tipdesign.cz - široká nabídka nábytku
Nejnovější zboží

Vysoká koupelnová skříňka STOR bílá lesklá

Vysoká koupelnová skříňka STOR je praktickým řešením úložného prostoru pro malé koupelny. Kombinace lesklé bílé a bezúchytkového řešení dvířek působí futuristicky a bude se vyjímat v moderní koupelně. Vnitřní prostor ve třech policích nabízí dostatek úložného prostoru pro vše potřebné. Povrch skříňky se vyznačuje snadnou údržbou.

2 999 Kč

Umyvadlová skříňka STOR 4 bílá lesklá

Umyvadlová skříňka STOR 4 je praktickým řešením úložného prostoru pro malé koupelny. Kombinace lesklé bílé a bezúchytkového řešení zásuvek působí futuristicky a bude se vyjímat v moderní koupelně. Vnitřní prostor nabízí dostatek úložného prostoru pro vše potřebné. Systém dovírání SOFT CLOSE vám usnadní celkovou manipulaci zásuvek. Povrch skříňky se vyznačuje snadnou údržbou.

13 499 Kč

Umyvadlová skříňka STOR 3 bílá lesklá

Umyvadlová skříňka STOR 3 je praktickým řešením úložného prostoru pro malé koupelny. Kombinace lesklé bílé a bezúchytkového řešení zásuvek působí futuristicky a bude se vyjímat v moderní koupelně. Vnitřní prostor nabízí dostatek úložného prostoru pro vše potřebné. Systém dovírání SOFT CLOSE vám usnadní celkovou manipulaci zásuvek. Povrch skříňky se vyznačuje snadnou údržbou.

11 499 Kč

Umyvadlová skříňka STILL 3 černá

Závěsná skříňka s umyvadlem STILL 3 poskytne úložné místo vaší kosmetice, ručníkům, případně i čisticím prostředkům. Čistý, elegantní vzhled a stylové vnesou do koupelny moderní nádech. Vnitřní prostor nabízí dostatek úložného prostoru pro vše potřebné. Systém dovírání SOFT CLOSE vám usnadní celkovou manipulaci zásuvek. Povrch skříňky se vyznačuje snadnou údržbou.

10 499 Kč

Spodní skříňka NANTES bílá

**Koupelnová skříňka NANTES** ve venkovském stylu vytvoří dostatečný odkládací prostor pro veškerou kosmetiku, čisticí prostředky či ručníky, které jsou nezbytnou součástí každé koupelny. Skříňka je vybavena **1 vloženou policí za otočnými dveřmi**, díky které bude koupelna stále působit uklizeně a čistě. Pro lepší organizaci si můžete vnitřní polici **nastavit** dle potřeby. Pro skladování můžete využít i **otevřený prostor** či vrchní odkládací polici. Lakovaná povrchová úprava je nejen ekologicky nezávadná, ale je také ideální volbou pro koupelnové skříňky. Díky její **multifunkčnosti** ji můžete využít prakticky v jakémkoli pokoji.

2 299 Kč

Zrcadlová skříňka s osvětlením CHIC bílá

S touto koupelnovou skříňkou CHIC můžete dát své koupelně nový vzhled. Za zrcadlovými dvířky najdete odkládací prostor dělený policemi, který poskytne zázemí pro kosmetické a hygienické přípravky. Najdete zde také otevřenou přihrádku s úložným košem a držákem na fén. Integrované LED osvětlení zajistí dostatek světla, ale dokáže vytvořit v koupelně tu pravou relaxační atmosféru.

