tipdesign.cz - široká nabídka nábytku
Nejnovější zboží

Šatní skříň Cariba, 90 cm, dub san remo/grafit

Šatní skříň o šířce 90 cm z programu Cariba v kombinaci dekoru dub san remo a grafitové barvy. Svým univerzálním stylem je vhodná pro vybavená ložnice, šatny i dětského pokoje.

5 199 Kč

Šatní skříň Celle AN925-2128, bílá

Skříň v bílém vysocelesklém provedení působí velmi luxusně. Minimalistický design v praktické kombinaci 3 dveří a 6 zásuvek.

9 999 Kč

Skříň Multiraum, 70 cm, dub Sonoma

Víceúčelový program nábytku Multiraum je vhodný pro univerzální zařizování všech místností – kombinací jednotlivých dílů snadno zařídíte šatnu, ložnici, pracovnu, domácí dílnu, sklepní prostor nebo prádelnu.

3 199 Kč

Šatní skříň Rasant Extra, 168 cm, dub sonoma/šedá

Praktická šatní skříň o šířce 168 cm v kombinaci dub sonoma/šedá. Za 4 otočnými dveřmi a ve 4 zásuvkách nabízí úložný prostor pro každou ložnici, šatnu nebo komoru.

9 399 Kč

Šatní skříň Emden, prkenný dub/grafit

Šatní skříň v moderním designu osloví moderně založené osoby. Konstrukce o šířce 179 cm osahuje 2 posuvné dveře, zrcadlo a 3 zásuvky. Vyrobena v kombinaci prkenný dub/grafit.

10 599 Kč

Šatní skříň Click, 135 cm, dub sonoma/bílá

Praktická 3-dveřová šatní skříň se zrcadlem obsahuje kombinaci velkých i malých zásuvek. Vyrobena v kombinaci dub sonoma/bílé středové plochy.

8 499 Kč

Šatní skříň Click, 135 cm, bílá/prkenný dub

Praktická 3-dveřová šatní skříň obsahuje kombinaci velkých i malých zásuvek. Vyrobena v kombinaci bílé barvy a dekoru prkenný dub.

8 399 Kč

Regál/skříňka Nano, dub/grafit

Regál/skříňka z programu Nano obsahuje praktické úložné prostory a zaujme svým vzhledem v kombinaci útulného dubového dekoru a grafitové barvy. Hodí se pro vybavení pokoje dětí, teenagerů i dospělých.

4 499 Kč

Šatní skříň Nano, dub/grafit

Šatní skříň z programu Nano obsahuje praktické úložné prostory a zaujme svým vzhledem v kombinaci útulného dubového dekoru a grafitové barvy. Hodí se pro vybavení pokoje dětí, teenagerů i dospělých.

6 499 Kč

Šatní skříň Capri, dub wotan/bílá

Šatní skříň s posuvnými dveřmi z designové kolekce Capri. Optika rozpraskaného dubového dřeva zaujme na pohled a působí jako přírodní dekorativní prvek. Nábytek s hnědými akcenty dřevodekoru a výraznými suky tak vytvoří dokonalé prostředí pro útulně zařízený domov.

17 999 Kč

Šatní skříň Luca, 3-dveřová

Šatní 3-dveřová skříň z kolekce Luca v elegantním venkovském stylu. Romantické kouzlo nábytku podtrhují dekorativní reliéfy a kombinace bělené pinie s útulnými dubovými tóny.

10 999 Kč

Skříňový nástavec Bremen, 181 cm, dub san remo

Skříňový nástavec z oblíbené série Bremen v dekoru dub san remo. Obsahuje 4 dveře.

3 499 Kč

Rohový skříňový nástavec Case, dub sonoma

Rohový skříňový nástavec z programu Case je vyroben v dekoru dub sonoma a přináší do domácnosti jednoduchou eleganci a funkčnost. Obsahuje 2 dveře.

4 199 Kč

Rohová šatní skříň Bremen, dub sonoma/bílá

Rohová šatní skříň z oblíbené série Bremen v kombinaci dekoru dub sonoma a bílé barvy. Obsahuje 2 dveře a velký členitý vnitřní prostor s šatní tyčí i policemi pro přehledné ukládání.

10 499 Kč

Rohový skříňový nástavec Bremen, dub sonoma/bílý

Rohový skříňový nástavec z oblíbené série Bremen v kombinaci dekoru dub sonoma a bílé barvy. Obsahuje 2 dveře.

