tipdesign.cz - široká nabídka nábytku
Nejnovější zboží

Předsíňová sestava RAMDA mocca/antracitová

Moderní předsíňová sestava RAMDA představuje komplexní řešení pro plně funkční předsíň. Sestava se skládá ze čtyřčlenného věšákového panelu, botníkové skříňky a zrcadla. Společným jmenovatelem je zhotovení **z laminovaného dřevěného materiálu**, který se vyznačuje snadnou udržovatelností i dlouhou životností. **Dostatečný odkládací** prostor na boty a doplňky pak zajišťuje botníková skříňka kombinující otevřený prostor s uzavřeným. Zrcadlo pak vypomůže opticky zvětšit prostor a stane se upřímným odrazem vzhledu a outfitu. Vkročte do domácnosti stylově s předsíňovou sestavou RAMDA.

8 499 Kč

Předsíňová sestava STELLA dub/šedá

Minimalistická **předsíňová sestava STELLA** je vhodná i do opravdu malých interiérů, kde se každý centimetr počítá. Konstrukce z laminovaného dřevěného materiálu, který vás potěší svou **nenáročnou údržbou**, je vyvedena v přírodním **dekoru dubu** v kombinaci s šedou barvou. Tato moderní kombinace dodá vaší předsíni hřejivý pocit tepla domova. Sestava disponuje **1 uzavíratelnou zásuvkou**, kterou můžete využít na drobnosti denní potřeby. Množství **otevřeného úložného prostoru** umožňuje udržet ve vaší předsíni potřebný pořádek a přehled. Součástí je také **integrovaný zrcadlový panel**, díky kterému si můžete před odchodem z domu zkontrolovat svůj vzhled. Zrcadlo také **opticky zvětší a prosvětlí** menší prostory. Díky praktickému **nástěnnému provedení** nebude sestava zabírat cenné místo.

2 599 Kč

Předsíňová sestava CHESTER mocca/antracitová

Pokud hledáte multifunkční prostor, který vám v předsíni nezabere příliš místa, je pro vás předsíňová sestava CHESTER ta pravá. Poskytne perfektní zázemí nejen odloženým botám, ale také kabátům a doplňkům, které se v předsíni hromadí. Na malém prostoru vyřeší sezení při obouvání a najdete zde i místo k odložení klíčů, kabelky či neroztříděné došlé pošty. Sestavu CHESTER si můžete zkrášlit fotkami nebo dekoracemi a vytvořit si tak osobité místo, kde bude radost vítat hosty.

5 899 Kč

Předsíňová sestava TOURCO černá/přírodní

Pokud hledáte **multifunkční prostor**, který vám v předsíni nezabere příliš místa, usnadní vám odchod a uvítá vás při návratu, je pro vás minimalistická sestava TOURCO trefou do černého. **Stabilní kovová konstrukce** v kombinaci s panely v dekoru dřeva tvoří jedinečný kus nábytku v industriálním duchu. Police poskytnou místo až pro 6 párů bot. **Věšákové háčky** bez problémů unesou tíhu plných kapes, šátků a jiných svršků. Předsíňová sestava TOURCO vytvoří z vašeho vstupního prostoru osobité místo, kde bude radost vítat hosty.

1 399 Kč

Předsíňová sestava PARI 3 bílá vysoký lesk

Máte o něco menší byt a potřebujete inteligentní využití prostoru? Řešení nabízí kompatní předsíňová sestava PARI 3. Tento **multifunkční prostor** poslouží nejen k uložení obuvi a doplňků. Háčky a šatní tyč spolu poskytnou zázemí kabátům, ale odložíte si zde bez problémů kabelky, deštníky a další drobnosti jako třeba obouvací lžíci nebo vodítko pro vašeho mazlíčka. Nechybí ani **zrcadlová aplikace**, která nejenže opticky zvětší a rozjasní vstupní prostor, ale také vám dodá při odchodu jistotu, že je váš outfit v pořádku. Jednoduché, čisté linie a provedení sestavy PARI 3 ve vysokém lesku a pusristicky čistém designu budou tou nejlepší vizitkou vašeho domova.

9 999 Kč

Předsíňová sestava LORES ořech/bílá

Řešíte otázku, kam pověsit odložené sako, deštník nebo třeba lžíci na obouvání? Hodil by se vám v předsíni odkládací prostor na tašky a kabelky? Sestava LORES takové zázemí nabízí. **Botníková lavice a věšák v elegantním retro stylu** poskytne útočiště aktuálně odloženým svrškům i obuvi. Za dvířky najdete **krytý odkládací prostor na boty**, případně přípravky na ošetření obuvi. Vysoké kónické nožky usnadní udržení pořádku pod lavicí. **Čtyři dvojité háčky a police** bez obav unese tíhu plných kapes saka nebo kabátu a poskytnou místo i pro zavěšení nebo odložení kabelek či jiných drobností. Se sestavou LORES si tak můžete vytvořit osobité místo, kde bude radost vítat hosty.

