tipdesign.cz - široká nabídka nábytku
Nejnovější zboží

Nástavný dřez Teka 80×60 cm

Klasické linie, jemné křivky, překvapující hloubka a výborný poměr mezi kvalitou a cenou nabízí tento nástavný dřez.

1 890 Kč

Koš na prádlo kov, 55 L

Praktický kovový koš na prádlo obsahuje horní víko z MDF a ventilační otvory. Objem 55 litrů a rozměr 36×58 cm.

439 Kč

Ručník Riz 50×100 cm, antracitový

Antracitový ručník o velikosti 50×100 cm je vyroben z příjemné froté bavlny, která dobře saje vlhkost.

59 Kč

WC prkénko MDF, bílé

WC prkénko na toaletu je vyrobeno z MDF v bílém dekoru a univerzálně se hodí téměř na každou záchodovou mísu. Snadné čištění, hladký a odolný povrch.

449 Kč

Připevňovací držák na hrníčky My Mug

Připevňovací držák na hrníčky je ideálním pomocníkem v kuchyni,kde je málo místa na odkládání.

349 Kč

Ručník Maya 70×140 cm, písková

Froté osuška o rozměrech 70×140 cm v pískové barvě je stylovým a praktickým doplňkem do Vaší koupelny. Tento ručník je vyroben z kvalitního froté materiálu, což znamená, že má hustou smyčkovou strukturu, která mu dodává mimořádnou schopnost absorpce vlhkosti.

299 Kč

Osuška Maya 70×140 cm, petrolejová

Froté osuška o rozměrech 70×140 cm v petrolejové barvě je stylovým a praktickým doplňkem do Vaší koupelny. Tento ručník je vyroben z kvalitního froté materiálu, což znamená, že má hustou smyčkovou strukturu, která mu dodává mimořádnou schopnost absorpce vlhkosti.

299 Kč

Osuška Maya 70×140 cm, zelená

Froté osuška o rozměrech 70×140 cm v zelené barvě je stylovým a praktickým doplňkem do Vaší koupelny. Tento ručník je vyroben z kvalitního froté materiálu, což znamená, že má hustou smyčkovou strukturu, která mu dodává mimořádnou schopnost absorpce vlhkosti.

299 Kč

Osuška Maya 70×140 cm, černá

Froté osuška o rozměrech 70×140 cm v černé barvě je stylovým a praktickým doplňkem do Vaší koupelny. Tento ručník je vyroben z kvalitního froté materiálu, což znamená, že má hustou smyčkovou strukturu, která mu dodává mimořádnou schopnost absorpce vlhkosti.

299 Kč

Osuška Maya 70×140 cm, stříbrná

Froté osuška o rozměrech 70×140 cm ve stříbrné barvě je luxusním a praktickým doplňkem do Vaší koupelny. Tento ručník je vyroben z kvalitního froté materiálu, což znamená, že má hustou smyčkovou strukturu, která mu dodává mimořádnou schopnost absorpce vlhkosti.

299 Kč

Ručník Maya 50×100 cm, pískový

Froté ručník o rozměrech 50×100 cm v pískové barvě je stylovým a praktickým doplňkem do Vaší koupelny. Tento ručník je vyroben z kvalitního froté materiálu, což znamená, že má hustou smyčkovou strukturu, která mu dodává mimořádnou schopnost absorpce vlhkosti.

149 Kč

Ručník Maya 50×100 cm, petrolejová

Froté ručník o rozměrech 50×100 cm v petrolejové barvě je stylovým a praktickým doplňkem do Vaší koupelny. Tento ručník je vyroben z kvalitního froté materiálu, což znamená, že má hustou smyčkovou strukturu, která mu dodává mimořádnou schopnost absorpce vlhkosti.

149 Kč

Ručník Maya 50×100 cm, zelená

Froté ručník o rozměrech 50×100 cm v zelené barvě je stylovým a praktickým doplňkem do Vaší koupelny. Tento ručník je vyroben z kvalitního froté materiálu, což znamená, že má hustou smyčkovou strukturu, která mu dodává mimořádnou schopnost absorpce vlhkosti.

