tipdesign.cz - široká nabídka nábytku
Nejnovější zboží

Šatní skříň Carlos 125/43 2D, šedý beton, 125 cm

Šatní skříň o šířce 125 cm se 2 posuvnými dveřmi v imitaci šedého betonu nabízí praktické úložné prostory, účelnost a čisté linie tvarů, které se hodí do každého interieru.

8 299 Kč

Skříňový nástavec Case, 91 cm, dub artisan

Skříňový nástavec z programu Case je vyroben v dekoru dub artisan a přináší do domácnosti jednoduchou eleganci a funkčnost. Konstrukce o šířce 91 cm obsahuje 2 dveře.

2 499 Kč

Šatní skříň Case, 91 cm, dub artisan

Šatní skříň z programu Case je vyrobena v dekoru dub artisan a přináší do domácnosti jednoduchou eleganci a funkčnost. Konstrukce o šířce 91 cm obsahuje 2 dveře a 2 zásuvky.

4 899 Kč

Nástavec na skříň Celle AN925-3307, bílý

Nástavec na skříň v bílém vysocelesklém provedení působí velmi luxusně. Minimalistický design, 3 dveře.

3 399 Kč

Šatní skříň Hildesheim, 181 cm, bílá/bílá

Šatní skříň o šířce 181 cm a navíc zvětšené výšce s přehledným uspořádáním vnitřních úložných prostor. Obsahuje celkem 8 dveří, vnitřní police a 3 zásuvky. V celobílém provedení.

14 999 Kč

Vnitřní zásuvkový element do šatní skříně Imperial, 100 cm

Vnitřní zásuvkový element pro umístění do vnitřního prostoru šatní skříně Imperial. Pro umístění do vnitřního bloku skříně Imperial o šířce 100 cm. Včetně bočních krycích lišt. Praktický doplněk pro přehledné ukládání drobného prádla uvnitř skříně.

6 999 Kč

Úzká skříň se zásuvkami Mega 14, dub sonoma

Úzká skříň se zásuvkami z programu Mega v dekoru dub sonoma – variabilní program nábytku Mega je zcela univerzální a vhodný pro zařízení každé místnosti. Kombinujte mezi sebou jednotlivé díly a vytvořte si tak doma prostředí podle své vlastní fantazie, potřeb a prostorových možností.

5 499 Kč

Vnitřní policový systém do šatní skříně šedý, šířka 96 cm

Vnitřní policový systém s dělící příčkou a šatní tyčí je praktickým doplňkem jako vnitřní vybavení do šatní skříně. Je možné kombinovat pouze se skříněmi, u kterých je tento policový systém uveden jako sdružený produkt.

2 499 Kč

Šatní skříň Mega 79, dub sonoma

Šatní skříň z programu Mega v dekoru dub sonoma – variabilní program nábytku Mega je zcela univerzální a vhodný pro zařízení každé místnosti. Kombinujte mezi sebou jednotlivé díly a vytvořte si tak doma prostředí podle své vlastní fantazie, potřeb a prostorových možností.

5 299 Kč

Šatní skříň New York D, 90 cm, bílá/bílý lesk

Šatní skříň z kolekce New York D v kombinaci bílá/bílý lesk se vyznačuje moderním minimalistickým designem a navíc extra vysokou konstrukcí – do skříně tak můžete uložit daleko více věcí. Obsahuje 2 dveře, vnitřní polici a šatní tyč. Možnost doplnění o další police.

7 999 Kč

Policová skříň Mega 72, dub sonoma

Policová skříň z programu Mega v dekoru dub sonoma – variabilní program nábytku Mega je zcela univerzální a vhodný pro zařízení každé místnosti. Kombinujte mezi sebou jednotlivé díly a vytvořte si tak doma prostředí podle své vlastní fantazie, potřeb a prostorových možností.

4 899 Kč

Šatní skříň Mega 140, dub sonoma

Šatní skříň z programu Mega v dekoru dub sonoma – variabilní program nábytku Mega je zcela univerzální a vhodný pro zařízení každé místnosti. Kombinujte mezi sebou jednotlivé díly a vytvořte si tak doma prostředí podle své vlastní fantazie, potřeb a prostorových možností.

11 999 Kč

Šatní skříň Nadja, 135 cm, dub sonoma

Šatní skříň o šířce 135 cm z programu Nadja je vhodná pro vybavení jakékoliv ložnice nebo pokoje – univerzální elegantní nábytek osloví mladou i starší generaci. Vyrobena v dekoru dub sonoma.

