tipdesign.cz - široká nabídka nábytku
Nejnovější zboží

Barový stůl Party 120×60 cm, šedý beton

Moderní barový stůl o velikosti 120×60 cm v imitaci šedý beton má stabilní kovovou podnož a působí v interieru vzdušně. Stůl můžete umístit volně do prostoru anebo přímo ke stěně. Barový stůl vytvoří také příjemný předělovací prostor mezi kuchyní a obývákem, kde si můžete vychutnat třeba snídani nebo svačinu. Tento stůl může být také řešením pro velmi malý byt, kdy bude alternativou místo klasického stolu.

4 299 Kč

Barový stůl Quadrato 70×70 cm, bílý/černý

Čtvercový barový stůl o velikosti 70×70 cm v univerzálním stylu se hodí do každého moderního interieru. Bílou horní plochu doplňuje stabilní kovová podnož v černém provedení.

4 999 Kč

Bar SPRING akácie/kov

Praktický bar SPRING v industriálním duchu nabízí dostatek místa na sklenice i láhve. Stane se jedinečným doplňkem například loftových interiérů. Je vyrobena z masivního dřeva akácie, které pochází z kontrolovaných indických plantáží. Akáciové dřevo je materiál, který přirozeně podléhá proměnám, může mít pruhovanou nebo skvrnitou strukturu. Typické pro tento druh nábytku jsou přiznané vady dřeva a ruční, hrubé zpracování, které dodává každému kusu naprostou originalitu. K jeho největším přednostem patří dlouhá životnost a odolnost.

16 499 Kč

Barový stůl Party 120×60 cm, bílý lesk

Moderní barový stůl o velikosti 120×60 cm v provedení bílý lesk má stabilní kovovou podnož a působí v interieru vzdušně. Stůl můžete umístit volně do prostoru anebo přímo ke stěně. Barový stůl vytvoří také příjemný předělovací prostor mezi kuchyní a obývákem, kde si můžete vychutnat třeba snídani nebo svačinu. Tento stůl může být také řešením pro velmi malý byt, kdy bude alternativou místo klasického stolu.

4 899 Kč

Barový stůl DABOU mango

Barový stůl DABOU perfektně zapadne do kuchyní či jídelen, kde hlavní roli hraje jedinečnost a industriální styl. Stolek je vyrobený **z masivního mangovníkového dřeva**, které vyniká přirozenými vadami a jemnou kresbou. Díky ručnímu hrubému opracování navíc žádné dva stolky nebudou vypadat stejně – tím je dosažena naprostá originalita. **Dostatečný odkládací prostor** zajišťuje středový regál na láhve, spodní police a vnitřní strana hlavní desky disponuje držáky na sklenky. Stabilitu zajišťuje **kovová konstrukce**. Podpořte styl interiéru s barovým stolem DABOU.

7 799 Kč

Barový stůl UBAY mango/kov

Barový stůl UBAY s industriálními rysy skvěle podpoří podobně laděnou kuchyni či jídelnu. Deska stolu je vyrobena **z masivního mangovníkového dřeva**, které vyniká přirozenými vadami. Díky ručnímu hrubému opracování navíc žádné dva stolky nebudou vypadat stejně – tím je dosažena naprostá originalita. Styl navíc potrhuje barevná různorodost. Maximální stabilitu zajišťuje **kovová podnož** v černém matném provedení. Vdechněte domácnosti jedinečný styl s barovým stolkem UBAY.

4 999 Kč

Barový stolek WAIZ mango

Pojízdný barový stolek WAIZ perfektně zapadne do kuchyní či jídelen, kde hlavní roli hraje jedinečnost a styl časů dávno minulých. Stolek je vyrobený **z masivního mangovníkového dřeva**, které vyniká přirozenými vadami a výraznými barevnými přechody. Díky ručnímu hrubému opracování navíc žádné dva stolky nebudou vypadat stejně – tím je dosažena naprostá originalita. **Dostatečný úložný prostor** zajišťuje trojice horních zásuvek s praktickými kovovými úchyty, středová police, regál na láhve a dno na drobnosti. Manipulaci pak usnadňují kolečka a boční úchop. Stolek tak snadno přesunete přesně tam, kde ho bude třeba. Podpořte styl interiéru s jedinečným barovým stolkem WAIZ.

