaje nebo horké čokolády. Objem 200 ml je ideální pro běžné použití, podšálek chrání váš stůl před kapkami a dodává hrnku elegantní vzhled.

89 Kč

Hrnek Floralia 300 ml, krémový

Elegantní hrnek je vyroben z porcelánu New Bone China v krémovém provedení a je zdoben jemným květinovým vzorem. Je ideální pro vychutnání si kávy, čaje nebo horké čokolády. Objem 300 ml je ideální pro běžné použití.

59 Kč

Šálek s podšálkem Diamond Line 220 ml, bílý s reliéfem

Elegantní šálek s podšálkem z kolekce Diamond Line je vyroben z bílého porcelánu se zdobným reliéfem.

129 Kč

Šálek s podšálkem Dots 290 ml, červený puntíkatý

Keramický šálek 290 ml s podšálkem v červené barvě s bílými puntíky pro Váš oblíbený nápoj.

99 Kč

Hrnek Luční kvítí, 460 ml

Hrnek s krásným květinovým vzorem o objemu 460 ml se hodí k podávání studených i teplých nápojů při všedních i svátečních příležitostech.

179 Kč

Šálek s podšálkem Dots 100 ml, červený puntíkatý

Keramický šálek 100 ml s podšálkem v červené barvě s bílými puntíky pro Vaši oblíbenou kávu.

75 Kč

Hrnek Shanti Doppio 220 ml, barevné květiny

Hrnek o objemu 220 ml s krásným květinovým dekorem v pestrých barvách udělá skvělý dojem při každé příležitosti. Nádobí z kolekce Shanti Doppio svým romantickým designem dodá Vašemu domovu idylickou atmosféru.

119 Kč

Hrnek 90 ml, červený se srdcem

Keramický červený hrnek s bílým srdíčkem o objemu 90 ml je ideální pro pití teplých nápojů za chladných podzimních a zimních večerů. Barevné provedení dodává tomuto hrníčku elegantní a tradiční vzhled, který může doladit vánoční atmosféru.

99 Kč

Hrnek 450 ml, bílý se srdci

Keramický bílý hrnek s červenými srdíčky o objemu 450 ml je ideální pro pití teplých nápojů za chladných podzimních a zimních večerů. Barevné provedení dodává tomuto hrníčku elegantní a tradiční vzhled, který může doladit vánoční atmosféru.

249 Kč

Hrnek 710 ml, bílý se srdíčky

Keramický bílý hrnek s červenými srdíčky o objemu 710 ml je ideální pro pití teplých nápojů za chladných podzimních a zimních večerů. Barevné provedení dodává tomuto hrníčku elegantní a tradiční vzhled, který může doladit vánoční atmosféru.

399 Kč

Hrnek Basic 295 ml, zelený

Univerzální zelený hrnek o objemu 295 ml má kónický tvar a je vyroben z keramiky. S hrnkem si vychutnáte Váš oblíbený čaj nebo kávu.

65 Kč

Šálek s podšálkem 180 ml, fialový květinový

Elegantní keramický šálek s podšálkem v romantickém vzhledu dokonale ozvláštní posezení s rodinou i přáteli. Plastický květinový dekor ve fialové barvě každého potěší a zaujme na první na pohled. Vychutnejte si oblíbenou kávu nebo čaj v tomto keramickém šálku o objemu 180 ml.

99 Kč

Hrnek Srdce 600 ml, mátová zelená/bílá

Keramický hrnek v bílo-zeleném provedení s jednoduchým motivem srdce má objem 600 ml a hodí se na studené i teplé nápoje.

249 Kč

Hrnek Srdce 600 ml, růžová/bílá

Keramický hrnek v růžovo-bílém provedení s jednoduchým motivem srdce má objem 600 ml a hodí se na studené i teplé nápoje.

249 Kč

Hrnek Srdce 600 ml, bílá/zelená mátová

Keramický hrnek v bílo-zeleném provedení s jednoduchým motivem srdce má objem 600 ml a hodí se na studené i teplé nápoje.

