tipdesign.cz - široká nabídka nábytku
Nejnovější zboží

Skříňový nástavec Multiraum, 70 cm, dub sonoma

Skříňový nástavec o šířce 70 cm v dekoru dub sonoma z víceúčelového programu Multiraum. Kombinováním různých dílů můžete snadno zařídit jakoukoliv místnost vašeho bytu.

1 599 Kč

Šatní skříň Mosbach, dub san remo/bílá

Moderní šatní skříň z designové kolekce Mosbach v kombinaci dubu san remo a bílého skla působí luxusně. Oceníte kvalitní zpracování i vyjímečný vzhled.

19 999 Kč

Skříňový nástavec Multiraum, 50 cm, dub sonoma

Skříňový nástavec o šířce 50 cm v dekoru dub sonoma z víceúčelového programu Multiraum. Kombinováním různých dílů můžete snadno zařídit jakoukoliv místnost vašeho bytu.

1 459 Kč

Vysoká skříň Sky, dub riviera

Vysoká skříň z programu Sky – nábytek s optikou širokých rámů je vyroben v dřevodekoru dub riviera a vytvoří v každém interieru útulnou domáckou atmosféru.

5 699 Kč

Skříňový nástavec Nitro 70 cm, bílý

Praktický 2-dveřový skříňový nástavec v bílé barvě pro rozšíření úložného prostoru jakékoliv skříně Nitro o šířce 70 cm. Tento nástavec lze univerzálně umístit pod konstrukci skříně jako podstavec anebo na horní konstrukci skříně.

1 599 Kč

Skříňový nástavec Nitro 105 cm, bílý

Praktický 3-dveřový skříňový nástavec v bílé barvě pro rozšíření úložného prostoru jakékoliv skříně Nitro o šířce 105 cm. Tento nástavec lze univerzálně umístit pod konstrukci skříně jako podstavec anebo na horní konstrukci skříně.

1 899 Kč

Policová skříň se zámkem Multiraum 80 cm, dub sonoma

Policová skříň se zámkem o celkové šířce 80 cm v dekoru dub sonoma z víceúčelového programu Multiraum. Kombinováním různých dílů můžete snadno zařídit jakoukoliv místnost vašeho bytu.

5 399 Kč

Paspartový rám k šatní skříni Detroit, antracitová ocel

Paspartový rám k šatní skříni Detroit v imitaci antracitové broušené oceli. Slouží jako moderní dekorační doplněk k boční konstrukci skříně.

5 299 Kč

Šatní skříň Vincent, dub artisan/antracit

Úzká 2-dveřová skříň na kabáty, která poslouží dobře v malých předsíních nebo šatnách. Vyrobena v dekoru dub artisan v kombinaci antracitovými plochami a dokonale doplní stylově zařízený byt.

3 299 Kč

Šatní skříň Bert, 225 cm, bílá

Šatní skříň o celkové šířce 225 cm, díky 2 posuvnými dveřím jsou úložné prostory snadno přístupné. Skříň he vyrobena v univerzální bílé barvě, hodí se tak téměř kamkoliv.

9 499 Kč

Skříňový nástavec Multiraum, 70 cm, bílá

Skříňový nástavec o šířce 70 cm v bílé barvě z víceúčelového programu Multiraum. Kombinováním různých dílů můžete snadno zařídit jakoukoliv místnost vašeho bytu.

1 599 Kč

Skříňový nástavec Multiraum, 80 cm, dub sonoma

Skříňový nástavec o šířce 80 cm v dekoru dub sonoma z víceúčelového programu Multiraum. Kombinováním různých dílů můžete snadno zařídit jakoukoliv místnost vašeho bytu.

1 949 Kč

Skříňový nástavec Click, 135 cm, bílý

Praktický 3-dveřový skříňový nástavec doplní volné místo nad skříní o další úložný prostor, kam ukládat věci. Vyroben v bílé barvě.

2 899 Kč

Skříňový nástavec Click, 91 cm, bílý

Praktický 2-dveřový skříňový nástavec doplní volné místo nad skříní o další úložný prostor, kam ukládat věci. Vyroben v bílé barvě.

2 099 Kč

Skříňový nástavec Multiraum, 45 cm, dub sonoma

Skříňový nástavec o šířce 45 cm v dekoru dub sonoma z víceúčelového programu Multiraum. Kombinováním různých dílů můžete snadno zařídit jakoukoliv místnost vašeho bytu.

1 379 Kč

Vnitřní zásuvkový element do šatní skříně šířka 88 cm

Vnitřní zásuvkový element o šířce 88 cm pro umístění do vnitřního prostoru šatní skříně. Pro umístění do vnitřního skříňového bloku o šířce cca 90 cm. Včetně bočních krycích lišt. Praktický doplněk pro přehledné ukládání drobného prádla uvnitř skříně.