149 Kč

Ručník Maya 50×100 cm, barolo

Froté ručník o rozměrech 50×100 cm v barevném odstínu červeného vína Barolo je elegantním a praktickým doplňkem do Vaší koupelny. Tento ručník je vyroben z kvalitního froté materiálu, což znamená, že má hustou smyčkovou strukturu, která mu dodává mimořádnou schopnost absorpce vlhkosti.

149 Kč

Ručník Maya 50×100 cm, černý

Froté ručník o rozměrech 50×100 cm v černé barvě je stylovým a praktickým doplňkem do Vaší koupelny. Tento ručník je vyroben z kvalitního froté materiálu, což znamená, že má hustou smyčkovou strukturu, která mu dodává mimořádnou schopnost absorpce vlhkosti.

149 Kč

Ručník Maya 50×100 cm, stříbrný

Froté ručník o rozměrech 50×100 cm ve stříbrné barvě je luxusním a praktickým doplňkem do Vaší koupelny. Tento ručník je vyroben z kvalitního froté materiálu, což znamená, že má hustou smyčkovou strukturu, která mu dodává mimořádnou schopnost absorpce vlhkosti.

149 Kč

Osuška Maya 70×140 cm, barolo

Froté osuška o rozměrech 70×140 cm v barevném odstínu červeného vína Barolo je stylovým a praktickým doplňkem do Vaší koupelny. Tento ručník je vyroben z kvalitního froté materiálu, což znamená, že má hustou smyčkovou strukturu, která mu dodává mimořádnou schopnost absorpce vlhkosti.

299 Kč

Ručník pro hosty California 30×50 cm, černé froté

Ručník pro hosty z příjemného a velmi savého bavlněného froté v černé barvě ocení každá návštěva. Rozměr 30×50 cm.

34 Kč

Osuška Zero 70×140 cm, tmavě šedá

Zachumlejte se do měkoučké osušky Zero, která Vás příjemně zahřeje. Osuška ze savé bavlny v tmavě šedé barvě s klasickým ozdobným lemem má rozměr 70×140 cm a hodí se do každé koupelny.

499 Kč

Osuška Zero 70×140 cm, bílá

Zachumlejte se do měkoučké osušky Zero, která Vás příjemně zahřeje. Osuška ze savé bavlny v bílé barvě s klasickým ozdobným lemem má rozměr 70×140 cm a hodí se do každé koupelny.

499 Kč

Koupelnová předložka Micro 40×60 cm, šedá

Tato elegantní koupelnová předložka přináší do Vaší koupelny nejen praktičnost, ale i stylový design. S rozměry 40×60 cm poskytuje dostatek prostoru na vstup do vany nebo sprchového koutu. Šedá barva dodává předložce moderní vzhled, který se snadno hodí k různým koupelnovým interiérům.

169 Kč

Koupelnová předložka Chenile 40×60 cm, šedá

Tato elegantní koupelnová předložka přináší do Vaší koupelny nejen praktičnost, ale i stylový design. S rozměry 40×60 cm poskytuje dostatek prostoru na vstup do vany nebo sprchového koutu. Šedá barva dodává předložce moderní vzhled, který se snadno hodí k různým koupelnovým interiérům. Předložka je vyrobena z měkkého a savého materiálu chenile.

169 Kč

Koupelnová předložka Ella 50×80 cm, tmavě šedá

Koupelnová předložka v tmavě šedé barvě je skvělým doplňkem pro Vaši koupelnu. Povrch předložky je opatřen vyvýšenými nopy, které jsou nejen příjemné při kontaktu s chodidly, ale také slouží jako bariéra pro zadržení vody a vlhkosti. Rozměr 50×80 cm.