2 299 Kč

Předsíňová stěna LILE černá/hnědá

Předsíňová stěna LILE v industriálním provedení, kombinace stabilní černé kovové konstrukce s rustikální hnědou barvou, je univerzálním řešením do jakékoliv předsíně. Multifunkční využití – celkem 5 robustních dvojitých háčků, každý s nosností do 3 kg, pro přehledné odložení kabátů, bund a dalších doplňků, lavice z dřevovláknité desky, která poskytuje prostor na sezení a pohodlné obouvání, s nosností do 100 kg. Pod touto lavicí se nachází botník se 2 mřížkovými přihrádkami, pro snadné a rychle přístupné ukládání obuvi. Tento stojan vám efektivně pomůže udržovat pořádek v místnosti. Nastavitelné nohy ve spodní části – lze doladit výšku a případně vyrovnat podlahové nerovnosti. Snadná a rychlá montáž.

1 999 Kč

Předsíňová sestava ROMANCE 86-019 modřín/dub sanremo

Předsíňová sestava ROMANCE je nejen místem pro odložení kabátu, kabelky či klobouku. Imitace mořeného modřínu s ozdobným pilastrem vnese do vaší předsíně pohodu venkova. Sestava poskytuje dostatek úložného prostoru v podobě zásuvky, botníku a skříně s policemi. Nechybí ani zrcadlo, takže při odchodu můžete omrknout, zda je váš outfit v pořádku. Háčky zajistí, že budete mít svršky vždy po ruce. Se sestavou ROMANCE bude vaše předsíň vstupním zázemím, kde se budete cítit opravdu doma.

5 499 Kč

Předsíňová sestava NONSO dub

Uspořádání malého vstupního prostoru může být někdy oříšek a vždy je kladen důraz na praktičnost a funkčnost. To vše splňuje sestava NONSO. S minimálními požadavky na prostor nabízí **dostatečné zázemí pro odložené svršky, boty i doplňky**. **Botník s výklopnými dvířky** v kombinaci s **otevřeným odkládacím prostorem** poskytne místo pro boty, ale využitejete i k odložení kabelky, klíčů nebo nerozříděné pošty. **Věšák s dvojitými háčky** se postará o kabáty, bundy i doplňky, které se v předsíních často hromadí. Součástí sestavy je také **rámové zrcadlo**, které bude pomocníkem, který vás při odchodu upozorní, že je třeba něco poupravit a ještě k tomu zvládne příjemně prosvětlit a opticky zvětšit i sebemenší vstupní prostor. Předsíňová sestava NONSO vytvoří i z malé předsíně praktický uvítací prostor.

5 399 Kč

Předsíňová sestava GARD černá/hnědá

Předsíňová sestava GARD v **industriálním stylu** vnese do vašeho domova nádech starých továren. Kovová konstrukce s rustikální hnědou barvou vytváří příjemný kontrast, který zútulní každý interiér. Sestava vám nabízí **multifunkční prostor**, který poslouží jako věšák na oblečení, botník, lavice i prostor na vzkazy v jednom. Věšákové háčky bez problémů unesou tíhu plných kapes, šátků a jiných svršků. Mřížku s šesti háčky můžete zkrášlit fotkami či vzkazy a vytvořit si tak osobité místo, kde bude radost vítat hosty. Díky **nastavitelným nohám** je stojan stabilní i na nerovných podlahách. Předsíňová sestava GARD vytvoří i z malé předsíně funkční uvítací prostor.

2 999 Kč

Předsíňová sestava TERO černá/hnědá

Předsíňová sestava TERO v industriálním stylu vnese do vašeho domova nádech starých továren. Kovová konstrukce s dřevěnými prvky vytváří příjemný kontrast, který zútulní každý interiér. Záleží jen na vás, zda sestavu umístíte do předsíně, šatny, nebo haly, všude se bude skvěle vyjímat. Klobouky, kabáty, bundy a kabelky můžete zavěsit na 8 kovových háčků. Každý háček má nosnost 2 kg. Boty najdou svoje místo v botníku, který pojme až 8 párů obuvi. Odkládací plocha nad botníkem je nejen dalším úložným prostorem do vaší předsíně, ale zároveň chytrým řešením místa pro sezení. Obouvání bot díky sestavě TERO tak bude mnohem snazší. Díky nastavitelným nohám je stojan stabilní i na nerovných podlahách.

