tipdesign.cz - široká nabídka nábytku

Obraz na plátně Levandule zátiší Love, 40×40 cm

Výjimečný a žádaný výrobek Obraz na plátně Levandule zátiší Love, 40x40 cm od značky se zárukou kvality ASKO - NÁBYTEK pořídíte aktuálně skutečně levně! Levně za 299 Kč.
Obraz na plátně Levandule zátiší

Elegantní obraz tištěný na plátně s motivem levandulového zátiší Love vnese do interiéru klidnou a příjemnou atmosféru. Obraz potěší všechny milovníky slunného francouzského venkova a rozzáří každou místnost i prostor kavárny. Rozměr 40×40 cm.

Více z kategorie Tištěné obrazy na plátně

Obraz tištěný na plátně s působivým motivem tropických listů v černé a zlaté barvě se stane elegantní dekorací na každé stěně. Rozměr 80×80 cm.

899 Kč

Stylový obraz v boho stylu je tištěný na speciálním zlatém plátně ve vysoké kvalitě. Motiv býčí lebky s etnickým vzorem oživí každou místnost a dodá jí zajímavý šmrnc. Rozměr 65×65 cm.

1 259 Kč

Obraz tištěný na plátně s motivem půvabného černého hřebce na tmavém pozadí se stane elegantním dekoračním prvkem na stěně. Rozměr 60×80 cm.

649 Kč

Obraz tištěný na plátně s motivem krajiny vnese do interiéru příjemnou atmosféru a oživí každou místnost. Rozměr 80×60 cm.

649 Kč

Obraz tištěný na plátně s motivem tropických listů příjemně oživí stěnu v jakékoliv místnosti. Rozměr 80×80 cm.

899 Kč

Obraz tištěný na plátně The Coffee o rozměru 28×28 cm oživí každý interiér a potěší všechny milovníky kávy.

149 Kč

Obraz tištěný na plátně tropické listy o rozměru 30×40 cm oživí každý interiér.

229 Kč

Stylový obraz v boho stylu je tištěný na speciálním plátně ve vysoké kvalitě. Motiv kaktusů skvěle oživí každou místnost. Rozměr 150×65 m.

2 799 Kč
Více od značky ASKO - NÁBYTEK

Horní kuchyňská skříňka o šířce 100 cm z moderního kuchyňského programu Avila – útulnou kombinaci dekoru dub lancelot a světle krémové barvy doplňuje kontrastně černý úchyt. Elementy kuchyňského programu Avila můžete mezi sebou libovolně kombinovat a sestavit si tak kuchyni podle vašich individuálních potřeb a prostorových možností.

2 699 Kč

Vystavte si vaše vzpomínky v podobě fotografií. Fotorámeček pro 8 kusů fotek v velikosti 10×15 cm bude pro ně ideální. Určitě využijete i dva úchyty k zavěšení.

749 Kč

Dřevěný fotorámeček v zelené barvě je ideální pro fotografii o rozměru 13×18 cm. Rámeček lze postavit pomocí opěrky na stůl, komodu, polici nebo zavěsit na stěnu.

89 Kč

Komoda se zásuvkami z kolekce Nova – atraktivní nábytek s bílými strukturovanými povrchy zaujme v každém moderně zařízeném interieru. Stylový design podtrhují úchytky ve zlatém provedení a černá kovová podnož, díky které působí nábytek lehce a zároveň umožňuje snazší údržbu podlahy.

6 299 Kč

Zachumlejte se pod tuto neuvěřitelně nadýchanou deku po dlouhém a únavném dni. Pohodlná velikost 150×200 cm umožňuje dvěma snadno vklouznout pod přikrývku a uniknout stresu každodenního života. Jednoduchý design ve stříbrném provedení se hodí téměř do každé domácnosti.

299 Kč

Oválný konferenční stolek o velikosti 98×61 cm je vyroben v bílém provedení a skvěle doplní stylově zařízený obývák. Černá kovová podnož je stabilní a zároveň působí vzdušně.

2 499 Kč

Nástěnná police o šířce 140 cm z kolekce Freno – v šedé barvě univerzálně pasuje do mnoha interierů.

979 Kč

Prostorná šatní skříň o celkové šířce 270 cm je vybavena synchronním mechanismem pro otevírání posuvných středových dveří – otevírání je tak komfortnější, nemusíte otevírat každé dveře samostatně. Vyrobena v bílé barvě a doplněna zrcadly uprostřed.

20 999 Kč