tipdesign.cz - široká nabídka nábytku

Kuchyňská pracovní deska pro rohovou skříňku 89 cm, tmavě šedý kámen

Exkluzivní kus Kuchyňská pracovní deska pro rohovou skříňku 89 cm, tmavě šedý kámen od našeho předního výrobce ASKO - NÁBYTEK jednoduše můžete sehnat právě teď v naší nabídce za parádní cenu! Cena již od 1 099 Kč.
Kuchyňská pracovní deska pro rohovou skříňku 89

Kuchyňská pracovní deska o šířce 89 cm na rohovou skříňku. Pro osazení na rohovou skříňku je nutné kombinovat společně s pracovní deskou o šířce 29 cm. Vyrobena v dekoru tmavě šedý travertin.

Více z kategorie Pracovní desky

Kuchyňská pracovní deska o šířce 60 cm je zcela univerzální – pro osazení na jakoukoliv kuchyňskou skříňku o šířce 60 cm. Vyrobena v dekoru tmavě šedý kámen.

599 Kč

Kuchyňská pracovní deska pro regál o šířce 30 cm – pro osazení na kuchyňský regál se zkosenou hranou vpravo o šířce 30 cm. Vyrobena v dekoru tmavě šedý travertin.

395 Kč

šKuchyňská pracovní deska o šířce 285 cm je zcela univerzální – pro osazení na jakoukoliv sestavu kuchyňských skříněk o šířce 285 cm. Vyrobena v dekoru dub sonoma.

2 590 Kč

Kuchyňská pracovní deska o šířce 80 cm je zcela univerzální – pro osazení na jakékoliv kuchyňské skříňky o šířce 80 cm. Vyrobena v dekoru tmavě šedý kámen.

729 Kč

Kuchyňská pracovní deska o šířce 260 cm je zcela univerzální – pro osazení na jakoukoliv sestavu kuchyňských skříněk o šířce 260 cm. Vyrobena v dekoru dub lancelot.

2 699 Kč

Kuchyňská pracovní deska o šířce 30 cm pro pravý regál – pro osazení na kuchyňský regál se zkosenou hranou vlevo o šířce 30 cm. Vyrobena v dekoru tmavě šedý kámen.

499 Kč

Kuchyňská pracovní deska o šířce 29 cm na rohovou skříňku. Pro osazení na rohovou skříňku je nutné kombinovat společně s pracovní deskou o šířce 89 cm. Vyrobena v dekoru tmavě šedý travertin.

449 Kč

Spárovací lišta v provedení šedá alu (hliník) z kvalitního kuchyňského programu ONE. Slouží k vykrytí spáry mezi kuchyňskými pracovními deskami.

275 Kč
Více od značky ASKO - NÁBYTEK

Atraktivní postel ze série Utah je vybavena LED osvětlením, polstrováním čela, úložným prostorem i nočními stolky.

11 999 Kč

Kuchyňská obracečka je vyrobena z kvalitního bambusového dřeva. Odolný materiál vydrží dlouhou dobu.

39 Kč

Drátěné šťouchadlo na brambory z nerezové oceli pro profesionální i domácí použití. Praktická pomůcka při přípravě šťouchaných brambor a kaší. Délka 26 cm.

129 Kč

Koupelnová předložka je vyrobena z vysoce kvalitního krouceného froté o plošné hmotnosti 1130 g/m² a nabídne maximální komfort po každém sprchování nebo koupání. Předložka zaujme antracitovou barvou, hřejivostí, měkkostí a savostí. Rozměr 50×70 cm.

699 Kč

Elegantní mělký talíř s jemným květinovým motivem rozkvetlé louky v pastelových barvách o průměru 27 cm vnese do Vašeho domova kousek přírody. Praktický a stylový jídelní talíř je vyroben z porcelánu v krémové barvě a hodí se k podávání hlavního chodu.

139 Kč

Univerzální postel o velikosti lůžka 120×200 cm v dekoru prkenný dub z programu Easy Plus. Stabilní rám na kovových nohách je vybaven mechanismem, který umožňuje upevnit rošt do různých výšek podle požadované výšky lůžka.

3 499 Kč

Šatní skříň s posuvnými dveřmi z kolekce Josselin – tmavě šedé plochy s dubovým dřevodekorem jsou ideální volbou pro vytvoření příjemně útulné a intimní atmosféry ve Vaší ložnici. Nábytek spojuje modernost s přirozeností díky optice dřevěných prken na předních plochách. Skříň o šířce 271 cm je vybavena velkým zrcadlem a 3 posuvnými dveřmi pro snadný přístup dovnitř. Vnitřní prostory je možné navíc doplnit o další police podle individuální potřeby.

19 799 Kč

Šatní skříň o šířce 135 cm s otočnými dveřmi a zásuvkami z programu Joker – univerzální, moderní a hlavně praktický nábytek pro zařízení pokoje pro děti, teenagery i dospělé. V kombinaci bílá/dub sonoma.

7 999 Kč