3 999 Kč

Šatní skříň Gandra, dub san remo

Moderní skříň ze série Gandra nabízí velký vnitřní prostor a posuvné dveře se zrcadlem, které oceníte třeba při oblékání a zkoušení šatů.

17 999 Kč

Paspartový rám k šatní skříni Ernie, bílý

Bílý paspartový rám k šatní skříni Ernie. Slouží jako moderní dekorační doplněk k boční konstrukci skříně.

2 899 Kč

Vnitřní policový systém do šatní skříně šedý, šířka 87 cm/výška 148 cm

Vnitřní policový systém s dělící příčkou a šatní tyčí je praktickým doplňkem jako vnitřní vybavení do šatní skříně. Celková šířka 87 cm/výška 148 cm. Je možné kombinovat pouze se skříněmi, u kterých je tento policový systém uveden jako sdružený produkt.

2 149 Kč

Vnitřní policový systém do šatní skříně šedý, šířka 110 cm

Vnitřní policový systém s dělící příčkou a šatní tyčí je praktickým doplňkem jako vnitřní vybavení do šatní skříně. Celková šířka 110 cm/výška 150 cm. Je možné kombinovat pouze se skříněmi, u kterých je tento policový systém uveden jako sdružený produkt.

2 299 Kč

Vnitřní police s příčkou do šatní skříně šedé, šířka 87 cm/výška 160 cm

Vnitřní police se středovou příčkou do šatní skříně jsou praktickým doplňkem jako vnitřní vybavení šatní skříně. Celková šířka 87 cm/výška 160 cm. Obsahuje celkem 7 polic. pro přehledné ukládání prádla. Je možné kombinovat pouze se skříněmi, u kterých je tento policový systém uveden jako sdružený produkt.

3 899 Kč

Předsíňová šatní skříň Mason, dub/šedá

Předsíňová šatní skříň se zrcadlem z kolekce Mason – moderní a praktický nábytek v kombinaci dubového dřevodekoru a šedých ploch ozvláštňují horizontálně frézované linie, které dodávají nábytku zajímavý efekt. Vnitřní prostor s policemi a šatní tyčí si můžete upravit podle potřeby.

9 799 Kč

Nástavec na skříň Celle, bílý

Nástavec na rohovou skříň v bílém vysocelesklém provedení působí velmi luxusně. Minimalistický design, 2 dveře.

4 599 Kč

Předsíňová šatní skříň Tira, dub artisan

Předsíňová šatní skříň z programu Tira – moderní a zároveň útulný nábytek v dřevodekoru dub artrisan doplňuje stylová aplikace s optikou rozpraskaného dřeva, která zaujme na pohled. Vnitřní prostor předsíňové skříně nabízí police i výsuvnou šatní tyč, můžete si tak vnitřní prostor uspořádat podle potřeby.

9 999 Kč

Vnitřní zásuvkový element do šatní skříně Easy Plus, šířka 87 cm

Vnitřní zásuvkový element pro univerzální umístění do vnitřního prostoru šatní skříně. Včetně bočních krycích lišt. Praktický doplněk pro přehledné ukládání drobného prádla uvnitř skříně. Celková šířka 87 cm/výška 54 cm.

2 699 Kč

Paspartový rám k šatní skříni Utah, dub pískový

Paspartový rám k šatní skříni Utah o šířce 276 cm poslouží jako moderní dekorační doplněk, který doplní boční konstrukci skříně a dodá tak skříni masivnější optiku. Vyroben v dekoru dub pískový.

2 899 Kč

Předsíňová skříň Astor, bílá/grafit

Klasická 2-dveřová skříň o šířce 55 cm může být využita v předsíni nebo kdekoliv jinde. Se 4 vnitřními police a v kombinaci bílá/grafit.

2 199 Kč

Šatní skříň Gamma, tmavě šedá/bílá

Široká šatní skříň s kombinací zásuvek, dveří a zrcadel nabízí dostatek úložných prostor pro přehledné ukládání i početného ošacení. V provedení tmavě šedá/bílá. Skříň můžete doplnit o další vnitřní police podle vlastní potřeby.

16 499 Kč

Předsíňová skříň Askon, tmavý beton/vintage optika dřeva

Předsíňová skříň se širokými rámy, dveřmi a vysokým zrcadlem. Kombinace tmavě šedého betonu s vintage optikou dřevěných prken – zaujme na pohled a dokonale doplní stylově zařízený prostor předsíně.