359 Kč

Koš na prádlo Jona 55 l, antracitový

Koš na prádlo o objemu 55 litrů s odnímatelným víkem je vyroben z recyklovaného plastu v antracitové barvě a harmonicky zapadne do přirozeného prostředí bydlení ve stylu venkovského domu i do moderního interiéru. Prádelní koš je dokonalý pomocník v každé domácnosti při každodenním praní. Dvě pohodlné a ergonomické rukojeti zajišťují snadné přenášení.

499 Kč

Koš na prádlo Jona 55 l, bílý

Koš na prádlo o objemu 55 litrů s odnímatelným víkem je vyroben z recyklovaného bílého plastu a harmonicky zapadne do přirozeného prostředí bydlení ve stylu venkovského domu i do moderního interiéru. Prádelní koš je dokonalý pomocník v každé domácnosti při každodenním praní. Dvě pohodlné a ergonomické rukojeti zajišťují snadné přenášení.

499 Kč

Koš na prádlo Jona 39 l, bílý

Koš na prádlo o objemu 39 litrů v bílém provedení harmonicky zapadne do přirozeného prostředí bydlení ve stylu venkovského domu i do moderního interiéru. Košík je dokonalý pomocník v každé domácnosti při každodenním praní. Čtyři pohodlné a ergonomické rukojeti zajišťují snadné přenášení.

359 Kč

Odpadkový koš Albula 6 l, antracitový

Malý odpadkový koš o objemu 6 litrů v antracitovém provedení je praktický pomocník do každé kuchyně nebo koupelny. Koš má víko a pohodlnou rukojeť umožňující snadné přenášení. Lze snadno kombinovat se všemi ostatními velikostmi řady ALBULA.

269 Kč

Odpadkový koš Albula 6 l, cappuccino

Malý odpadkový koš o objemu 6 litrů v barvě cappuccino je praktický pomocník do každé kuchyně nebo koupelny. Koš má víko a pohodlnou rukojeť umožňující snadné přenášení. Lze snadno kombinovat se všemi ostatními velikostmi řady ALBULA.

269 Kč

Koupelnová předložka Ella 50×80 cm, béžová

Koupelnová předložka v béžové barvě je skvělým doplňkem pro Vaši koupelnu. Povrch předložky je opatřen vyvýšenými nopy, které jsou nejen příjemné při kontaktu s chodidly, ale také slouží jako bariéra pro zadržení vody a vlhkosti. Rozměr 50×80 cm.

359 Kč

Koupelnová předložka Ella 50×80 cm, krémová

Koupelnová předložka v krémové barvě je skvělým doplňkem pro Vaši koupelnu. Povrch předložky je opatřen vyvýšenými nopy, které jsou nejen příjemné při kontaktu s chodidly, ale také slouží jako bariéra pro zadržení vody a vlhkosti. Rozměr 50×80 cm.

359 Kč

Koupelnová předložka Ella 50×80 cm, bílá

Koupelnová předložka v bílé barvě je skvělým doplňkem pro Vaši koupelnu. Povrch předložky je opatřen vyvýšenými nopy, které jsou nejen příjemné při kontaktu s chodidly, ale také slouží jako bariéra pro zadržení vody a vlhkosti. Rozměr 50×80 cm.

359 Kč

Poklop do mikrovlnné trouby Accasa 27 cm, transparentní

Transparentní poklop do mikrovlnné trouby o průměru 27 cm je vynikající pro přikrytí pokrmů ohřívaných v mikrovlnné troubě. Chrání mikrovlnnou troubu před znečištěním.

55 Kč

Osvětlení pod kuchyňskou linku LED lišta Tigo, 60 cm

LED lineární svítidlo o délce 60 cm v bílém provedení je určeno pro přisazenou montáž. Součástí balení je instalační materiál, včetně přívodního kabelu do zásuvky o délce 1,2 m. LED lišta je vhodná pro osvětlení kuchyňské linky.

