tipdesign.cz - široká nabídka nábytku

Zákazová psí cedule zapichovací, hnědá litina, 25 cm

Diskontní výrobek Zákazová psí cedule zapichovací, hnědá litina, 25 cm originál od značky ASKO - NÁBYTEK je k získání aktuálně skutečně výhodně. Zrovna teď v akci za 249 Kč.
Zákazová psí cedule zapichovací

Hnědé litinové zapichovací znamení o výšce 25 cm dá všem majitelům psů jasně najevo, že na Vaši zahradu či dvůr nesmí psi. Zákazová cedule, která ukazuje, že Váš trávník není psí záchod.

Více z kategorie Zahradní doplňky

Jednoduchá, ale velmi praktická past na vosy je vyrobena ze skla. Láhev stačí naplnit sladkým nápojem, který přiláká nejen vosy, ale i jiný nepříjemný hmyz. Odteď si budete moci užívat letní počasí bez starostí. Výška 13 cm.

69 Kč

Solární LED lampa v optice lucerny zaujme svým designem, a proto se stane dokonalým dekorativním osvětlením Vaší zahrady, terasy nebo balkonu. Lucerna je vyrobena z černého kovu, je vybavena praktickým madlem pro snadné přenášení či zavěšení a díky solárnímu modulu se na slunci sama nabije pro večerní svícení. Květinový vzor vykouzlí obzvláště krásný světelný efekt se stínovými vzory v okolí, které vytváří ideální atmosféru pro strávení útulných večerů ve venkovním prostoru.

269 Kč
Více od značky ASKO - NÁBYTEK

Moderní skleněná dóza na potraviny s plastovým víkem má objem 400 ml a skvěle poslouží k uchovávání potravin v kuchyni nebo ve spíži.

119 Kč

Elegantní jídelní židle na kovových nohách má pohodlně zaoblený design opěradla. Očalouněna látkou v tmavě modrém odstínu a zvýrazněna atraktivním svislým proševem.

1 799 Kč

Vysoká vitrína z programu Sky – nábytek s optikou širokých rámů je vyroben v dřevodekoru dub riviera a vytvoří v každém interieru útulnou domáckou atmosféru.

4 499 Kč

Horní kuchyňská skříňka o šířce 30 cm s levými dveřmi v provedení bílý vysoký lesk z kuchyňského programu ONE. Pravá kvalitní kuchyně, kterou si lze snadno naplánovat z pohodlí vašeho domova, kombinujte mezi sebou jednotlivé elementy a doplňky a vytvořte si tak plnohodnotnou kuchyňskou sestavu, která bude přesně dle vašich prostorových možností.

1 690 Kč

Čtvercový konferenční stolek o velikosti 60×60 cm má kovovou konstrukci ve zlaté barvě a horní plochu se zrcadlem – působí tak luxusním dojmem.

2 399 Kč

Zařiďte si svůj domov moderně, prakticky a zároveň útulně – koupelnová vysoká skříňka z kolekce Amanda v dekoru sukový dub/bílý lesk vytvoří příjemné domácí prostředí v prostoru koupelny.

3 899 Kč

Trendovní jídelní stůl v bílé barvě je vybaven praktickou funkcí rozkladu a kvalitní pevnou konstrukcí se širokými rohovými nohami.

3 699 Kč

Dekorativní umělá květina rozzáří Váš interiér a bude stále krásná. Žlutá slunečnice se 3 květy umístěná ve váze vykouzlí příjemnou náladu a pozvedne atmosféru v každé místnosti. Výška 60 cm.

89 Kč