4 099 Kč

Skříňový nástavec Bremen, 136 cm, dub san remo

Skříňový nástavec z oblíbené série Bremen v dekoru dub san remo. Obsahuje 3 dveře.

3 299 Kč

Skříňový nástavec Bremen, 181 cm, dub sonoma/bílá

Skříňový nástavec z oblíbené série Bremen v kombinaci dekoru dub sonoma a bílé barvy. Obsahuje 4 dveře.

3 499 Kč

Rohový skříňový nástavec Case, dub artisan

Rohový skříňový nástavec z programu Case je vyroben v dekoru dub artisan a přináší do domácnosti jednoduchou eleganci a funkčnost. Obsahuje 2 dveře.

4 199 Kč

Skříňový nástavec Bremen, 91 cm, dub san remo

Skříňový nástavec z oblíbené série Bremen v dekoru dub san remo. Obsahuje 2 dveře.

2 399 Kč

Šatní skříň 3-dveřová Twin, dub sonoma/bílá

Jednoduchostí se všestranným využitím se vyznačuje skříň ze série Twin. V dekoru dub Sonoma/bílá, 3 dveře a 2 zásuvky.

5 999 Kč

Šatní skříň Prenzlau, 218 cm, tmavá šedá/šedý beton

Moderní šatní skříň o šířce 218 cm s posuvnými dveřmi. Tmavé šedé plochy jsou kombinovány pruhy zrcadla a imitací šedého betonu – společně tak vytváří velmi zajímavou optiku do moderně laděné ložnice či šatny.

11 499 Kč

Šatní skříň Bremen, 91 cm, dub san remo/bílá

Šatní skříň z oblíbené série Bremen v kombinaci dekoru dub san remo a bílé barvy. Obsahuje 2 dveře a 4 praktické zásuvky pro přehledné ukládání.

6 299 Kč

Rohová šatní skříň Bremen, dub san remo

Rohová šatní skříň z oblíbené série Bremen v dekoru dub san remo. Obsahuje 2 dveře a velký členitý vnitřní prostor s šatní tyčí i policemi pro přehledné ukládání.

10 499 Kč

Rohový skříňový nástavec Bremen, dub san remo

Rohový skříňový nástavec z oblíbené série Bremen v dekoru dub san remo. Obsahuje 2 dveře.

4 099 Kč

Rohová šatní skříň Planet, dub/bílá/modrá

Rohová šatní skříň z programu Planet – kombinace světlého dubového dekoru, bílé a mořské modré barvy vypadá zajímavě. Nábytek je tak ideální pro zařízení dětského nebo studentského pokoje, případně i dospělých.

8 799 Kč

Šatní skříň Cliff, bílá

Šatní skříň, která prosvětlí interier, kompletně v dekoru alpská bílá. 3-dveřová se zrcadlem uprostřed a se 2 zásuvkami.

6 599 Kč

Policová skříň Multiraum, 70 cm, bílá

Policová skříň o celkové šířce 70 cm v bílé barvě z víceúčelového programu Multiraum. Kombinováním různých dílů můžete snadno zařídit jakoukoliv místnost vašeho bytu.

3 199 Kč

Rohová šatní skříň Cariba, dub san remo/bílá

Rohová šatní skříň z programu Cariba v kombinaci dekoru dub san remo a bílé barvy. Svým univerzálním stylem je vhodná pro vybavená ložnice, šatny i dětského pokoje.

7 299 Kč

Set polic do skříně (3 ks) šířka 43 cm

Set polic o šířce 43 cm pro vnitřní vybavení skříní. Set obsahuje 3 kusy polic. Police je možné kombinovat pouze se skříněmi o celkové šířce 90 cm, 135 cm, 180 cm, 225 cm a 270 cm, u kterých je tato police uvedena jako sdružený produkt.

1 079 Kč

Šatní skříň Easy Plus, 225 cm, bílá

Šatní skříň o šířce 225 cm a se 2 posuvnými dveřmi ze série Easy Plus. Skříň vhodná do jakékoliv moderní ložnice, šatny nebo chodby. V celobílém provedení pro maximální univerzálnost.

14 799 Kč

Skříň se zásuvkami Mega 76, dub sonoma

Skříň se zásuvkami z programu Mega v dekoru dub sonoma – variabilní program nábytku Mega je zcela univerzální a vhodný pro zařízení každé místnosti. Kombinujte mezi sebou jednotlivé díly a vytvořte si tak doma prostředí podle své vlastní fantazie, potřeb a prostorových možností.

