tipdesign.cz - široká nabídka nábytku

Lamelový rošt Asko multiflex 120×200

Často hledaný výrobek Lamelový rošt Asko multiflex 120x200 od známé značky ASKO - NÁBYTEK seženete momentálně v naši nabídce extra výhodně. Právě nyní za skvělou cenu 2 199 Kč.
Lamelový rošt Asko multiflex

Rošt pro široký okruh zákazníků. Celkem 28 lamel s 5 vyztuženými zónami. Pevná varianta.

Více z kategorie Lamelové rošty

Praktický 28-lamelový rošt s foliovanou povrchovou úpravou pro snadnou údržbu, bez polohování a s nastavitelnou tuhostí.

1 999 Kč

Dokonale přizpůsobivý polohovatelný rošt s vysokým počtem úzkých lamel a vysokou nosností zajistí velmi dobré přizpůsobení tlaku těla na ploše lůžka. Celkem 42 lamel opatřeno metalickou fólií, která usnadňuje údržbu roštu a omezí zachytávání prachu pod matrací, který způsobuje alergické obtíže. Pružná trojitá pouzdra tvoří celkem 5 anatomických zón.

3 699 Kč

Klasický 26-lamelový rošt bez polohování a s nastavitelnou tuhostí. Určen pro lůžko o rozměru 120×200 cm.

1 999 Kč

Rošt pro široký okruh zákazníků. Celkem 28 lamel s 5 vyztuženými zónami. Polohovací varianta.

2 499 Kč

Jednoduchý 15-lamelový rošt s funkcí polohování hlavové části a bez nastavitelné tuhosti je určen pro nenáročné uživatele. Pro lůžko o rozměru 90×200 cm nebo 180×200 cm.

1 599 Kč

Praktický 28-lamelový rošt pro široký okruh zákazníků, s funkcí polohování části hlavy a nohou. Se stabilizačním popruhem a výztuhami v bederní oblasti.

2 499 Kč

Rošt pro široký okruh zákazníků. Celkem 28 lamel s 5 vyztuženými zónami. Pevná varianta.

2 699 Kč

Klasický 26-lamelový rošt s funkcí polohování části hlavy a nohou a s nastavitelnou tuhostí.

1 999 Kč
Více od značky ASKO - NÁBYTEK

Praktická kovová vývrtka snadno otevře každou láhev na víno.

69 Kč

Kuřátko z plyše na špejli může být přidáno k velikonočnímu vajíčku, dárku nebo k jakémukoliv další aranžmá. Celková výška cca 15 cm.

49 Kč

Polohovatelný psací stůl v krásné modro-bílé kombinaci. Výšku i sklon pracovní plochy můžete libovolně nastavovat podle aktuální potřeby.

3 899 Kč

3-dílná sada praktických klipů zajistí perfektní napnutí potahu na žehlicím prkně a zabrání jeho sklouznutí či zvrásnění při žehlení.

129 Kč

Konferenční stolek se zásuvkou z řady Bospe – čistě rovné linie nábytku zvýrazňuje kontrast černých ploch s dřevodekorem dub wotan, který působí útulně a domácky. Nábytek doplňují černé úchytky a kovové nožky, které působí vzdušně a zároveň umožňují praktické udržování podlahy v bytě. Univerzálním stylem se tento nábytek hodí pro zařízení téměř jakéhokoliv interieru.

3 299 Kč

Ochranná podložka na pánvičku set (3 ks) v zeleném a šedém provedení, dbá na udržitelnost, jelikož dokonale šetří varné plochy pánviček a zabraňuje poškození povrchu. Vhodný doplněk do každé kuchyně.

55 Kč

Postel s nočními stolky o rozměru lůžka 160×200 cm z ložnicového programu Burano v kontrastní kombinaci bílá/tmavě šedá. Zadní čelo doplněno dekorativním pruhem v barvě lesklého chromu.

7 899 Kč

Bílý polštář z řady Medic Clean s antibakteriální a protiroztočovou úpravou AEGIS. Biocidní účinná látka chrání před bakteriemi, plísněmi a houbami. Rozměr 70×90 cm.

299 Kč