249 Kč

Hrnek Srdce 600 ml, bílá/růžová

Keramický hrnek v bílo-růžovém provedení s jednoduchým motivem srdce má objem 600 ml a hodí se na studené i teplé nápoje.

249 Kč

Hrnek 390 ml, bílý, květinový

Keramický hrnek v bílé barvě s modrým květinovým vzorem je ideální pro každodenní pití kávy nebo čaje. Objem 390 ml.

139 Kč

Hrnek 390 ml, tmavě modrý, květinový

Keramický hrnek v tmavě modré barvě s bílým květinovým vzorem je ideální pro každodenní pití kávy nebo čaje. Objem 390 ml.

139 Kč

Hrnek chalupářský s puntíky, 230 ml, červený

Keramický buclatý červený hrnek s bílými puntíky potěší každého, kdo miluje venkovský styl bydlení. Chalupářský hrneček neboli také krajáč o objemu 230 ml je vhodný na studené či teplé nápoje, třeba i na mléko.

111 Kč

Šálek s podšálkem 7 cm, rozkvetlá louka

Elegantní šálek s jemným květinovým motivem rozkvetlé louky v pastelových barvách je dodáván s podšálkem. Hrneček o výšce 7 cm vnese do Vašeho domova kousek přírody a hodí se pro podávání teplé kávy při všedních i svátečních příležitostech.

99 Kč

Hrnek Siaki 320 ml, motiv tropické listy

Hrnek o objemu 320 ml s motivem půvabných zelených tropických listů se hodí k podávání studených i teplých nápojů.

99 Kč

Cestovní termohrnek Arty 450 ml, černý

Dvoustěnný cestovní termohrnek v černé barvě je vhodný na teplé i studené nápoje. Je vyroben z nerezi a díky vakuovému tělu vydrží nápoje déle horké či studené. Vychutnejte si svou ranní kávu v autobusu či vlaku nebo se zahřejte teplým čajem během zimní procházky. Stylová termoska s plastovým víčkem má objem 450 ml a hodí se na cesty i do práce.

339 Kč

Cestovní termohrnek Coffee 350 ml, barva slonová kost

Cestovní termohrnek v barvě slonová kost je vhodný na teplé i studené nápoje. Je vyroben z nerezi a díky vakuovému tělu vydrží nápoje déle horké či studené. Vychutnejte si svou ranní kávu v autobusu či vlaku nebo se zahřejte teplým čajem během zimní procházky. Stylová termoska s plastovým víčkem má objem 350 ml a hodí se na cesty i do práce.

269 Kč

Cestovní termohrnek s uchem Tazza 330 ml, barva latte

Dvoustěnný cestovní termohrnek s uchem v barvě latte je vhodný na teplé i studené nápoje. Je vyroben z nerezi a díky vakuovému tělu vydrží nápoje déle horké či studené. Vychutnejte si svou ranní kávu v autobusu či ve vlaku ze stylové termosky o objemu 330 ml.

299 Kč

Šálek s podšálkem Růže, 240 ml

Šálek s podšálkem s krásným motivem růží o objemu 240 ml se hodí k podávání kávy nebo čaje při všedních i svátečních příležitostech.

159 Kč

Šálek Isabella 250 ml, krémový

Elegantní šálek o objemu 250 ml z kolekce Isabella se vyznačuje jednoduchým designem, který zaujme svými květinovými ornamenty vytvářející jemný 3D efekt. Hrnek je vyroben z krémově bílého porcelánu s béžovými akcenty a je vhodný pro širokou škálu použití.

119 Kč

Hrnek Basic 325 ml, černý

Univerzální černý hrnek z keramiky o objemu 325 ml je ideální pro podávání čaje nebo kávy.

65 Kč

Hrnek Basic 325 ml, zelený

Univerzální zelený hrnek z keramiky o objemu 325 ml je ideální pro podávání čaje nebo kávy.

65 Kč

Hrnek Basic 325 ml, oranžový

Univerzální oranžový hrnek z keramiky o objemu 325 ml je ideální pro podávání čaje nebo kávy.

