tipdesign.cz - široká nabídka nábytku
Nejnovější zboží

Komoda OSINSAU 1 světle šedá/černá

Komoda OSINSAU 1 v minimalistickém stylu ozdobí každý moderní interiér. Díky svému vzhledu a dostatečně velkému úložného prostoru z ní dělá praktický nábytek do jakéhokoliv obývacího pokoje či ložnice. Drážkování předních částí dodává nábytku další charakter a originální vzhled. Vše potřebné uložíte do prostoru za třemi dvířky, kde naleznete tři vložené police. Celou konstrukci podepírají kovové nohy. Povrch komody se vyznačuje snadnou údržbou.

6 999 Kč

Komoda OSINSAU světle šedá/černá

Komoda OSINSAU v minimalistickém stylu ozdobí každý moderní interiér. Díky svému vzhledu a dostatečně velkému úložného prostoru z ní dělá praktický nábytek do jakéhokoliv obývacího pokoje či ložnice. Drážkování předních částí dodává nábytku další charakter a originální vzhled. Vše potřebné uložíte do prostoru za čtyřmi dvířky, kde naleznete dvě vložené police. Celou konstrukci podepírají kovové nohy. Povrch komody se vyznačuje snadnou údržbou.

6 999 Kč

Komoda MUDDY 1 šedá/šedé sklo

Komoda MUDDY 1 o hloubce 40 cm poskytuje vnitřní úložný prostor s jednou výškově nastavitelnou vloženou policí. Tento úložný prostor se nachází za jedním párem klasických otočných dvířek s tlumeným dovíráním. Přední strany dvířek jsou opatřeny vrstvou bezpečnostního skla a dotváří tak elegantní dojem celého vzhledu. Povrchovou úpravou komody je odolné a na údržbu nenáročné lamino s ABS hranami. Kancelářským nábytkem MUDDY, který je charakteristický kombinací čistého designu a dobře organizovaného úložného prostoru, snadno vybavíte jakoukoliv kancelář. Jedná se o nábytek s kovovými úchyty se zaoblenými hranami. Komoda je dodávána v demontovaném stavu.

6 499 Kč

Komoda FREDDIE 2 dub artisan/antracitová

Komoda FREDDIE 2 s akcentem industriálního stylu se stane nedílnou součástí každé moderní domácnosti. Vyrobena je **z laminovaných dřevotřískových desek**, které se vyznačují snadnou udržovatelností i dlouhou životností. Laděna je pak do dekoru dubu artisan s výraznou kresbou dřeva, zatímco stabilní podnož z MDF materiálu je v kontrastním antracitovém odstínu. **Bohatý úložný prostor** nabízí dvě skříňky dělené policí a tři zásuvky. Komoda FREDDIE 2 podtrhne styl interiéru a napomůže k logickému členění vašich věcí.

8 999 Kč

Komoda FREDDIE 1 dub artisan/antracitová

Komoda FREDDIE 1 s akcentem industriálního stylu se stane nedílnou součástí každé moderní domácnosti. Vyrobena je **z laminovaných dřevotřískových desek**, které se vyznačují snadnou udržovatelností i dlouhou životností. Laděna je pak do dekoru dubu artisan s výraznou kresbou dřeva, zatímco stabilní podnož z MDF materiálu je v kontrastním antracitovém odstínu. **Bohatý úložný prostor** nabízí vnitřní prostor se dvěma policemi. Komoda FREDDIE 1 podtrhne styl interiéru a napomůže k logickému členění vašich věcí.

5 649 Kč

Komoda KEVEN 51 dub sonoma/bílá

Komoda KEVEN 51 perfektně doladí každý obývací pokoj či ložnici. Vyrobena je **z laminovaného dřevěného materiálu** s ABS hranami, pro který je typická snadná udržovatelnost i dlouhá životnost. Maximální stabilitu zajišťuje podnož **z masivního dřeva**. Kontrastní barevné provedení, ve kterém se střetává bílá s dekorem dubu sonoma, navíc domácnosti vdechne jiskru i dojem přírody. Pro uložení všeho potřebného využijete dvě vnitřní police a tři zásuvky, jejich manipulaci usnadňují **kovové úchytky**. S dalšími prvky programu KEVEN vybavíte interiér v jednotném stylu.

