tipdesign.cz - široká nabídka nábytku

Noční stolek Easy Plus,bílý

Hodně prodávaný produkt Noční stolek Easy Plus,bílý od dodavatele se skvělou pověstí ASKO - NÁBYTEK máte možnost nakoupit v naší aktuální nabídce za výprodejovou cenu. Nabídka od 1 699 Kč.
Noční stolek Easy

Noční stolek z programu Easy plus nabízí 2 prostorné zásuvky nad sebou. Vyroben v bílém provedení.

Více z kategorie Samostatné noční stolky

Jednoduchý noční stolek v bílé barvě se 3 zásuvkami. Univerzální do každé ložnice nebo dětského pokoje.

1 149 Kč

Nástěnný noční stolek se 2 zásuvkami v dekoru šedý grafit působí moderně a vzdušně. Navíc díky zavěšení na stěnu umožňuje snadný uklid v prostoru ložnice.

1 899 Kč

Malá skříňka nebo také vysoký noční stolek se 3 zásuvkami v bílé barvě nabízí praktické úložné prostory, účelnost a čisté linie tvarů, které se hodí do každého interieru.

1 499 Kč

Skříňka/noční stolek v dekoru dub sonoma nabízí praktické úložné prostory, účelnost a čisté linie tvarů, které se hodí do každého interieru.

899 Kč

Moderní noční stolek s komfortně vyšší konstrukcí se ideálně hodí k vyššímu lůžku.

1 999 Kč

Moderní noční stolek s komfortně vyšší konstrukcí se ideálně hodí k vyššímu lůžku.

1 999 Kč

Noční stolek z kolekce Vienna – elegantní nábytek v černém provedení v kombinaci s imitací přírodního vídeňského výpletu zaujme na pohled a skvěle doplní váš stylový interier. Masivní černé nožky dotváří elegantní vzhled a zároveň umožňují snadnou údržbu podlahy. Objevte tak kouzlo nábytku s tradičním nádechem, který působí útulně, velmi stylově a zároveň zůstává praktický. Z jednolivých elementů tak můžete krásně zařídit prostor celého bytu. Tento nábytek se dobře kombinuje také s přírodními doplňky, navíc úžasně doplní i moderní interier, kde vynikne a stane se zajímavým vizuálním prvkem.

2 799 Kč

Jednoduchý noční stolek v dekoru šedý grafit se 3 zásuvkami. Univerzální do každé ložnice nebo dětského pokoje.

1 149 Kč
Více od značky ASKO - NÁBYTEK

Paspartový rám k šatní skříni Mega o šířce 321 cm poslouží jako moderní dekorační doplněk, který doplní boční konstrukci skříně a dodá tak skříni masivnější optiku. Vyroben v útulném dekoru divoký dub wotan.

3 299 Kč

Dolní kuchyňská skříňka o šířce 80 cm z programu Karmen v jednoduchém, funkčním a zároveň moderním stylu. Přední plochy v krémovém vysokém lesku. Různé elementy kuchyňského programu Karmen můžete mezi sebou libovolně kombinovat a sestavit si tak libovolně velkou kuchyni podle vašich individuálních potřeb a prostorových možností.

2 399 Kč

Moderní vysoký noční stolek anebo malá úložná skříňka se 4 zásuvkami v bílé barvě. Ideálně se hodí k vyššímu lůžku postele anebo poslouží i jako samostatná malá skříňka kamkoliv jinam.

2 499 Kč

Moderní jídelní stůl v obdélném tvaru oceníte pro jeho prostornost. Zaujme mohutnou optikou v kombinaci grafitu a dekoru dub artisan. Díky rozkládací funkci pohostíte jakoukoliv návštěvu vaší rodiny anebo přátel. Šířku jídelní plochy snadno rozšíříte z původních 160 cm na 220 cm.

7 499 Kč

Zásuvková komoda v dekoru dub sonoma o šířce 130 cm z programu Easy Plus obsahuje celkem 6 hlubokých zásuvek pro přehledné ukládání. Univerzální nábytek pro vybavení téměř jakékoliv místnosti.

7 399 Kč

Bavlněná kuchyňská utěrka Lawenda v rozměru 45×65 cm. V zelené barvě s levandulovou dekorací. Praktická v každé kuchyni, nezbytné pro utírání nádobí.

99 Kč

Komoda z programu Primo v příjemném skandinávském stylu. Kombinaci dubového dřevodekoru a bílé barvy doplňují zaoblené hrany a masivní nohy, které dodávají nábytku nezaměnitelný vzhled.

4 499 Kč

Komfortně posltrovaná barová židle je potažena ekokůží v odstínu cappuccino a obsahuje praktické kovové madlo v zádové opěrce.

2 399 Kč