6 999 Kč

Barový stůl BULZONU bílý mramor/zlatá

Elegantní barový stůl BULZONU se bude vyjímat v každé moderní domácnosti. Hlavní kruhová deska je vyrobena z dřevovláknitého materiálu MDF, který se vyznačuje snadnou udržovatelností i dlouhou životností. Laděna je pak do dekoru bílého mramoru, který domácnosti vdechne punc luxusu. Maximální stabilitu zajišťuje středová podnož z kovu. Užijte si sklenku oblíbeného nápoje u barového stolu BULZONU.

6 999 Kč

Barový stůl LEKSA III hnědá/černá

Jednoduchý barový stůl LEKSA III se stane skvělou základnou pro vaše oblíbené nápoje. Hlavní deska je vyrobena **z laminovaného dřevěného materiálu**, který se vyznačuje snadnou udržovatelností i dlouhou životností. Stabilní **ocelová konstrukce** je navíc doplněna o nožky, které **lze přizpůsobit nerovnostem podlahy**. Barový stůl LEKSA III se stane nejen praktickým centrem pro váš drink, ale díky industriálnímu designu i stylovým doplňkem domácnosti.

2 599 Kč

Barový stůl Quadrato 70×70 cm, dub artisan/černý

Čtvercový barový stůl o velikosti 70×70 cm v univerzálním stylu se hodí do každého moderního interieru. Horní plochu v dřevodekoru dub artisan doplňuje stabilní kovová podnož v černém provedení.

4 999 Kč

Barový stůl Quadrato 70×70 cm, bílý/nerez

Čtvercový barový stůl o velikosti 70×70 cm v univerzálním stylu se hodí do každého moderního interieru. Bílou horní plochu doplňuje stabilní kovová podnož v broušeném nerezovém provedení.

4 999 Kč

Barový stůl Frieda 120×58 cm, bílý

Vysoký barový stůl s optikou širokých rámu může být umístěn do prostoru anebo přímo ke stěně. Vyroben v bílém provedení.

4 299 Kč

Barový stůl Frieda 120×58 cm, dub sonoma

Vysoký barový stůl s optikou širokých rámu může být umístěn do prostoru anebo přímo ke stěně. Vyroben v dekoru dub sonoma.

4 299 Kč

Barový stůl LEKSA VI hnědá/černá

Barový stůl LEKSA VI vytvoří ideální zázemí pro vaše oblíbené drinky a do interiéru vnese nádech industriálního stylu. Čtvercová odkládací deska je vyrobena **z kvalitní dřevotřísky** a laděna do podoby starého dřeva. Maximální stabilitu pak zajišťuje **kovová podnož** v matném černém provedení. Podnož je navíc opatřena nastavitelnými nožičkami, takže **stolek snadno přizpůsobíte nerovnostem podlahy**. Barový stůl LEKSA VI díky střídmým rozměrům perfektně zapadne i do menšího interiéru.

1 649 Kč

Barový stůl LEKSA II hnědá/černá

Praktický barový stůl LEKSA II se stane skvělou základnou pro vaše oblíbené nápoje. Hlavní deska je vyrobena **z laminovaného dřevěného materiálu**, který se vyznačuje snadnou udržovatelností i dlouhou životností. Nabízí **dostatek prostoru** v podobě police, dvou roštů na lahve a držáku na sklenky. Stabilní **ocelová konstrukce** je navíc doplněna o nožky, které **lze přizpůsobit nerovnostem podlahy**. Barový stůl LEKSA II se stane nejen praktickým centrem pro váš drink, ale díky industriálnímu designu i stylovým doplňkem domácnosti.

2 799 Kč

Bar na kolečkách IRON mangovník/černá

Přístavný barový stolek IRON poskytne místo pro sklenice i láhve a zároveň bude originálním, interiérovým doplňkem. V otevřené části naleznete háčky na skleničky, krytý prostor za dvířky ukrývá stojan na 9 lahví. Kombinace masivního dřeva a kovu je typická pro industriální styl. Potřebujete mít stolek stále po ruce? Řešení nabízí doplnění o kolečka, díky kterým můžete stolek snadno přemístit dle potřeby. Byla by škoda ho nemít, jde o perfektní doplněk pro skvělé večery s přáteli. Typické pro tento druh nábytku jsou přiznané vady dřeva a ruční, hrubé zpracování, které dodává každému kusu naprosto unikátní vzhled. Týká se to i kovových konstrukcí, které jsou opatřeny patinou a nakonec přelakovány. To vše ve výsledku dodává nábytku jedinečnost, kdy se provedení každého kusu může mírně lišit od produktové fotografie.

