tipdesign.cz - široká nabídka nábytku
Nejnovější zboží

Žehlicí prkno Blanca 120×38 cm, modré

Žehlicí prkno s boční odkládací plochou pro žehličku a výškově nastavitelnou konstrukcí v 7 úrovních. Každá hospodyňka ocení krásně modrou žehlicí plochu o rozměrech 120×38 cm a stabilní kovovou konstrukci.

1 119 Kč

Šňůra na prádlo 20 m, bílá

Šňůra na prádlo o délce 20 m je ideální k pravidelnému věšení prádla. Šňůra z bílého plastu je určená pro vnitřní i venkovní prostory.

59 Kč

Kolíčky na prádlo (24 ks) Economy, dřevěné

Sada obsahuje 24 ks kolíčků na prádlo, které jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a nabízejí spolehlivé a bezpečné zavěšení oblečení na šňůru. Jsou určené pro vnitřní i venkovní použití, díky čemuž prádlo může perfektně uschnout na čerstvém vzduchu.

45 Kč

Kolíčky na prádlo Leifheit 25 ks, modré, červené

Sada obsahuje 25 kolíčků na prádlo s jemnou silikonovou plochou v modro-bílé nebo červeno-bílé barvě. Praktické balení kolíčků pro uchycení prádla na prádelní šňůru nebo sušák. Vhodné pro věšení prádla doma i venku.

149 Kč

Potah na žehlicí prkno Leifheit Cotton Comfort L 140×45 cm, univerzální

Potah na žehlicí prkno s komfortním polstrováním o tloušťce 4 mm usnadní žehlení. Svěží barevný design a univerzální velikost L upravitelná až na 140×45 cm.

449 Kč

Potah na žehlicí prkno Leifheit Cotton Classic L 140×45 cm, univerzální

Univerzální bavlněný potah s pěnovým polstrováním se hodí na všechna žehlicí prkna. Potah v krásném designu každému usnadní spoustu práce. Velikost L je upravitelná až na 140×45 cm.

389 Kč

Žehlicí prkno Leifheit Fashion M, 120×38 cm

Žehlicí prkno s boční odkládací plochou pro žehličku a výškově nastavitelnou konstrukcí. Kompaktní velikost je ideální volbou pro malé nebo střední domácnosti. Žehlicí plocha ve velikosti M 120×38 cm je potažena bavlněnou látkou.

1 199 Kč

Klipy na napínání potahu žehlicího prkna Leifheit, 3 ks

3-dílná sada praktických klipů zajistí perfektní napnutí potahu na žehlicím prkně a zabrání jeho sklouznutí či zvrásnění při žehlení.

129 Kč

Prací sáčky Leifheit, 3 ks

Prací sáčky ochrání jemné textilie (hedvábí, podprsenky či záclony) při praní v pračce. Pytlík najde využití i při praní oblečení např. s velkou sponou, která by mohla poškodit buben pračky. Díky zipům je také chráněno prádlo uvnitř pračky.

299 Kč

Rozkládací sušák na prádlo Leifheit Pegasus

Klasický stojací rozkládací sušák na prádlo s výklopnými vyvýšenými bočními rameny je ideální pro věšení dlouhých kusů oděvů. Celková délka na sušení činí 18 metrů.

949 Kč

Potah na žehlicí prkno Leifheit Cotton Classic M 125×40 cm

Bavlněný potah s pěnovým polstrováním o výšce 3 mm poskytne pohodlnější žehlení. Potah má svěží barevný design a velikost M 125×40 cm.

279 Kč

Rozkládací sušák na prádlo Economy 16 m, červeno-bílý

Klasický stojací rozkládací sušák na prádlo v červeno-bílém provedení má výklopná boční ramena, která jsou ideální pro věšení dlouhých kusů oděvů. Celková délka na sušení činí 16 metrů.

499 Kč

Žehlicí prkno Porty 105×30 cm, barevné kruhy

Žehlicí prkno s boční odkládací plochou pro žehličku a výškově nastavitelnou konstrukcí v 7 úrovních. Každá hospodyňka ocení pestrobarevnou žehlicí plochu o rozměrech 105×30 cm a stabilní kovovou konstrukci.

899 Kč

Rozkládací sušák na prádlo Onyx 18 m, antracitový

Klasický stojací rozkládací sušák na prádlo nabízí 18 metrů sušící plochy a praktický držák na sušení ponožek. Boční výklopná křídla jsou vhodná na sušení delšího prádla. Velkou výhodou je stabilní konstrukce, tvořená kovem v antracitové barvě a plastem v modré barvě. Pro lepší manipulaci je sušák opatřený 2 kolečky.

749 Kč

Žehlicí prkno Basic, 110×30 cm

Pevné a stabilní žehlicí prkno s výškově nastavitelnou konstrukcí do 90 cm a s boční odkládací plochou pro žehličku je lehké, skladné a dobře přenosné. Žehlicí plocha o rozměru 110×30 cm je opatřena kovovou deskou Mash, která dobře propouští páru a prádlo přitom zůstane suché. Prkno je dodáváno v různých barevných dekorech.

699 Kč