tipdesign.cz - široká nabídka nábytku
Nejnovější zboží

Psací stůl HAGRID dub

Psací stůl HAGRID vám poslouží pro vaši každodenní práci, ať už v domácí pracovně, tak i v kanceláři. Přírodní nádech dubového dekoru ve spojení s černou barvou vytváří příjemné pracovní prostředí uvnitř každého interiéru. Horní deska o šířce 120 cm vám dopřeje dostatek místa pro práci i ostatní činnosti. Obsahuje navíc kontejner se dvěma zásuvkami a prostorem chráněným dvířky. Zde uložíte vše potřebné, co chcete mít ihned po ruce. Samotnou manipulaci zásuvek a dvířek usnadňují decentní úchytky. Stůl lze smontovat na levou či pravou stranu a je snadno udržovatelný.

4 499 Kč

PC stůl MIKKO dub sonoma/bílá

Psací stůl na kolečkách MIKKO nabízí všestranné možnosti organizace v kompaktním provedení. Oceníte u něj dostatek odkládacího i úložného prostoru, které vytváří perfektní pracovní zázemí. Najdete u něj mimo jiné stojan na 15 CD, podstavec na monitor, výsuvnou desku na klávesnici, polici na tiskárnu nebo také uzamykatelnou zásuvku pro vyšší bezpečnost vašich dokumentů. Díky sofistikovanému, dělenému prostoru budete mít stále přehled a práce vám tak půjde od ruky.

7 499 Kč

PC stůl SCB-6 olše

Kompaktní PC stůl SCB-6 na kolečkách vytvoří pracovní prostor prakticky kdekoli. Kromě otevřeného úložného prostoru oceníte i výsuvnou desku na klávesnici. Pomocí pojízdných koleček ho snadno přemístíte dle potřeby. Kvalitní MDF materiál s kovovou konstrukcí zajistí, že vám stůl bude sloužit po dlouhý čas.

2 199 Kč

Psací stůl SAUL dub

Tento moderní psací stůl SAUL ve stylové kombinaci částečného masivu a nerezové oceli nabízí dostatečný odkládací a úložný prostor. Obsahuje tři výsuvné zásuvky. Nosnost stolu je 30 kg.

13 499 Kč

Psací stůl BOMBAY palisandr

Sekretář BOMBAY z masivního dřeva v jemně orientálním stylu se stane skutečným šperkem vašeho interiéru. Kombinace starožitného vzhledu s nádechem exotiky z masivního palisandru vytváří jedinečný dojem. Nabízí úložný prostor v podobě malých zásuvek s policemi kam lze věci bezpečně uložit a zároveň i vystavit. Typické pro tento druh nábytku jsou přiznané vady dřeva a ruční, hrubé zpracování, které dodává každému kusu naprostou originalitu. Palisandrové dřevo, neboli Sheeshamové dřevo je velmi oblíbeným materiálem pro výrobu nábytku díky své odolnosti, tvrdosti a také dlouhé životnosti.

9 999 Kč

Psací stůl PACO 03 old style světlá/dub matera

Moderní psací stůl PACO disponuje jednoduchým a čistým designem. Díky praktické skřínce s šuplíky, která je součástí konstrukce, nabízí dostatek úložného místa v malém balení. Tento psací stůl se stane středobodem vaší pracovny, hodí se ovšem i do dětských a studentských pokojů. Stůl je dodáván bez vyobrazených doplňků a dekorací. Laminovaný dřevěný materiál se snadno udržuje.

2 699 Kč

Psací stůl MAIA I černá/hnědá

Psací stůl MAIA I v industriálním provedení, kombinace černé kovové konstrukce s rustikální hnědou barvou desky stolu, je univerzálním řešením do každé kanceláře či pracovny. Pracovní deska, o šířce 120 cm vám poskytne dostatečně velkou pracovní plochu. Díky integrovanému malému regálu, máte k dispozici zároveň úložný prostor v podobě dvou polic, vrchní polici lze odejmout pro umístění větších předmětů. Během montáže si sami určíte, zda budete mít police na pravé či levé straně – univerzální umístění, díky jednoduchému přemístění kovové příčky v konstrukci ve spodní části stolu. Nastavitelné nohy ve spodní části – lze doladit výšku stolu a případně vyrovnat podlahové nerovnosti. Snadná a rychlá montáž.

