tipdesign.cz - široká nabídka nábytku
Nejnovější zboží

Látková šatní skříň RYG12 černá

Látková šatní skříň RYG12 představuje ideální funkční řešení úložného prostoru na chodbu, do předsíně, komory nebo také do ložnice. Lehká konstrukce, která je sestavena z ocelových trubek s plastovými spojovacími částmi, se díky nízké hmotnosti snadno přenáší z místa na místo. Úložný prostor se sestává z celkem 6 polic a dvou šatních tyčí. Při rovnoměrném zatížení unese každá police až do 5 kg a šatní tyč je schopna unést až do 25 kg. Snadný přístup k uloženým věcem umožňují 3 rolovací dveře se zapínáním na zip. Praktický textilní potah je snadno udržovatelný. Postavení skříně na nožičkách přispívá k celkově stabilitě.

1 199 Kč

Šatní skříň LORENA dub flagstaff/grafitová

Moderní **šatní skříň LORENA** vyhotovená v kombinaci přírodního dekoru dubu flagstaff a grafitové barvy vnese do vaší ložnice či šatny hřejivý pocit domova. Skříň je uzavíratelná pomocí **2 posuvných dveří** bez úchytů. Dveře se neotvírají do prostoru, a tak šetří spoustu místa. Jednoduché, vnitřní vybavení je rozčleněno do **2 bloků** se stejnými elementy. Každá strana obsahuje 1 vloženou polici a 1 šatní tyč. **Rámová lišta s LED osvětlením** dodá skříni na atraktivnějším vzhledu. Vyrobena je z fóliovaného dřevěného materiálu, který se vyznačuje **snadnou údržbou**.

9 999 Kč

Šatní skříň MEGA bílá

Prostorná **šatní skříň MEGA** v nadčasovém bílém provedení s detaily v barvě kovu se jistě stane dominantou vaší ložnice či šatny. Skříň uzavírají **2 klasické otočné** dveře po stranách a **2 posuvné dveře**. Posuvné dveře jsou doplněny o **zrcadla**, která místnost prosvětlí a opticky zvětší. Prakticky řešené vnitřní vybavení nabízí dostatek úložného prostoru pro přehledné uložení oblečení, doplňků a dalšího textilu. Prostor za každými posuvnými dveřmi obsahuje **1 šatní tyč a 1 vloženou polici** nad ní. Využít můžete také dno skříně, které je ideální pro uskladnění úložných boxů s doplňky. Postranní bloky jsou užší a za každými otočnými dveřmi se ukrývají **4 vložené police**. Tyto dveře se vám budou snadno otevírat díky **výrazným úchytům**. Skříň je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu, který je **nenáročný na údržbu**.

15 999 Kč

Šatní skříň TRIO bílá

Šatní skříň TRIO zaujme svým moderním designem a praktickými prvky. Hodí se do větších místností a díky svým rozměrům zastoupí v interiéru jednu z hlavních dominant. Šatní skříň má 3 posuvné dveře, které se neotvírají do prostoru a **ušetří tak spoustu místa**. Bohaté vnitřní vybavení je sestaveno z 3 vložených polic a 3 šatních tyčí. Šatní skříň má minimalistické bezúchytkové provedení a je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu, který je odolný a nenáročný na údržbu. Součástí skříně je rámová lišta. Skříň je bez rámové lišty široká 270 cm a s rámovou lištou 280 cm.

13 999 Kč

Šatní skříň ENSENSO bílá/zrcadlo

Elegantní šatní skříň ENSENSO nabízí neotřelý design v exkluzivním bílém provedení. Prakticky dělený úložný prostor se šatními tyčemi se nachází za 3 posuvnými dveřmi. Okrajové dveře pokrývá Alpské bílé sklo, prostřední dveře jsou osazeny křišťálovým zrcadlem nejvyšší kvality. Samozřejmostí je jemné dovírání, jež je aplikováno u celého setu dvířek. Ozdobné lišty jsou v barvě chromu. Šatní skříň ENSENSO dodá vaší ložnici nádech moderny i luxusu. Vyobrazené osvětlení je pouze ilustrativní, není součástí šatní skříně. Osvětlení lze dokoupit na obchodních domech.

29 999 Kč

Šatní skříň OFELIA bílá/dub artisan

**Šatní skříň OFELIA** kombinuje nadčasové zpracování **v bílé matné barvě** s detaily v přírodním **dekoru dubu artisan** a vysoce **praktické úložné prvky**, které usnadní organizaci a každodenní využívání šatníku. Vnitřní prostor nabízí velký kombinovaný úložný prostor pro uložení veškerého šatstva. Skříň uzavřete pomocí **4 otočných dveří**, díky kterým naplno využijete vnitřní část skříně. Z toho **2 prostřední dveře jsou zrcadlové** a opticky zvětšují a prosvětlují místnost. Boční dveře na levé i pravé straně ukrývají dohromady **8 vložených polic**. Za zrcadlovými dveřmi najdete **šatní tyč** po celé délce, která je vhodná pro pohodlné zavěšení oděvů s tendencí se mačkat. Pod touto sekcí se nachází **2 zásuvky** pro uložení drobnějších kousků oblečení. Manipulaci usnadňují elegantní **úchytky v kontrastní černé barvě. Konstrukce, dveře i přední části dveří bez zrcadel jsou **vyrobeny z dřevotřísky.** Ty jsou také na povrchu doplněny o **bílou matnou fólii**, která dotváří požadovaný vzhled. Díky použitému materiálu se vám nábytek bude dobře udržovat. Šatní skříň OFELIA vám pomůže vyřešit neustálý nedostatek místa pro uložení oblečení, lůžkovin a dalších doplňků. Dokoupit si můžete také **další prvky ložnicové sestavy OFELIA** a vybavit vaši ložnici v jednotném designu.