65 Kč

Šálek na espresso chalupářský s puntíky, 75 ml, bílý

Keramický buclatý bílý šálek s červenými puntíky potěší každého, kdo má rád venkovský styl bydlení. Originální hrneček o objemu 75 ml skvěle zapadne do každé kuchyně, zejména na chalupy, a ocení jej všichni milovníci kávy espressa.

89 Kč

Šálek na espresso chalupářský s puntíky, 75 ml, zelený

Keramický buclatý zelený šálek s bílými puntíky potěší každého, kdo má rád venkovský styl bydlení. Originální hrneček o objemu 75 ml skvěle zapadne do každé kuchyně, zejména na chalupy, a ocení jej všichni milovníci kávy espressa.

89 Kč

Šálek na espresso chalupářský s puntíky, 75 ml, černý

Keramický buclatý černý šálek s bílými puntíky potěší každého, kdo má rád venkovský styl bydlení. Originální hrneček o objemu 75 ml skvěle zapadne do každé kuchyně, zejména na chalupy, a ocení jej všichni milovníci kávy espressa.

89 Kč

Hrnek chalupářský s puntíky, 230 ml, bílý

Keramický buclatý bílý hrnek s červenými puntíky potěší každého, kdo miluje venkovský styl bydlení. Chalupářský hrneček neboli také krajáč o objemu 230 ml je vhodný na studené či teplé nápoje, třeba i na mléko.

111 Kč

Hrnek 530 ml, růžový květinový

Elegantní keramický hrnek v romantickém vzhledu dokonale ozvláštní posezení s rodinou i přáteli. Plastický květinový dekor v růžové barvě každého potěší a zaujme na první na pohled. Vychutnejte si oblíbenou kávu nebo čaj v tomto keramickém hrnku o objemu 530 ml.

129 Kč

Šálek s podšálkem 180 ml, bílý květinový

Elegantní keramický šálek s podšálkem v romantickém vzhledu dokonale ozvláštní posezení s rodinou i přáteli. Plastický květinový dekor v bílé barvě každého potěší a zaujme na první na pohled. Vychutnejte si oblíbenou kávu nebo čaj v tomto keramickém šálku o objemu 180 ml.

129 Kč

Šálek s podšálkem 180 ml, růžový květinový

Elegantní keramický šálek s podšálkem v romantickém vzhledu dokonale ozvláštní posezení s rodinou i přáteli. Plastický květinový dekor v růžové barvě každého potěší a zaujme na první na pohled. Vychutnejte si oblíbenou kávu nebo čaj v tomto keramickém šálku o objemu 180 ml.

129 Kč

Hrnek béžový, žluté ucho

Keramický béžový hrnek s barevným uchem ve žluté barvě je skvělý pro každodenní pití kávy nebo čaje.

119 Kč

Hrnek béžový, zelené ucho

Keramický béžový hrnek s barevným uchem v zelené barvě je skvělý pro každodenní pití kávy nebo čaje.

119 Kč

Hrnek 345 ml, kočka s proužky

Porcelánový hrnek s motivem proužků a kočky je perfektní doplněk do kuchyně nejen pro milovníky koček. Stylový hrnek o objemu 345 ml se hodí na čaj nebo kávu.

99 Kč

Šálek Coffee 180 ml, bílá keramika

Elegantní a stylový bílý šálek ve venkovském stylu s nápisem Coffee má objem 180 ml a je vyroben z keramiky. S tímto šálkem si skvěle vychutnáte Vaši oblíbenou kávu. S dalšími kuchyňskými doplňky z této kolekce vytvoříte příjemnou dekoraci.

139 Kč

Hrnek Tea 380 ml, bílá keramika

Elegantní a stylový bílý hrnek ve venkovském stylu s nápisem Tea má objem 380 ml a je vyroben z keramiky. S tímto hrnkem si skvěle vychutnáte Váš oblíbený čaj. S dalšími kuchyňskými doplňky z této kolekce vytvoříte příjemnou dekoraci.

129 Kč

Hrnek Bianco 500 ml, bílý

Hrnek v klasickém jednoduchém bílém designu bez dekoru o objemu 500 ml. S tímto hrnkem skvěle prostřete každý stůl.

99 Kč