tipdesign.cz - široká nabídka nábytku
Nejnovější zboží

Předsíňová stěna Vincent, dub wotan

Sympatická sestava předsíňové stěny, která obsahuje vše potřebné. Vyrobena v dekoru dub wotan.

4 699 Kč

Předsíňová stěna Astor, dub/bílá

Klasická předsíňová sestava obsahuje malý botník, závěsný panel se zrcadlem i úložnou zásuvku. V dubovo-bílé kombinaci.

2 699 Kč

Předsíňová stěna Astor, bílá/grafit

Klasická předsíňová sestava obsahuje malý botník, závěsný panel se zrcadlem i úložnou zásuvku. V kombinaci bílá/grafit.

2 699 Kč

Předsíňová stěna Vincent, dub sonoma/bílá

Sympatická sestava předsíňové stěny, která obsahuje vše potřebné. Dekor dub Sonoma je kombinován bílou barvou.

4 699 Kč

Předsíňová stěna Astor, dub artisan

Klasická předsíňová stěna obsahuje malý botník, závěsný panel se zrcadlem, odkládací přihrádku i úložnou zásuvku na drobnosti. V dekoru dub artisan.

2 299 Kč

Předsíňová stěna Bristol, šedý beton/bílá

Kompaktní předsíňová stěna v módní kombinaci imitace šedého betonu a bílé barvy. Nábytek nabízí vše potřebné – botník, úložné zásuvky, odkládací přihrádky, šatní panel i zrcadlo.

6 999 Kč

Předsíňová stěna Stela, dub wotan/bílá

Předsíňová stěna na dřevěných nohách dodá vstupnímu prostoru útulnou atmosféru. Zajímavě řešený nábytek obsahuje vše potřebné – malý botník, zrcadlo, i boční šatní panel, ve kterém jsou ukryty odkládací přihrádky i šatní tyč na kabáty. Předsíňový nábytek je vyroben v kombinaci dub wotan/bílá.

3 999 Kč

Předsíňová stěna Stela, vintage optika dřeva/tmavý beton

Předsíňová stěna na dřevěných nohách dodá vstupnímu prostoru útulnou atmosféru. Zajímavě řešený nábytek obsahuje vše potřebné – malý botník, zrcadlo, i boční šatní panel, ve kterém jsou ukryty odkládací přihrádky i šatní tyč na kabáty. Předsíňový nábytek je vyroben ve vintage optice dřevěných latí v kombinaci s imitací tmavě šedého betonu.

3 999 Kč

Předsíňová stěna Push, bílá lesk

Lesklá bílá předsíňová stěna Push obsahuje botník, úložnou lavici, zrcadlo a šatní panel. Minimalistický design nábytku ozvláštňují zkosené tvary předních ploch, které vytváří zajímavou optiku. Jednotlivé díly mohou tvořit celek anebo je lze rozmístit samostatně podle potřeby.

12 999 Kč

Předsíňová stěna Lino, bílá lesk

Bílá předsíňová stěna v moderním provedení s lesklými předními plochami je doplněna zajímavými liniemi ve vodorovném směru. Sestava obsahuje nízký botník, úložnou skříňku, šatní panel i zrcadlo. Jednotlivé díly mohou tvořit kompaktní celek anebo je můžete umístit samostatně.

9 999 Kč

Předsíňová sestava Milano, bílá/dub wotan

Zajímavě členitá předsíňová sestava je ideálním spojením moderního stylu a praktičnosti. Obsahuje vnitřní úložné prostory, otevřené odkládací přihrádky i závěsné elementy, díky kterým budete mít vždy veškeré ošacení či tašky po ruce.

7 599 Kč