18 999 Kč

Šatní skříň LILA III bílá

**Šatní skříň LILA III** nabízí prostorný úložný prostor pro uspořádání vašeho šatstva, doplňků, lůžkovin a dalších předmětů. Zaujme však také svým nadčasovým vzhledem v klasické bílé barvě, která je ozvláštněna dekorativními prvky jako je **jemné dekorativní frézování, ozdobný pilastr či kovové, kulaté úchyty**. Vnitřní vybavení skříně je prakticky rozdělené do 3 bloků a ukryté za **5 klasickými otočnými dveřmi**. Každý z postranních bloků disponuje **prostornou šatní tyčí** ideální pro zavěšení bund, kabátů a mačkavých kusů oblečení a nad každou tyčí se nachází **vložená police**. Prostor za samostatnými prostředními dveřmi obsahuje **4 vložené police** na poskládané oděvy. Pod prostředními dveřmi se nachází ještě **2 praktické zásuvky**. Skříň je vyrobena z **laminované dřevotřísky** v kombinaci s předními plochami z MDF desek doplněné o ABS hrany. Svoji šatní skříň LILA III můžete volně kombinovat s **dalšími nábytkovými kusy LILA** a vyladit vzhled vašeho domova do jednotného stylu s antickým nádechem.

13 499 Kč

Šatní skříň LILA II bílá

**Šatní skříň LILA II** se postará o přehledné uložení oblečení a zároveň svým nadčasovým, originálním vzhledem skvěle doplní vaši ložnici či šatnu. Jednobarevné nadčasové provedení je ozvláštněno dekorativními prvky jako je **jemné frézování předních ploch, ozdobný pilastr či kovové úchyty**, které vašemu domovu dodají antický nádech. Skříň je vybavena **3 otočnými dveřmi**, které umožňují využít vnitřní prostor na maximum. Vybavení skříně sestává celkem z **5 vložených polic a 1 šatní tyče**, které nabízejí dostatek místa o poskládané i zavěšené oděvy. Ve spodní části skříně se nacházejí ještě **3 šikovné zásuvky**. Skříň je vyrobena z **laminované dřevotřísky** v kombinaci s předními plochami z MDF desek doplněné o ABS hrany. Šatní skříň můžete volně kombinovat s **dalšími nábytkovými kusy LILA** a sladit vzhled vašeho domova do jednotného stylu.

8 499 Kč

Šatní skříň LILA I bílá

**Šatní skříň LILA I** v nadčasovém designu je originálním úložným prostorem, který se postará o přehledné uskladnění vašeho šatstva. Jednoduché provedení v bílé barvě je doplněno o dekorativní prvky jako je jemné **frézování předních ploch či zdobný pilastr**, které nábytku dodávají antický nádech. Skříň je uzavíratelná pomocí **2 klasických otočných dveří**, které za sebou ukrývají jednoduché vnitřní vybavení. Skříň obsahuje celkem **1 širokou vloženou polici a 1 šatní tyč**, Pod tímto prostorem jsou vloženy ještě **2 prostorné zásuvky**. Manipulaci usnadní kovové, kulaté úchyty přidávající na starožitném vzhledu. Skříň je vyrobena z **laminované dřevotřísky** v kombinaci s předními plochami z MDF desek doplněné o ABS hrany. Šatní skříň můžete volně kombinovat s **dalšími nábytkovými kusy LILA** a vyladit vzhled interiéru do jednoho designu.

5 299 Kč

Rohová skříň MARIBEL dub sonoma

**Rohová skříň MARIBEL** se díky svému jednoduchému, nadčasovému vzhledu a **univerzálnímu zpracování** hodí téměř do jakékoli místnosti a stylu interiéru. Svým tvarem perfektně **vyplní roh místnosti**, který by jinak zůstal prázdný. Skříň je uzavíratelná pomocí **2 otočných dveří**, u kterých si můžete během montáže sami zvolit zda se budou otevírat na levou či pravou stranu. Za nimi se nachází **celkem 6 vložených polic** do kterých uskladníte vše potřebné. Provedení **bez úchytů** podtrhuje minimalistický vzhled skříně. Celou konstrukci podpírají **nízké plastové nožky**. Vyrobena je z laminované dřevotřísky **nenáročné na údržbu.**

9 199 Kč

Víceúčelová skříň MARIBEL 3 dub sonoma

**Víceúčelová skříň MARIBEL 3** je díky svému minimalistickému, nadčasovému vzhledu a **univerzálnímu zpracování** praktickým úložným prostorem, který využijete napříč celou domácností. Skříň disponuje **4 klasickými otočnými dveřmi**, které se otevírají do prostoru a umožňují využít vnitřní prostor na maximum. Za nimi se nachází celkem **6 prostorných vložených polic**, které nabízí dostatek místa pro skladování. Provedení **bez úchytů** přidává na čistém vzhledu. Celou konstrukci podpírají drobné 2 cm vysoké **plastové nožky**. Skříň je vyrobena z laminované dřevotřísky **nenáročné na údržbu**.

