tipdesign.cz - široká nabídka nábytku
Nejnovější zboží

Konferenční židle Taurus, černá látka

Praktická konferenční židle s pohodlným opěradlem je využitelná kdekoliv. Kovovou konstrukci doplňuje na sedací a opěrné části příjemné látkové čalounění v barvě černá.

1 149 Kč

Konferenční židle Taurus, červená látka

Praktická konferenční židle s pohodlným opěradlem je využitelná kdekoliv. Kovovou konstrukci doplňuje na sedací a opěrné části příjemné látkové čalounění v barvě červená.

1 149 Kč

Kancelářské křeslo Tizian, červená/černá ekokůže

Kancelářské herní křeslo má sportovní design a skvěle se hodí také pro mladé. Komfortní židle je očalouněna kombinací červená/černá ekokůže. Vybaveno výškově nastavitelnými polštářky, funkcí výškového nastavení sedáku i funkcí s polohováním sklonu opěráku.

2 999 Kč

Konferenční židle Taurus, šedá látka

Praktická konferenční židle s pohodlným opěradlem je využitelná kdekoliv. Kovovou konstrukci doplňuje na sedací a opěrné části příjemné látkové čalounění v barvě šedá.

1 149 Kč

Kancelářské křeslo Timian, světle šedá/hnědá

Pohodlně tvarované kancelářské křeslo má stylový zaoblený design v kombinaci hnědé ekokůže a světle šedé látky. Toto křeslo na kolečkách můžete využít nejen u psacího stolu.

3 999 Kč

Kancelářské křeslo Edison, hnědo-šedé

Komfortně vypolstrované kancelářské křeslo má prostorný sedák potažen kombinací hnědo-šedé látky a černé ekokůže.

3 999 Kč

Kancelářská židle George, světle šedá látka

Kancelářské křeslo v moderně zaobleném designu má vysoký opěrák s anatomicky vypolstrovanými částmi pro pohodlné sezení. Očalouněno látkou v barvě světle šedá.

2 999 Kč

Kancelářská židle George, černá látka

Kancelářské křeslo v moderně zaobleném designu má vysoký opěrák s anatomicky vypolstrovanými částmi pro pohodlné sezení. Očalouněno látkou v barvě černá.

2 999 Kč

Kancelářské křeslo Stuart, černá ekokůže

Polstrované křeslo s područkami poskytuje optimální komfort při práci. Potaženo černou ekokůží.

3 599 Kč

Kancelářské křeslo s extra nosností Frederico

Kancelářské křeslo s nosností až do 180 kg je proporčně ideální pro velké osoby. Stabilní kovovou konstrukci doplňuje kvalitní pružinová výplň sedáku, anatomický tvar opěradla a komfortně zaoblené prodručky. Očalouněno černou ekokůží pro snadnou údržbu.

8 499 Kč

Kancelářské křeslo se zvýšenou nosností Mattes XXL

Kancelářské křeslo se zvýšenou nosností až do 150 kg je očalouněno kombinací antracitové a černé ekokůže. Díky anatomickému tvaru opěradla poskytuje příjemný komfort i při delším sezení.

5 499 Kč

Kancelářské křeslo Star, černé/šedé

Moderní kancelářské křeslo s čalouněnými područkami má pohodlně tvarovaný sedák v kombinaci černé a šedé ekokůže.

2 599 Kč

Kancelářské křeslo Roufy, béžová/hnědá tkanina

Prostorné kancelářské křeslo s měkce polstrovaným sedákem je potaženo látkou a je vhodné také pro vyšší osoby.

3 999 Kč

Kancelářské křeslo Edison, černé

Komfortně vypolstrované kancelářské křeslo má prostorný sedák potažen kombinací černé látky a černé ekokůže.

3 999 Kč

Kancelářská židle Aurelio, šedo-černá

Moderní kancelářská židle s výškově nastavitelnou opěrkou hlavy pro váš komfort. Sedací a opěrná část z pružné prodyšné látky v barvě šedo-černá.

2 490 Kč

Kancelářská židle Faros, šedá

Elegantní kancelářské křeslo v kombinaci šedé ekokůže a světle šedé síťoviny uspokojí široký okruh zákazníků. Vhodné i pro vysoké uživatele.

