tipdesign.cz - široká nabídka nábytku
Nejnovější zboží

Šatní skříň New York D, 90 cm, bílá/bílý lesk

Šatní skříň z kolekce New York D v kombinaci bílá/bílý lesk se vyznačuje moderním minimalistickým designem a navíc extra vysokou konstrukcí – do skříně tak můžete uložit daleko více věcí. Obsahuje 2 dveře, vnitřní polici a šatní tyč. Možnost doplnění o další police.

7 999 Kč

Šatní skříň Duo, dub San Remo

Svislé linie chromově lesklých proužků navazují na zaoblené úchyty a moderně zvýrazňují dubové plochy šatní skříně.

7 499 Kč

Šatní skříň Cork, prkenný dub/grafit

Praktická šatní skříň se zrcadlem je inspirována industriálním stylem. Dekor prkenného dubu a grafitu doplňují dekorativní kovové aplikace, které skříni dodávají zajímavější optiku.

7 499 Kč

Skříň Funny, dub stříbrný/bílá

Stylový nábytek ze série Funny si oblíbíte nejen pro jeho kvalitní zpracování. Propracovaná struktura bílého povrchu v kombinaci s šedo-béžovými tóny dubového dřevodekoru vypadá naprosto skvěle.

9 999 Kč

Šatní skříň Vincent, bílá/antracit

Úzká 2-dveřová skříň na kabáty, která poslouží dobře v malých předsíních nebo šatnách. V kombinaci bílá/antracit.

2 999 Kč

Skříňový nástavec Bremen, 181 cm, dub sonoma/bílá

Skříňový nástavec z oblíbené série Bremen v kombinaci dekoru dub sonoma a bílé barvy. Obsahuje 4 dveře.

3 399 Kč

Skříňový nástavec Case, 136 cm, dub sonoma

Skříňový nástavec z programu Case je vyroben v dekoru dub sonoma a přináší do domácnosti jednoduchou eleganci a funkčnost. Konstrukce o šířce 136 cm obsahuje 3 dveře.

3 299 Kč

Šatní skříň Celle AN925-3124, bílá

Skříň v bílém vysocelesklém provedení působí velmi luxusně. Minimalistický design v praktické kombinaci 4 dveří a 8 zásuvek.

15 499 Kč

Skříňový nástavec Case, 91 cm, dub sonoma

Skříňový nástavec z programu Case je vyroben v dekoru dub sonoma a přináší do domácnosti jednoduchou eleganci a funkčnost. Konstrukce o šířce 91 cm obsahuje 2 dveře.

2 799 Kč

Skříňový nástavec Bremen, 181 cm, dub san remo

Skříňový nástavec z oblíbené série Bremen v dekoru dub san remo. Obsahuje 4 dveře.

3 399 Kč

Set polic do skříně (2 ks) šířka 87 cm

Set polic o šířce 87 cm pro vnitřní vybavení skříní. Set obsahuje 2 kusy polic. Police je možné kombinovat pouze se skříněmi o celkové šířce 135 cm, 180 cm, 225 cm a 270 cm, u kterých je tato police uvedena jako sdružený produkt.

1 299 Kč

Šatní skříň se zrcadlem Click, 91 cm, bílá/prkenný dub

Praktická 2-dveřová šatní skříň se zrcadlem obsahuje kombinaci velkých i malých zásuvek. Vyrobena v kombinaci bílé barvy a dekoru prkenný dub.

6 299 Kč

Šatní skříň Faro, 80 cm

Šatní skříň o šířce 80 cm z kolekce Faro v trendovém severském stylu zaujme na pohled. Masivní nohy doplňuje kombinace dubu s bílými a šedými plochami. Nábytek je vhodný pro vybavení pokoje všech věkových kategorií – pro děti, teenagery i dospělé.

6 299 Kč

Rohová šatní skříň Faro, dub/bílá/šedá

Rohová šatní skříň z kolekce Faro v trendovém severském stylu zaujme na pohled. Masivní nohy doplňuje kombinace dubu s bílými a šedými plochami. Nábytek je vhodný pro vybavení pokoje všech věkových kategorií – pro děti, teenagery i dospělé.

