tipdesign.cz - široká nabídka nábytku
Nejnovější zboží

Rohový skříňový nástavec Click, bílý

Praktický rohový skříňový nástavec se 2 otočnými dveřmi doplní volné místo nad rohovou skříní o další úložný prostor, kam ukládat věci. Vyroben v bílé barvě.

3 999 Kč

Vnitřní zásuvkový element do šatní skříně šířka 43 cm

Vnitřní zásuvkový element o šířce 43 cm pro umístění do vnitřního prostoru šatní skříně. Pro umístění do vnitřního skříňového bloku o šířce cca 45 cm. Praktický doplněk pro přehledné ukládání drobného prádla uvnitř skříně.

2 999 Kč

Paspartový rám k šatní skříni Emden, prkenný dub

Paspartový rám k šatní skříni Emden v dekoru prkenný dub slouží jako moderní dekorační doplněk k boční konstrukci skříně.

1 399 Kč

Předsíňová skříň Askon, dub sonoma/bílá

Předsíňová skříň se širokými rámy, dveřmi a vysokým zrcadlem. Kombinace dřevodekoru dub sonoma a bílé barvy snadno pasuje do mnoha interierů.

4 899 Kč

Skříňový nástavec Case, 181 cm, dub artisan

Skříňový nástavec z programu Case je vyroben v dekoru dub artisan a přináší do domácnosti jednoduchou eleganci a funkčnost. Konstrukce o šířce 181 cm obsahuje 4 dveře.

3 599 Kč

Předsíňová skříň s policemi Linus

Předsíňová skříň s policemi z kolekce Linus – moderní nábytek v leskle bílé barvě pasuje univerzálně do každého prostoru a snadno se kombinuje s doplňky. Přední plochy zaujmou na pohled zkosenými hranami a horizontálně frézovanými liniemi, které vytváří zajímavý optický efekt. Vnitřní prostor skříně obsahuje šatní tyč i vyjmutelné police – prostor skříně si tak můžete přizpůsobit podle vlastní potřeby.

5 999 Kč

Vnitřní zásuvkový element do šatní skříně Easy Plus, šířka 87 cm

Vnitřní zásuvkový element pro univerzální umístění do vnitřního prostoru šatní skříně. Včetně bočních krycích lišt. Praktický doplněk pro přehledné ukládání drobného prádla uvnitř skříně. Celková šířka 87 cm/výška 54 cm.

2 999 Kč

Víceúčelová policová skříň se zrcadlem Nitro, bílá

Víceúčelová policová skříň se zrcadlem na otočných dveřích obsahuje uvnitř police pro univerzální ukládání věcí. Bílá skříň tak poslouží v jakékoliv místnosti vašeho bytu.

3 799 Kč

Policová skříň Vincent, dub artisan/antracit

Úzká policová 2-dveřová skříň, která poslouží dobře v malých prostorech, ve spíži i jako botník. Vyrobena v dekoru dub artisan v kombinaci s antracitovými plochami a dokonale doplní moderně zařízený byt.

3 499 Kč

Skříňový nástavec Click, 91 cm, bílý

Praktický 2-dveřový skříňový nástavec doplní volné místo nad skříní o další úložný prostor, kam ukládat věci. Vyroben v bílé barvě.

2 299 Kč

Vnitřní policový systém do šatní skříně šedý, šířka 87 cm/výška 150 cm

Vnitřní policový systém s dělící příčkou a šatní tyčí je praktickým doplňkem jako vnitřní vybavení do šatní skříně. Celková šířka 87 cm/výška 150 cm. Je možné kombinovat pouze se skříněmi, u kterých je tento policový systém uveden jako sdružený produkt.

2 299 Kč

Paspartový rám k šatní skříni Detroit, antracitová ocel

Paspartový rám k šatní skříni Detroit v imitaci antracitové broušené oceli. Slouží jako moderní dekorační doplněk k boční konstrukci skříně.