8 799 Kč

Víceúčelová skříň MARIBEL 3 bílá

**Víceúčelová skříň MARIBEL 3** je díky svému minimalistickému, nadčasovému vzhledu a **univerzálnímu zpracování** praktickým úložným prostorem, který využijete napříč celou domácností. Skříň disponuje **4 klasickými otočnými dveřmi**, které se otevírají do prostoru a umožňují využít vnitřní prostor na maximum. Za nimi se nachází celkem **6 prostorných vložených polic**, které nabízí dostatek místa pro skladování. Provedení **bez úchytů** přidává na čistém vzhledu. Celou konstrukci podpírají drobné 2 cm vysoké **plastové nožky**. Skříň je vyrobena z laminované dřevotřísky **nenáročné na údržbu**.

8 799 Kč

Víceúčelová skříň MARIBEL 2 dub sonoma

**Víceúčelová skříň MARIBEL 2** v jednoduchém, nadčasovém a **univerzálním zpracování** se hodí téměř do jakékoli místnosti a stylu interiéru. Díky svému **vysokému a úzkému** provedení je skvělou volbou do menších domácností, jelikož šetří cenné místo. Skříň je uzavíratelná pomocí **2 otočných dveří**, u kterých si můžete během montáže sami zvolit na kterou stranu se budou otevírat. Všechny dveře jsou bezúchytové a doplněné o zrcadla, které prosvětlí a opticky zvětší i sebemenší místnost. Za nimi se nachází celkem **6 prostorných vložených polic**. Celou konstrukci podpírají **nízké plastové nožky**. Vyrobena je z laminované dřevotřísky **nenáročné na údržbu.**

7 199 Kč

Víceúčelová skříň MARIBEL 2 bílá

**Víceúčelová skříň MARIBEL 2** v jednoduchém, nadčasovém a **univerzálním zpracování** se hodí téměř do jakékoli místnosti a stylu interiéru. Díky svému **vysokému a úzkému** provedení je skvělou volbou do menších domácností, jelikož šetří cenné místo. Skříň je uzavíratelná pomocí **2 otočných dveří**, u kterých si můžete během montáže sami zvolit na kterou stranu se budou otevírat. Všechny dveře jsou bezúchytové a doplněné o zrcadla, které prosvětlí a opticky zvětší i sebemenší místnost. Za nimi se nachází celkem **6 prostorných vložených polic**. Celou konstrukci podpírají **nízké plastové nožky**. Vyrobena je z laminované dřevotřísky **nenáročné na údržbu.**

7 199 Kč

Víceúčelová skříň MARIBEL 1 dub sonoma

**Víceúčelová skříň MARIBEL 1** se díky svému jednoduchému, nadčasovému vzhledu a **univerzálnímu zpracování** hodí téměř do jakékoli místnosti a stylu interiéru. Svojí velikostí je vhodná i do malých místností, jelikož **perfektně využívá vertikální prostor** a šetří cenné místo. Skříň disponuje **2 otočnými dveřmi**, u kterých si můžete během montáže sami zvolit zda se budou otevírat na levou či pravou stranu. Za každými z nich se nachází **3 vložené police, celkem jich je tedy 6**. Provedení bez úchytů podtrhuje minimalistický vzhled skříně. Celou konstrukci podpírají **nízké plastové nožky**. Vyrobena je z laminované dřevotřísky **nenáročné na údržbu.**

6 099 Kč

Víceúčelová skříň MARIBEL 1 bílá

**Víceúčelová skříň MARIBEL 1** se díky svému jednoduchému, nadčasovému vzhledu a **univerzálnímu zpracování** hodí téměř do jakékoli místnosti a stylu interiéru. Svojí velikostí je vhodná i do malých místností, jelikož **perfektně využívá vertikální prostor** a šetří cenné místo. Skříň disponuje **2 otočnými dveřmi**, u kterých si můžete během montáže sami zvolit zda se budou otevírat na levou či pravou stranu. Za každými z nich se nachází **3 vložené police, celkem jich je tedy 6**. Provedení bez úchytů podtrhuje minimalistický vzhled skříně. Celou konstrukci podpírají **nízké plastové nožky**. Vyrobena je z laminované dřevotřísky **nenáročné na údržbu.**

6 099 Kč

Víceúčelová skříň MARIBEL 4 dub sonoma

**Víceúčelová skříň MARIBEL 4** je díky svému minimalistickému, nadčasovému designu a **univerzálnímu zpracování** praktickým úložným prostorem, který využijete napříč celou domácností. Skříň je uzavíratelná pomocí **4 otočných zrcadlových dveří**, které opticky zvětší i malé interiéry a vnesou do nich dostatek světla. Jednoduše řešené vnitřní vybavení ve formě **6 vložených polic** nabízí dostatek místa pro uložení předmětů. Provedení **bez úchytů** přidává na čistém vzhledu. Celou konstrukci podpírají drobné 2 cm vysoké **plastové nožky**. Skříň je vyrobena z dřevotřísky v kombinaci se sklem.