2 999 Kč

Vysoká koupelnová skříňka SATURNIN C60 bílá/bílá vysoký lesk

**Vysoká koupelnová skříňka SATURNIN C60** obohatí vaší koupelnu o uzavíratelný úložný prostor a zároveň jí dodá nádech moderní elegance. Konstrukce je vybavena **3 otočnými dveřmi**, které umožňují využít vnitřní prostor na maximum. Pro snadnou manipulaci jsou navíc doplněny o **výrazné úchyty**. Prostor za pravými horními dveřmi je vybaven **3 praktickými poličkami**, zatímco prostory za ostatními dveřmi jsou bez vnitřního vybavení. Skříň tak poskytuje dostatek místa pro přehledné skladování všech nezbytností. Vyrobena je z laminovaného dřevěného materiálu **nenáročného na údržbu** a její přední plochy jsou vyvedeny ve vysokém lesku. Pokud toužíte po sladěné koupelně, podívejte se i na **další nábytkové kusy z kolekce SATURNIN**.

6 599 Kč

Spodní koupelnová skříňka SATURNIN B60 bílá/bílá vysoký lesk

**Koupelnová skříňka SATURNIN B60** v moderním čistém designu dodá vaší koupelně elegantní nádech a obohatí ji o **uzavíratelný úložný prostor**. Konstrukce je vybavena **1 vloženou policí za párem otočných dveří a také 1 praktickou zásuvkou**, které spolehlivě poslouží k uložení ručníků, kosmetiky nebo čistících přípravků, takže bude vaše koupelna neustále působit uklizeně. Dveře i zásuvka jsou osazeny výraznými **úchyty** pro snadnou každodenní manipulaci. Skříňka je vyrobena ze **snadno udržovatelného** dřevěného materiálu a přední plochy jsou vyvedeny ve **vysokém lesku**. Pro jednotný vzhled vaší koupelny se podívejte i na **další nábytkové kusy z kolekce SATURNIN**

3 744 Kč

Spodní koupelnová skříňka SATURNIN B50 bílá/bílá vysoký lesk

**Koupelnová skříňka SATURNIN B50** v moderním elegantním designu dodá vaší koupelně na čistém vzhledu. Konstrukce je vybavena **1 vloženou policí za 2 otočnými dveřmi a 1 praktickou zásuvkou**, které spolehlivě poslouží k uložení ručníků, kosmetiky nebo čistících přípravků, takže bude vaše koupelna neustále působit uklizeně bez velké námahy. Všechny prvky jsou osazeny výraznými **úchyty** pro snadnou každodenní manipulaci. Skříňka je vyrobena ze **snadno udržovatelného** dřevěného materiálu a přední plochy jsou vyvedeny ve **vysokém lesku**. Pro jednotný vzhled vaší koupelny se podívejte i na **další nábytkové kusy z kolekce SATURNIN**.

3 499 Kč

Umyvadlová skříňka GURU akácie

Koupelnová skříňka pod umyvadlo GURU je vhodná i pro menší koupelny jelikož díky svým rozměrům nezabere příliš mnoho místa. Horní deska je uzpůsobena tak, aby skříňka pod umyvadlo dobře pasovala. Prostý design nechává naplno vyznít přirozenou kresbu a strukturu masivního dřeva akácie, které pochází až z dalekých plantáží v Indii, je velmi pružné a zároveň pevné. Výhodou tohoto druhu dřeva je také velká odolnost proti vlhkosti a díky tomu je tento nábytek velmi vhodný i do koupelen. Jste-li zastánci zcela přírodních materiálu, jednoduchých linií bez zdobných prvků a neoslovuje vás sériová tvorba, pak je tento stejnojmenný nábytek pro vás tím pravým. Jedná se o naprosto jedinečnou ruční výrobu, která respektuje tvary a vady dřeva, stejně tak i jeho krásné hnědočervené zabarvení, ale zároveň vám také slibuje výjimečnost a originalitu. Díky tomu se každý kus lehce odlišuje od produktové fotografie.

