tipdesign.cz - široká nabídka nábytku
Nejnovější zboží

Šatní skříň TRIO dub sanremo tmavý

Šatní skříň TRIO zaujme svým moderním designem a praktickými prvky. Hodí se do větších místností a díky svým rozměrům zastoupí v interiéru jednu z hlavních dominant. Šatní skříň má 3 posuvné dveře, které se neotvírají do prostoru a **ušetří tak spoustu místa**. Bohaté vnitřní vybavení je sestaveno z 3 vložených polic a 3 šatních tyčí. Šatní skříň má minimalistické bezúchytkové provedení a je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu, který je odolný a nenáročný na údržbu. Součástí skříně je rámová lišta. Skříň je bez rámové lišty široká 270 cm a s rámovou lištou 280 cm.

13 999 Kč

Rohová skříň RICKO RIKS02 dub evoke/alpská bílá

**Šatní skříň RICKO RIKS02** v praktickém **rohovém** zpracování je ideální volbou pro každého, kdo chce využít volné místo v interiéru na maximum. Zaujme nejen **vysokou funkčností**, ale také moderním designem v kombinaci přírodního **dekoru dubu evoke** a alpské bílé. Prakticky řešená skříň je v levé části vybavena **5 vloženými policemi** pro přehledné uložení poskládaného oblečení. Levá strana obsahuje ještě další **2 prostorné vložené police a šatní tyč** pro pohodlné zavěšení šatstva. Využít můžete také volný **prostor na dně skříně**, který se perfektně hodí pro uskladnění úložných boxů. Skříň je uzavíratelná pomocí **otočných dveří** s plastovým úchytem. Vyrobena je z laminované dřevotřísky, která potěší nenáročnou údržbou. Skříň umožňuje **univerzální montáž** do levého či pravého provedení dle vašeho uvážení a následného umístění. Pokud dáváte přednost sladěným interiérům můžete si ke skříni dokoupit i **další nábytek z kolekce RICKO**.

10 499 Kč

Šatní skříň RICKO RIKS01 dub evoke/alpská bílá

**Šatní skříň RICKO RIKS01** na první pohled zaujme svým atraktivním zpracováním v kombinaci přírodního **dekoru dubu evoke** a alpské bílé, která dodá vaší domácnosti svěží nádech. Skříň je uzavíratelná pomocí klasických **otočných dveří**, které za sebou ukrývají jednoduše řešené vnitřní vybavení. Oblečení můžete pohodlně zavěsit na **šatní tyč** rozprostírající se po celé šířce skříně. Pro objemnější poskládané oděvy slouží **prostorná vložená police** v horní části. Pro využití celého prostoru můžete **zaplnit i dno skříně**, které je ideální pro úložné boxy s doplňky. Skříň nabízí také samostatné úložné prostory v podobě **2 praktických zásuvek**. Skříň je vyrobena z laminované dřevotřísky **nenáročné na údržbu** a všechny úchyty jsou plastové.

7 999 Kč

Šatní skříň ALINA alpine lodge/beton

**Šatní skříň ALINA** vyvedená v atraktivním, moderním provedení s přírodním nádechem se jistě stane dominantním prvkem vaší ložnice či šatny. Vnitřní vybavení skříně je ukryté za **4 dveřmi z nichž 2 jsou otočné a 2 posuvné**. Největší část úložného prostoru se nachází za posuvnými dveřmi uprostřed. Skládá ze **2 šatních tyčí, 4 vložených polic a také 3 praktických zásuvek** ve spodní části. Boční úložné prostory za otočnými dveřmi s výraznými úchyty jsou užší a sestávají ze **4 polic na každé straně**. Skříň je vyrobena z laminovaného materiálu, který se vyznačuje **snadnou udržovatelností**.

11 999 Kč

Šatní skříň se zrcadlem NERISSA I grafitová

**Šatní skříň se zrcadlem NERISSA I** vás zaručeně oslní svým čistým, moderním provedením s **efektivně řešeným vnitřním prostorem**. **Minimalistické zpracování** svým vzhledem snadno zapadne do moderních ložnic nebo šaten. Vnitřní část skříně nabízí šikovné řešení pro uložení veškerého oblečení a doplňků. Velký úložný prostor vyplňují **4 vložené police a 1 šatní tyč v každé polovině skříně**. Šatní tyče umožňují pohodlné zavěšení oděvů, které mají tendenci se mačkat. **Dvě široké vrchní police** nabízí dostatečně velké místo pro uložení lůžkovin nebo aktuálně nepoužívaného oblečení. Skříň pohodlně uzavřete pomocí **posuvných dveří, které šetří cenný prostor** vně i uvnitř skříně. **Polovinu jedněch dveří vyplňuje skleněná plocha zrcadla**, díky které můžete kdykoli upravit svůj vzhled. Zrcadlová část se zároveň postará o optické zvětšení a prosvětlení interiéru. Konstrukce skříně je **vyrobena z laminované dřevotřísky**, která zaručuje snadnou údržbu skříně. Díky šatní skříni NERISSA I už nebudete muset řešit nedostatek prostoru pro uložení vašeho oblečení. Zároveň přidáte do interiéru zajímavý kus nábytku, který prosvětlí váš domov. Tu svoji si můžete vybrat hned z několika provedení.