11 499 Kč

Víceúčelová skříň MARIBEL 4 bílá

**Víceúčelová skříň MARIBEL 4** je díky svému minimalistickému, nadčasovému designu a **univerzálnímu zpracování** praktickým úložným prostorem, který využijete napříč celou domácností. Skříň je uzavíratelná pomocí **4 otočných zrcadlových dveří**, které opticky zvětší i malé interiéry a vnesou do nich dostatek světla. Jednoduše řešené vnitřní vybavení ve formě **6 vložených polic** nabízí dostatek místa pro uložení předmětů. Provedení **bez úchytů** přidává na čistém vzhledu. Celou konstrukci podpírají drobné 2 cm vysoké **plastové nožky**. Skříň je vyrobena z dřevotřísky v kombinaci se sklem.

11 499 Kč

Šatní skříň PENTA bílá

**Šatní skříň PENTA** vás zaručeně oslní svým čistým, moderním vzhledem s prakticky řešeným vnitřním prostorem. **Minimalistické zpracování bez úchytů** svým vzhledem snadno zapadne do moderních ložnic či šaten. Uzavírá se **2 posuvnými dveřmi**, které zajišťují pohodlnou manipulaci a umožňují snadný přístup k uskladněnému oblečení. Dveře se neotevírají do prostoru a šetří tak místo v místnosti. Díky **zrcadlům** si můžete kdykoli zkontrolovat svůj vzhled. Členěné vnitřní vybavení je sestaveno celkem ze **3 vložených polic a 3 šatních tyčí**, které poskytují dostatek místa pro přehledné uložení veškerého šatstva a doplňků. Vyrobena je z laminovaného dřevěného materiálu, který je **nenáročný na údržbu**.

10 999 Kč

Šatní skříň BERNO 6 bílá

Prostorná **šatní skříň BERNO 6** v minimalistickém, moderním provedení skvěle doplní moderní i klasicky laděné ložnice či šatny a poskytne vám dostatek úložného místa pro přehledné uspořádání oděvů a doplňků. Skříň uzavírají celkem **3 otočné dveře**, díky kterým můžete maximálně využít vnitřní prostor. Pár dveří situovaný v levé části skříně za sebou ukrývá **prostornou šatní tyč a vloženou polici** umístěnou nad ní. Za samostatnými dveřmi na pravé straně naleznete **2 vložené police** ideální pro poskládané oblečení. Poslední součástí vybavení jsou **2 praktické zásuvky** vhodné pro uložení spodního prádla, kravat, šperků a dalších drobností. Všechny přední plochy jsou doplněny o decentní **plastové úchyty** pro snadnou manipulaci. Vyrobena je ze snadno udržovatelného laminovaného dřevěného materiálu, který **nevyžaduje speciální péči**. Svoji šatní skříň BERNO 6 si můžete vybrat hned z několika různých provedení a stylově doplnit interiér.

4 199 Kč

Šatní skříň BERNO 6 antracitová

Prostorná **šatní skříň BERNO 6** v minimalistickém, moderním provedení skvěle doplní moderní i klasicky laděné ložnice či šatny a poskytne vám dostatek úložného místa pro přehledné uspořádání oděvů a doplňků. Skříň uzavírají celkem **3 otočné dveře**, díky kterým můžete maximálně využít vnitřní prostor. Pár dveří situovaný v levé části skříně za sebou ukrývá **prostornou šatní tyč a vloženou polici** umístěnou nad ní. Za samostatnými dveřmi na pravé straně naleznete **2 vložené police** ideální pro poskládané oblečení. Poslední součástí vybavení jsou **2 praktické zásuvky** vhodné pro uložení spodního prádla, kravat, šperků a dalších drobností. Všechny přední plochy jsou doplněny o decentní **plastové úchyty** pro snadnou manipulaci. Vyrobena je ze snadno udržovatelného laminovaného dřevěného materiálu, který **nevyžaduje speciální péči**. Svoji šatní skříň BERNO 6 si můžete vybrat hned z několika různých provedení a stylově doplnit interiér.

4 199 Kč

Šatní skříň BERNO 6 dub matera/staré dřevo světlá

Prostorná **šatní skříň BERNO 6** v minimalistickém, moderním provedení skvěle doplní moderní i klasicky laděné ložnice či šatny a poskytne vám dostatek úložného místa pro přehledné uspořádání oděvů a doplňků. Skříň uzavírají celkem **3 otočné dveře**, díky kterým můžete maximálně využít vnitřní prostor. Pár dveří situovaný v levé části skříně za sebou ukrývá **prostornou šatní tyč a vloženou polici** umístěnou nad ní. Za samostatnými dveřmi na pravé straně naleznete **2 vložené police** ideální pro poskládané oblečení. Poslední součástí vybavení jsou **2 praktické zásuvky** vhodné pro uložení spodního prádla, kravat, šperků a dalších drobností. Všechny přední plochy jsou doplněny o decentní **plastové úchyty** pro snadnou manipulaci. Vyrobena je ze snadno udržovatelného laminovaného dřevěného materiálu, který **nevyžaduje speciální péči**. Svoji šatní skříň BERNO 6 si můžete vybrat hned z několika různých provedení a stylově doplnit interiér.

