tipdesign.cz - široká nabídka nábytku

Vysoký regál Lilly, bílý

Kvalitní produkt Vysoký regál Lilly, bílý od dodavatele s dlouholetou historií ASKO - NÁBYTEK máte možnost dostat právě zde trvale výhodně! Nabídky již od 1 799 Kč.
Vysoký regál Lilly

Vysoký regál ze série Lilly obsahuje celkem 5 polic. Univerzální bílý dekor pro každý interier.

Více z kategorie Komody

Vysoká vitrína s osvětlením z kolekce Lucera – moderní trendový nábytek pro zařízení útulného obývacího prostoru. Příjemná kombinace dřevodekoru dub artisan se šedými plochami vypadá skvěle a vytvoří příjemné domácí prostředí.

7 490 Kč

Koupelnová boční skříňka z řady Poseidon v dekoru dub Sonoma příjemně zútulní prostor koupelny.

1 999 Kč

Nástěnná skříňka s regálem z kolekce Faro v trendovém severském stylu zaujme na pohled. Členitou konstrukci doplňuje kombinace dubu s bílými plochami. Nábytek je vhodný pro vybavení pokoje všech věkových kategorií – pro děti, teenagery i dospělé.

1 899 Kč

Horní kuchyňská skříňka o šířce 60 cm s pravými dveřmi v provedení bílý vysoký lesk z kuchyňského programu ONE. Pravá kvalitní kuchyně, kterou si lze snadno naplánovat z pohodlí vašeho domova, kombinujte mezi sebou jednotlivé elementy a doplňky a vytvořte si tak plnohodnotnou kuchyňskou sestavu, která bude přesně dle vašich prostorových možností.

2 190 Kč

Horní kuchyňská skříňka o šířce 30 cm s levými dveřmi v dekoru dub sonoma z kuchyňského programu ONE. Pravá kvalitní kuchyně, kterou si lze snadno naplánovat z pohodlí vašeho domova, kombinujte mezi sebou jednotlivé elementy a doplňky a vytvořte si tak plnohodnotnou kuchyňskou sestavu, která bude přesně dle vašich prostorových možností.

1 490 Kč

Lesklá bílá televizní skříňka o šířce 160 cm z programu Push. Minimalistický design nábytku ozvláštňují zkosené tvary předních ploch, které vytváří zajímavou optiku.

5 999 Kč

Vysoká vitrína z kolekce Prime v industriálním stylu upoutá pozornost již na pohled skvělou vintage optikou dřevěných latí a obroušeného kovu. Nábytek tak dokonale podtrhne osobitost vašeho interieru.

12 599 Kč

Vysoká komoda z kolekce Boho – útulný a na pohled velmi zajímavý nábytek v dřevodekoru dub riviera zvýrazňuje dřevěná podnož a horní plochy v imitaci bílého mramoru. Doplňte si tak interier netradičním nábytkem, který si oblíbíte.

4 899 Kč
Více od značky ASKO - NÁBYTEK

Praktická a elegantní bílá dóza na med ve venkovském stylu s motivem včely má objem 450 ml a je vyrobena z keramiky. Stylová nádoba na uchovávání medu obsahuje speciální dřevěnou lžíci, se kterou pohodlně namotáte a přenesete med přímo na pokrm nebo do nápoje.

349 Kč

Nízký koš o vnitřním objemu 26 l je ideální pro přenášení čistého i špinavého prádla, ale najde využití také při skladování různých domácích drobností.

149 Kč

Ochranný povlak matrace pro lůžko 180×200-200×200 cm. Absorbuje vlhkost a chrání matraci před ušpiněním a případnými skvrnami.

649 Kč

Chcete-li kvalitní a zároveň moderní designový nábytek, pak je široká komoda Boston právě pro vás. Horní rámy obsahují bodová LED světla, která na strukturovaném povrchu nábytku hrají hru světla a stínů a vytváří tak opravdu exkluzivní efekt. Nábytek zároveň zůstává účelný a praktický. Komoda vyrobena v kombinaci matně černé barvy a útulného dřevodekoru dub ribbeck.

13 999 Kč

Univerzální 3-dveřová komoda se zásuvkou a mnoha vnitřními policemi je ideálně využitelná i jako přehledný botník. Konstrukce o šířce 136 cm vyrobena v oblíbené kombinaci dubu sonoma a bílé barvy.

4 999 Kč

Miska s krásným motivem růží o objemu 480 ml cm se hodí k podávání studených i teplých pokrmů při všedních i svátečních příležitostech.

179 Kč

Umělá květina fialová levandule se stane pěknou celoroční dekorací, která ozdobí každý domov. Výška 45 cm.

59 Kč

Šatní skříň s posuvnými dveřmi o celkové šířce 226 cm z kolekce Bernau – v trendovní kombinaci dubového dřevodekoru a bílé barvy. Kvalitní, moderní a prakticky řešený nábytek pro komfortně zařízenou ložnici bez kompromisů.

11 490 Kč