tipdesign.cz - široká nabídka nábytku
Nejnovější zboží

Šatní skříň s výsuvnou tyčí Nitro, bílá

Šatní skříň s kovovou výsuvnou tyčí pro zavěšení ošacení a vnitřní policí, v bílé barvě.

1 499 Kč

Skříňový nástavec Multiraum, 50 cm, bílý

Skříňový nástavec o šířce 50 cm v bílé barvě z víceúčelového programu Multiraum. Kombinováním různých dílů můžete snadno zařídit jakoukoliv místnost vašeho bytu.

1 459 Kč

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Liverpool, 180 cm, dub

Šatní skříň o šířce 180 cm s posuvnými dveřmi z kolekce Liverpool – moderní nábytek v duchu městského industriálního stylu si oblíbí nejen mladí lidé. Útulný dubový dřevodekor doplňují plochy tmavého grafitu a černé kovové aplikace.

9 499 Kč

Šatní skříň Cariba, 90 cm, dub san remo/bílá

Šatní skříň o šířce 90 cm z programu Cariba v kombinaci dekoru dub san remo a bílé barvy. Svým univerzálním stylem je vhodná pro vybavená ložnice, šatny i dětského pokoje.

5 999 Kč

Šatní skříň Duisburg, šířka 135 cm

Šatní skříň o šířce 135 cm v industriálním stylu zaujme v každém mladistvém interieru. Působivé plochy v imitaci šedé oceli doplňují stylové úchyty. Skříň obsahuje zásuvky i zrcadlo na středových dveřích.

7 499 Kč

Skříňový nástavec Bremen, 91 cm, dub sonoma/bílá

Skříňový nástavec z oblíbené série Bremen v kombinaci dekoru dub sonoma a bílé barvy. Obsahuje 2 dveře.

2 399 Kč

Skříňový nástavec Bremen, 181 cm, dub sonoma/bílá

Skříňový nástavec z oblíbené série Bremen v kombinaci dekoru dub sonoma a bílé barvy. Obsahuje 4 dveře.

3 899 Kč

Šatní skříň Bremen, 136 cm, dub sonoma/bílá

Šatní skříň z oblíbené série Bremen v kombinaci dekoru dub sonoma a bílé barvy. Obsahuje 3 dveře, 1 zrcadlo a 6 praktických zásuvek pro přehledné ukládání.

8 999 Kč

Skříňový nástavec Bremen, 136 cm, dub sonoma/bílá

Skříňový nástavec z oblíbené série Bremen v kombinaci dekoru dub sonoma a bílé barvy. Obsahuje 3 dveře.

2 999 Kč

Set polic do skříně 111 cm 2 ks

Set polic o šířce 111 cm pro vnitřní vybavení skříní. Set obsahuje 2 kusy polic. Police je možné kombinovat pouze se skříněmi, u kterých je tato police uvedena jako sdružený produkt.

1 699 Kč

Šatní skříň Penzberg, 226 cm, bílá/beton

Moderní bílá šatní skříň o šířce 226 cm z kolekce Penzberg je doplněna zajímavými aplikacemi v imitaci šedého betonu a plochami zrcadel – může být skvělou inspirací pro vybavení módní ložnice.

16 499 Kč

Skříň Funny, dub stříbrný/bílá

Stylový nábytek ze série Funny si oblíbíte nejen pro jeho kvalitní zpracování. Propracovaná struktura bílého povrchu v kombinaci s šedo-béžovými tóny dubového dřevodekoru vypadá naprosto skvěle.

9 999 Kč

Šatní skříň 2-dveřová Atik, bílá

Program nábytku Atik ve venkovském stylu si zamilujete. Dekorativní frézované prvky, jedinečný vzhled i precizní zpracování řadí tento model mezi nejoblíbenější.

10 999 Kč

Vysoký regál s dveřmi Planet, dub/bílá/modrá

Vysoký regál s dveřmi z programu Planet – kombinace světlého dubového dekoru, bílé a mořské modré barvy vypadá zajímavě. Nábytek je tak ideální pro zařízení dětského nebo studentského pokoje, případně i dospělých.

5 499 Kč

Vysoký regál/skříňka Planet, dub/bílá/modrá

Vysoký úložný regál/skříňka z programu Planet – kombinace světlého dubového dekoru, bílé a mořské modré barvy vypadá zajímavě. Nábytek je tak ideální pro zařízení dětského nebo studentského pokoje, případně i dospělých.