15 999 Kč

Šatní skříň se zrcadly BENETT dub sonoma

**Šatní skříň BENETT** je díky svému provedení ideální do menších prostor. Klasický dekor dubu sonoma umožňuje kombinovat skříň s jakýmkoliv interiérem. Vnitřní vybavení skříně obsahuje **4 vložené police** a **1 šatní tyč**. Prakticky členěný prostor umožní přehledné uložení veškerého vašeho oblečení. Menší předměty můžete uložit do **8 prostorných zásuvek**. **Decentní úchytky** ve stříbrné barvě usnadňují otevírání. **Zrcadlové dveře** opticky zvětšují interiér a skříň díky nim působí elegantním dojmem. **Dřevotřískový materiál** je opatřen speciální tištěnou povrchovou úpravou, která není náročná na údržbu. Šatní skříň BENETT můžete kombinovat s ostatním nábytkem ze stejnojmenného programu.

12 999 Kč

Šatní skříň BENETT dub sonoma

**Šatní skříň BENETT** je díky svému provedení ideální do menších prostor. Klasický dekor dubu sonoma umožňuje kombinovat skříň s jakýmkoliv interiérem. Vnitřní vybavení skříně obsahuje **4 vložené police** a **šatní tyč**. Prakticky členěný prostor umožní přehledné uložení veškerého vašeho oblečení. Menší předměty můžete uložit do **8 prostorných zásuvek**. **Decentní úchytky** ve stříbrné barvě usnadňují otevírání. **Dřevotřískový materiál** je opatřen speciální tištěnou povrchovou úpravou, která není náročná na údržbu. Šatní skříň BENETT můžete kombinovat s ostatním nábytkem ze stejnojmenného programu.

12 499 Kč

Šatní skříň KRISTA 60B bílá

**Šatní skříň KRISTA 60B** v jednoduchém nadčasovém zpracování snadno zkombinujete s dalším vybavením interiéru. Je ideální volbou nejen do ložnic, ale i šaten, dětských pokojů či prostornějších předsíní. Za párem dveří, orientovaným v levé části skříně, se nachází **2 šatní tyče a nad nimi 1 prostorná vložená police**. Vnitřní prostor za samostatnými dveřmi obsahuje **4 vložené police** ideální pro poskládané oděvy. Ve spodní části naleznete ještě **3 praktické zásuvky**. Minimalistické provedení bez úchytů přidává na čistém vzhledu. Skříň je vyrobena z laminované dřevotřísky, která se vyznačuje **snadnou údržbou**.

7 999 Kč

Šatní skříň KRISTA 60A bílá

**Šatní skříň KRISTA 60A** zaujme svým jednoduchým nadčasovým vzhledem, díky kterému zapadne téměř do jakéhokoli interiéru. Skříň je uzavíratelná pomocí **2 otočných dveří**, za kterými se nachází prakticky řešené vnitřní vybavení sestavené z **2 šatních tyčí** na jedné straně a **3 vložených polic** na straně druhé. Ve spodní částí skříně se nachází **2 prostorné zásuvky**. Minimalistické provedení bez úchytů přidává na čistém vzhledu. Skříň je vyrobena z laminované dřevotřísky, která je **nenáročná na údržbu**.

4 999 Kč

Šatní skříň KEVEN 61 dub sonoma/bílá

**Šatní skříň KEVEN 61** v moderním, minimalistickém designu vkusně doladí vaši ložnici či šatnu a zároveň obohatí místnost o prakticky řešený úložný prostor. Stylové barevné provedení, ve kterém se střetává bílá barva s **dekorem dubu sonoma** dodá vašemu domovu svěží čistý nádech s dotekem přírody. Skříň je uzavíratelná pomocí **2 otočných dveří**, za nimiž se nachází celkem **4 vložené police a 1 šatní tyč** pro přehledné uskladnění oblečení a doplňků. Ve spodní části skříně naleznete ještě **2 praktické zásuvky**. Každodenní manipulaci usnadňují kovové úchyty a stabilitu celé konstrukce zajišťuje **podnož z masivního dřeva**. Komoda je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu s ABS hranami, pro který je typická **snadná udržovatelnost**. Pokud toužíte po interiéru v jednotném designu můžete si dokoupit i **další nábytkové kusy ze série KEVEN**.

5 399 Kč

Šatní skříň TEEN FLEX silk flou

Moderní **šatní skříň TEEN FLEX** v neutrálním odstínu silk flou je ideálním kusem nábytku do studentských pokojů, jelikož nabízí **prakticky řešený úložný prostor** a zároveň umožňuje každému teenagerovi, aby doladil konečný vzhled pokoje dle svého vkusu. Skříň je uzavíratelná pomocí **2 otočných dveří** v minimalistickém **bezúchytovém** provedení. Propojený vnitřní prostor obsahuje celkem **2 klasické vložené police, 1 šatní tyč a 1 menší polici**, která zároveň vytváří oddělené místo např. pro uložení obuvi. Skříň je vyrobena z laminované dřevotřísky **nenáročné na údržbu**. Pokud chcete vybavit studentský pokoj nábytkem v podobném designu, doporučujeme dokoupit **další kusy z programu TEEN FLEX**.