9 999 Kč

Bar na kolečkách HOME BAR II dub artisan/černý dub

Praktický bar HOME BAR II se stane skvělou základnou pro vaše oblíbené nápoje. **Vyrobený je z laminovaného dřevěného materiálu**, pro který je typická snadná udržovatelnost a při správném používání i dlouhá životnost. Laděný je pak do přírodního dekoru dubu artisan v kontrastní kombinaci s černým dubem. Nabízí **dostatek úložného prostoru** v podobě horní desky, středové obvodové plochy a jedné skříňky, jejíž dvířka disponují kovovým úchytem. **Díky praktickým kolečkům přemístíte bar přesně tam, kde je ho třeba**. Svůj oblíbený drink si tak vychutnáte nejen v jídelně či kuchyni, ale taky v obývacím pokoji nebo pracovně.

3 999 Kč

Bar na kolečkách HOME BAR staré dřevo/beton

Praktický bar HOME BAR se stane skvělou základnou pro vaše oblíbené nápoje. **Vyrobený je z laminovaného dřevěného materiálu**, pro který je typická snadná udržovatelnost a při správném používání i dlouhá životnost. Laděný je pak do atraktivního dekoru starého dřeva v kontrastní kombinaci s dekorem betonu. Nabízí **dostatek úložného prostoru** v podobě horní desky, středové otevřené plochy a jedné skříňky, jejíž dvířka disponují úchytem. **Díky praktickým kolečkům přemístíte bar přesně tam, kde je ho třeba**. Svůj oblíbený drink si tak vychutnáte nejen v jídelně či kuchyni, ale taky v obývacím pokoji nebo pracovně.

3 999 Kč

Bar na kolečkách HOME BAR III dub artisan/černý dub

Praktický bar HOME BAR III se stane skvělou základnou pro vaše oblíbené nápoje. **Vyrobený je z laminovaného dřevěného materiálu**, pro který je typická snadná udržovatelnost a při správném používání i dlouhá životnost. Laděný je pak do přírodního dekoru dubu artisan v kontrastní kombinaci s černým dubem. Nabízí **dostatek úložného prostoru** v podobě horní desky a dvou celoplošných částečně uzavřených polic. **Díky praktickým kolečkům přemístíte bar přesně tam, kde je ho třeba**. Svůj oblíbený drink si tak vychutnáte nejen v jídelně či kuchyni, ale taky v obývacím pokoji nebo pracovně.

4 399 Kč

Bar na kolečkách HOME BAR I dub artisan/matná černá

Praktický bar HOME BAR I se stane skvělou základnou pro vaše oblíbené nápoje. **Vyrobený je z laminovaného dřevěného materiálu**, pro který je typická snadná udržovatelnost a při správném používání i dlouhá životnost. Laděný je pak do přírodního dekoru dubu artisan v kontrastní kombinaci s matnou černou barvou. Nabízí **dostatek úložného prostoru** v podobě horní desky, středové otevřené plochy a jedné skříňky, jejíž dvířka disponují kovovým úchytem. **Díky praktickým kolečkům přemístíte bar přesně tam, kde je ho třeba**. Svůj oblíbený drink si tak vychutnáte nejen v jídelně či kuchyni, ale taky v obývacím pokoji nebo pracovně.

3 699 Kč

Barový stůl MOJITO old style

Moderní barový stůl MOJITO se stane skvělým pomocníkem každé domácnosti. Díky svým rozměrům zapadne i do menších interiérů. Vyrobený je z dřevěného laminovaného materiálu, který se vyznačuje snadnou udržovatelností. Stůl rovněž disponuje praktickými bočními policemi, kam snadno uložíte všechny potřebné pomůcky. Ať už káva, limonáda nebo něco ostřejšího, s barovým stolem MOJITO bude každý drink zábava.