799 Kč

Koupelnová předložka Dots 60×100 cm, stříbrná/bílá

Koupelnová předložka v jednoduchém stříbrno-bílém provedení se vyznačuje nadčasovým hladkým designem a moderním nopovým vzhledem. Povrch nabízí Vašim nohám lehký masážní efekt a pohodlný došlap, který účinně absorbuje vlhkost a přesto ve velmi krátké době opět uschne. Rozměr 60×100 cm.

499 Kč

Koupelnová předložka Dots 60×100 cm, šedá/antracitová

Koupelnová předložka v jednoduchém šedo-antracitovém provedení se vyznačuje nadčasovým hladkým designem a moderním nopovým vzhledem. Povrch nabízí Vašim nohám lehký masážní efekt a pohodlný došlap, který účinně absorbuje vlhkost a přesto ve velmi krátké době opět uschne. Rozměr 60×100 cm.

499 Kč

Koupelnová sada (4 díly) Young, černá

4-dílná praktická koupelnová sada vyrobena z černého plastu se hodí se do každé koupelny.

159 Kč

Dětský úložný koš motiv jednorožec, růžový

Lehký, praktický a skladný růžový košík/pytel s dětským motivem jednorožce je ideální pro ukládání špinavého prádla, ale hodí se i na hračky a další věci.

449 Kč

Dětský úložný koš motiv dinosaurus, modrý

Lehký, praktický a skladný modrý košík/pytel s dětským motivem dinosaura je ideální pro ukládání špinavého prádla, ale hodí se i na hračky a další věci.

449 Kč

Závěsná lišta na dveře Lava TouchTherm 38 cm, černá

Dveřní závěsná tyč s exkluzivní povrchovou úpravu TouchTherm v matně černé barvě je skvělým řešením pro pověšení oblečení nebo ručníků. Závěsná lišta na dveře má 5 háčků a lze ji snadno zavěsit na jakékoli interiérové dveře, i v koupelně. Díky jednoduchému, ale zároveň elegantnímu vzhledu se dá snadno použít v jakémkoli obytném prostoru.

399 Kč

Stojan na papírové utěrky Lava TouchTherm 15×32 cm, černý

Držák na kuchyňské papírové utěrky je moderní a praktický zároveň. Stabilní model vyrobený z pevného kovového černého drátu je odolný proti poškrábání a nárazu díky povrchové úpravě Metaltex Touch-Therm. Stojan je vybaven zarážkou pro odtržení utěrky jednou rukou. Rozměr 15×32 cm.

399 Kč

Stojan na talíře do skříňky Lava TouchTherm 25×19 cm, černý

Kovový stojan je ideální pro prostorově úsporné skladování talířů, sklenic, misek a dalšího nádobí. Kovová police se skládá ze 2 pater a má exkluzivní povrchovou úpravu TouchTherm v matné černé barvě. Lze umístit na pracovní desku nebo do skříně.

399 Kč

Závěsný držák na hrnky Lava TouchTherm 28 cm, černý

Závěsný držák na hrnky a šálky s 10 háčky je praktický a prostorově úsporný. Ideální pro zavěšení pod poličku ve skříních nebo pod kuchyňskou polici. Délka 28 cm.

349 Kč

Držák na poklice Lava TouchTherm 28 cm, černý

Praktický drátěný stojan na poklice, ale i další kuchyňské pomůcky. Tento držák pomáhá maximálně využít úložný prostor ve Vaší kuchyni, zároveň budete mít vše po ruce a perfektně srovnané. Šířka 28 cm.

339 Kč

Kovový koš Lava TouchTherm 33 cm, černý

Praktický víceúčelový koš lze použít jak na zavěšení, tak na postavení. Ať už v kuchyni, v koupelně nebo kdekoliv jinde. Ideální pro uložení potravin, koření a jiných domácích potřeb. Díky exkluzivní povrchové úpravě Metaltex TouchTherm je univerzální koš odolný proti korozi, nárazu a je antistatický. Rozměr 33×12 cm.

269 Kč