4 199 Kč

Šatní skříň BERNO 6 dub matera/staré dřevo tmavá

Prostorná **šatní skříň BERNO 6** v minimalistickém, moderním provedení skvěle doplní moderní i klasicky laděné ložnice či šatny a poskytne vám dostatek úložného místa pro přehledné uspořádání oděvů a doplňků. Skříň uzavírají celkem **3 otočné dveře**, díky kterým můžete maximálně využít vnitřní prostor. Pár dveří situovaný v levé části skříně za sebou ukrývá **prostornou šatní tyč a vloženou polici** umístěnou nad ní. Za samostatnými dveřmi na pravé straně naleznete **2 vložené police** ideální pro poskládané oblečení. Poslední součástí vybavení jsou **2 praktické zásuvky** vhodné pro uložení spodního prádla, kravat, šperků a dalších drobností. Všechny přední plochy jsou doplněny o decentní **plastové úchyty** pro snadnou manipulaci. Vyrobena je ze snadno udržovatelného laminovaného dřevěného materiálu, který **nevyžaduje speciální péči**. Svoji šatní skříň BERNO 6 si můžete vybrat hned z několika různých provedení a stylově doplnit interiér.

4 199 Kč

Šatní skříň BERNO 5 bílá

**Šatní skříň BERNO 5** vás zaujme svým moderním, minimalistickým vzhledem, který vaši domácnost obohatí o krytý úložný prostor. Díky užšímu provedení je skvělou volbou i do malých interiérů. Skříň je uzavíratelná pomocí **2 otočných dveří**, které umožňují využít vnitřní prostor skříně na maximum. Za nimi se nachází jednoduše řešené vybavení v podobě **1 šatní tyče a 1 vložené police** nad ní. Přední plochy jsou doplněné o **plastové úchyty** usnadňující každodenní manipulaci. Skříň je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu, který **není náročný na údržbu**. Svoji šatní skříň BERNO 5 si můžete pořídit hned v několika barevných provedeních.

2 699 Kč

Šatní skříň BERNO 5 antracitová

**Šatní skříň BERNO 5** vás zaujme svým moderním, minimalistickým vzhledem, který vaši domácnost obohatí o krytý úložný prostor. Díky užšímu provedení je skvělou volbou i do malých interiérů. Skříň je uzavíratelná pomocí **2 otočných dveří**, které umožňují využít vnitřní prostor skříně na maximum. Za nimi se nachází jednoduše řešené vybavení v podobě **1 šatní tyče a 1 vložené police** nad ní. Přední plochy jsou doplněné o **plastové úchyty** usnadňující každodenní manipulaci. Skříň je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu, který **není náročný na údržbu**. Svoji šatní skříň BERNO 5 si můžete pořídit hned v několika barevných provedeních.

2 699 Kč

Šatní skříň BERNO 5 dub matera/staré dřevo světlá

**Šatní skříň BERNO 5** vás zaujme svým moderním, minimalistickým vzhledem, který vaši domácnost obohatí o krytý úložný prostor. Díky užšímu provedení je skvělou volbou i do malých interiérů. Skříň je uzavíratelná pomocí **2 otočných dveří**, které umožňují využít vnitřní prostor skříně na maximum. Za nimi se nachází jednoduše řešené vybavení v podobě **1 šatní tyče a 1 vložené police** nad ní. Přední plochy jsou doplněné o **plastové úchyty** usnadňující každodenní manipulaci. Skříň je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu, který **není náročný na údržbu**. Svoji šatní skříň BERNO 5 si můžete pořídit hned v několika barevných provedeních.

2 699 Kč

Šatní skříň BERNO 5 dub matera/staré dřevo tmavá

**Šatní skříň BERNO 5** vás zaujme svým moderním, minimalistickým vzhledem, který vaši domácnost obohatí o krytý úložný prostor. Díky užšímu provedení je skvělou volbou i do malých interiérů. Skříň je uzavíratelná pomocí **2 otočných dveří**, které umožňují využít vnitřní prostor skříně na maximum. Za nimi se nachází jednoduše řešené vybavení v podobě **1 šatní tyče a 1 vložené police** nad ní. Přední plochy jsou doplněné o **plastové úchyty** usnadňující každodenní manipulaci. Skříň je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu, který **není náročný na údržbu**. Svoji šatní skříň BERNO 5 si můžete pořídit hned v několika barevných provedeních.

2 699 Kč

Šatní skříň se zrcadly BELLU 4D bílá

**Šatní skříň se zrcadly BELLU 4D** v nadčasovém, bílém provedení romantického, venkovského vzhledu je vyrobena **z masivního borovicového dřeva. Pod povrchem decentně **prosvítá originální kresba dřeva**, díky které je každý kus jedinečným. Zdobena je množstvím zdobných prvků jako jsou **kulaté úchyty, frézování předních ploch, zajímavě řešená podstava a vrchní část připomínající antické pilastry**. Vybavena je **4 otočnými dveřmi** z nichž 2 jsou zrcadlové, které perfektně prosvětlí a opticky zvětší i menší prostory. Pravé i levé dveře ukrývají identický vnitřní prostor se **4 vloženými policemi na každé straně**. Za zbývajícím párem dveří se nachází propojený prostor s **širokou vloženou policí**, kam pohodlně uskladníte lůžkoviny nebo sezónní oblečení. **Prostorná šatní tyč** pod ní je ideální pro zavěšení mačkavých kusů oblečení, sak, kabátů a bund. Spodní část vyplňuje široká **zásuvka se systémem tichého zavírání**. Pokud dáváte přednost nábytku sladěnému do jednotného designu můžete šatní skříň BELLU 4D doplnit o **další kusy ze stejnojmenné kolekce BELLU**.

