tipdesign.cz - široká nabídka nábytku
Nejnovější zboží

Jídelní židle York, hnědá vintage látka

Komfortní jídelní židle na černé kovové podnoži zaujme již na pohled svým látkovým potahem ve vintage optice hnědé strukturované kůže. Oceníte vyšší sedák i pohodlný tvar opěradla, které poskytuje kvalitní oporu zad.

2 199 Kč

Jídelní lavice Donna, hnědá vintage optika kůže

Komfortně polstrovaná jídelní lavice má stabilní kovovou podnož a je očalouněna hnědou látkou s vintage optikou připománající kůži. Dokonale doplní stylově zařízený interier jídelny nebo kuchyně.

3 999 Kč

Jídelní židle Andrea, šedá ekokůže

Moderní jídelní židle s příjemně polstrovaným sedákem a dekorativním proševem je očalouněna šedou ekokůží. Stabilitu zajišťuje kovová konstrukce v provedení lesklý chrom.

1 999 Kč

Jídelní židle Ulla, hnědá vintage látka

Pohodlně tvarovaná jídelní židle na kovové podnoži je vybavena praktickým madlem pro snazší manipulaci. Látkový potah v šedo-hnědé vintage optice doplňuje zajímavé prošívání. Židle se také vyznačuje zvýšenou nosností.

2 299 Kč

Jídelní židle Denise, béžová vintage optika kůže

Moderní jídelní židle na chromově lesklé podnoži překvapí svým pohodlím – měkkoučký sedák vybaven pružinovým jádrem, do kterého se posadíte jako do bavlnky. Židle očalouněna béžovou látkou ve vintage optice broušené kůže.

2 699 Kč

Jídelní židle Betty, antracitová vintage látka

Komfortní jídelní židle s pružinovým jádrem je očalouněna antracitovou látkou s lesklým efektem ve vintage optice broušené kůže. Černá kovová podnož dodává židli stabilní základ.

1 499 Kč

Jídelní židle Susi, černá ekokůže

Moderní jídelní židle na chromově lesklé podnoži je zakončena praktickým madlem. Potah z ekokůže v černé barvě doplňuje dekorativní prošev.

1 399 Kč

Jídelní židle Susi, cappuccino ekokůže

Moderní jídelní židle na chromově lesklé podnoži je zakončena praktickým madlem. Potah z ekokůže v odstínu šedé cappuccino doplňuje dekorativní prošev.

1 399 Kč

Jídelní židle Ria, tmavě šedá látka

Komfortně tvarovaná jídelní židle na černé kovové podnoži pasuje nejen ke kovovému stolu. Látkový potah v barvě antracitová tmavě šedá doplňuje decentní prošití vysokého opěradla.

1 999 Kč

Jídelní židle Ruby, šedá ekokůže

Jídelní židle v oblíbené kombinaci chromového kovu a ekokůže v šedém odstínu je doplněna atraktivním proševem a horním madlem, které usnadní odsouvání židle od stolu.

1 999 Kč

Jídelní židle Rimini, béžová ekokůže

Kovová jídelní židle má sedací části očalouněny béžovou ekokůží, která je navíc ozvláštněna okrasným kosočtvercovým proševem.

699 Kč

Jídelní židle Ricola

Klasická jídelní židle z kombinace metalicky hnědého kovu a dekoru dřeva najde své místo i v malém prostoru jídelny či kuchyně.

559 Kč

Jídelní židle Rofus, dub grain

Klasická jídelní židle z černého kovu a dubového dekoru se rozměrově hodí i do menší jídelny anebo k menšímu jídelnímu stolu.

559 Kč

Jídelní židle Charlotta, béžová látka

Elegantní zaoblený design jídelní židle podtrhuje okrasný prošev sametové béžové látky – židle tak vnese do každé jídelny noblesní atmosféru a pohodlí zároveň.