7 999 Kč

Šatní skříň Luca, 2-dveřová

Šatní 2-dveřová skříň z kolekce Luca v elegantním venkovském stylu. Romantické kouzlo nábytku podtrhují dekorativní reliéfy a kombinace bělené pinie s útulnými dubovými tóny.

7 599 Kč

Šatní skříň Luca, 3-dveřová

Šatní 3-dveřová skříň z kolekce Luca v elegantním venkovském stylu. Romantické kouzlo nábytku podtrhují dekorativní reliéfy a kombinace bělené pinie s útulnými dubovými tóny.

9 999 Kč

Šatní skříň Ernie, dub hickory/zrcadlo

Velká šatní skříň se 3 posuvnými dveřmi a o celkové šířce 270 cm. Vyrobena v dekoru dub hickory se středovým zrcadlem. Nabízí dostatek úložných prostor pro početné ošacení, navíc lze doplnit o další vnitřní police.

16 499 Kč

Šatní skříň se zrcadlem Cariba, 135 cm, dub san remo/bílá

Šatní skříň se zrcadlem o šířce 135 cm z programu Cariba v kombinaci dekoru dub san remo a bílé barvy. Svým univerzálním stylem je vhodná pro vybavená ložnice, šatny i dětského pokoje.

8 999 Kč

Víceúčelová skříň Nitro, bílá

Univerzální víceúčelová skříň v bílé barvě může být využita v jakékoliv místnosti. Vnitřní prostor s policemi a šatní tyčí pro přehledné univerzální ukládání věcí v domácnosti.

3 399 Kč

Policová skříň Multiraum, 70 cm, bílá

Policová skříň o celkové šířce 70 cm v bílé barvě z víceúčelového programu Multiraum. Kombinováním různých dílů můžete snadno zařídit jakoukoliv místnost vašeho bytu.

3 499 Kč

Policová skříň Multiraum, 50 cm, dub sonoma

Policová skříň o šířce 50 cm v dekoru dub sonoma z víceúčelového programu Multiraum. Kombinováním různých dílů můžete snadno zařídit jakoukoliv místnost vašeho bytu.

2 999 Kč

Rohová šatní skříň Cariba, dub san remo/bílá

Rohová šatní skříň z programu Cariba v kombinaci dekoru dub san remo a bílé barvy. Svým univerzálním stylem je vhodná pro vybavená ložnice, šatny i dětského pokoje.

7 999 Kč

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Liverpool, 180 cm, dub

Šatní skříň o šířce 180 cm s posuvnými dveřmi z kolekce Liverpool – moderní nábytek v duchu městského industriálního stylu si oblíbí nejen mladí lidé. Útulný dubový dřevodekor doplňují plochy tmavého grafitu a černé kovové aplikace.

9 999 Kč

Šatní skříň bez zrcadla Click, 91 cm, bílá/prkenný dub

Praktická 2-dveřová šatní skříň v provedení bez zrcadla obsahuje kombinaci velkých i malých zásuvek. Vyrobena v kombinaci bílé barvy a dekoru prkenný dub.

5 499 Kč

Šatní skříň Duisburg, šířka 135 cm

Šatní skříň o šířce 135 cm v industriálním stylu zaujme v každém mladistvém interieru. Působivé plochy v imitaci šedé oceli doplňují stylové úchyty. Skříň obsahuje zásuvky i zrcadlo na středových dveřích.

7 299 Kč

Šatní skříň Skate, dub sonoma/bílá

Jednoduše moderní linie skříně doplňují svislé úchyty dveří. je vyrobena v kombinaci bílé barvy a světle dubového dekoru.

6 899 Kč

Šatní skříň s výsuvnou tyčí Nitro, bílá

Šatní skříň s kovovou výsuvnou tyčí pro zavěšení ošacení a vnitřní policí, v bílé barvě.

1 499 Kč

Víceúčelová dělená skříň Nitro, bílá

Víceúčelová dělená skříň s vnitřní příčkou a policemi pro přehledné ukládání věcí, v bílé barvě.

1 999 Kč

Šatní skříň s výsuvnou tyčí Nitro, dub Sonoma

Šatní skříň s kovovou výsuvnou tyčí pro zavěšení ošacení a vnitřní policí, v dekoru dub Sonoma.

