tipdesign.cz - široká nabídka nábytku

Stojací LED vodní lampa Aqua, s rybičkami

Oblíbený a kvalitní kousek Stojací LED vodní lampa Aqua, s rybičkami od předního výrobce ASKO - NÁBYTEK pohodlně získáte u nás extra výhodně. Momentálně v akci za 1 399 Kč.
Stojací LED vodní lampa Aqua

Velmi speciální stojací lampa Aqua vzhledem připomíná akvárium, ve kterém plavou malé plastové rybičky. Stojací vodní lampa je úsporná díky LED technologii, a navíc může měnit barvy v RGB spektru. Vodní bublinu lze ovládat pomocí spínače. Tato lampa skvěle doplní každý dětský pokojíček.

Více z kategorie Stojací lampy

Stojací lampa ze série Rennes využívá úspornou LED technologii. Elegantní kruhový tvar 2 bílých stínidel kontrastuje s chromově lesklou konstrukcí.

2 399 Kč

Stojací lampa ze série Loxy má elegantní design z kombinace kovu a skla.

949 Kč

Moderní stojací lampa s textilním stínidlem v šedé barvě vytvoří útulnou atmosféru v každé místnosti. Svítidlo je ideální umístit vedle pohovky, kde poskytne to nejlepší osvětlení.

2 599 Kč

Stojací lampa Denton o výšce 111 cm zaujme moderním a nadčasovým designem. Svítidlo s černou kovovou konstrukcí a drátěným stínidlem ve zlatém provedení vynikne v každém stylově zařízeném interieru. Stojací lampa vytváří krásné světelné efekty a útulnou atmosféru.

2 399 Kč

Oblíbená stojací lampa na oblém kovovém prutu má bílé stínidlo, které můžete snadno polohovat.

2 399 Kč

Stojací lampa laděná v industriálním stylu s černým stínidlem, které je z vnitřní strany doplněno zlatou barvou.

3 099 Kč

Stojací lampa s textilním stínidlem v plátěném světle béžovém vzhledu příjemně osvětlí a doplní interiér domova. Výška 150 cm.

1 099 Kč

Univerzální stojací lampa v barvě nikl má kovovou konstrukci se třemi polohovatelnými stínidly. Idálně se hodí pro umístění vedle sedačky nebo křesla.

899 Kč
Více od značky ASKO - NÁBYTEK

Stropní osvětlení ze série Loxy má elegantní design z kombinace kovu a skla.

209 Kč

Černá kovová podložka na horké hrnce a pánve. Praktický doplněk do každé kuchyně. Rozměr 18×18 cm.

229 Kč

Dřevěný fotorámeček v oranžové barvě je ideální pro fotografii o rozměru 10×15 cm. Rámeček lze postavit pomocí opěrky na stůl, komodu, polici nebo zavěsit na stěnu.

79 Kč

Vysoká ortopedická sendvičová matrace o velikosti 90×200 cm s paměťovou pěnou a anatomickou profilací – šetrně kopíruje a podepírá tělo. Oboustranná konstrukce umožňuje zvolit pro spánek středně tuhou anebo tužší stranu – záleží jen na Vás.

5 699 Kč

Umělá zvířecí kožešina s vysokým vlasem je krásně měkká a hřejivá pod nohama. Koberec v jednoduché vínové barvě vnese do Vašeho domova ​pocit luxusu a útulnosti. Rozměr 90×50 cm.

329 Kč

Umělá květina hortenzie s bordó květy skvěle doplní Vaše stávající květinové aranžmá. Hortenzie ve váze bude vypadat krásně po celý rok. Výška 50 cm.

119 Kč

Moderní bílá široká komoda s osvětlením v kombinaci s dubovým dřevodekorem pro příjemný domov inspirovaný přírodou. Stylové aplikace s optikou rozpraskaného dřeva vytváří skvělý kontrast a zaujmou na pohled.

13 799 Kč

Skříňový nástavec o šířce 70 cm v bílé barvě z víceúčelového programu Multiraum. Kombinováním různých dílů můžete snadno zařídit jakoukoliv místnost vašeho bytu.

1 599 Kč