tipdesign.cz - široká nabídka nábytku

Magnetická tabule 38x48x2,5 cm

Tento designový produkt Magnetická tabule 38x48x2,5 cm od dodavatele se skvělou pověstí ASKO - NÁBYTEK máte možnost pořídit aktuálně na našich stránkách téměř zdarma! Produkt nakoupíte teď u nás za 329 Kč.
Magnetická tabule 38x48x2

Magnetická tabule s To do listem vám pomůže s rozvržením úkolů v celém týdnu. Určitě potěšíte druhého člověk napsání vzkazu do nového dne.

Více z kategorie Rámy a rámečky

Vystavte si své nejoblíbenější vzpomínky stylově a mějte je neustále na očích. Tento plastový měděný fotorámeček ve zdobném glamour stylu je ideální pro fotografie ve formátu 20×30 cm.

379 Kč

Plastový fotorámeček ve stříbrné barvě je ideální pro fotografii o rozměru 10×15 cm. Rámeček lze postavit pomocí opěrky na stůl, komodu, polici nebo zavěsit na stěnu.

79 Kč

Dřevěný fotorámeček v přírodní barvě je ideální pro fotografii o rozměru 10×15 cm. Rámeček lze postavit pomocí opěrky na stůl, komodu, polici nebo zavěsit na stěnu.

79 Kč

Dřevěný fotorámeček ve zlaté barvě je ideální pro fotografii o rozměru 21×29,7 cm. Rámeček lze postavit pomocí opěrky na stůl, komodu, polici nebo zavěsit na stěnu.

169 Kč

Dřevěný fotorámeček ve stříbrné barvě je ideální pro fotografii o rozměru 10×15 cm. Rámeček lze postavit pomocí opěrky na stůl, komodu, polici nebo zavěsit na stěnu.

79 Kč

Vystavte si své nejoblíbenější vzpomínky stylově a mějte je neustále na očích. Tento skleněný stříbrný fotorámeček ve zdobném a blyštivém glamour stylu je ideální pro fotografie ve formátu 10×15 cm.

99 Kč

Dřevěný fotorámeček v modré barvě je ideální pro fotografii o rozměru 13×18 cm. Rámeček lze postavit pomocí opěrky na stůl, komodu, polici nebo zavěsit na stěnu.

89 Kč

Vystavte si své nejoblíbenější vzpomínky stylově a mějte je neustále na očích. Tento plastový černý fotorámeček ve zdobném glamour stylu je ideální pro fotografie ve formátu 13×18 cm.

299 Kč
Více od značky ASKO - NÁBYTEK

Příborová lžíce (set 3 ks) z leštěné nerezové oceli, univerzální pro jakoukoliv jídelnu.

99 Kč

Moderní keramický obal na květináč v červeném provedení s bílými puntíky zvýrazní krásu rostlin a květin. Výška 9,5 cm.

249 Kč

Obraz tištěný na plátně tropické listy o rozměru 70×50 cm rozzáří každý interiér.

599 Kč

Koberec typu Shaggy přesvědčí svým nádherně měkkým povrchem a kvalitou. Díky jednoduchému antracitovému provedení lze tento chlupatý koberec skvěle kombinovat se stávajícím nábytkem a bytovými doplňky. Vlas je obohacen o lurexové vlákno, které přidává koberci lesklý stříbrný efekt. Gelový podklad na zadní straně je protiskluzový, a proto se koberec hodí i do dětského pokoje. Rozměr 80×150 cm.

549 Kč

Dekorace kovové srdce s milostným nápisem Love na podstavci z mangového dřeva skvěle ozdobí parapet, komodu, poličku v obývacím pokoji, ložnici nebo kdekoliv jinde. Okouzlující dekorativní srdce v elegantním stříbrném vzhledu vnese do Vašeho domova spousty lásky a útulna.

219 Kč

Vinylové jednorázové rukavice oceníte při úklidu, mytí nádobí, vynášení WC Vašich mazlíčků nebo práci na zahradě. Chrání Vaše ruce před chemikáliemi i vodou. Balení obsahuje 12 kusů obourukých rukavic ve velikosti M/L.

49 Kč

Koupelnová skříňka s umyvadlem z řady Spice se vyznačuje lesklými bílými povrchy s extravagantní profilací a ideálně se hodí do nadčasově zařízené koupelny.

8 499 Kč

Sada obsahuje 4 nerezové misky, které mají široké využití v každé kuchyni. Poslouží pro přípravu surovin k pečení a vaření, míchání dipů nebo servírování předkrmů a salátů. Průměr misky cca 10 cm.

99 Kč