5 499 Kč

Skříňka nad pračku LEVANA dub sonoma

S pomocí praktické **skříňky LEVANA** využijete volný prostor nad pračkou nebo sušičkou na maximum. Členěný vnitřní obsah kombinuje **otevřenou a uzavíratelnou** část. **2 vložené police** prakticky rozčleňují prostor a nabízí dostatek místa na čistící a prací prostředky, ručníky a jiné koupelnové nezbytnosti. Vybavena je **2 otočnými dvířky**, které jsou doplněny o **výrazné úchyty** v barvě kovu. Vyrobena je ze snadno udržovatelného materiálu. Svoji koupelnovou skříni LEVANA si můžete vybrat z více variant a doladit tak vaši koupelnu.

1 299 Kč

Zásuvková skříňka GORDES bílá

Skříňka GORDES zajistí potřebné místo pro uložení čistících prostředků i hygienických potřeb. Disponuje velmi dobře rozčleněným úložným prostorem. Lakovaná povrchová úprava je nejen ekologicky nezávadná, ale také ideální volba pro využití skříňky v koupelně. Zásuvková skříňka GORDES je dostatečně univerzální a své uplatnění najde prakticky v každé místnosti.

1 599 Kč

Vysoká koupelnová skříňka GORDES XL bílá

**Vysoká koupelnová skříňka GORDES XL** vnese do vašeho domova pohodovou atmosféru venkova. Díky prakticky řešené konstrukci pomůže vytvořit dostatečný **odkládací prostor** pro všechnu kosmetiku, čistící prostředky a ručníky, které jsou nezbytnou součástí každé koupelny. Skříňka nabízí uzavíratelný prostor za **otočným dveřmi** s kovovými úchyty a také **prostornou zásuvku**. Využít však můžete i otevřený prostor s **1 vloženou policí**. Vzhledem k její **multifunkčnosti** můžete skříňku využít prakticky v jakémkoli pokoji.

2 999 Kč

Spodní skříňka NANTES šedá

**Koupelnová skříňka NANTES** ve venkovském stylu vytvoří dostatečný odkládací prostor pro veškerou kosmetiku, čisticí prostředky či ručníky, které jsou nezbytnou součástí každé koupelny. Skříňka je vybavena **1 vloženou policí za otočnými dveřmi**, díky které bude koupelna stále působit uklizeně a čistě. Pro lepší organizaci si můžete vnitřní polici **nastavit** dle potřeby. Pro skladování můžete využít i **otevřený prostor** či vrchní odkládací polici. Lakovaná povrchová úprava je nejen ekologicky nezávadná, ale je také ideální volbou pro koupelnové skříňky. Díky její **multifunkčnosti** ji můžete využít prakticky v jakémkoli pokoji.

2 099 Kč

Umyvadlová skříňka GORDES bílá

Praktická umyvadlová skříňka GORDES se bude vyjímat především v koupelně inspirované provensálským či venkovským stylem. Vnitřní úložný prostor na dvě části odděluje police, kterou lze nastavit do tří různých výškových poloh a získat tak více místa. Dvířka mají chromované kovové úchytky. Materiál skříňky je odolnější vůči vlhkosti a plísním. Rozměr otvoru na sifon je 20 x 15 cm, celkový rozměr skříňky je 60 x 30 x 60 cm.

1 499 Kč

Umyvadlová skříňka NERONI černá

Umyvadlová skříňka NERONI se stane rázem nepostradatelnou součástí vaší koupelny. Úložný prostor je prakticky rozdělen do dvou zásuvek, které se snadno dovírají díky systému SOFT CLOSE. Už žádné zbrklé hledání zubního kartáčku či pasty, žádná volně poházená kosmetika. Vše budete mít přehledně uloženo ve skřínce a vaše koupelna bude vypadat stále uklizeně. Ke skřínce je možné dokoupit samotné umyvadlo NERONI 60 nebo menší umyvadlo NERONI D60, ke kterému je ještě potřeba dřevěná umyvadlová deska NERONI. Minimalistický vzhled koupelnové skříňky NERONI vykouzlí ve vaší koupelně útulnou atmosféru. S dalšími prvky stejnojmenné kolekce vytvoříte jedinečnou a osobitou koupelnu.