8 699 Kč

Komoda FREDDIE 3 dub artisan/antracitová

Komoda FREDDIE 3 s akcentem industriálního stylu se stane nedílnou součástí každé moderní domácnosti. Vyrobena je **z laminovaných dřevotřískových desek**, které se vyznačují snadnou udržovatelností i dlouhou životností. Laděna je pak do dekoru dubu artisan s výraznou kresbou dřeva, zatímco stabilní podnož z MDF materiálu je v kontrastním antracitovém odstínu. **Bohatý úložný prostor** nabízí dvě skříňky dělené policí a tři zásuvky. Komoda FREDDIE 3 podtrhne styl interiéru a napomůže k logickému členění vašich věcí.

11 299 Kč

Skříňka FREDDIE dub artisan/antracitová

Skříňka FREDDIE s akcentem industriálního stylu se stane nedílnou součástí každé moderní domácnosti. Vyrobena je **z laminovaných dřevotřískových desek**, které se vyznačují snadnou udržovatelností i dlouhou životností. Laděna je pak do dekoru dubu artisan s výraznou kresbou dřeva, zatímco stabilní podnož z MDF materiálu je v kontrastním antracitovém odstínu. **Kombinovaný úložný prostor** nabízí dvě skříňky, dvě zásuvky a otevřený regál, dohromady skříňka disponuje třemi policemi. Skříňka FREDDIE podtrhne styl interiéru a napomůže k logickému členění vašich věcí.

10 499 Kč

Komoda KEVEN 56 dub sonoma/bílá

**Komoda KEVEN 56** v moderním, minimalistickém provedení perfektně doladí váš obývací pokoj či ložnici a zároveň obohatí místnost o další úložný prostor. Kontrastní barevné provedení, ve kterém se střetává klasická **bílá s dekorem dubu sonoma** domácnosti vdechne svěží čistý nádech s dotekem přírody. Pro uložení všeho potřebného slouží **2 prostorné vložené police za 3 otočnými dveřmi a 1 praktická zásuvka**. Každodenní manipulaci usnadňují **kovové úchytky**. Maximální stabilitu celé konstrukce zajišťuje **podnož z masivního dřeva**. Komoda je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu s ABS hranami, pro který je typická **snadná udržovatelnost**. Spolu s dalšími prvky programu KEVEN vybavíte interiér v jednotném stylu.

7 699 Kč

Komoda KEVEN 2 dub sonoma/bílá

Komoda KEVEN 2 perfektně doladí každý obývací pokoj či ložnici. Vyrobena je **z laminovaného dřevěného materiálu** s ABS hranami, pro který je typická snadná udržovatelnost i dlouhá životnost. Maximální stabilitu zajišťuje podnož **z masivního dřeva**. Kontrastní barevné provedení, ve kterém se střetává bílá s dekorem dubu sonoma, navíc domácnosti vdechne jiskru i dojem přírody. Pro uložení všeho potřebného využijete šest zásuvek, jejich manipulaci usnadňují **kovové úchytky**. S dalšími prvky programu KEVEN vybavíte interiér v jednotném stylu.

8 499 Kč

Komoda KEVEN 1 dub sonoma/bílá

Komoda KEVEN 1 perfektně doladí každý obývací pokoj či ložnici. Vyrobena je **z laminovaného dřevěného materiálu** s ABS hranami, pro který je typická snadná udržovatelnost i dlouhá životnost. Maximální stabilitu zajišťuje podnož **z masivního dřeva**. Kontrastní barevné provedení, ve kterém se střetává bílá s dekorem dubu sonoma, navíc domácnosti vdechne jiskru i dojem přírody. Pro uložení všeho potřebného využijete tři zásuvky, jejich manipulaci usnadňují **kovové úchytky**. S dalšími prvky programu KEVEN vybavíte interiér v jednotném stylu.