1 799 Kč

Kancelárská židle Marika, černá látka

Příjemně měkká kancelářská židle se zaoblenými loketními opěrkami je očalouněna pružnou látkou v černé barvě. Sedák lze standardně výškově nastavit a opěrák lze uvolnit z pevné polohy do houpací.

2 290 Kč

Kancelářská židle Lineus, šedá tkanina

Pohodlně tvarovaná kancelářská židle s loketními opěrkami zaujme zajímavým proševem šedé potahové tkaniny. Anatomický tvar opěradla poskytuje kvalitní oporu zad. Výškové nastavování doplňuje navíc houpací funkce.

2 599 Kč

Kancelářská židle Foxter, černá ekokůže/šedá látka

Kancelářská židle v anatomickém tvaru zpříjemní sezení u psacího stolu při práci, studiu i hraní her. Moderně zaoblené opěradlo je očalouněno kombinací černá ekokůže/šedá látka. Židle bude velikostně ideálně vyhovovat osobám středně vysokým i nižším.

2 890 Kč

Kancelářská židle Epos, bílá/šedá

Kancelářská židle v atraktivním designu nabízí prostorné sezení. Kromě výškového nastavení obsahuje výškově nastavitelné područky a bederní podporu, což přispěje ke zlepšení pohodlí během práce u psacího stolu. V univerzální kombinaci bílá/šedá pasuje do téměř každé pracovny.

2 990 Kč

Kancelářské křeslo Rafito, černá síťovina

Klasicky moderní kancelářské křeslo z černé síťoviny a s bočními područkami, univerzální do každé pracovny, studentského nebo dětského pokoje.

1 299 Kč

Kancelářské křeslo Stuart, bílá ekokůže

Polstrované křeslo s područkami poskytuje optimální komfort při práci. Potaženo bílou ekokůží.

3 599 Kč

Kancelářské křeslo Cedex, černá/béžová/oranžová

Moderně tvarované kancelářské křeslo je potaženo kombinací ekokůže a síťoviny. Svým designem připomíná sedačku závodního vozu.

3 799 Kč

Kancelářské křeslo Golem, černé/červené

Pohodlné pracovní křeslo v anatomickém tvaru má moderní design a bude Vám kvalitní oporou při kancelářské práci i při hraní videoher. Očalouněno černou ekokůží a doplněno černo-červeným látkovým lemem. Oceníte i funkci opěradla, díky které lze nastavit sklon podle aktuální potřeby.

4 999 Kč

Kancelářské křeslo Golem, černé/bílé

Pohodlné pracovní křeslo v anatomickém tvaru má moderní design a bude Vám kvalitní oporou při kancelářské práci i při hraní videoher. Očalouněno černou ekokůží a doplněno černo-bílým látkovým lemem. Oceníte i funkci opěradla, díky které lze nastavit sklon podle aktuální potřeby.

4 999 Kč

Kancelářské křeslo Eleganza, černá ekokůže

Elegantní kancelářské křeslo se zaoblenými područkami nabízí prostorné sezení při kancelářské práci. Sedák a anatomicky tvarovaný opěrák očalouněn černou ekokůží a doplněn kontrastním proševem.

3 499 Kč

Kancelářské křeslo Game Rocker, černé/bílé

Kancelářské křeslo Game Rocker si oblíbíte nejen pro jeho moderní design, ale především pro pohodlný anatomický tvar a prostorné sezení. Potah v kombinaci černé/bílé barvy doplňuje měkká krční opěrka, kterou můžete libovolně sundat.

4 599 Kč

Kancelářská židle Faros, černé

Elegantní kancelářské křeslo v kombinaci černé ekokůže a síťoviny. Vhodné i pro vysoké uživatele.

1 999 Kč

Kancelářské křeslo Rondo, černé

Oble tvarovaná kancelářská židle je vybavena bederní opěrkou a vysokým opěradlem s polstrovanou opěrkou hlavy. Potažena kombinací černé ekokůže a síťoviny pro ventilaci v oblasti zad.

2 699 Kč

Kancelářské křeslo Fresh, černá/šedá síťovina

Kancelářské křeslo je potaženo praktickou síťovinou pro lepší cirkulaci vzduchu při sezení a vybaveno bederní výztuhou.