11 999 Kč

Šatní skříň Mega 140, bílá

Šatní skříň z programu Mega v bílém dekoru – variabilní program nábytku Mega je zcela univerzální a vhodný pro zařízení každé místnosti. Kombinujte mezi sebou jednotlivé díly a vytvořte si tak doma prostředí podle své vlastní fantazie, potřeb a prostorových možností.

11 999 Kč

Kombinovaná rohová šatní skříň Planet, dub/bílá/modrá

Kombinovaná rohová šatní skříň z programu Planet – kombinace světlého dubového dekoru, bílé a mořské modré barvy vypadá zajímavě. Nábytek je tak ideální pro zařízení dětského nebo studentského pokoje, případně i dospělých. Obsahuje prakticky členité vnitřní prostory s osvětlením i vnější odkládací regál.

16 999 Kč

Set polic do skříně (2 ks) Capri, divoký sukovitý dub

Set polic pro vnitřní vybavení skříně Capri. Set obsahuje 2 kusy polic.

1 149 Kč

Předsíňová skříň Indy, vintage optika

Předsíňová skříň v industriálním stylu upoutá pozornost již na pohled skvělou vintage optikou dřevěných latí a obroušeného kovu. Nábytek tak dokonale podtrhne osobitost vašeho interieru. Poskytuje univerzální vnitřní prostor pro zavěšení šatů i police pro uložení třeba obuvi.

5 499 Kč

Šatní skříň Cariba, 90 cm, dub san remo/grafit

Šatní skříň o šířce 90 cm z programu Cariba v kombinaci dekoru dub san remo a grafitové barvy. Svým univerzálním stylem je vhodná pro vybavená ložnice, šatny i dětského pokoje.

5 199 Kč

Šatní skříň Celle AN925-2128, bílá

Skříň v bílém vysocelesklém provedení působí velmi luxusně. Minimalistický design v praktické kombinaci 3 dveří a 6 zásuvek.

11 499 Kč

Skříň Multiraum, 70 cm, dub Sonoma

Víceúčelový program nábytku Multiraum je vhodný pro univerzální zařizování všech místností – kombinací jednotlivých dílů snadno zařídíte šatnu, ložnici, pracovnu, domácí dílnu, sklepní prostor nebo prádelnu.

3 199 Kč

Šatní skříň Emden, prkenný dub/grafit

Šatní skříň v moderním designu osloví moderně založené osoby. Konstrukce o šířce 179 cm osahuje 2 posuvné dveře, zrcadlo a 3 zásuvky. Vyrobena v kombinaci prkenný dub/grafit.

11 999 Kč

Šatní skříň Click, 135 cm, dub sonoma/bílá

Praktická 3-dveřová šatní skříň se zrcadlem obsahuje kombinaci velkých i malých zásuvek. Vyrobena v kombinaci dub sonoma/bílé středové plochy.

8 499 Kč

Šatní skříň Click, 135 cm, bílá/prkenný dub

Praktická 3-dveřová šatní skříň obsahuje kombinaci velkých i malých zásuvek. Vyrobena v kombinaci bílé barvy a dekoru prkenný dub.

8 399 Kč

Regál/skříňka Nano, dub/grafit

Regál/skříňka z programu Nano obsahuje praktické úložné prostory a zaujme svým vzhledem v kombinaci útulného dubového dekoru a grafitové barvy. Hodí se pro vybavení pokoje dětí, teenagerů i dospělých.

4 499 Kč

Šatní skříň Nano, dub/grafit

Šatní skříň z programu Nano obsahuje praktické úložné prostory a zaujme svým vzhledem v kombinaci útulného dubového dekoru a grafitové barvy. Hodí se pro vybavení pokoje dětí, teenagerů i dospělých.

6 499 Kč

Šatní skříň Capri, dub wotan/bílá

Šatní skříň s posuvnými dveřmi z designové kolekce Capri. Optika rozpraskaného dubového dřeva zaujme na pohled a působí jako přírodní dekorativní prvek. Nábytek s hnědými akcenty dřevodekoru a výraznými suky tak vytvoří dokonalé prostředí pro útulně zařízený domov.

19 999 Kč

Šatní skříň Luca, 3-dveřová

Šatní 3-dveřová skříň z kolekce Luca v elegantním venkovském stylu. Romantické kouzlo nábytku podtrhují dekorativní reliéfy a kombinace bělené pinie s útulnými dubovými tóny.

10 999 Kč

Skříňový nástavec Bremen, 181 cm, dub san remo

Skříňový nástavec z oblíbené série Bremen v dekoru dub san remo. Obsahuje 4 dveře.