5 499 Kč

Komoda s osvětlením RANIA 33 bílá/dub

Komoda RANIA v sobě spojuje minimalistický design s vysokou praktičností, která se bude vyjímat v každém moderně zařízeném interiéru. Decentní vzhled bíle lakované hlavní části podtrhuje deska z masivního sukového dubu ošetřeného olejem, pod kterou se nachází stmívatelné LED osvětlení. Díky dálkovému ovládání budete mít intenzitu světla vždy pod kontrolou a při ruce. Uvnitř komody najdete bohatý úložný prostor v podobě dvou zásuvek a šest vložených polic. Na celkovém čistém vzhledu přidává bezúchytkové provedení dvířek a zásuvek. Designová komoda RANIA může doplnit již moderně zařízený obývací pokoj, ale stejně tak se může stát jedním z prvků stejnojmenné kolekce.

17 999 Kč

Komoda NURMES II černá/rustikální hnědá

Multifunkční komoda NURMES II **v kombinaci černé a rustikální hnědé** s kovovými prvky svým vzhledem snadno zapadne do moderních či **industriálně** laděných prostor. Komodu lze využít v předsíni, ložnici, obývacím pokoji, pracovně a dalších prostorách. Komoda disponuje **vloženou policí**, která prakticky rozděluje velký úložný prostor ukrytý za dekorovanými dvířky. **Police je výškově nastavitelná** a vy si tak můžete ukládací prostor přizpůsobit vašim potřebám. Na funkčnosti přidává i **hluboká zásuvka**. Komoda je vybavena **nastavitelnými nožkami**, které zajišťují stabilitu i na nerovném povrchu. Komoda NURMES II **z laminovaného dřevotřískového materiálu v kombinaci s kovovou konstrukcí** představuje poměrně odolný kus nábytku nenáročný na údržbu.

3 399 Kč

Komoda LORENA dub flagstaff/grafitová

**Moderní komoda LORENA** vyhotovená v kombinaci přírodního dekoru dubu flagstaff a grafitové barvy vnese do vaší ložnice, obývacího pokoje či pracovny hřejivý pocit domova. K přehlednému uložení všeho potřebného slouží **5 prostorných zásuvek** a prostor s **1 vloženou policí za otočnými dveřmi**. Manipulaci s jednotlivými prvky usnadňují výrazné **úchyty** v černé barvě. Pro komfortní odložení předmětů denní potřeby či vystavení dekorací poslouží vrchní odkládací deska. Komoda je vyrobena z materiálu **nenáročného na údržbu**.

4 999 Kč

Nástěnná komoda SIMPLE dub wotan/bílá

**Nástěnná komoda SIMPLE** vyvedená v nadčasové kombinaci čistě bílé a přírodního **dekoru dubu wotan** pomůže z vaší předsíně vytvořit reprezentativní vstupní prostor. Spolehlivě zaplní místo, které by jinak zůstalo prázdné a zároveň doplní místnost o **minimalistický, úložný prostor**. Komoda nabízí celkem **1 zásuvku a prostory za 2 výklopnými dveřmi**. Vyrobena je z fóliovaných MDF desek, které jsou **nenáročné na údržbu**.

5 499 Kč

Komoda TRIXIE 3 dub artisan

Komoda TRIXIE 3 s lehkými industriálními rysy perfektně zapadne do každé moderní domácnosti. Vyrobená je **z laminovaných dřevotřískových desek**, které jsou snadno udržovatelné. Laděná je pak do dekoru dubu artisan – ten interiér zútulňuje a propůjčuje mu nádech přírody. Maximální stabilitu zajišťuje **podnož z kovu** v kontrastním černém provedení. Dostatek úložného prostoru pak naleznete ve třech zásuvek a ve dvou skříňkách, kde je vždy jedna vložená police. Podtrhněte styl obývacího pokoje s komodou TRIXIE 3.

