tipdesign.cz - široká nabídka nábytku
Nejnovější zboží

Konferenční židle ASU C béžová

Jednoduchá konferenční židle ASU C nabízí klasický design a kvalitní konstrukci. O vaše pohodlí se postará pohodlné čalounění z příjemné pěny. Bytelná podnož je z lakovaného kovu. Doporučená nosnost 110 kg.

1 649 Kč

Konferenční židle SHANTAE černá

Konferenční židle SHANTAE poskytne pohodlné a nerušené sezení i při dlouhých jednání či jiných příležitostech. Vyniká svým elegantním vzhledem a prošíváním v oblasti opěráku, sedáku a područek. Židle se tak bude vyjímat v každé moderní kanceláři. O celkové pohodlí se postará potah z eko kůže s příjemným polstrováním. Maximální nosnost až 120 kg.

1 649 Kč

Konferenční židle TISHA černá

Pokud vyžadujete pohodlné sezení i při dlouhých jednáních u vás v kanceláři nebo pouze u vás v pracovně, konferenční židle TISHA splní všechny vaše požadavky. Moderní provedení s černým potahem bude vynikat v každém interiéru. Prodyšný opěrák ze síťované tkaniny a příjemné výplni v oblasti sedáku zaručují maximální komfort. Maximální nosnost je až 102 kg.

2 799 Kč

Konferenční židle EDUARDA krémová

Konferenční židli EDUARDA budete moct využít při různých jednáních či schůzkách. Díky decentnímu prošívání a černému potahu z eko kůže ji můžete umístit do každého moderně zařízeného interiéru. Konstrukce s pochromovaným povrchem doplňuje celkový styl židle. Snadno se vám bude manipulovat po místnosti za pomocí madla, které je zakomponováno do konstrukce židle.

2 999 Kč

Konferenční židle TNT 14 černá

Moderní, jednací židle TNT 14 s černými područkami nabízí komfortní sezení. Čalouněný sedák a opěrák s ergonomickým designem jsou vyrobeny z prodyšné siťoviny, která přidává na celkové pohodlnosti. Stabilitě přispívá ocelová konstrukce s moderním pochromovaným povrchem. Doporučená nosnost 120 kg.

1 799 Kč