5 999 Kč

Předsíňová skříň Askon, dub canyon

Předsíňová skříň má široké boční rámy a pravé dveře doplněny zrcadlem. Je vyrobena v dekoru dub Canyon, který imituje přírodní tesané dřevo.

4 899 Kč

Šatní skříň Bremen, 136 cm, dub sonoma/bílá

Šatní skříň z oblíbené série Bremen v kombinaci dekoru dub sonoma a bílé barvy. Obsahuje 3 dveře, 1 zrcadlo a 6 praktických zásuvek pro přehledné ukládání.

8 999 Kč

Šatní skříň Bremen, 181 cm, dub sonoma/bílá

Šatní skříň z oblíbené série Bremen v kombinaci dekoru dub sonoma a bílé barvy. Obsahuje 4 dveře, 2 zrcadla a 8 praktických zásuvek pro přehledné ukládání.

11 999 Kč

Šatní skříň New York D, 135 cm, bílá/bílý lesk

Šatní skříň z kolekce New York D v kombinaci bílá/bílý lesk se vyznačuje moderním minimalistickým designem a navíc extra vysokou konstrukcí – do skříně tak můžete uložit daleko více věcí. Obsahuje 3 dveře, vnitřní police a šatní tyče. Možnost doplnění o další police.

11 999 Kč

Šatní skříň se zásuvkami New York D, 135 cm, bílá/bílý lesk

Šatní skříň se zásuvkami z kolekce New York D v kombinaci bílá/bílý lesk se vyznačuje moderním minimalistickým designem a navíc extra vysokou konstrukcí – do skříně tak můžete uložit daleko více věcí. Obsahuje 3 dveře, 3 zásuvky, vnitřní police a šatní tyče. Možnost doplnění o další police.

14 999 Kč

Šatní skříň Faro, 80 cm

Šatní skříň o šířce 80 cm z kolekce Faro v trendovém severském stylu zaujme na pohled. Masivní nohy doplňuje kombinace dubu s bílými a šedými plochami. Nábytek je vhodný pro vybavení pokoje všech věkových kategorií – pro děti, teenagery i dospělé.

6 799 Kč

Rohová šatní skříň Faro, dub/bílá/šedá

Rohová šatní skříň z kolekce Faro v trendovém severském stylu zaujme na pohled. Masivní nohy doplňuje kombinace dubu s bílými a šedými plochami. Nábytek je vhodný pro vybavení pokoje všech věkových kategorií – pro děti, teenagery i dospělé.

8 699 Kč

Set polic do skříně 111 cm 2 ks

Set polic o šířce 111 cm pro vnitřní vybavení skříní. Set obsahuje 2 kusy polic. Police je možné kombinovat pouze se skříněmi, u kterých je tato police uvedena jako sdružený produkt.

1 699 Kč

Šatní skříň Luca, 4-dveřová

Šatní 4-dveřová skříň se zrcadly z kolekce Luca v elegantním venkovském stylu. Romantické kouzlo nábytku podtrhují dekorativní reliéfy a kombinace bělené pinie s útulnými dubovými tóny.

13 499 Kč

Šatní skříň se zrcadlem Bern, 225 cm, bílá/antracitová ocel

Šatní skříň o šířce 225 cm se 3 posuvnými dveřmi nabízí praktické členění vnitřního prostoru se 2 šatními tyčemi a 2 policemi pro přehledné ukládání oblečení, prostor lze snadno doplnit dalšími policemi. Bílé plochy skříně doplňuje imitace antracitové broušené oceli se zrcadlem uprostřed.

13 999 Kč

Šatní skříň Quadra, 181 cm, bílá/zrcadlo

Šatní skříň z kolekce Quadra o šířce 181 cm nabízí praktičnost a univerzální styl, aby se hodila do každé ložnice, šatny nebo chodby. Provedena v kombinaci bílé barvy se zrcadlem.

14 999 Kč

Předsíňová skříň Astor Cabinet, dub/bílá

Klasická 2-dveřová skříň může být využita v předsíni nebo kdekoliv jinde. V dubovo-bílé kombinaci.

1 899 Kč

Šatní skříň Emden, bílá

Šatní skříň v moderním designu osloví moderně založené osoby. Konstrukce o šířce 179 cm osahuje 2 posuvné dveře, zrcadlo a 3 zásuvky. Vyrobena v provedení bílá.

10 999 Kč