6 399 Kč

Komoda TRIXIE 2 dub artisan

Komoda TRIXIE 2 s lehkými industriálními rysy perfektně zapadne do každé moderní domácnosti. Vyrobená je **z laminovaných dřevotřískových desek**, které jsou snadno udržovatelné. Laděná je pak do dekoru dubu artisan – ten interiér zútulňuje a propůjčuje mu nádech přírody. Maximální stabilitu zajišťuje **podnož z kovu** v kontrastním černém provedení. Dostatek úložného prostoru pak naleznete ve třech zásuvkách a za dvířky, kde je jedna vložená police. Podtrhněte styl obývacího pokoje s komodou TRIXIE 2.

4 999 Kč

Komoda TRIXIE 1 dub artisan

Komoda TRIXIE s lehkými industriálními rysy perfektně zapadne do každé moderní domácnosti. Vyrobená je **z laminovaných dřevotřískových desek**, které jsou snadno udržovatelné. Laděná je pak do dekoru dubu artisan – ten interiér zútulňuje a propůjčuje mu nádech přírody. Maximální stabilitu zajišťuje **podnož z kovu** v kontrastním černém provedení. Dostatek úložného prostoru pak naleznete za dvířky, kde je jedna vložená police. Podtrhněte styl obývacího pokoje s komodou TRIXIE.

2 999 Kč

Komoda MAXINE beton/bílá

Moderní komoda MAXINE zaujme na první pohled svojí jednoduchostí a funkčností. Nabízí dostatek místa pro různé předměty, knížky a vše pro vás potřebné. Ať už ji umístíte do předsíně, ložnice či obývacího pokoje, máte jistotu, že všechno potřebné budete mít vždy po ruce. Svrchní pult poskytuje plochu, na kterou lze umístit například dekorace. Úložný prostor ve formě zásuvek a skříněk doplňuje horní otevřená police.

5 899 Kč

Komoda MAXINE dub sonoma/bílá

Moderní komoda MAXINE zaujme na první pohled svojí jednoduchostí a funkčností. Nabízí dostatek místa pro různé předměty, knížky a vše pro vás potřebné. Ať už ji umístíte do předsíně, ložnice či obývacího pokoje, máte jistotu, že všechno potřebné budete mít vždy po ruce. Svrchní pult poskytuje plochu, na kterou lze umístit například dekorace. Úložný prostor ve formě zásuvek a skříněk doplňuje horní otevřená police.

5 899 Kč

Komoda ELIJAH 2 bílá

Komoda ELIJAH 2 je ideální volbou pro každého, kdo preferuje jednoduchost a funkčnost. Skvěle se bude vyjímat v každém moderně zařízeném interiéru. Vnitřní úložný prostor se skládá z osmi vnitřních polic uschovanými za dvířky. Vše potřebné tak budete mít vždy po ruce. Stabilitu celé konstrukci dodávají stylové nohy. Laminovaný dřevěný materiál se vyznačuje snadnou údržbou.

13 499 Kč

Komoda ELIJAH 3 bílá

Komoda ELIJAH 3 je ideální volbou pro každého, kdo preferuje jednoduchost a funkčnost. Skvěle se bude vyjímat v každém moderně zařízeném interiéru. Vnitřní úložný prostor se skládá ze dvou vnitřních polic uschovanými za dvířky a třemi prostředními zásuvkami. Stabilitu celé konstrukci dodávají stylové nohy. Laminovaný dřevěný materiál se vyznačuje snadnou údržbou.

14 999 Kč

Botníková komoda MARIBEL dub sonoma

Moderní botníková komoda MARIBEL se stane nedílným doplňkem každé předsíně. Vyrobena je **z laminovaných dřevotřískových desek**, které vynikají snadnou udržovatelností. Za klasickými dvířky se skrývá **bohatý úložný prostor** – ten nabízí šest polic. Nábytek je navíc opatřený ABS hranami, které snižují riziko mechanického poškození. Botníková komoda MARIBEL podtrhne styl předsíně a zajistí logické členění obuvi a dalších potřeb.