4 799 Kč

Šatní skříň Duo, dub San Remo

Svislé linie chromově lesklých proužků navazují na zaoblené úchyty a moderně zvýrazňují dubové plochy šatní skříně.

7 799 Kč

Šatní skříň Celle AN925-3121, bílá

Skříň v bílém vysocelesklém provedení působí velmi luxusně. Minimalistický design v praktické kombinaci 2 dveří a 4 zásuvek.

7 599 Kč

Šatní skříň Rasant Extra, 168 cm, dub sonoma/šedá

Praktická šatní skříň o šířce 168 cm v kombinaci dub sonoma/šedá. Za 4 otočnými dveřmi a ve 4 zásuvkách nabízí úložný prostor pro každou ložnici, šatnu nebo komoru.

9 399 Kč

Šatní skříň Burano, 225 cm, dub sonoma/bílá

Šatní skříň o šířce 225 cm z ložnicového programu Burano v kontrastní kombinaci dub sonoma/bílá. Dveře se zrcadly doplňují dvě řady praktických úložných zásuvek pro přehledné ukládání prádla.

16 699 Kč

Set polic do skříně 88 cm 2 ks

Set polic o šířce 88 cm pro vnitřní vybavení skříní. Set obsahuje 2 kusy polic. Police je možné kombinovat pouze se skříněmi, u kterých je tato police uvedena jako sdružený produkt.

1 179 Kč

Šatní skříň Bremen, 136 cm, dub san remo

Šatní skříň z oblíbené série Bremen v dekoru dub san remo. Obsahuje 3 dveře, 1 zrcadlo a 6 praktických zásuvek pro přehledné ukládání.

9 499 Kč

Set polic do skříně (2 ks) šířka 87 cm

Set polic o šířce 87 cm pro vnitřní vybavení skříní. Set obsahuje 2 kusy polic. Police je možné kombinovat pouze se skříněmi o celkové šířce 135 cm, 180 cm, 225 cm a 270 cm, u kterých je tato police uvedena jako sdružený produkt.

1 299 Kč

Policová skříň Multiraum, 30 cm, grafit

Skříň o šířce 30 cm v grafitové barvě z víceúčelového programu Multiraum. Kombinováním různých dílů můžete snadno zařídit jakoukoliv místnost vašeho bytu.

2 799 Kč

Skříňový nástavec Multiraum, 30 cm, grafit

Skříňový nástavec o šířce 30 cm v grafitové barvě z víceúčelového programu Multiraum. Kombinováním různých dílů můžete snadno zařídit jakoukoliv místnost vašeho bytu.

1 299 Kč

Šatní skříň Joker, 135 cm, bílá/šedý beton

Šatní skříň o šířce 135 cm z programu Joker – univerzální, moderní a hlavně praktický nábytek pro zařízení pokoje pro děti, teenagery i dospělé. V kombinaci bílá/imitace šedý beton.

8 399 Kč

Šatní skříň Joker, 91 cm, bílá/šedý beton

Šatní skříň o šířce 91 cm z programu Joker – univerzální, moderní a hlavně praktický nábytek pro zařízení pokoje pro děti, teenagery i dospělé. V kombinaci bílá/imitace šedý beton.

5 499 Kč

Policová skříň Multiraum, 45 cm, bílá

Policová skříň o šířce 45 cm v bílé barvě z víceúčelového programu Multiraum. Kombinováním různých dílů můžete snadno zařídit jakoukoliv místnost vašeho bytu.

2 999 Kč

Šatní skříň se zrcadlem Cariba, 135 cm, dub san remo/bílá

Šatní skříň se zrcadlem o šířce 135 cm z programu Cariba v kombinaci dekoru dub san remo a bílé barvy. Svým univerzálním stylem je vhodná pro vybavená ložnice, šatny i dětského pokoje.

9 499 Kč

Policová skříň Multiraum, 50 cm, dub sonoma

Policová skříň o šířce 50 cm v dekoru dub sonoma z víceúčelového programu Multiraum. Kombinováním různých dílů můžete snadno zařídit jakoukoliv místnost vašeho bytu.

2 999 Kč

Skříň se zrcadlem Amanda 127, lesklá bílá

Zařiďte si svůj domov moderně, prakticky a zároveň univerzálně – policová skříň se zrcadlem z kolekce Amanda v bílém lesku dokonale pasuje ke všem interierovým barvám, obkladům anebo tapetám. Snadno tak zařídíte celou předsíň.