3 399 Kč

Barový stůl BAY bílá/tmavý beton

Elegantní barový stůl BAY v jednoduchém designu zaujme svým minimalistickým a zároveň praktickým provedením. Nadčasová kombinace bílé barvy s tmavým betonem dokáže skvěle doplnit moderně laděnou jídelnu. Antracitový sloup ve tvaru hranolu nejen, že stolku dodává na atraktivnosti, ale zároveň dokonale splňuje požadavek na stabilitu. Druhá část stolku je důmyslně doplněná o úložný prostor v podobě poliček. Celý stolek byl vytvořený z laminovaného dřevěného materiálu se snadno udržovatelným povrchem. Barový stůl BAY se může stát i dokonalým doplňkem komerčních interiérů.

4 199 Kč

Barový stůl VELVET šedá/old style

Jednoduchý a přesto krásný design barového stolku VELVET nezůstane bez povšimnutí. Kombinace dekoru dřeva a tmavého betonu vnese do vaší jídelny příjemnou atmosféru. Horní deska je doplněná o praktickou zásuvku v bezúchytovém provedení kam snadno uschováte vše potřebné, co k barovému stolku patří. Spodní police nejen, že zajištuje dobrou stabilitu, ale zároveň může posloužit jako opěra pro nohy. Celý stolek je vyrobený z kvalitního laminovaného materiálu se snadno udržovatelným povrchem. Barový stůl VELVET se bude perfektně vyjímat v moderních interiérech s nádechem industriálního stylu.

4 199 Kč

Barový stůl GERARD 120 bílá/sklo

Barový stůl GERARD se stane užitečným a praktickým doplňkem vaší kuchyně. I v malém prostoru dokáže vytvořit příjemné místo setkávání. Horní deska je z bezpečnostního skla, lakovaná na bílo. Stabilitu zajišťují čtyři kovové vzpěry. Celý stůl je lakovaný bílou barvou v provedení vysoký lesk.

7 999 Kč

Barový pult GOA mangovník/akácie/kovové aplikace

Barový pult GOA s úložným prostorem v exotickém designu s nádechem koloniálních časů. Disponuje četnými odkládacími plochami i uzavřeným úložným prostorem. Je vyrobený v kombinaci z masivního dřeva akácie a mangovníku s povrchovou úpravou „Shabby-Look“ – efekt použitého nábytku. Jedná se výhradně o ruční výrobu. Typické pro tento druh nábytku jsou přiznané vady dřeva a díky ručnímu zpracování se stává každý kus naprosto jedinečným. K největším přednostem masivního dřeva patří dlouhá životnost a při správném používání i odolnost. Doporučujeme si prohlédnout celý stejnojmenný program GOA, kde najdete ještě více kousků, se kterými můžete tento bar zkombinovat.

27 999 Kč

Barový stůl HUGO dub sonoma

Jednoduchý barový stůl HUGO se stane skvělým doplňkem každé kuchyně čí jídelny. Díky svému universálnímu vzhledu se hodí do většiny domácností. Laminovaný dřevěný materiál je snadno udržovatelný a díky svým rozměrům se hodí i do menších místností.

3 299 Kč

Barový stůl MOJITO dub sonoma/bílá

Moderní barový stůl MOJITO se stane skvělým pomocníkem každé domácnosti. Díky svým rozměrům zapadne i do menších interiérů. Vyrobený je z dřevěného laminovaného materiálu, který se vyznačuje snadnou udržovatelností. Stůl rovněž disponuje praktickými bočními policemi, kam snadno uložíte všechny potřebné pomůcky. Ať už káva, limonáda nebo něco ostřejšího, s barovým stolem MOJITO bude každý drink zábava.

3 399 Kč

Barový stůl MOJITO beton/bílá

Moderní barový stůl MOJITO se stane skvělým pomocníkem každé domácnosti. Díky svým rozměrům zapadne i do menších interiérů. Vyrobený je z dřevěného laminovaného materiálu, který se vyznačuje snadnou udržovatelností. Stůl rovněž disponuje praktickými bočními policemi, kam snadno uložíte všechny potřebné pomůcky. Ať už káva, limonáda nebo něco ostřejšího, s barovým stolem MOJITO bude každý drink zábava.

3 399 Kč