2 199 Kč

Psací stůl s regálem MAIA II černá/hnědá

Psací stůl s regálem MAIA II díky kombinaci rustikální hnědé barvy a kovových prvků nabývá industriálního vzhledu. Tento styl nábytku se skvěle hodí do loftového bytu. Ať už ho umístíte do vaší pracovny, nebo kanceláře, určitě se zde bude skvěle vyjímat. Pracovní deska s hloubkou 60 cm je vyrobena z dřevotřísky, která je nenáročná na údržbu. Kovové nohy, které jsou ve spodní části nastavitelné, umožňují vyrovnávání drobných podlahových nerovností. Tudíž podkládání stolu různými předměty již odzvonilo! Stůl je navíc doplněn o regál s 2 vloženými policemi, kam můžete uložit knihy, šanony nebo vystavit dekorace. Díky regálu tak získáte další úložný prostor, a to dělá ze stolu MAIA II multifunkční prvek vaší domácnosti.

2 199 Kč

Rohový psací stůl MONA I černá/hnědá

Rohový psací stůl MONA I v industriálním provedení, kombinace černé kovové konstrukce s rustikální hnědou barvou desky stolu, je univerzálním řešením do každé kanceláře či pracovny. Pracovní deska, s hloubkou 50 cm, je vyrobena ve tvaru L, kdy na jedné straně můžete pracovat na počítači a druhou můžete ve stejný moment využít jiným způsobem. Pracovní deska stolu poskytuje dostatečně velký prostor jak pro práci, tak pro uložení věcí, tak abyste měli vše potřebné vždy po ruce. Nastavitelné nohy ve spodní části – lze doladit výšku stolu a případně vyrovnat podlahové nerovnosti. Snadná a rychlá montáž.

2 199 Kč

Psací stůl NET dub bahnitý/dub černý

Psací stůl NET v tmavém dřevěném dekoru vybaví vaši domácí pracovnu či kancelář v moderním duchu. Samotná pracovní deska o šířce 140 cm vám poskytne plno prostoru pro kažodenní práci. V pravé části je skříňka se zásuvkou a dvířky s policí, která vám dodá dostatek krytého úložného prostoru. Všechny dokumety či jiné předměty budete mít vždy kryté, takže se vám na ně nebude prášit. Je vyrobený ze snadno udržovaného laminovaného materiálu.

3 999 Kč

Psací stůl BERNO 7 matera/staré dřevo světlá

Psací stůl BERNO 7 je kus nábytku, který vám poskytne plochu pro každodenní práci. Obdržíte otevřený úložný prostor dělený policí a jednu zásuvku, kde všechno potřebné budete mít vždy po ruce. Decentní úchytka podtrhuje moderní styl stolu. Horní deska vám dává k dispozici místo pro veškerou pracovní činnost. Laminovaný dřevěný materiál se vyznačuje snadnou údržbou. ABS hrany navíc zvyšují odolnost a celkovou životnost stolu.

1 699 Kč

Psací stůl BERNO 7 matera/staré dřevo tmavá

Psací stůl BERNO 7 je kus nábytku, který vám poskytne plochu pro každodenní práci. Obdržíte otevřený úložný prostor dělený policí a jednu zásuvku, kde všechno potřebné budete mít vždy po ruce. Decentní úchytka podtrhuje moderní styl stolu. Horní deska vám dává k dispozici místo pro veškerou pracovní činnost. Laminovaný dřevěný materiál se vyznačuje snadnou údržbou. ABS hrany navíc zvyšují odolnost a celkovou životnost stolu.

1 699 Kč

Psací stůl SIGB-120 bílá/stříbrná

Psací stůl SIGB-120 nadchne každého nadšence moderního designu a čistého provedení. Ať už ho umístíte do vaší pracovny, nebo kanceláře, určitě se zde bude skvěle vyjímat a bude zajímavým prvkem v interiéru. Na horní desce obdržíte dostatečný prostor na každodenní pracovní činnost. Kovové nohy pak přidávají na stabilitě a robustnosti. Stůl se vyznačuje snadnou údržbou.