2 799 Kč

Předsíňová sestava SHANA dub/černá

Předsíňová sestava SHANA vytvoří multifunkční prostor, který bude vizitkou vašeho vstupního prostoru. **Stabilní kovová konstrukce** v kombinaci s panely v **dekoru dřeva** tvoří jedinečný kus nábytku v industriálním duchu. Poskytne **zázemí nejen odloženým kabátům a botám**, ale nabízí i místo k sezení při obouvání a prostor pro odložení klíčů, kabelek jiných drobností, které chcete mít při odchodu z domova po ruce. Skládá se z **lavice** s odkládacím prostorem na boty a **panelu s háčky, šatní tyčí a odkládací policí**. Nabízí prostor pro vás i vaše hosty. Je vhodná pro menší předsíně. Potřebujete-li na malém prostoru vyřešit sezení při obouvání a oceníte-li i dodatečný úložný prostor, pak je sestava SHANA tím pravým řešením.

4 999 Kč

Předsíňová sestava AYNA borovice bramberg/černá

Přemýšlíte jak elegantně vyřešit umístění odložených svršků tak, aby vaše předsíň vypadala stále uspořádaně? Pak je pro vás předsíňová sestava AYNA tím pravým řešením. Na nevelkém prostoru poskytne **zázemí pro odložené boty, kabáty i kabelky**. Provedení v **dekoru dřeva s jemnou strukturou** působí nerušivým dojmem a zútulní i menší předsíň. **Panel se zrcadlem, a lavice s odkládacím prostorem na boty** postačí k tomu, aby vaše předsíň byla příjemným uvítacím prostorem. Předsíňová sestava AYNA vám nejen usnadní váš odchod z domova, ale také vám zpříjemní každodenní život a flexibilně se přizpůsobí vašim potřebám.

4 699 Kč

Předsíňová sestava CHESTER bílá

Pokud hledáte multifunkční prostor, který vám v předsíni nezabere příliš místa, je pro vás předsíňová sestava CHESTER ta pravá. Poskytne perfektní zázemí nejen odloženým botám, ale také kabátům a doplňkům, které se v předsíni hromadí. Na malém prostoru vyřeší sezení při obouvání a najdete zde i místo k odložení klíčů, kabelky či neroztříděné došlé pošty. Sestavu CHESTER si můžete zkrášlit fotkami nebo dekoracemi a vytvořit si tak osobité místo, kde bude radost vítat hosty.

5 499 Kč

Předsíňová sestava HOLDON dub sonoma/antracitová

Předsíňová sestava HOLDON kombinuje eleganci a praktičnost. Moderní a líbívý vzhled ozdobí každou předsíň, přičemž efektivně plní své funkce. Čtyři věšáky na bundy a kabáty jsou připevněny na čtvercových deskách. Úložný prostor nabízí dvě uzavíratelné skříňky s výklopnými dvířky. Uvnitř krytého prostoru se nachází vložené police, které prakticky člení prostor a umožňují přehledné ukládání bot. K dispozici je také otevřený prostor pro rychlý výběr bot, když zrovna nemáte čas. Polstrovaný sedák umožňuje pohodlné nazouvání bot. Pro dekoraci můžete využít nástěnnou polici. Laminovaný materiál, ze kterého je předsíňová sestava vytvořena je odolný a snadný na údržbu.

6 499 Kč

Předsíňová stěna TRACK dub sonoma/bílá

Co by to bylo za předsíň bez praktického zázemí pro boty, kabáty, bundy a kabelky? Kompaktní sestava TRACK vám poskytne vše, co od ní očekáváte. Sestavu tvoří **botník, zrcadlo a nástěnný panel** s háčky a poličkou. To vše poskytuje **multifunkční prostor**, který je v předsíni velmi žádaný. Vytváří zázemí nejen odloženým kabátům a botám, ale nabízí i místo pro odložení klíčů, kabelek a jiných drobností, které chcete mít při odchodu z domova po ruce. Do **boxů za výklopnými dvířky** snadno umístíte boty, **otevřený odkládací prostor** je jako stvořený pro dekorace, které vstupní prostor zútulní. Předsíňový panel se postará o kabáty, bundy i doplňky, které se v předsíních často hromadí. Nechybí ani **zrcadlo s fazetou**, abyste při odchodu mohli mít jistotu, že je váš outfit v pořádku. Chaos a nepořádek bude díky sestavě TRACK tatam a vaše předsíň bude zařízena účelně a vkusně.

5 699 Kč