6 799 Kč

Botníková komoda MARIBEL bílá

Moderní botníková komoda MARIBEL se stane nedílným doplňkem každé předsíně. Vyrobena je **z laminovaných dřevotřískových desek**, které vynikají snadnou udržovatelností. Za klasickými dvířky se skrývá **bohatý úložný prostor** – ten nabízí šest polic. Nábytek je navíc opatřený ABS hranami, které snižují riziko mechanického poškození. Botníková komoda MARIBEL podtrhne styl předsíně a zajistí logické členění obuvi a dalších potřeb.

6 799 Kč

Komoda MAUREEN 3 bílá vysoký lesk/beton

Komoda s čistými a jednoduchými liniemi MAUREEN 3 nadchne vyznavače moderního designu. Kombinace bílé barvy ve vysokém lesku s barvou betonu zapadne do každého interiéru. Úložný prostor je prakticky rozdělen do jedné zásuvky a místem za dvířky. K snadnému otevírání slouží úchytky v kovové barvě. Konstrukce komody je z laminovaného materiálu, který zajišťuje snadnou údržbu.

5 999 Kč

Komoda MAUREEN 2 bílá vysoký lesk/beton

Komoda s čistými a jednoduchými liniemi MAUREEN 2 nadchne vyznavače moderního designu. Kombinace bílé barvy ve vysokém lesku s barvou betonu zapadne do každého interiéru. Úložný prostor je prakticky rozdělen do jedné zásuvky a místem za dvířky. K snadnému otevírání slouží úchytky v kovové barvě. Konstrukce komody je z laminovaného materiálu, který zajišťuje snadnou údržbu.

5 199 Kč

Komoda MAUREEN 1 bílá vysoký lesk/beton

Komoda s čistými a jednoduchými liniemi MAUREEN 1 nadchne vyznavače moderního designu. Kombinace bílé barvy ve vysokém lesku s barvou betonu zapadne do každého interiéru. Úložný prostor je prakticky rozdělen do jedné zásuvky a místem za dvířky. K snadnému otevírání slouží úchytky v kovové barvě. Konstrukce komody je z laminovaného materiálu, který zajišťuje snadnou údržbu.

3 499 Kč

Komoda JAYLA 3 dub sonoma/bílá

Moderní komoda JAYLA 3 je praktickým doplňkem do každé ložnice, obývacího pokoje či předsíně. Svým jednoduchým stylem zapadne do každé domácnosti. Zásuvky a dvířka chrání vnitřní prostor a pohodlně je otevřete pomocí šikovných úchytů. Konstrukce z kvalitního laminovaného materiálu umožňuje snadnou údržbu.

3 399 Kč

Komoda JAYLA 3 divoký dub/bílá

Moderní komoda JAYLA 3 je praktickým doplňkem do každé ložnice, obývacího pokoje či předsíně. Svým jednoduchým stylem zapadne do každé domácnosti. Zásuvky a dvířka chrání vnitřní prostor a pohodlně je otevřete pomocí šikovných úchytů. Konstrukce z kvalitního laminovaného materiálu umožňuje snadnou údržbu.

3 399 Kč

Komoda JAYLA 2 dub sonoma/bílá

Moderní komoda JAYLA 2 je praktickým doplňkem do každé ložnice, obývacího pokoje či předsíně. Svým jednoduchým stylem zapadne do každé domácnosti. Zásuvky a dvířka chrání vnitřní prostor a pohodlně je otevřete pomocí šikovných úchytů. Konstrukce z kvalitního laminovaného materiálu umožňuje snadnou údržbu.

2 599 Kč

Komoda JAYLA 2 divoký dub/bílá

Moderní komoda JAYLA 2 je praktickým doplňkem do každé ložnice, obývacího pokoje či předsíně. Svým jednoduchým stylem zapadne do každé domácnosti. Zásuvky a dvířka chrání vnitřní prostor a pohodlně je otevřete pomocí šikovných úchytů. Konstrukce z kvalitního laminovaného materiálu umožňuje snadnou údržbu.