1 399 Kč

PC stůl SIGB-07 hnědá

Kompaktní PC stůl SIGB-07 vytvoří pracovní prostor i v menších interiérech. Kombinace hnědé a stříbrné barvy působí elegantním dojmem. Kromě pracovní desky a vyvýšené police na monitor obsahuje výsuvnou desku na klávesnici. V dolní části také naleznete polici vhodnou pro tiskárnu nebo jiné předměty. Povrch stolu se vyznačuje snadnou údržbou.

1 599 Kč

Psací stůl VUJINS přírodní/bílá

Psací stůl VUJINS se vyznačuje svou jednoduchostí a kvalitním provedením, díky čemu se bude vyjímat ve všech moderně zařízených pracovnách či kancelářích. Obdržíte prostornou desku z kvalitního MDF materiálu, kde budete mít místo pro všechnu vaši činnosti. Celou desku podepírají dřevěné nožky, které zajišťují celkovou stabilitu. Povrch stolu se snadno udržuje.

3 699 Kč

Psací stůl SIGB-168 dub/černá

Vybavte vaši pracovnu praktickým pracovním stolem SIGB-168, který vám poslouží pro každodenní pracovní aktivity. Spojení dekoru dubu a černé barvy působí moderně a díky tomu se bude vyjímat takřka v jakkoli zařízeném interiéru. Na vyvýšené polici máte možnost uložení všeho, co potřebujete mít na očích, dvě zásuvky vám zase poskytnou uzavíratelný úložný prostor. Tělo z laminovaného dřevěného materiálu se vyznačuje snadnou údržbou. Kovové nohy podporují celkovou stabilitu stolu.

1 999 Kč

Herní stůl SIGB-219 černá

Ergonomicky tvarovaný herní stůl SIGB-219 se vyznačuje svým sportovním designem a kvalitními materiály. Skvěle se tak hodí do hráčsky zařízené místnosti, ovšem můžete jej umístit i do domácí pracovny či kanceláře. Pracovní deska s karbonovým vzhledem disponuje dostatečným prostorem pro více monitorů. Dva postranní otvory vám usnadní zapojení kabelů. Obsahuje také úchyty na sluchátka a na pití, což oceníte pro ušetření místa na stole. Desku podepírají dvě stylové nohy z kovového materiálu.

2 499 Kč

Psací stůl SIGB-036 dub/černá

Psací stůl s regálem SIGB-036 se vyznačuje pevnou kovovou konstrukcí s jednoduchým, ale funkčním designem. Díky jeho nadčasovém stylu ho můžete umístit do jakkoli zařízeného interiéru. Nejvíce se bude vyjímat v pracovně či kanceláři, ale není problém ho umístit i do jiných místností. Naleznete zde vestavěný regál se třemi policemi pro snazší dělení. Laminovaný dřevěný materiál se vám bude jednoduše udržovat.

1 599 Kč

Psací stůl SIGB-021 dub/černá

Psací stůl SIGB-021 představuje praktický kus nábytku, který vám poskytne ideální prostor pro každodenní práci na PC. Prostorná pracovní deska vám poskytne plno místa pro každodenní pracovní činnost. Dvě zásuvky s praktickými úchytkami přímo pod deskou stolu, vytváří úložný a odkládací prostor. Potřebnou stabilitu stolu zajišťuje kovová konstrukce nohou. Na údržbu nenáročné lamino je ideální pro každodenní používání.

2 099 Kč

Psací stůl SIGB-027 dub/černá

Psací stůl SIGB-027 je originálním a zároveň funkčním prvkem do pracovny či kanceláře. Pracovní deska poskytuje dostatek prostoru pro veškerou pracovní činnost. Pod pracovní deskou je prostorný šuplík a otevřená přihrádka, kam uložíte vše potřebné. Hlavním materiálem je laminovaný dřevěný materiál, který se vyznačuje snadnou údržbou. Vše pohromadě drží kovová konstrukce.