1 499 Kč

Víceúčelová policová skříň Nitro, dub Sonoma

Víceúčelová policová skříň obsahuje celkem 4 vnitřní police pro univerzální ukládání věcí, v dekoru dub Sonoma.

1 949 Kč

Předsíňová skříň Indy, vintage optika

Předsíňová skříň v industriálním stylu upoutá pozornost již na pohled skvělou vintage optikou dřevěných latí a obroušeného kovu. Nábytek tak dokonale podtrhne osobitost vašeho interieru. Poskytuje univerzální vnitřní prostor pro zavěšení šatů i police pro uložení třeba obuvi.

5 499 Kč

Předsíňová skříň Astor Cabinet, dub/bílá

Klasická 2-dveřová skříň může být využita v předsíni nebo kdekoliv jinde. V dubovo-bílé kombinaci.

1 849 Kč

Šatní skříň Carlos, dub artisan, 152 cm

Šatní skříň o šířce 152 cm v dekoru dub artisan nabízí praktické úložné prostory, účelnost a čisté linie tvarů, které se hodí do každého interieru.

6 999 Kč

Policová skříň Vincent, bílá/antracit

Úzká 2-dveřová skříň, která poslouží dobře v malých prostorech, ve spíži i jako botník. V kombinaci bílá/antracit.

3 499 Kč

Policová skříň Mega 72, dub sonoma

Policová skříň z programu Mega v dekoru dub sonoma – variabilní program nábytku Mega je zcela univerzální a vhodný pro zařízení každé místnosti. Kombinujte mezi sebou jednotlivé díly a vytvořte si tak doma prostředí podle své vlastní fantazie, potřeb a prostorových možností.

4 699 Kč

Víceúčelová skříň Nitro, dub sonoma

Univerzální víceúčelová skříň v dekoru dub sonoma může být využita v jakékoliv místnosti. Vnitřní prostor s policemi a šatní tyčí pro přehledné univerzální ukládání věcí v domácnosti.

3 399 Kč

Šatní skříň Carlos, bílá, 152 cm

Šatní skříň o šířce 152 cm v bílé barvě nabízí praktické úložné prostory, účelnost a čisté linie tvarů, které se hodí do každého interieru.

6 999 Kč

Šatní skříň Carlos, bílá, 100 cm

Šatní skříň o šířce 100 cm v bílé barvě nabízí praktické úložné prostory, účelnost a čisté linie tvarů, které se hodí do každého interieru.

4 999 Kč

Šatní skříň Carlos, dub artisan, 100 cm

Šatní skříň o šířce 100 cm v dekoru dub artisan nabízí praktické úložné prostory, účelnost a čisté linie tvarů, které se hodí do každého interieru.

4 999 Kč

Šatní skříň Nano, dub/grafit

Šatní skříň z programu Nano obsahuje praktické úložné prostory a zaujme svým vzhledem v kombinaci útulného dubového dekoru a grafitové barvy. Hodí se pro vybavení pokoje dětí, teenagerů i dospělých.

5 999 Kč

Rohová šatní skříň Nano, dub/grafit

Rohová šatní skříň z programu Nano obsahuje praktické úložné prostory a zaujme svým vzhledem v kombinaci útulného dubového dekoru a grafitové barvy. Hodí se pro vybavení pokoje dětí, teenagerů i dospělých.

12 799 Kč

Šatní skříň Cliff, alpská bílá

Šatní skříň, která prosvětlí interier, kompletně v dekoru alpská bílá. 4-dveřová se 2 zrcadly uprostřed a se 2 širokými zásuvkami.

8 999 Kč

Šatní skříň Landsberg, dub sonoma/bílá

Šatní skříň Landsberg má úložné zásuvky umístěny v komfortní výšce a vnitřní prostory vybaveny policemi, které lze výškově nastavovat. Vyrobena v kombinaci dub sonoma/bílá.

10 799 Kč

Policová skříň Multiraum, 30 cm, dub sonoma

Skříň o šířce 30 cm v dekoru dub sonoma z víceúčelového programu Multiraum. Kombinováním různých dílů můžete snadno zařídit jakoukoliv místnost vašeho bytu.

2 799 Kč