2 599 Kč

Komoda JAYLA 1 dub sonoma/bílá

Moderní komoda JAYLA 1 je praktickým doplňkem do každé ložnice, obývacího pokoje či předsíně. Svým jednoduchým stylem zapadne do každé domácnosti. Zásuvka a dvířka chrání vnitřní prostor a pohodlně je otevřete pomocí šikovných úchytů. Konstrukce z kvalitního laminovaného materiálu umožňuje snadnou údržbu.

1 599 Kč

Komoda JAYLA 1 divoký dub/bílá

Moderní komoda JAYLA 1 je praktickým doplňkem do každé ložnice, obývacího pokoje či předsíně. Svým jednoduchým stylem zapadne do každé domácnosti. Zásuvka a dvířka chrání vnitřní prostor a pohodlně je otevřete pomocí šikovných úchytů. Konstrukce z kvalitního laminovaného materiálu umožňuje snadnou údržbu.

1 599 Kč

Komoda MEMPHIS dub artisan/grafitová, šířka 75 cm

Komoda MEMPHIS najde uplatnění v každé moderní kanceláři či pracovně. Vyrobena je **z laminovaného dřevěného materiálu**, který vyniká snadnou udržovatelností i dlouhou živostností. Fronty jsou pak laděny do dekoru dubu artisan, zatímco korpus je v kontrastním grafitovém odstínu. Dostatečný, dvířkově krytý úložný prostor zajišťují dvě police. Manipulaci s nábytkem pak usnadní **tiché dovírání soft-close** a frézované úchyty. Vylaďte styl pracovního prostoru s praktickou komodou MEMPHIS.

6 999 Kč

Závěsná skříňka DELLOS IV dub sterling/bílá

Závěsná skříňka DELLOS IV je moderním a zároveň funkčním prvkem do vaší domácnosti. Přírodním dekor s neutrálními barvami působí útulným dojmem. Skříňka disponuje úložným prostorem se dvěma **vyklápěcími dvířky**. Zároveň má rozsáhlý odkládací prostor, dělený **policí**, který nabízí místo pro různé předměty. Horní deska skříňky skvěle poslouží jako místo pro dekorace, fotografie, knihy či vázy. Vyniká svým minimalistickým bezúchytkovým provedením a je vyrobená z **laminovaného dřevěného materiálu**, tento materiál je nenáročný na údržbu. Jedná se pouze o závěsnou variantu, doporučená vzdálenost od země i nad skříňkou je 50 cm.

3 599 Kč

Komoda MUDDY 1 dub natur/bílé sklo

Komoda MUDDY 1 o hloubce 40 cm poskytuje vnitřní úložný prostor s jednou výškově nastavitelnou vloženou policí. Tento úložný prostor se nachází za jedním párem klasických otočných dvířek s tlumeným dovíráním. Přední strany dvířek jsou opatřeny vrstvou bezpečnostního skla a dotváří tak elegantní dojem celého vzhledu. Povrchovou úpravou komody je odolné a na údržbu nenáročné lamino s ABS hranami. Kancelářským nábytkem MUDDY, který je charakteristický kombinací čistého designu a dobře organizovaného úložného prostoru, snadno vybavíte jakoukoliv kancelář. Jedná se o nábytek s kovovými úchyty se zaoblenými hranami. Komoda je dodávána v demontovaném stavu.

6 499 Kč

Komoda GREGORIA 3K3F dub artisan

Komoda GREGORIA 3K3F je kus nábytku, který vám poskytne odkládací i krytý úložný prostor, a ještě k tomu bude ozdobou pokoje. Díky svému nadčasovému designu skvěle zapadne nejen do ložnice, ale i do předsíně či obývacího pokoje. Úložný prostor je rozdělen do dvou skříněk s jednou vloženou policí a třemi zásuvkami. Také na horní desku můžete vystavit různé dekorace, květiny či fotografie. Laminovaný dřevěný materiál s ABS hranami přidává na životnosti a bude se vám snadno udržovat.