1 999 Kč

Psací stůl KRISTA 30 bílá

Nadčasový **psací stůl KRISTA** v minimalistickém, univerzálním zpracování zapadne téměř do jakékoli pracovny či kanceláře. Disponuje dostatečně **širokou pracovní deskou** pro komfortní práci u stolu. Stůl je vyroben z laminované dřevotřísky, která **nevyžaduje speciální péči**. ABS hrany navíc minimalizují riziko mechanického poškození. Pokud chcete stůl obohatit o úložný prostor můžete k němu samostatně dokoupit praktický kontejner na kolečkách z kolekce KRISTA.

1 999 Kč

Psací stůl PACO 03 dub/bílá

Moderní psací stůl PACO disponuje jednoduchým a čistým designem. Díky praktické skřínce s šuplíky, která je součástí konstrukce, nabízí dostatek úložného místa v malém balení. Tento psací stůl se stane středobodem vaší pracovny, hodí se ovšem i do dětských a studentských pokojů. Stůl je dodáván bez vyobrazených doplňků a dekorací. Laminovaný dřevěný materiál se snadno udržuje.

2 699 Kč

Psací stůl FREDDIE 37A dub artisan/antracitová

Psací stůl FREDDIE 37A s akcentem industriálního stylu se stane nedílnou součástí každé moderní domácnosti. Vyroben je **z laminovaných dřevotřískových desek**, které se vyznačují snadnou udržovatelností i dlouhou životností. Laděn je pak do dekoru dubu artisan s výraznou kresbou dřeva, zatímco stabilní podnož z MDF materiálu je v kontrastním antracitovém odstínu. **Bohatý úložný prostor** nabízí postranní **komoda**, která obsahuje otevřené police, uzavíratelnou skříňku a jednu zásuvku. Otvor pro kabeláž v pracovní desce vám usnadní zapojení veškeré elektroniky. Psací stůl FREDDIE 37A podtrhne styl interiéru a napomůže ke každodenní kancelářské činnosti.

5 999 Kč

Pracovní stůl TEEN FLEX ořech hiroka

**Psací stůl TEEN FLEX** o šířce 110 cm je vyvedený v přírodním **dekoru ořechu hiroka** v kombinaci s chladným tmavým kovem. Stůl je dokonalým propojením **moderního designu a funkčnosti** a jistě se stane nezbytnou součástí studentského pokoje. Stůl nabízí dostatečně **velkou pracovní plochu** a součástí desky jsou také **2 integrované zásuvky** pro uschování dokumentů či školních potřeb. Přední plochy jsou vyhotoveny v minimalistickém provedení **bez úchytů**. Konstrukci podpírají originálně řešené **nohy z oceli** zajišťující celkovou pevnost a stabilitu stolu. Deska je vyrobena z laminované dřevotřísky, která se vyznačuje **snadnou udržovatelností**. Pokud chcete vybavit studentský pokoj nábytkem v podobném designu, doporučujeme dokoupit **další kusy z programu TEEN FLEX**.

6 799 Kč

Psací stůl TEEN FLEX ořech hiroka

**Psací stůl TEEN FLEX** propojující moderní design a funkčnost se jistě stane nezbytnou součástí studentského pokoje. Stůl nabízí dostatečně **velkou odkládací a pracovní plochu** vyvedenou v přírodním dekoru ořechu hiroka. Součástí desky jsou **3 integrované zásuvky** pro uschování dokumentů či školních potřeb. Přední plochy jsou vyhotoveny v minimalistickém provedení **bez úchytů**. Konstrukci podpírají originálně řešené **nohy z oceli**, které zajišťují celkovou pevnost a stabilitu stolu. Hlavní deska je vyrobena z laminované dřevotřísky, která se vyznačuje **snadnou udržovatelností**. Pokud chcete vybavit studentský pokoj nábytkem v podobném designu, doporučujeme dokoupit **další kusy z programu TEEN FLEX**.