6 299 Kč

Vysoká koupelnová skříň NERONI černá

Vysoká koupelnová skříňka NERONI se stane rázem nepostradatelnou součástí vaší koupelny. Úložný prostor je prakticky rozdělen do třech vnitřních polic, které chrání dvířka se systémem SOFT CLOSE. Už žádné zbrklé hledání zubního kartáčku či pasty, žádná volně poházená kosmetika na umyvadle. Vše budete mít přehledně uloženo ve skřínce a vaše koupelna bude vypadat stále uklizeně. Minimalistický vzhled koupelnové skříňky NERONI vykouzlí ve vaší koupelně útulnou atmosféru. S dalšími prvky stejnojmenné kolekce vytvoříte jedinečnou a osobitou koupelnu.

5 599 Kč

Zrcadlová skříňka NERONI černá

Zrcadlová skříňka NERONI se stane rázem nepostradatelnou součástí vaší koupelny. Úložný prostor je prakticky rozdělen do dvou vnitřních polic, které chrání dvířka se systémem SOFT CLOSE. Už žádné zbrklé hledání zubního kartáčku či pasty, žádná volně poházená kosmetika na umyvadle. Vše budete mít přehledně uloženo ve skřínce a vaše koupelna bude vypadat stále uklizeně. Minimalistický vzhled zrcadlové skříňky NERONI vykouzlí ve vaší koupelně útulnou atmosféru. S dalšími prvky stejnojmenné kolekce vytvoříte jedinečnou a osobitou koupelnu.

2 999 Kč

Skříňka nad pračku LEVANA bílá

S pomocí praktické **skříňky LEVANA** využijete volný prostor nad pračkou nebo sušičkou na maximum. Členěný vnitřní obsah kombinuje **otevřenou a uzavíratelnou** část. **2 vložené police** prakticky rozčleňují prostor a nabízí dostatek místa na čistící a prací prostředky, ručníky a jiné koupelnové nezbytnosti. Vybavena je **2 otočnými dvířky**, které jsou doplněny o **výrazné úchyty** v barvě kovu. Vyrobena je ze snadno udržovatelného materiálu. Svoji koupelnovou skříni LEVANA si můžete vybrat z více variant a doladit tak vaši koupelnu.

1 299 Kč

Spodní skříňka JARELL bílá

Koupelnová spodní skříňka JARELL svojí jednoduchostí perfektně zapadne do každé moderní koupelny. Vyrobena je **z laminovaného dřevěného materiálu**, který se vyznačuje snadnou udržovatelností i dlouhou životností. Skříňka disponuje dostatečným úložným prostorem děleným policí, uzavírá se pak dvěma dvířky **s praktickými pochromovanými úchyty** a dekorativním mřížkováním. Stabilitu zajišťuje čtveřice decentních nožek. Koupelnová spodní skříňka JARELL v bílé barvě napomůže utvořit praktický a útulný prostor vaší každodenní hygieny.

2 099 Kč

Skříňka nad pračku SATURNIN C60 bílá/bílá vysoký lesk

S pomocí praktické skříňky SATURNIN využijete volný prostor nad pračkou nebo sušičkou na maximum. Čistý, elegantní vzhled, přední plocha ve vysokém lesku a stylové úchyty vnesou do koupelny moderní nádech. Vnitřní prostor za dvířky a dvě otevřené přihrádky nabízí dostatek úložného prostoru pro vše potřebné. Doplňte si skříňku o ostatní koupelnový nábytek ze série SATURNIN a získejte tak celistvý obraz vaší koupelny.

3 399 Kč

Vysoká skříňka SATURNIN C30 bílá/bílá vysoký lesk

Vysoká koupelnová skříňka SATURNIN poskytne úložné místo vaší kosmetice, ručníkům, případně i čisticím prostředkům. Čistý, elegantní vzhled, přední plocha ve vysokém lesku a stylové úchyty vnesou do koupelny moderní nádech. Vnitřní prostor za dvířky nabízí dostatek úložného prostoru pro vše potřebné. Doplňte si skříňku o ostatní koupelnový nábytek ze série SATURNIN a získejte tak celistvý obraz vaší koupelny.