3 899 Kč

Rohový skříňový nástavec Case, dub sonoma

Rohový skříňový nástavec z programu Case je vyroben v dekoru dub sonoma a přináší do domácnosti jednoduchou eleganci a funkčnost. Obsahuje 2 dveře.

4 199 Kč

Rohová šatní skříň Bremen, dub sonoma/bílá

Rohová šatní skříň z oblíbené série Bremen v kombinaci dekoru dub sonoma a bílé barvy. Obsahuje 2 dveře a velký členitý vnitřní prostor s šatní tyčí i policemi pro přehledné ukládání.

11 999 Kč

Rohový skříňový nástavec Bremen, dub sonoma/bílý

Rohový skříňový nástavec z oblíbené série Bremen v kombinaci dekoru dub sonoma a bílé barvy. Obsahuje 2 dveře.

4 499 Kč

Rohový skříňový nástavec Case, dub artisan

Rohový skříňový nástavec z programu Case je vyroben v dekoru dub artisan a přináší do domácnosti jednoduchou eleganci a funkčnost. Obsahuje 2 dveře.

4 199 Kč

Skříňový nástavec Bremen, 91 cm, dub san remo

Skříňový nástavec z oblíbené série Bremen v dekoru dub san remo. Obsahuje 2 dveře.

2 399 Kč

Šatní skříň 3-dveřová Twin, dub sonoma/bílá

Jednoduchostí se všestranným využitím se vyznačuje skříň ze série Twin. V dekoru dub Sonoma/bílá, 3 dveře a 2 zásuvky.

6 499 Kč

Šatní skříň Prenzlau, 218 cm, tmavá šedá/šedý beton

Moderní šatní skříň o šířce 218 cm s posuvnými dveřmi. Tmavé šedé plochy jsou kombinovány pruhy zrcadla a imitací šedého betonu – společně tak vytváří velmi zajímavou optiku do moderně laděné ložnice či šatny.

11 499 Kč

Šatní skříň Bremen, 91 cm, dub san remo/bílá

Šatní skříň z oblíbené série Bremen v kombinaci dekoru dub san remo a bílé barvy. Obsahuje 2 dveře a 4 praktické zásuvky pro přehledné ukládání.

6 299 Kč

Rohová šatní skříň Bremen, dub san remo

Rohová šatní skříň z oblíbené série Bremen v dekoru dub san remo. Obsahuje 2 dveře a velký členitý vnitřní prostor s šatní tyčí i policemi pro přehledné ukládání.

11 999 Kč

Rohový skříňový nástavec Bremen, dub san remo

Rohový skříňový nástavec z oblíbené série Bremen v dekoru dub san remo. Obsahuje 2 dveře.

4 499 Kč

Rohová šatní skříň Planet, dub/bílá/modrá

Rohová šatní skříň z programu Planet – kombinace světlého dubového dekoru, bílé a mořské modré barvy vypadá zajímavě. Nábytek je tak ideální pro zařízení dětského nebo studentského pokoje, případně i dospělých.

8 799 Kč

Šatní skříň Cliff, bílá

Šatní skříň, která prosvětlí interier, kompletně v dekoru alpská bílá. 3-dveřová se zrcadlem uprostřed a se 2 zásuvkami.

6 599 Kč

Policová skříň Multiraum, 70 cm, bílá

Policová skříň o celkové šířce 70 cm v bílé barvě z víceúčelového programu Multiraum. Kombinováním různých dílů můžete snadno zařídit jakoukoliv místnost vašeho bytu.

3 199 Kč

Set polic do skříně (3 ks) šířka 43 cm

Set polic o šířce 43 cm pro vnitřní vybavení skříní. Set obsahuje 3 kusy polic. Police je možné kombinovat pouze se skříněmi o celkové šířce 90 cm, 135 cm, 180 cm, 225 cm a 270 cm, u kterých je tato police uvedena jako sdružený produkt.

1 079 Kč

Šatní skříň Easy Plus, 225 cm, bílá

Šatní skříň o šířce 225 cm a se 2 posuvnými dveřmi ze série Easy Plus. Skříň vhodná do jakékoliv moderní ložnice, šatny nebo chodby. V celobílém provedení pro maximální univerzálnost.

14 799 Kč

Skříň se zásuvkami Mega 76, dub sonoma

Skříň se zásuvkami z programu Mega v dekoru dub sonoma – variabilní program nábytku Mega je zcela univerzální a vhodný pro zařízení každé místnosti. Kombinujte mezi sebou jednotlivé díly a vytvořte si tak doma prostředí podle své vlastní fantazie, potřeb a prostorových možností.

6 599 Kč