1 699 Kč

Kancelářské křeslo Fresh černá síťovina

Kancelářské křeslo je potaženo praktickou síťovinou pro lepší cirkulaci vzduchu při sezení a vybaveno bederní výztuhou.

1 699 Kč

Kancelářské křeslo Joris, černé

Moderní kancelářské křeslo pro příjemnou práci u počítače. Očalouněno kombinací ekokůže a síťoviny v černé barvě, doplněno kontrastním proševem. Ideální velikost pro každou domácnost.

3 499 Kč

Kancelářská židle Spirit, černá/limetově zelená

Moderní kancelářská židle s výškově nastavitelnou funkcí je potažena černo-zelenou síťovinou.

999 Kč

Kancelářská židle Spirit, černá/šedá

Moderní kancelářská židle s výškově nastavitelnou funkcí je potažena černo-šedou síťovinou.

999 Kč

Kancelárské křeslo Mark, černá ekokůže

Moderně tvarované kancelářské křeslo překvapí příjemně měkkým komfortem díky pružinovému sedáku. Očalouněno kombinací černé prodyšné síťoviny a černé ekokůže.

2 890 Kč

Kancelářské křeslo John XXL, hnědé

Kvalitní kancelářské křeslo s vysokou nosností a anatomicky vypolstrovaným sedákem je skvělou oporou při práci. Očalouněno hnědou látkou v optice kůže. Pomocí páček si snadno nastavíte výšku sedu anebo sklon opěráku.

5 499 Kč

Kancelářské křeslo John XXL, šedé

Kvalitní kancelářské křeslo s vysokou nosností a anatomicky vypolstrovaným sedákem je skvělou oporou při práci. Očalouněno šedou látkou v optice kůže. Pomocí páček si snadno nastavíte výšku sedu anebo sklon opěráku.

5 499 Kč

Kancelářská židle Scope, černá

Kancelářská pracovní židle s područkami a nastavitelnými funkcemi se snadno přizpůsobí Vašim potřebám. Kvalitní černá síťovina na sedáku, opěráku a opěrce hlavy zajišťuje vysoký komfort a vynikající prodyšnost dotykových partií. Příjemná bederní opěrka se postará o kvalitní oporu při práci.

6 949 Kč

Kancelářské křeslo Next, šedé

Moderní kancelářské křeslo v šedém provedení pro široké použití v domácím i běžném kancelářském prostředí. Splňuje veškeré požadavky pro plnohodnotné sezení a nabízí vysoký prodyšný opěrák s bederní výztuhou, opěrku hlavy, kvalitní sedák ze studené pěny, synchronní mechanismus s nastavením síly protiváhy a v neposlední řadě i moderní design. Ovládněte tak snadno způsob Vašeho sezení.

5 999 Kč

Kancelářské křeslo Edge, černé/černé

Komfortní kancelářské křeslo s prodyšným potahem z černé síťoviny pro profesionální práci u počítače. Oceníte vysoký opěrák s možností polohování sklonu, nastavitelnou bederní opěrku pro oporu zad, polohování opěrky hlavy, nastavení hloubky sedu a v neposlední řadě i příjemné područky s měkkou dotykovou plochou.

5 999 Kč

Kancelářská židle Image, šedá látka

Ergonomická kancelářská židle má sedák očalouněn šedou látkou a díky nastavitelným možnostem se přizpůsobí vašim potřebám – oceníte například nastavitelnost loketní opěrky, bederní opěrky anebo opěrky pro hlavu.

3 999 Kč

Kancelářská židle Image, modrá látka

Ergonomická kancelářská židle má sedák očalouněn modrou látkou a díky nastavitelným možnostem se přizpůsobí vašim potřebám – oceníte například nastavitelnost loketní opěrky, bederní opěrky anebo opěrky pro hlavu.

2 990 Kč

Kancelářské křeslo Montana, černá ekokůže

Měkce polstrované kancelářské křeslo nabízí komfortní sezení, kvalitní oporu s vysokým opěradlem i prostorný sedák. Potaženo černou ekokůží s kontrastně bílým proševem.

3 499 Kč

Kancelářské křeslo Star, černé/červené

Moderní kancelářské křeslo s čalouněnými područkami má pohodlně tvarovaný sedák v kombinaci černé a červené ekokůže.

2 599 Kč