3 299 Kč

Závěsná skříňka SATURNIN A60 bílá/bílá vysoký lesk

Závěsná koupelnová skříňka SATURNIN poskytne úložné místo vaší kosmetice, ručníkům, případně i čisticím prostředkům. Čistý, elegantní vzhled, přední plocha ve vysokém lesku a stylové úchyty vnesou do koupelny moderní nádech. Vnitřní prostor za dvířky nabízí dostatek úložného prostoru pro vše potřebné. Doplňte si skříňku o ostatní koupelnový nábytek ze série SATURNIN a získejte tak celistvý obraz vaší koupelny.

2 499 Kč

Závěsná skříňka SATURNIN A50 bílá/bílá vysoký lesk

Závěsná koupelnová skříňka SATURNIN poskytne úložné místo vaší kosmetice, ručníkům, případně i čisticím prostředkům. Čistý, elegantní vzhled, přední plocha ve vysokém lesku a stylové úchyty vnesou do koupelny moderní nádech. Vnitřní prostor za dvířky nabízí dostatek úložného prostoru pro vše potřebné. Doplňte si skříňku o ostatní koupelnový nábytek ze série SATURNIN a získejte tak celistvý obraz vaší koupelny.

2 299 Kč

Skříňka nad pračku/WC VINTAGE rustikální hnědá/černá

Praktická skříňka nad pračku či toaletu se hravě stane nedílnou součástí každé koupelny v industriálním nebo vintage stylu. Maximálně stabilní konstrukce je vyrobena **z kovu** v černé barvě. Skříňka se pak skládá z dřevotřískových desek v hnědém vintage odstínu. Posuvná dvířka v horní oblasti uzavírají sekci dělenou policí, vedlejší a spodní oblast je pak otevřená. Skříňka zajistí logické členění koupelnových potřeb a zároveň propůjčí interiéru styl.

2 999 Kč

Vysoká koupelnová skříňka VINTAGE 2 rustikální hnědá/černá

**Vysoká koupelnová skříňka VINTAGE II** v rustikální hnědé v kombinaci s klasickou černou barvou poskytne dodatečné úložné místo vaší kosmetice, ručníkům, případně i čisticím prostředkům. **Kombinace dřevotřísky a kovu spolehlivě dodá interiéru industriální nádech**. Do **pevné kovové konstrukce je vsazeno 5 polic**. Spodní část je uzavíratelná a **za klasickými, otočnými dveřmi se ukrývají 2 nastavitelné, vložené police**. Nad uzavíratelnou sekcí se nachází **3 další otevřené, vložené police**. Vzhledem k vysokému provedení skříňka perfektně využívá vertikální prostor a je tak **vhodná i do menších koupelen**. Vysoká koupelnová skříňka VINTAGE II bude skvělým doplňkem i samostatně, ale nejlépe vynikne v kombinaci s dalšími kousky kolekce VINTAGE, s kterými ji můžete volně kombinovat.

2 599 Kč

Koupelnová skříňka pod umyvadlo VINTAGE 2 rustikální hnědá

Pomocí **koupelnové skříňky pod umyvadlo VINTAGE** neskryjete pouze sifon, ale také vytvoříte další úložné místo pro vaši kosmetiku, ručníky nebo i čisticí prostředky. **Vyvedena je z dřevotřísky** v rustikální hnědé barvě s výraznou kresbou dřeva. Uvnitř skříňky se mimo jiné nachází **dostatečný otvor pro umístění sifonu**. Disponuje **dvěma otočnými dvířky**, za kterými se nachází úložný prostor **s jednou vloženou, nastavitelnou policí**. Mezi nimi a plochou pro umístění umyvadla se nachází **otevřený odkládací prostor**, který vám umožňuje využít skříňku na maximum. Decentně ji doplňují **úchytky a nožky v černé barvě**. S koupelnovou skříňkou VINTAGE doplníte koupelnu o stylový kus nábytku a zároveň vytvoříte z prostoru pod umyvadlem, který bývá často nevzhledný a prázdný, dodatečné úložné místo.