4 899 Kč

Brzdy s tlumením dojezdu k posuvným dveřím skříně Capri (2 ks)

Sada 2 kusů brzdy pro komfortní tlumení dojezdu posuvných dveří skříně Capri. Možné kombinovat i s dalšími skříněmi, u kterých jsou tyto brzdy uvedeny jako sdružený produkt.

1 299 Kč

Brzdy s tlumením dojezdu k posuvným dveřím skříně Easy Plus (2 ks)

Sada 2 kusů brzdy pro komfortní tlumení dojezdu k posuvným dveřím ke skříním z programu Easy Plus.

1 799 Kč

Skříňový nástavec Multiraum, 30 cm, dub sonoma

Skříňový nástavec o šířce 30 cm v dekoru dub sonoma z víceúčelového programu Multiraum. Kombinováním různých dílů můžete snadno zařídit jakoukoliv místnost vašeho bytu.

1 299 Kč

Vnitřní policový systém do šatní skříně Imperial, 90 cm

Vnitřní policový systém s dělící příčkou a šatní tyčí je praktickým doplňkem jako vnitřní vybavení do šatní skříně Imperial. Pro umístění do vnitřního bloku skříně Imperial o šířce 90 cm. Je možné kombinovat pouze se skříněmi, u kterých je tento policový systém uveden jako sdružený produkt.

2 999 Kč

Šatní skříň Gamma, dub sonoma/bílá

Široká šatní skříň s kombinací zásuvek, dveří a zrcadel nabízí dostatek úložných prostor pro přehledné ukládání i početného ošacení. V provedení dub sonoma/bílá. Skříň můžete doplnit o další vnitřní police podle vlastní potřeby.

16 499 Kč

Předsíňová skříň Melly, dub westminster/bílá

Předsíňová skříň z kolekce Melly s nádechem oblíbeného venkovského stylu – přední plochy s efektem dřevěných spár a optika širokých rámů vypadá opravdu působivě. Z jednotlivých elementů nábytku Melly si tak snadno zařídíte stylový interiér.

5 390 Kč

Šatní skříň Bernau, 226 cm, dub stirling/šedá

Šatní skříň s posuvnými dveřmi o celkové šířce 226 cm z kolekce Bernau – v trendovní kombinaci dubového dřevodekoru a tmavě šedé barvy. Kvalitní, moderní a prakticky řešený nábytek pro komfortně zařízenou ložnici bez kompromisů.

16 499 Kč

Brzda s tlumením dojezdu ke středovým dveřím skříně Easy Plus (1 ks)

Brzda s tlumením dojezdu ke středovým posuvným dveřím skříně z programu Easy Plus. Praktický doplněk pro doplnění komfortní manipulace se dveřmi při jejich zavírání.

1 299 Kč

Šatní skříň Turin, bílá lesk

Šatní skříň nejen do předsíně z programu Turin – stylový nábytek se zaoblenými liniemi předních ploch působí v interieru předsíně elegantně. Lesklé a matné bílé povrchy kontrastují s optikou hnědého dřevodekoru.

5 799 Kč

Šatní skříň Fast, bílá

Bílá šatní skříň o šířce 125 cm a zmenšené hloubce 38 cm pasuje i do velmi malého prostoru – ideální využití také v chodbě nebo předsíni. Bílá skříň obsahuje police a výsuvnou šatní tyč.

4 999 Kč

Šatní skříň Imperial, dub, sonoma

Prostorná skříň s kvalitní konstrukcí o šířce 280 cm. Dubový dekor, 3 posuvné dveře a velké zrcadlo uprostřed, které opticky zvětšuje okolní prostor.

21 499 Kč

Předsíňová skříň Askon, dub sonoma/bílá

Předsíňová skříň se širokými rámy, dveřmi a vysokým zrcadlem. Kombinace dřevodekoru dub sonoma a bílé barvy snadno pasuje do mnoha interierů.

4 899 Kč

Brzdy s tlumením dojezdu ke skříni Puls

Sada 2 kusů brzdy pro komfortní tlumení dojezdu posuvných dveří ke skříni Puls.

1 299 Kč

Paspartový rám k šatní skříni Coventry, 228 cm, antracitová ocel

Moderní paspartový rám k šatní skříni k šatní skříni Coventry o celkové šířce 228 cm je vyroben v imitaci antracitové broušené oceli. Slouží jako moderní dekorační doplněk k boční konstrukci skříně.

2 499 Kč

Šatní skříň Chicago, 120 cm, vintage optika

Šatní skříň o šířce 120 cm se 3 otočnými dveřmi, zrcadlem a zásuvkami je laděna do industriálního stylu. Vintage optiku dřevěných prken doplňují povrchy v imitaci tmavě šedého betonu. Skříň tak dokonale doplní prostor ve stylově zařízeném bytě.

5 999 Kč