37 999 Kč

Šatní skříň BELLU 3D dub/bílá

**Šatní skříň BELLU 3D** je vyrobena **z masivního borovicového dřeva** ekologického původu, které nábytku dodává potřebnou odolnost. Pod bílým povrchem decentně **prosvítá kresba dřeva**, díky které je každý kus originál. Zdobena je množstvím zdobných prvků jako jsou **kulaté úchyty, frézování předních ploch, zajímavě řešená podstava a vrchní část připomínající antické pilastry**. Všechny tyto detaily vytváří jedinečný, romantický vzhled. Vybavena je **3 otočnými dveřmi** z nichž 1 jsou vyplněny zrcadlovou plochou, která prosvětlí a opticky zvětší i menší prostory. Za pravými dveřmi se **4 vložené police** poskytující dostatek místa pro uskladnění poskládaného oblečení a doplňků. Za zbývajícím párem dveří se nachází propojený prostor s **širokou vloženou policí**, kam můžete zaklidit sezónní oblečení nebo ložní prádlo. **Prostorná šatní tyč** je ideální pro zavěšení mačkavých kusů oblečení, sak, kabátů a bund. Díky šatní skříni BELLU 3D už budete mít veškeré šatstvo uskladněné na jednom místě a snadno se vám bude udržovat pořádek. Pokud dáváte přednost nábytku sladěnému do jednotného designu můžete si dokoupit i **další kusy ze stejnojmenné kolekce BELLU**.

29 999 Kč

Široká šatní skříň MERKUR 2 bílá/dub pískový

Prostorná **šatní skříň MERKUR 2** je ideální volbou do ložnice či šatny **pro každého, kdo potřebuje prakticky řešený, velký úložný prostor**. **Bílá barva v kombinaci s dekorem pískového dubu** vytváří jemný kontrast, který působí elegantně a vkusně. Vnitřní vybavení skříně umožňuje uskladnění nejrůznějšího oblečení, doplňků, ložního prádla a dalšího textilu. **Každá ze 2 vnějších částí skříně obsahuje 2 police a 3 zásuvky** na kovových pojezdech. Propojená **prostřední část** za 2 dveřmi nabízí po celé šířce **šatní tyč** pro zavěšení ramínek s oblečením **a horní polici**, kde můžete uskladnit lůžkoviny nebo aktuálně nepoužívané sezonní oblečení. Všechny přední plochy jsou doplněny o **výrazné, plastové úchyty** pro snadnou manipulaci. Vyrobena je **z laminovaného dřevotřískového materiálu**, který není náročný na údržbu.

9 999 Kč

Šatní skříň THELMA bílá

Šatní skříň THELMA zaujme svým jednoduchým moderním designem a praktickými prvky. Skříň disponuje prakticky členěným kombinovaným úložným prostorem. Levou stanu kryje dvojice otočných dveří, z čehož jedny jsou **zrcadlové**. Za nimi se nachází jedna šatní tyč a jedna police. Pravá strana pak za dveřmi obsahuje další čtyři police. Pod touto uzavřenou sekcí je otevřený úložný prostor, pod nímž se nachází **dvě zásuvky**. Skříň je vyrobena **z laminovaného dřevěného materiálu**, který se vyznačuje snadnou udržovatelností i dlouhou životností. Manipulaci pak usnadňují **plastové úchyty** v kontrastní černé barvě. Vneste řád do uspořádání vašeho oblečení se šatní skříní THELMA.

8 499 Kč

Šatní skříň MATCH dub sonoma/bílá

Nadčasová **šatní skříň MATCH** v atraktivní kombinací bílé barvy a nestárnoucího dekoru dubu sonoma nabízí **velký a prakticky rozdělený úložný prostor**, který se spolehlivě postará o přehledné uskladnění a uspořádání vašeho šatstva a doplňků. Vnitřní vybavení skříně je ukryté za **4 dveřmi z nichž 2 jsou otočné a 2 posuvné**. Největší část úložného prostoru se nachází za posuvnými dveřmi uprostřed. Obsahuje celkem **2 šatní tyče** pro pohodlné zavěšení bund či kabátů a **2 vložené police nad tyčemi**. Pro maximální využití prostoru můžete využít i dno skříně, které je ideální pro uskladnění úložných boxů. Boční vybavení za otočnými dveřmi s výraznými úchyty sestává ze **4 polic na každé straně**. Skříň je vyrobena z laminovaného materiálu, který se vyznačuje **snadnou udržovatelností**.