1 199 Kč

Skříňka s umyvadlem DORADO D80 dub craft zlatý

Závěsná skříňka s umyvadlem DORADO D80 poskytne úložné místo vaší kosmetice, ručníkům, případně i čisticím prostředkům. Čistý, elegantní vzhled a stylové úchyty vnesou do koupelny moderní nádech. Vnitřní prostor nabízí dostatek úložného prostoru pro vše potřebné. Doplňte si skříňku o ostatní koupelnový nábytek ze série DORADO a získejte tak celistvý obraz vaší koupelny.

7 299 Kč

Skříňka s umyvadlem DORADO D80 bílá/bílá lesk

Závěsná skříňka s umyvadlem DORADO D80 poskytne úložné místo vaší kosmetice, ručníkům, případně i čisticím prostředkům. Čistý, elegantní vzhled a stylové úchyty vnesou do koupelny moderní nádech. Vnitřní prostor nabízí dostatek úložného prostoru pro vše potřebné. Doplňte si skříňku o ostatní koupelnový nábytek ze série DORADO a získejte tak celistvý obraz vaší koupelny.

7 299 Kč

Skříňka s umyvadlem DORADO D60 dub craft zlatý

Závěsná skříňka s umyvadlem DORADO D60 poskytne úložné místo vaší kosmetice, ručníkům, případně i čisticím prostředkům. Čistý, elegantní vzhled a stylové úchyty vnesou do koupelny moderní nádech. Vnitřní prostor nabízí dostatek úložného prostoru pro vše potřebné. Doplňte si skříňku o ostatní koupelnový nábytek ze série DORADO a získejte tak celistvý obraz vaší koupelny.

4 299 Kč

Skříňka s umyvadlem DORADO D60 bílá/bílá lesk

Závěsná skříňka s umyvadlem DORADO D60 poskytne úložné místo vaší kosmetice, ručníkům, případně i čisticím prostředkům. Čistý, elegantní vzhled a stylové úchyty vnesou do koupelny moderní nádech. Vnitřní prostor nabízí dostatek úložného prostoru pro vše potřebné. Doplňte si skříňku o ostatní koupelnový nábytek ze série DORADO a získejte tak celistvý obraz vaší koupelny.

4 299 Kč

Vysoká koupelnová skříňka DORADO C32 dub craft zlatý

Vysoká koupelnová skříňka DORADO C32 poskytne úložné místo vaší kosmetice, ručníkům, případně i čisticím prostředkům. Čistý, elegantní vzhled a stylový úchyt vnesou do koupelny moderní nádech. Vnitřní prostor nabízí dostatek úložného prostoru pro vše potřebné. Doplňte si skříňku o ostatní koupelnový nábytek ze série DORADO a získejte tak celistvý obraz vaší koupelny.

2 999 Kč

Koupelnová skříňka LYNNE dub sonoma

Koupelnová skříňka pod umyvadlo LYNNE svojí jednoduchostí perfektně zapadne do každé moderní koupelny. Ve třech zásuvkách a za skleněnými dvířky naleznete zázemí pro kosmetiku a doplňky do koupelny. Dvířka jsou navíc vyrobené z bezpečnostního skla s kovovou úchytkou. Vše budete mít přehledně uložené a vaše koupelna bude vypadat stále uklizeně. Nožky jsou nastavitelné pro vyrovnání nerovností podlahy.