7 199 Kč

Šatní skříň Cliff, alpská bílá

Šatní skříň, která prosvětlí interier, kompletně v dekoru alpská bílá. 4-dveřová se 2 zrcadly uprostřed a se 2 širokými zásuvkami.

9 499 Kč

Šatní skříň se zrcadlem Click, 135 cm, bílá/šedý beton

Praktická 3-dveřová šatní skříň se zrcadlem obsahuje kombinaci velkých i malých zásuvek. Vyrobena v kombinaci bílé barvy a imitace šedý beton.

8 499 Kč

Šatní skříň Aachen, bílá

Šatní skříň Aachen v univerzální bílé barvě nabízí úložné prostory za 3 dveřmi, středové zrcadlo a 4 praktické zásuvky. Horní zásuvka s praktickým vnitřním členěním umožňuje přehledně ukládat drobné prádlo nebo doplňky jako pásky, kravaty, šperky, hodinky atd.

10 499 Kč

Nástavec na skříň Celle AN925-3308, bílý

Nástavec na skříň v bílém vysocelesklém provedení působí velmi luxusně. Minimalistický design, 4 dveře.

4 299 Kč

Šatní skříň Prenzlau, 218 cm, bílá/šedý beton

Moderní šatní skříň o šířce 218 cm s posuvnými dveřmi. Bílé plochy jsou kombinovány pruhy zrcadla a imitací šedého betonu – společně tak vytváří velmi zajímavou optiku do moderně laděné ložnice či šatny.

11 499 Kč

Šatní skříň 4-dveřová Twin , dub sonoma/bílá

Jednoduchostí se všestranným využitím se vyznačuje skříň ze série Twin. V dekoru dub Sonoma/bílá, 4 dveře a 2 zásuvky.

9 999 Kč

Skříň Romance, modřín/dub

Romantické kouzlo nábytku v elegantním venkovském stylu podtrhují dekorativní reliéfy předních ploch a kombinace běleného sibiřského modřínu s útulnými tóny dubového dřevodekoru.

5 499 Kč

Rohová šatní skříň Nano, dub/grafit

Rohová šatní skříň z programu Nano obsahuje praktické úložné prostory a zaujme svým vzhledem v kombinaci útulného dubového dekoru a grafitové barvy. Hodí se pro vybavení pokoje dětí, teenagerů i dospělých.

13 999 Kč

Rohová šatní skříň Tablo, šedá/enigma

Nápaditý program nábytku Tablo zaujme svými povrchy s originální imitací tištěného písma ze slavného šifrovacího stroje enigma.

15 999 Kč

Šatní skříň Karl, bílá

Skříň v bílé barvě je univerzálně využitelná v každé místnosti, kde potřebujete doplnit úložné prostory.

4 199 Kč

Šatní skříň se zásuvkami New York D, 135 cm, bílá/bílý lesk

Šatní skříň se zásuvkami z kolekce New York D v kombinaci bílá/bílý lesk se vyznačuje moderním minimalistickým designem a navíc extra vysokou konstrukcí – do skříně tak můžete uložit daleko více věcí. Obsahuje 3 dveře, 3 zásuvky, vnitřní police a šatní tyče. Možnost doplnění o další police.

13 299 Kč

Šatní skříň New York D, 45 cm, bílá/bílý lesk

Šatní skříň z kolekce New York D v kombinaci bílá/bílý lesk se vyznačuje moderním minimalistickým designem a navíc extra vysokou konstrukcí – do skříně tak můžete uložit daleko více věcí. Obsahuje 1 dveře a vnitřní police.

6 499 Kč

Šatní skříň Carlos 125/43 2D, šedý beton, 125 cm

Šatní skříň o šířce 125 cm se 2 posuvnými dveřmi v imitaci šedého betonu nabízí praktické úložné prostory, účelnost a čisté linie tvarů, které se hodí do každého interieru.

8 999 Kč

Úzká skříň se zásuvkami Mega 14, dub sonoma

Úzká skříň se zásuvkami z programu Mega v dekoru dub sonoma – variabilní program nábytku Mega je zcela univerzální a vhodný pro zařízení každé místnosti. Kombinujte mezi sebou jednotlivé díly a vytvořte si tak doma prostředí podle své vlastní fantazie, potřeb a prostorových možností.

4 999 Kč