4 799 Kč

Paspartový rám k šatní skříni Capri, dub wotan

Moderní paspartový rám k šatní skříni Capri o celkové šířce 280 cm slouží jako moderní dekorační doplněk k boční konstrukci skříně a dodává skříni masivnější optiku. Vyroben v dekoru divoký dub wotan.

3 499 Kč

Brzdy s tlumením dojezdu k posuvným dveřím skříně Capri (2 ks)

Sada 2 kusů brzdy pro komfortní tlumení dojezdu posuvných dveří skříně Capri. Možné kombinovat i s dalšími skříněmi, u kterých jsou tyto brzdy uvedeny jako sdružený produkt.

1 599 Kč

Víceúčelová policová skříň se zrcadlem Nitro, dub sonoma

Víceúčelová policová skříň se zrcadlem na otočných dveřích obsahuje uvnitř police pro univerzální ukládání věcí. Skříň v dekoru dub sonoma tak poslouží v jakékoliv místnosti vašeho bytu.

3 799 Kč

Skříňový nástavec Nitro 105 cm, dub sonoma

Praktický 3-dveřový skříňový nástavec v dekoru dub sonoma pro rozšíření úložného prostoru jakékoliv skříně Nitro o šířce 105 cm. Tento nástavec lze univerzálně umístit pod konstrukci skříně jako podstavec anebo na horní konstrukci skříně.

1 899 Kč

Vysoká skříň Sky, dub riviera

Vysoká skříň z programu Sky – nábytek s optikou širokých rámů je vyroben v dřevodekoru dub riviera a vytvoří v každém interieru útulnou domáckou atmosféru.

5 699 Kč

Skříňový nástavec Nitro 70 cm, bílý

Praktický 2-dveřový skříňový nástavec v bílé barvě pro rozšíření úložného prostoru jakékoliv skříně Nitro o šířce 70 cm. Tento nástavec lze univerzálně umístit pod konstrukci skříně jako podstavec anebo na horní konstrukci skříně.

1 799 Kč

Šatní skříň Bert, 225 cm, bílá

Šatní skříň o celkové šířce 225 cm, díky 2 posuvnými dveřím jsou úložné prostory snadno přístupné. Skříň he vyrobena v univerzální bílé barvě, hodí se tak téměř kamkoliv.

9 499 Kč

Skříňový nástavec Click, 135 cm, bílý

Praktický 3-dveřový skříňový nástavec doplní volné místo nad skříní o další úložný prostor, kam ukládat věci. Vyroben v bílé barvě.

3 199 Kč

Skříňový nástavec Multiraum, 45 cm, dub sonoma

Skříňový nástavec o šířce 45 cm v dekoru dub sonoma z víceúčelového programu Multiraum. Kombinováním různých dílů můžete snadno zařídit jakoukoliv místnost vašeho bytu.

1 379 Kč

Šatní skříň Gandra, dub san remo

Moderní skříň ze série Gandra nabízí velký vnitřní prostor a posuvné dveře se zrcadlem, které oceníte třeba při oblékání a zkoušení šatů.

18 999 Kč

Paspartový rám k šatní skříni Ernie, bílý

Bílý paspartový rám k šatní skříni Ernie. Slouží jako moderní dekorační doplněk k boční konstrukci skříně.

2 899 Kč

Vnitřní policový systém do šatní skříně šedý, šířka 87 cm/výška 148 cm

Vnitřní policový systém s dělící příčkou a šatní tyčí je praktickým doplňkem jako vnitřní vybavení do šatní skříně. Celková šířka 87 cm/výška 148 cm. Je možné kombinovat pouze se skříněmi, u kterých je tento policový systém uveden jako sdružený produkt.

2 149 Kč

Paspartový rám k šatní skříni Utah, dub pískový

Paspartový rám k šatní skříni Utah o šířce 276 cm poslouží jako moderní dekorační doplněk, který doplní boční konstrukci skříně a dodá tak skříni masivnější optiku. Vyroben v dekoru dub pískový.