1 499 Kč

Umyvadlová skříňka GORDES III bílá

Praktická umyvadlová skříňka GORDES III se bude vyjímat především v koupelně inspirované provensálským či venkovským stylem. Vnitřní úložný prostor zajistí potřebné místo pro uložení kosmetiky, čistících prostředků a dalších užitečných věcí. Dvířka mají chromované kovové úchytky. Otevřený odkládací prostor využijete například na uložení ručníků, které budou stále po ruce. Materiál skříňky je odolnější vůči vlhkosti a plísním. Rozměr otvoru na sifon je 20 x 15 cm, celkový rozměr skříňky je 90 x 30 x 60 cm.

2 299 Kč

Skříňka s umyvadlem JASMIN šedá/dub artisan

Skříňka pod umyvadlo JASMIN se 3 dvířky je inspirována venkovským stylem a celkový vzhled skříňky dotváří vrchní část v dekoru dubu a kovové úchytky. Disponuje prostorem pro 2 umyvadla na desku, která jsou součástí balení a velkým odkládacím místem. Průměr umyvadla je 42,5 cm. Vnitřní prostor za dvířky nabízí dostatek úložného prostoru, kam snadno uložíte prací i čistící prostředky nebo ručníky a osušky. Díky této skříňce bude vaše koupelna působit stále uklizeným dojmem. Skříňku JASMIN lze volně kombinovat i s dalšími prvky stejnojmenné kolekce.

14 499 Kč

Skříňka s umyvadlem JASMIN pinie světlá/dub artisan

Skříňka pod umyvadlo JASMIN se 3 dvířky je inspirována venkovským stylem a celkový vzhled skříňky dotváří vrchní část v dekoru dubu a kovové úchytky. Disponuje prostorem pro 2 umyvadla na desku, která jsou součástí balení a velkým odkládacím místem. Průměr umyvadla je 42,5 cm. Vnitřní prostor za dvířky nabízí dostatek úložného prostoru, kam snadno uložíte prací i čistící prostředky nebo ručníky a osušky. Díky této skříňce bude vaše koupelna působit stále uklizeným dojmem. Skříňku JASMIN lze volně kombinovat i s dalšími prvky stejnojmenné kolekce.

14 499 Kč

Skříňka s umyvadlem BARILA D60 bílá/vysoký lesk

Skříňka **s umyvadlem BARILA D60** svojí jednoduchostí perfektně zapadne do každé moderní koupelny. Skříňka je vyrobena **z laminovaného dřevěného materiálu**, který se vyznačuje snadnou udržovatelností i dlouhou životností. Dostatek úložného místa na koupelnové potřeby pak zajišťuje vnitřní prostor dělený policí. Dvířka skříňky jsou v úpravě vysoký lesk a disponují praktickými pochromovanými úchyty a dekorativním frézováním. Skříňka s umyvadlem BARILA D60 v bílé barvě napomůže utvořit praktický a útulný prostor vaší každodenní hygieny.

5 999 Kč

Skříňka s umyvadlem BARILA D55 bílá/vysoký lesk

Skříňka **s umyvadlem** BARILA D55 svojí jednoduchostí perfektně zapadne do každé moderní koupelny. Skříňka je vyrobena **z laminovaného dřevěného materiálu**, který se vyznačuje snadnou udržovatelností i dlouhou životností. Dostatek úložného místa na koupelnové potřeby pak zajišťuje vnitřní prostor dělený policí. Dvířka skříňky jsou v úpravě vysoký lesk a disponují praktickými pochromovanými úchyty a dekorativním frézováním. Skříňka s umyvadlem BARILA D55 v bílé barvě napomůže utvořit praktický a útulný prostor vaší každodenní hygieny.

4 899 Kč

Skříňka s umyvadlem BARILA D45 bílá/vysoký lesk

Skříňka **s umyvadlem** BARILA D45 svojí jednoduchostí perfektně zapadne do každé moderní koupelny. Skříňka je vyrobena **z laminovaného dřevěného materiálu**, který se vyznačuje snadnou udržovatelností i dlouhou životností. Dostatek úložného místa na koupelnové potřeby pak zajišťuje vnitřní prostor dělený policí. Front skříňky je v úpravě vysoký lesk a disponuje praktickým pochromovaným úchytem a dekorativním frézováním. Skříňka s umyvadlem BARILA D45 v bílé barvě napomůže utvořit praktický a útulný prostor vaší každodenní hygieny.

