tipdesign.cz - široká nabídka nábytku

Lamelový rošt Asko multiflex 80×200

Velmi prodávaný kousek Lamelový rošt Asko multiflex 80x200 od kvalitní značky ASKO - NÁBYTEK můžete najít na našich stránkách teď právě skutečně levně. Aktuálně stojí u nás 1 599 Kč.
Lamelový rošt Asko multiflex

Rošt pro široký okruh zákazníků. Celkem 28 lamel s 5 vyztuženými zónami. Pevná varianta.

Více z kategorie Lamelové rošty

Obsahuje 28 lamel, 5 středových zón s nastavitelnou tuhostí, dvojitá pouzdra uchycení a středový zátěžový pruh.

2 499 Kč

28-lamelový rošt s výklopnou funkcí z pravé boční strany – umožní snadný přístup do prostoru pod lůžkem.

3 499 Kč

Praktický 28-lamelový rošt pro široký okruh zákazníků, s funkcí polohování části hlavy a nohou. Se stabilizačním popruhem a výztuhami v bederní oblasti.

2 100 Kč

26-lamelový rošt o velikosti 90×200 s výklopnou funkcí ze strany je vybaven stabilizačním středovým popruhem. Díky výklopné funkci umožňuje přístup do úložného prostoru pod lůžkem postele.

2 599 Kč

Klasický 26-lamelový rošt s funkcí polohování hlavové části a s nastavitelnou tuhostí.

1 599 Kč

Jednoduchý 15-lamelový rošt bez polohování a bez nastavitelné tuhosti je určen pro nenáročné uživatele.

999 Kč

28-lamelový rošt s výklopnou funkcí ze strany od nohou a s funkcí polohování hlavové části – umožní snadný přístup do prostoru pod lůžkem.

3 599 Kč

Klasický 26-lamelový rošt bez polohování a s nastavitelnou tuhostí.

1 099 Kč
Více od značky ASKO - NÁBYTEK

Základní program kuchyňských skříněk, ze kterých lze sestavit kuchyni. Vyznačuje se jednoduchostí a nízkou cenou.

2 799 Kč

Obdélný jídelní stůl na černých kovových nohách má jídelní desku v provedení bílý lesk o velikosti 140×80 cm. Skvěle bude pasovat do moderně zařízené jídelny. Můžete ho snadno kombinovat například s kovovými židlemi.

4 999 Kč

Doplňte si noblesní atmosféru bytu s tímto elegantním taburetem, který skvěle vynikne nejen v prostoru obýváku. Taburet na dřevěných nožkách je očalouněn sametově měkkou látkou ve starorůžovém odstínu.

3 199 Kč

Vysoká kuchyňská skříň o šířce 60 cm z programu Rose v jednoduchém, funkčním a zároveň moderním stylu. Přední plochy v červeném vysokém lesku. Různé elementy kuchyňského programu Rose můžete mezi sebou libovolně kombinovat a sestavit si tak libovolně velkou kuchyni podle vašich individuálních potřeb a prostorových možností.

6 499 Kč

Moderní ložní povlečení z příjemného bavlněného saténu v bílé, šedé a modré barvě se zajímavým vzorem připomínající listy Vám poskytne dokonalý spánek a odpočinek. Měkká a hebká látka, která chladí i hřeje zároveň, je perfektní volbou pro skvělé usínání.

649 Kč

Plátěný koš na prádlo Laundry v šedé barvě je nejen praktický, ale i stylový doplněk do domácnosti. Tento prádelní koš udrží špinavé oblečení na jednom místě a sjedná tak pořádek u vás doma. Výška 55 cm.

499 Kč

Obraz v dřevěném rámu zaujme houslovým klíčem a nápisem When words fail, music speaks. Obraz v Nordic stylu si zamiluje každý milovník hudby. Kombinace s dalšími obrazy skandinávského stylu vytvoří na stěně originální koláž. Rozměr 18×24 cm.

259 Kč

Konferenční stolek se zásuvkou z kolekce Sumatra – moderní design nábytku zvýrazňují kontrastní antracitové plochy v kombinaci s hnědými tóny bambusového dřevodekoru, u kterého zaujme strukturovaná optika. Nábytek působí zajímavě, moderně a přitom velmi útulně. Tmavá antracitová podnož vytváří odlehčený efekt a zároveň celkově dotváří moderní trendový design.

4 199 Kč