7 299 Kč

Psací stůl LENNY dub artisan/béžová/lanýžová

Praktický a přesto designový psací stůl je nezbytnou součástí každého studentského pokoje. **Pracovní stůl LENNY** vyvedený v decentní a nadčasové kombinaci béžové, hnědošedé a **dekoru dubu artisan** splňuje oba tyto aspekty a zároveň umožňuje každému teenagerovi, aby konečný vzhled pokoje uzpůsobil svému vkusu. Jednoduše řešený stůl nabízí dostatečně **velkou odkládací a pracovní plochu**. Pod ní se na pravé straně nachází **2 prostorné zásuvky** pro uschování dokumentů a školních potřeb. Snadné otevírání zajišťují kovové pojezdy a také **plastové úchyty**. Konstrukci podpírají pevné a stabilní nohy. Stůl je vyroben z laminované dřevotřísky, která se vyznačuje **snadnou udržovatelností**.

3 799 Kč

Psací stůl s regálem TRITON dub sonoma/bílá

Psací stůl s regálem TRITON se vyznačuje pevnou kovovou konstrukcí s jednoduchým, ale funkčním designem. Díky jeho nadčasovém stylu ho můžete umístit do jakkoli zařízeného interiéru. Nejvíce se bude vyjímat v pracovně či kanceláři, ale není problém ho umístit i do jiných místností. Naleznete zde vestavěný regál se třemi policemi pro snazší dělení. Laminovaný dřevotřískový materiál se vám bude jednoduše udržovat.

1 999 Kč

Psací stůl SCB-31 bílá vysoký lesk

Psací stůl SCB-31 nadchne každého nadšence moderního designu a čistého provedení. Zaujme svým povrchem ve vysokém lesku, odstínem bílé barvy a pochromovanými nohami. Perfektně tak zapadne do moderně zařízených interiérů. Do prostřední zásuvky si pak můžete odložit všechny dokumenty nebo psací potřeby. Kovové nohy přidávají na stabilitě a robustnosti. Stůl se vyznačuje snadnou údržbou.

6 199 Kč

Psací stůl MAKI světle šedá/černá

Výškově nastavitelný psací stůl MAKI vám poskytne variabilní pracovní prostředí. Podporuje ergonomické držení těla během každodenního sezení. Díky jednoduchému ovládání pomocí tlačítka nastavíte požadovanou výšku pracovní desky v rozsahu od 72 do 120 cm. Jednoduché ovládání s elektrickým pohonem zajišťuje, že se bude deska stolu zvedat plynule a rovnoměrně na obou stranách zároveň. Deska stolu také obsahuje otvor pro kabeláž, což oceníte při zapojování příslušné techniky. Povrch stolu se vyznačuje snadnou údržbou.

8 999 Kč

Herní stůl DATRIX antracitová

Herní stůl DATRIX uchvátí každého vášnivého hráče, který si potrpí na dokonalém požitku z hraní. Stůl disponuje vyvýšenou policí, širokou pracovní deskou, úložným prostorem pro PC příslušenství a vloženými policemi pro další předměty. Do uzavíratelného prostoru se vám na umístěné předměty nebude prášit. Stůl se vyznačuje snadnou údržbou.

3 699 Kč

Psací stůl FREDDIE 30 dub artisan/antracitová

Psací stůl FREDDIE 30 s akcentem industriálního stylu se stane nedílnou součástí každé moderní domácnosti. Vyroben je **z laminovaných dřevotřískových desek**, které se vyznačují snadnou udržovatelností i dlouhou životností. Laděn je pak do dekoru dubu artisan s výraznou kresbou dřeva, zatímco stabilní podnož z MDF materiálu je v kontrastním antracitovém odstínu. **Bohatý úložný prostor** nabízí dvě postranní zásuvky a prostřední přihrádka. Otvor pro kabeláž v pracovní desce vám usnadní zapojení veškeré elektroniky. Psací stůl FREDDIE 30 podtrhne styl interiéru a napomůže ke každodenní kancelářské činnosti.