3 599 Kč

Zrcadlová skříňka BARILA E70 bílá/vysoký lesk

Zrcadlová skříňka BARILA E70 svojí jednoduchostí perfektně zapadne do každé moderní koupelny. Vyrobena je **z laminovaného dřevěného materiálu**, který se vyznačuje snadnou udržovatelností i dlouhou životností. Dostatečný úložný prostor dělený policemi kryjí troje dvířka, z čehož centrální jsou **zrcadlová**. Boční dvířka pak disponují praktickými pochromovanými úchyty a dekorativním frézováním. Skříňka je navíc vybavena **LED osvětlením**, které v koupelně vytvoří útulnou atmosféru. Zrcadlová skříňka BARILA E70 v bílé barvě napomůže utvořit praktický a útulný prostor vaší každodenní hygieny.

5 399 Kč

Vysoká skříň BARILA C35 bílá/vysoký lesk

Koupelnová vysoká skříň BARILA C35 svojí jednoduchostí perfektně zapadne do každé moderní koupelny. Vyrobena je **z laminovaného dřevěného materiálu**, který se vyznačuje snadnou udržovatelností i dlouhou životností. Členěna je pak do tří oddílů, horní a spodní disponuje úložným prostorem uzavřeným dvířky s praktickými pochromovanými úchyty. Centrální sekce nabízí otevřený odkládací prostor na potřeby, které se vždy hodí mít po ruce. Dohromady skříňka obsahuje **tři police**. Styl skříně podtrhují fronty dvířek ve vysokém lesku. Koupelnová vysoká skříň BARILA C35 v bílé barvě napomůže utvořit praktický a útulný prostor vaší každodenní hygieny.

4 199 Kč

Spodní skříňka BARILA B35 bílá/vysoký lesk

Koupelnová nástěnná skříňka BARILA B35 svojí jednoduchostí perfektně zapadne do každé moderní koupelny. Skříňka je vyrobena **z laminovaného dřevěného materiálu**, který se vyznačuje snadnou udržovatelností i dlouhou životností. Dostatečný úložný prostor na koupelnové potřeby pak zajišťují tři zásuvky. Fronty zásuvek jsou v úpravě vysoký lesk a disponují praktickými pochromovanými úchyty. Nástěnná skříňka BARILA B35 v bílé barvě napomůže utvořit praktický a útulný prostor vaší každodenní hygieny.

2 899 Kč

Nástěnná skříňka BARILA A35 bílá/vysoký lesk

Koupelnová nástěnná skříňka BARILA A35 svojí jednoduchostí perfektně zapadne do každé moderní koupelny. Korpus je vyroben **z laminovaného dřevěného materiálu**, který se vyznačuje snadnou udržovatelností i dlouhou životností. Dvířka ve vysokém lesku z dřevovláknitého materiálu MDF disponují praktickým pochromovaným úchytem a dekorativním frézováním. Dostatečný prostor na koupelnové potřeby pak zajišťují dvě police. Nástěnná skříňka BARILA A35 v bílé barvě napomůže utvořit praktický a útulný prostor vaší každodenní hygieny.

2 299 Kč

Vysoká skříň MARBLE mangovník

Vysoká koupelnová skříň MARBLE se stane jedinečným doplňkem každé koupelny. Typické pro tento druh nábytku jsou přiznané vady dřeva a ruční, hrubé zpracování, což se týká i kovové podnože, která je opatřena patinou a nakonec přelakována, to dodává každému kusu naprostou originalitu. Za prosklenými dvířky najdete dostatek úložného prostoru na kosmetiku, ručníky a čistící prostředky. Skříň lze variabilně kombinovat s dalším nábytkem z řady MARBLE.

6 899 Kč