6 999 Kč

Šatní skříň LONA grafitová, šířka 135 cm

**Šatní skříň LONA** je vyhotovena v moderním minimalistickém provedení. Hřejivá kombinaci grafitové barvy a **dekorativních lamel v přírodním dekoru** dubu artisan spolehlivě zútulní interiér. Skříň disponuje **3 otočnými dveřmi**, které umožňují využít vnitřní úložný prostor na maximum. Za pravými dveřmi je skříň vybavena **3 vloženými policemi**, které prakticky rozdělují vnitřní prostor. Zbývající dveře ukrývají jeden velký úložný prostor s **šatní tyčí a vloženou policí** nad ní. V dolní části skříně se nachází 2 zásuvky na drobné oblečení a doplňky. Skříň je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu **nenáročného na údržbu**.

10 499 Kč

Šatní skříň LONA grafitová, šířka 180 cm

Stylová **šatní skříň LONA** v moderním minimalistickém designu je skvělou volbou pro každého, kdo potřebuje dostatek místa pro uložení oblečení a vytvoření organizovaného šatníku. Hřejivá kombinace grafitové barvy a **dekorativních lamel v dekoru dubu artisan** dodá vašemu domovu na útulnosti. Skříň je vybavena **4 klasickými otočnými dveřmi**, které se otevírají do prostoru. Prakticky řešené vnitřní vybavení je sestaveno z celkem **2 šatních tyčí** pro pohodlné zavěšení bund, kabátů a mačkavých oděvů. Nad každou šatní tyčí naleznete **1 vloženou polici**, kam bez problému uschováte lůžkoviny nebo aktuálně nevyužívané oblečení. Za prostřední dvojicí dveří se nachází **další 2 prostorné vložené police** pro uložení poskládaných oděvů. V neposlední řadě skříň obsahuje **2 praktické zásuvky**, které jsou vhodné na spodní prádlo, kravaty, šperky a další doplňky. Vyrobena je z laminovaného dřevěného materiálu **nenáročného na údržbu**.

13 999 Kč

Šatní skříň se zrcadlem LONA grafitová, šířka 180 cm

**Šatní skříň se zrcadlem LONA** vyvedená v moderním, minimalistickém provedení je ideální volbou do moderně laděných šaten či ložnic, kde se spolehlivě postará o přehledné uložení veškerého oblečení a doplňků. Hřejivá kombinace grafitové barvy a dekorativních lamel v **dekoru dubu artisan** dodá vašemu domovu na útulnosti. Vnitřní vybavení skříně se skládá ze 3 bloků a naleznete ho za **4 otočnými dveřmi**, které šetří místo uvnitř skříně. Dvojice prostředních dveří je vyplněna **zrcadly**, které prosvětlí a opticky zvětší i stísněné prostory. Za nimi se nachází **propojený prostor se 2 vloženými policemi**, které bez problému pojmou množství poskládaného oblečení a doplňků. Za pravými i levými postranními dveřmi se nachází **1 šatní a 1 vložená police** nad ní. Ve spodní části skříně jsou umístěny **2 zásuvky** ideální pro uložení drobností. Konstrukce je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu, který se **snadno udržuje**.

14 999 Kč

Šatní skříň se zrcadlem LONA grafitová, šířka 135cm

**Šatní skříň se zrcadlem LONA** je vyhotovena v moderním minimalistickém provedení. Díky hřejivé kombinaci grafitové barvy a přírodního **dekoru dubu artisan** ji snadno sladíte s dalším vybavením interiéru. Skříň se snadno otevírá pomocí **3 otočných dveří**, které šetří cenné místo uvnitř skříně. Z toho jsou jedny vyplněny **zrcadlovou plochou**. Můžete si tak kdykoli zkontrolovat svůj vzhled. Zrcadlo zároveň prosvětlí a opticky zvětší místnost. Vnitřní vybavení je tvořeno **4 vloženými policemi**, které pojmou poskládané oblečení, ložní prádlo, doplňky i sezónní oblečení. Prostorná **šatní tyč** umožňuje pohodlné zavěšení mačkavých kousků, bund a kabátů. **2 praktické zásuvky** ve spodní části jsou ideální pro uložení drobného oblečení a doplňků. Veškeré šatstvo bude díky této skříni vždy přehledně uspořádané a jednoduše přístupné.

10 999 Kč

Šatní skříň LEXIE bílá

**Šatní skříň LEXIE** v moderním minimalistickém provedení je skvělou volbou do prostorných ložnic či šaten. Přední plocha 1 dveří je doplněna o **dekorativní lamely** v dekoru dubu artisan, které pomáhají dotvořit **čistý vzhled s přírodním nádechem**. Jednoduché vnitřní členění se postará o přehledné uspořádání vašeho oblečení i doplňků. Celá skříň je rozdělena na **2 identické bloky**, kdy každý z nich obsahuje **1 šatní tyč a nad ní 1 vloženou polici**. Praktické **posuvné dveře** bez úchytů šetří místo a umožňují snadný přístup k vnitřnímu vybavení. Skříň je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu **nenáročného na údržbu**.