4 999 Kč

Psací stůl ILMU dub wotan/antracitová

Praktický psací stůl ILMU vyrobený v nadčasovém designu, který vám poslouží ve vaší domácí kanceláří. Skříňka s dvířkami a jednou zásuvkou poskytuje dostatek úložného prostoru pro všechny vaše dokumenty. Stůl je vyrobený z dobře udržovatelného laminovaného materiálu v dekoru dubu wotan a antracitové barvy.

2 599 Kč

Pracovní stůl FANU dub zlatý/bílá

Psací stůl FANU se hodí do každé moderně zařízené domácí pracovny či kanceláře. Vyniká svým minimalistickým vzhledem, prostornou deskou a praktickým bočním úložným prostorem. Do otevřených polic si můžete uložit vše, co potřebujete mít hned po ruce. Laminovaný dřevěný materiál se vyznačuje snadnou údržbou.

1 799 Kč

Psací stůl CUNTA dub zlatý/bílá

Moderní psací stůl CUNTA disponuje minimalistickým designem, který je vhodný do každé domácí pracovny či kanceláře. Díky originální konstrukci a praktickému členění nabízí dostatek úložného místa v malém balení. Oceníte především otevřené police, na které lze umístit knihy, dekorace či jiné maličkosti. Naleznete zde i uzavíratelný prostor v jedné zásuvce, kde se vám na uložené předměty nebude prášit. Snadno udržovatelný povrch.

2 299 Kč

Psací stůl CUNTA dub wotan/antracitová

Moderní psací stůl CUNTA disponuje minimalistickým designem, který je vhodný do každé domácí pracovny či kanceláře. Díky originální konstrukci a praktickému členění nabízí dostatek úložného místa v malém balení. Oceníte především otevřené police, na které lze umístit knihy, dekorace či jiné maličkosti. Naleznete zde i uzavíratelný prostor v jedné zásuvce, kde se vám na uložené předměty nebude prášit. Snadno udržovatelný povrch.

2 299 Kč

Psací stůl SIRGAU dub wotan/antracitová

Psací stůl SIRGAU se bude skvěle vyjímat v každé moderně zařízené pracovně nebo pracovním koutku v ložnici. Provedení v přírodním dekoru dubu wotan s antracitovou barvou zaujme nejeden pohled a spolehlivě obzvláštní místnost. Obdržíte praktický úložný prostor v podobě kontejneru, který si můžete nastavit do libovolné polohy. Obsahuje dvě zásuvky s úchytkami, kam uložíte vše potřebné. Stůl navíc můžete namontovat na levou či pravou stranu, dle rozpoložení vašeho interiéru. Snadno udržovatelný povrch.

5 799 Kč

Psací stůl MUDDY šedá/bílá

Psací stůl MUDDY o výšce 75 cm je svou konstrukcí velmi jednoduchý a lze ho díky tomu libovolně nakombinovat a obohatit nejen úložným prostorem navíc, ale zároveň také vytvořit extra pohodlné místo k sezení, můžete vybírat ze dvou druhů mobilních kontejnerů MUDDY, které jsou k dokoupení. Rozměry desky stolu o šířce 160 cm a hloubce 70 vám zajistí dostatek místa a pohodlí pro vaši práci. V desce stolu se nachází také otvor pro kabeláž a přímo pod deskou stolu navazuje prostor, kam lze zavěsit a odložit tyto kabely, aby vám zbytečně nezavazely pod nohama. Povrchovou úpravou desky stolu je odolné a na údržbu nenáročné lamino s ABS hranami. Kovové nohy ve tvaru U v bílém odstínu dodávají stolu celkovou stabilitu. Kancelářským nábytkem MUDDY, který je charakteristický kombinací čistého designu a dobře organizovaného úložného prostoru, snadno vybavíte jakoukoliv kancelář. Stůl je dodáván v demontovaném stavu.

6 999 Kč

Psací stůl MEMPHIS dub artisan/grafitová, šířka 170 cm

Psací stůl MEMPHIS se stane nedílnou součástí každé moderní pracovny či kanceláře. Odkládací deska je vyrobena **z laminovaného dřevěného materiálu**, který se vyznačuje snadnou udržovatelností i dlouhou živostností. Laděna je do dekoru dubu artisan s výraznou kresbou dřeva, která interiér obohatí o nádech přírody. Maximální stabilitu pak zajišťuje kovová podnož. Stůl disponuje dvěma otvory pro kabeláž. Vybavte si kancelář praktickým psacím stolem MEMPHIS.