3 999 Kč

Komoda ATREJU bílá/beton, šířka 73 cm

Moderní komoda ATREJU vnese do vašeho domova nadčasovost a moderní říz. Tato komoda elegantně kombinuje matnou bílou barvu s exkluzivním dekorem betonu. Úložný prostor je prakticky rozdělen mezi 6 prostorných zásuvek, díky čemuž nalezne své uplatnění v ložnici pro noční prádlo, na chodbě pro sezónní doplňky, v obývacím pokoji pro dokumenty či v dětském pokoji jako úschovna hraček. Zajisté taktéž oceníte LED osvětlení se stmívatelnou funkcí.

15 999 Kč

Komoda TEXAS TX7 bílá

Praktická komoda TEXAS díky svému nadčasovému designu skvěle zapadne nejen do ložnice, ale i do předsíně či obývacího pokoje. Úložný prostor je chytře rozdělen mezi 2 dvířka a 4 zásuvky, k otevírání slouží úchytky v atraktivní barvě kovu. Konstrukce z kvalitního laminovaného materiálu umožňuje snadnou údržbu.

2 699 Kč

Komoda MUDDY 2 dub natur/bílé sklo

Komoda MUDDY 2 o hloubce 40 cm poskytuje úložný prostor krytý i otevřený. Ten otevřený je vybaven 2 vloženými policemi. Krytý naopak tvoří 2 zásuvky se spodními výsuvy v horní části a za párem otočných dvířek se nachází další vnitřní prostor s jednou výškově nastavitelnou vloženou policí. Zásuvky i dvířka jsou opatřeny tlumeným způsobem dovírání. Přední strany dvířek, které mají bílé nebo šedé barevné provedení, jsou opatřeny vrstvou bezpečnostního skla a dotváří tak elegantní dojem celého vzhledu. Povrchovou úpravou komody je odolné a na údržbu nenáročné lamino s ABS hranami. Kancelářským nábytkem MUDDY, který je charakteristický kombinací čistého designu a dobře organizovaného úložného prostoru, snadno vybavíte jakoukoliv kancelář. Jedná se o nábytek s kovovými úchyty se zaoblenými hranami. Komoda je dodávána v demontovaném stavu.

11 499 Kč

Komoda RILLA ořech/antracitová

Komoda RILLA vrátí vašemu interiéru přirozený reprezentativní vzhled. Kombinace antracitové barvy a dekoru ořechu hravě zapadne do moderních obývacích pokojů či ložnic a zároveň dodá místnosti hřejivý nádech. Díky prostoru za dvířkami dosáhnete vysněného pořádku. Nábytek z laminovaného dřevěného materiálu vám přinese kus přírody do vašeho interiéru.

5 999 Kč

Komoda SANSA ořech/černá

Komoda SANSA plní funkci praktického a zároveň stylového úložného prostoru stavěného v elegantním stylu. Kombinace přírodního dekoru ořechu s neutrálními barvami a diagonálně postavenými nohami působí čistým dojmem, což bude slušet modernímu interiéru. Díky kombinaci otevřené přihrádky a prostorem za dvířkami dosáhnete vysněného pořádku. Obdržíte tak místo pro odložení všeho potřebného.

6 499 Kč

Komoda ZURI ořech/černá

Komoda ZURI je kus nábytku, který vám poskytne odkládací i krytý úložný prostor, a ještě k tomu bude ozdobou pokoje. Úložný prostor je členěn díky vnitřním policím, kde všechno potřebné budete mít vždy po ruce. Vrchní deska zase dává k dispozici prostor na odkládání vašich dekorací. Kovový rám usnadní udržení pořádku pod komodou a zároveň díky němu působí vzdušným dojmem.

3 499 Kč

Komoda RUBA ořech/černá

Komoda RUBA je kus nábytku, který vám poskytne odkládací i krytý úložný prostor, a ještě k tomu bude ozdobou pokoje. Úložný prostor je členěn díky dvířkům a zásuvkám, kde všechno potřebné budete mít vždy po ruce. Vrchní deska zase dává k dispozici prostor na odkládání vašich dekorací. Kovový rám usnadní udržení pořádku pod komodou a zároveň díky němu působí vzdušným dojmem.

5 999 Kč