13 499 Kč

Šatní skříň LEXIE grafitová

**Šatní skříň LEXIE** v moderním minimalistickém provedení je skvělou volbou do prostorných ložnic či šaten. Přední plocha 1 dveří je doplněna o **dekorativní lamely** v dekoru dubu artisan, které pomáhají dotvořit **čistý vzhled s přírodním nádechem**. Jednoduché vnitřní členění se postará o přehledné uspořádání vašeho oblečení i doplňků. Celá skříň je rozdělena na **2 identické bloky**, kdy každý z nich obsahuje **1 šatní tyč a nad ní 1 vloženou polici**. Praktické **posuvné dveře** bez úchytů šetří místo a umožňují snadný přístup k vnitřnímu vybavení. Skříň je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu **nenáročného na údržbu**.

13 499 Kč

Šatní skříň CONOR grafitová

Moderní **šatní skříň CONOR** je vyvedena v moderním, minimalistickém a zároveň praktickém provedení **bez úchytů**. Přední plocha 1 dveří je doplněna o pruh **dekorativních lamel** v dekoru dubu artisan, které pomáhají dotvořit **čistý vzhled s přírodním nádechem**. **Levá** funkčně členěná strana obsahuje celkem **4 vložené police**, do kterých snadno uložíte větší množství poskládaného oblečení a doplňků. **3 praktické zásuvky** jsou vhodné pro oddělení spodního prádla, doplňků, šperků a dalších drobných předmětů. **Pravá** strana disponuje **šatní tyčí** pro pohodlné zavěšení bund, kabátů nebo mačkavých oděvů. Nad tyčí se nachází **1 vložená police** na lůžkoviny, mimosezónní oblečení či kabelky a jiné doplňky. Využít můžete také plochu na dně skříně, která je ideální pro úložné boxy. Vnitřní obsah je snadno přístupný pomocí **2 posuvných dveří**, které šetří cenné místo vně i uvnitř skříně. Skříň je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu, který **nevyžaduje speciální péči**.

15 999 Kč

Šatní skříň CONOR bílá

Moderní **šatní skříň CONOR** je vyvedena v moderním, minimalistickém a zároveň praktickém provedení **bez úchytů**. Přední plocha 1 dveří je doplněna o pruh **dekorativních lamel** v dekoru dubu artisan, které pomáhají dotvořit **čistý vzhled s přírodním nádechem**. **Levá** funkčně členěná strana obsahuje celkem **4 vložené police**, do kterých snadno uložíte větší množství poskládaného oblečení a doplňků. **3 praktické zásuvky** jsou vhodné pro oddělení spodního prádla, doplňků, šperků a dalších drobných předmětů. **Pravá** strana disponuje **šatní tyčí** pro pohodlné zavěšení bund, kabátů nebo mačkavých oděvů. Nad tyčí se nachází **1 vložená police** na lůžkoviny, mimosezónní oblečení či kabelky a jiné doplňky. Využít můžete také plochu na dně skříně, která je ideální pro úložné boxy. Vnitřní obsah je snadno přístupný pomocí **2 posuvných dveří**, které šetří cenné místo vně i uvnitř skříně. Skříň je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu, který **nevyžaduje speciální péči**.

15 999 Kč

Skříň ERNIE RM10 dub sonoma

Moderní skříň ERNIE RM10 najde uplatnění nejen v ložnici, snadno zapadne i dětského pokoje, předsíně či pracovny. Vyrobena je **z laminovaného dřevěného materiálu**, který se vyznačuje snadnou udržovatelností i dlouhou životností. Za dvojící dveří se skrývá **bohatý úložný prostor** – ten nabízí dvě šatní tyče v pravé sekci a čtveřici polic v levé. Skříň ERNIE RM10 podtrhne styl interiéru a zajistí logické členění vašich věcí.

6 399 Kč

Skříň ERNIE RM10 dub castello

Moderní skříň ERNIE RM10 najde uplatnění nejen v ložnici, snadno zapadne i dětského pokoje, předsíně či pracovny. Vyrobena je **z laminovaného dřevěného materiálu**, který se vyznačuje snadnou udržovatelností i dlouhou životností. Za dvojící dveří se skrývá **bohatý úložný prostor** – ten nabízí dvě šatní tyče v pravé sekci a čtveřici polic v levé. Skříň ERNIE RM10 podtrhne styl interiéru a zajistí logické členění vašich věcí.

6 399 Kč

Skříň ERNIE RM10 bílá/dub evoke

Moderní skříň ERNIE RM10 najde uplatnění nejen v ložnici, snadno zapadne i dětského pokoje, předsíně či pracovny. Vyrobena je **z laminovaného dřevěného materiálu**, který se vyznačuje snadnou udržovatelností i dlouhou životností. Za dvojící dveří se skrývá **bohatý úložný prostor** – ten nabízí dvě šatní tyče v pravé sekci a čtveřici polic v levé. Skříň ERNIE RM10 podtrhne styl interiéru a zajistí logické členění vašich věcí.

6 399 Kč

Skříň ERNIE RM10 dub evoke

Moderní skříň ERNIE RM10 najde uplatnění nejen v ložnici, snadno zapadne i dětského pokoje, předsíně či pracovny. Vyrobena je **z laminovaného dřevěného materiálu**, který se vyznačuje snadnou udržovatelností i dlouhou životností. Za dvojící dveří se skrývá **bohatý úložný prostor** – ten nabízí dvě šatní tyče v pravé sekci a čtveřici polic v levé. Skříň ERNIE RM10 podtrhne styl interiéru a zajistí logické členění vašich věcí.

6 399 Kč