2 499 Kč

Jídelní židle Tempa, hnědá tkanina

Elegantní polstrovaná židle v hnědé tkanině má pohodlně vysoké opěradlo s kosočtvercovým proševem ze zádové strany. Židle na dřevěných nohách se ideálně hodí k jakémukoliv stolu ve světlém dekoru dřeva.

1 499 Kč

Jídelní židle Valentino, světle šedá tkanina

Elegantní jídelní židle s vysokým opěradlem se hodí do každé jídelny. V kombinaci světle šedého látkového čalounění a nožek z masivního dřeva.

1 799 Kč

Jídelní židle Samira, tmavě šedá látka

Komfortní jídelní židle na stabilní kovové podnoži je očalouněna měkkou velurovou látkou v barvě tmavě šedá. Stylový design doplňuje kosočtvercový prošev na příjemně tvarovaném opěradle.

1 299 Kč

Jídelní židle Samira, antracitová vintage látka

Komfortní jídelní židle na stabilní kovové podnoži je očalouněna látkou v optice broušené kůže v barvě antracitová. Stylový design doplňuje kosočtvercový prošev na příjemně tvarovaném opěradle.

1 299 Kč

Jídelní židle Susi, latté ekokůže

Moderní jídelní židle na chromově lesklé podnoži je zakončena praktickým madlem. Potah z ekokůže v odstínu šedo-hnědé latté doplňuje dekorativní prošev.

1 399 Kč

Jídelní židle Nils

Jídelní židle na masivní dřevěné podnoži je stabilní a působí útulně. Polstrovaný sedák doplňuje pohodlně zaoblená zádová opěrka v bílém provedení.

1 399 Kč

Jídelní židle Elisa, kouřově šedá látka

Elegantní jídelní židle na zlaté kovové podnoži působí luxusně. Zaoblený design poskytuje příjemné sezení. Židle je očalouněna sametovou látkou v barvě kouřově šedá.

2 499 Kč

Jídelní židle Elisa, modrá látka

Elegantní jídelní židle na zlaté kovové podnoži působí luxusně. Zaoblený design poskytuje příjemné sezení. Židle je očalouněna sametovou látkou v barvě královská modrá.

2 499 Kč

Jídelní židle Flora, antracitová vintage látka

Moderní jídelní židle má zaoblený design, šedou konstrukci s praktickým madlem a komfortní sedák potažen antracitovou látkou ve vintage optice.

1 499 Kč

Jídelní židle Amber, hnědá látka/ekokůže

Moderní jídelní židle na stabilní kovové konstrukci je doplněna horním madlem pro snazší manipulaci při odsouvání od stolu. Sedací část očalouněna kombinací hnědé látky a béžové ekokůže.

1 899 Kč

Jídelní židle Douglas, tmavě šedá

Oblíbená jídelní židle v kombinaci černého kovu a tmavě šedé látky. Sedací a opěrná část je doplněna výrazným dekorativním proševem.

999 Kč

Jídelní židle Douglas, černá

Oblíbená jídelní židle v kombinaci černého kovu a látky. Sedací a opěrná část je doplněna výrazným dekorativním proševem.

999 Kč

Jídelní židle Donna, hnědá vintage optika kůže

Komfortně polstrovaná jídelní židle s příjemným sklonem opěradla má stabilní kovovou podnož a je očalouněna hnědou látkou s vintage optikou připománající kůži. Dokonale doplní stylově zařízený interier jídelny nebo kuchyně.

2 999 Kč

Jídelní židle Kim, černá ekokůže

Jídelní židle v kombinaci kovu a černé ekokůže má dekorativně prošitý opěrák a hodí se do každé moderní kuchyně či jídelny.

599 Kč

Jídelní židle Flora II, béžová vintage látka

Moderní jídelní židle má zaoblený design, šedou konstrukci s praktickým madlem a komfortní sedák potažen béžovou látkou ve vintage optice.

1 499 Kč

Jídelní židle Flora, petrolejovo-modrá ekokůže

Moderní jídelní židle má zaoblený design, chromově lesklou konstrukci s praktickým madlem a komfortní sedák potažen ekokůží v barvě petrolejovo-modrá.