2 899 Kč

Předsíňová skříň Astor, bílá/grafit

Klasická 2-dveřová skříň o šířce 55 cm může být využita v předsíni nebo kdekoliv jinde. Se 4 vnitřními police a v kombinaci bílá/grafit.

1 899 Kč

Brzdy s tlumením dojezdu k posuvným dveřím skříně Easy Plus (2 ks)

Sada 2 kusů brzdy pro komfortní tlumení dojezdu k posuvným dveřím ke skříním z programu Easy Plus.

1 799 Kč

Skříňový nástavec Multiraum, 30 cm, dub sonoma

Skříňový nástavec o šířce 30 cm v dekoru dub sonoma z víceúčelového programu Multiraum. Kombinováním různých dílů můžete snadno zařídit jakoukoliv místnost vašeho bytu.

1 299 Kč

Vnitřní policový systém do šatní skříně Imperial, 90 cm

Vnitřní policový systém s dělící příčkou a šatní tyčí je praktickým doplňkem jako vnitřní vybavení do šatní skříně Imperial. Pro umístění do vnitřního bloku skříně Imperial o šířce 90 cm. Je možné kombinovat pouze se skříněmi, u kterých je tento policový systém uveden jako sdružený produkt.

2 699 Kč

Předsíňová skříň Melly, dub westminster/bílá

Předsíňová skříň z kolekce Melly s nádechem oblíbeného venkovského stylu – přední plochy s efektem dřevěných spár a optika širokých rámů vypadá opravdu působivě. Z jednotlivých elementů nábytku Melly si tak snadno zařídíte stylový interiér.

5 390 Kč

Šatní skříň Bernau, 226 cm, dub stirling/šedá

Šatní skříň s posuvnými dveřmi o celkové šířce 226 cm z kolekce Bernau – v trendovní kombinaci dubového dřevodekoru a tmavě šedé barvy. Kvalitní, moderní a prakticky řešený nábytek pro komfortně zařízenou ložnici bez kompromisů.

17 199 Kč

Brzda s tlumením dojezdu ke středovým dveřím skříně Easy Plus (1 ks)

Brzda s tlumením dojezdu ke středovým posuvným dveřím skříně z programu Easy Plus. Praktický doplněk pro doplnění komfortní manipulace se dveřmi při jejich zavírání.

1 299 Kč

Šatní skříň Turin, bílá lesk

Šatní skříň nejen do předsíně z programu Turin – stylový nábytek se zaoblenými liniemi předních ploch působí v interieru předsíně elegantně. Lesklé a matné bílé povrchy kontrastují s optikou hnědého dřevodekoru.

5 999 Kč

Šatní skříň Fast, bílá

Bílá šatní skříň o šířce 125 cm a zmenšené hloubce 38 cm pasuje i do velmi malého prostoru – ideální využití také v chodbě nebo předsíni. Bílá skříň obsahuje police a výsuvnou šatní tyč.

4 999 Kč

Šatní skříň Imperial, dub, sonoma

Prostorná skříň s kvalitní konstrukcí o šířce 280 cm. Dubový dekor, 3 posuvné dveře a velké zrcadlo uprostřed, které opticky zvětšuje okolní prostor.

18 999 Kč

Brzdy s tlumením dojezdu ke skříni Puls

Sada 2 kusů brzdy pro komfortní tlumení dojezdu posuvných dveří ke skříni Puls.

1 399 Kč

Šatní skříň Chicago, 120 cm, vintage optika

Šatní skříň o šířce 120 cm se 3 otočnými dveřmi, zrcadlem a zásuvkami je laděna do industriálního stylu. Vintage optiku dřevěných prken doplňují povrchy v imitaci tmavě šedého betonu. Skříň tak dokonale doplní prostor ve stylově zařízeném bytě.

5 999 Kč

Šatní skříň Imperial, alpská bílá

Jedna z nejprostornějších skříní z celého sortimentu má šířku 300 cm. Bílý dekor, 3 posuvné dveře a velké zrcadlo uprostřed, které opticky zvětšuje okolní prostor.

19 499 Kč