7 999 Kč

Psací stůl LILA bílá

**Psací stůl LILA** nabízí prostorný úložný prostor pro uspořádání všeho, co v pracovně potřebujete mít vždy po ruce. Zaujme svým nadčasovým vzhledem v klasické bílé barvě, která je ozvláštněna dekorativními prvky. Obsahuje prostor za dvěma dvířky pro uložení všeho potřebného. Praktické kovové úchytky usnadňují celkovou manipulaci. Stůl je vyroben z **laminované dřevotřísky** v kombinaci s předními plochami z MDF desek doplněné o ABS hrany. Stůl můžete volně kombinovat s **dalšími nábytkovými kusy LILA** a vyladit vzhled vašeho domova do jednotného stylu s antickým nádechem.

4 499 Kč

Psací stůl NESTOR bílá/černá

Psací stůl NESTOR se stane nedílnou součástí každé moderní pracovny či kanceláře. Pracovní deska je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu, který vyniká snadnou udržovatelností i dlouhou živostností. Hlavní předností je ale **kovová konstrukce s elektrickým mechanismem výškového nastavení**. Díky jednoduchému vládání zabudovaném v konstrukci tak snadno stůl vyvýšíte až na 136 cm. Deska pak disponuje otvorem pro kabeláž pro zapojení notebooku, monitoru a jiných zařízení. Pracujte pohodlně s psacím stolem NESTOR.

6 999 Kč

Psací stůl SAYID ořech/černá

Psací stůl SAYID vyzdobí vaši pracovnu ve skandinávském stylu, ovšem skvěle se hodí i do různě zařízených interiérů. Kombinace ořechu s černou barvou vytvoří příjemnou přírodní atmosféru. Dostatečnou plochu pro všechnu vaši práci vám dopřeje dýhovaná horní deska o šířce 90 cm. Díky dřevěným zarážkám vám už ze stolu nic nevypadne. Desku podporují čtyři kovové nohy, které jsou zdobené zlatou barvou.

1 399 Kč

Psací stůl NEVILLE dub

Psací stůl NEVILLE ve skandinávském stylu dodá vašemu interiéru nádech přírody. Vyroben je z masivního dubu s naolejovaným povrchem, který se vyznačuje svou odolností a dlouhou životností. Můžete ho využívat u vás v domácí pracovně, ale ideální je i do kanceláře. Na pracovní desce o šířce 120 cm budete mít dostatek místa na každodenní činnost. Ve spod naleznete dvě větší zásuvky, kam máte možnost uložit dokumenty či jiné předměty. Vše pak podepírají čtyři stylové nohy.

9 499 Kč

Psací stůl BERNO 7 bílá

Psací stůl BERNO 7 je kus nábytku, který vám poskytne plochu pro každodenní práci. Obdržíte otevřený úložný prostor dělený policí a jednu zásuvky, kde všechno potřebné budete mít vždy po ruce. Decentní úchytka podtrhuje moderní styl stolu. Horní deska vám dává k dispozici místo pro veškerou pracovní činnost. Laminovaný dřevěný materiál se vyznačuje snadnou údržbou. ABS hrany navíc zvyšují odolnost a celkovou životnost stolu.

1 199 Kč

Psací stůl BERNO 7 antracitová

Psací stůl BERNO 7 je kus nábytku, který vám poskytne plochu pro každodenní práci. Obdržíte otevřený úložný prostor dělený policí a jednu zásuvky, kde všechno potřebné budete mít vždy po ruce. Decentní úchytka podtrhuje moderní styl stolu. Horní deska vám dává k dispozici místo pro veškerou pracovní činnost. Laminovaný dřevěný materiál se vyznačuje snadnou údržbou. ABS hrany navíc zvyšují odolnost a celkovou životnost stolu.

1 699 Kč