1 499 Kč

Jídelní židle Flora, cappuccino ekokůže

Moderní jídelní židle má zaoblený design, chromově lesklou konstrukci s praktickým madlem a komfortní sedák potažen ekokůží v cappuccino barvě.

1 199 Kč

Jídelní židle Luise, antracitová vintage látka

Kvalitní jídelní židle s velmi komfortním sezením díky zabudovanému pružinovému jádru. Stabilní kovovou podnož doplňuje látkové čalounění ve stylové vintage optice broušené kůže v antracitovém odstínu.

2 590 Kč

Jídelní židle Queens, černá ekokůže

Moderní jídelní židle na černé kovové podnoži je doplněna praktickým madlem v horní části pro snazší manipulaci. Očalouněna ekokůží v černé barvě.

1 499 Kč

Jídelní židle Queens, bílá ekokůže

Moderní jídelní židle na černé kovové podnoži je doplněna praktickým madlem v horní části pro snazší manipulaci. Očalouněna ekokůží v bílé barvě.

1 499 Kč

Jídelní židle Charlotta, tmavě šedá látka

Elegantní zaoblený design jídelní židle podtrhuje okrasný prošev sametové tmavě šedé látky – židle tak vnese do každé jídelny noblesní atmosféru a pohodlí zároveň.

2 499 Kč

Jídelní židle Melanie, bílá ekokůže

Moderní kovová jídelní židle v chromovém provedení a s praktickým madlem na opěráku. Bílá ekokůže potahu s okrasným proševem.

999 Kč

Jídelní židle Susi, antracitová vintage látka

Moderní jídelní židle na chromově lesklé podnoži je zakončena praktickým madlem. Potah z látky s vintage efektem broušené kůže v antracitovém odstínu doplňuje dekorativní prošev.

1 399 Kč

Jídelní židle Doreen, antracitová látka

Moderní jídelní židle zaujme neotřelým designem i potahovou látkou se strukturovanou Teddy optikou v odstínu antracitová. Otočný sedák je vybaven pružinovým jádrem pro komfortně měkké sezení. Jídelní žide se bude ideálně hodit do stylově zařízené jídelny.

4 499 Kč

Jídelní židle Charlotte, bílá

Jídelní židle z kovu a bílého polypropylenu má zajímavý zaoblený design a zároveň je odolná – může tak být umístěna nejen v interieru, ale i ve venkovním prostředí u jídelního stolu na vaší zahradě, terase či balkonu.

850 Kč

Jídelní židle Charlotte, béžová

Jídelní židle z kovu a béžového polypropylenu má zajímavý zaoblený design a zároveň je odolná – může tak být umístěna nejen v interieru, ale i ve venkovním prostředí u jídelního stolu na vaší zahradě, terase či balkonu.

850 Kč

Jídelní židle Charlotte, červená

Jídelní židle z kovu a červeného polypropylenu má zajímavý zaoblený design a zároveň je odolná – může tak být umístěna nejen v interieru, ale i ve venkovním prostředí u jídelního stolu na vaší zahradě, terase či balkonu.

850 Kč

Jídelní židle Charlotte, šedá

Jídelní židle z kovu a šedého polypropylenu má zajímavý zaoblený design a zároveň je odolná – může tak být umístěna nejen v interieru, ale i ve venkovním prostředí u jídelního stolu na vaší zahradě, terase či balkonu.

850 Kč

Jídelní židle Padua, tmavě šedá látka

Jídelní židle s prostorným sedákem a pohodlně zaobleným opěradlem se hodí do každé jídelny. Příjemně měkkou potahovou látku ve tmavě šedém odstínu doplňuje svislý prošev opěradla.

1 799 Kč

Jídelní židle Colonial, hnědá vintage

Pohodlně zaoblená židle na černých kovových nohách je očalouněna hnědou látkou ve vintage optice broušené kůže. Doplněna atraktivním proševem na sedáku a vnějších stranách. Skvělě tak doplní stylovou jídelnu.

2 599 Kč