8 499 Kč

Šatní skříň LENNY dub artisan/béžová/lanýžová

**Šatní skříň LENNY** v kombinaci béžové a hnědošedé barvy s dotekem dekoru dubu artisan je nejen módní, ale i nadčasová. Prostorný šatník ve stylovém zpracování nabízí **funkční řešení** a velké množství úložného prostoru pro uskladnění oblečení, doplňků a dalších nezbytností vašeho teenagera. Za párem dveří v levé části skříně naleznete **šatní tyč** pro pohodlné zavěšení ramínek s oděvy a nad ní se nachází **2 vložené police**. Prostor za samostatnými dveřmi na pravé straně obsahuje celkem **4 vložené police** pro přehledné uspořádání poskládaného oblečení. Skříň ve spodní částí obsahuje ještě **3 prostorné zásuvky a 1 otevřený prostor**. Všechny přední plochy jsou osazeny kontrastními **plastovými úchyty** pro snadnou manipulaci. Skříň je vyrobena z laminované dřevotřísky, která **není náročná na údržbu**.

9 999 Kč

Šatní skříň RONDUM dub wotan/černá

Šatní skříň RONDUM skvěle doplní moderní i klasicky laděné ložnice či šatny a poskytne vám dostatek úložného místa pro přehledné uspořádání oděvů a doplňků. Kombinace černé barvy korpusu s předními plochami z dýhovaného dřeva zaručeně zapadne do všech moderních interiérů. Pár dveří ukrývá prostornou šatní tyč a dostatek vložených polic, které poskytují dostatek úložného prostoru pro uskladnění vašeho šatstva a doplňků. Montáž šatní tyče a vnitřní pravé police je variabilní, takže si můžete vybrat polohu, která vám nejvíce vyhovuje.

10 199 Kč

Šatní skříň MARIO II dub sonoma, šířka 240 cm

Nadčasová **šatní skříň MARIO II** vyvedená v jednoduchém designu nabízí velký úložný prostor s prakticky členěným vnitřním vybavení pro přehledné uložení vašeho šatstva, doplňků a dalšího textilu. Úložný prostor je rozčleněn do 3 hlavních bloků. Prostor za levými dveřmi obsahuje **3 vložené police**, které bez problému pojmou poskládané oblečení, úložné boxy s doplňky či lůžkoviny. Prostor **za prostředními i pravými dveřmi je vyplněn 1 prostornou šatní tyčí** a ty umožňují pohodlné zavěšení větších oděvů nebo těch z mačkavých materiálů. Prostřední blok navíc obsahuje **2 praktické zásuvky** ve spodní částí. Poslední součástí vnitřního vybavení jsou **2 mezipatrové police** v horní části skříně. Skříň uzavírají **3 posuvné dveře s plastovými úchyty** pro snadnou manipulaci. Prostřední dveře jsou navíc vyplněny zrcadlovou plochou a vy si tak můžete kdykoli zkontrolovat svůj vzhled. **Zrcadlo** také zajistí optické zvětšení a prosvětlení interiéru. Skříň je vyrobena z laminované dřevotřísky **nenáročné na údržbu**.

13 999 Kč

Šatní skříň MARIO II dub sonoma, šířka 220 cm

Nadčasová **šatní skříň MARIO II** vyvedená v jednoduchém designu nabízí velký úložný prostor s prakticky členěným vnitřním vybavení pro přehledné uložení vašeho šatstva, doplňků a dalšího textilu. Úložný prostor je rozčleněn do 3 hlavních bloků. Prostor za levými dveřmi obsahuje **3 vložené police**, které bez problému pojmou poskládané oblečení, úložné boxy s doplňky či lůžkoviny. Prostor **za prostředními i pravými dveřmi je vyplněn 1 prostornou šatní tyčí** a ty umožňují pohodlné zavěšení větších oděvů nebo těch z mačkavých materiálů. Prostřední blok navíc obsahuje **2 praktické zásuvky** ve spodní částí. Poslední součástí vnitřního vybavení jsou **2 mezipatrové police** v horní části skříně. Skříň uzavírají **3 posuvné dveře s plastovými úchyty** pro snadnou manipulaci. Prostřední dveře jsou navíc vyplněny zrcadlovou plochou a vy si tak můžete kdykoli zkontrolovat svůj vzhled. **Zrcadlo** také zajistí optické zvětšení a prosvětlení interiéru. Skříň je vyrobena z laminované dřevotřísky **nenáročné na údržbu**.

13 499 Kč

Šatní skříň MARIO II dub sonoma, šířka 200 cm

Nadčasová **šatní skříň MARIO II** vyvedená v jednoduchém designu nabízí velký úložný prostor s prakticky členěným vnitřním vybavení pro přehledné uložení vašeho šatstva, doplňků a dalšího textilu. Úložný prostor je rozčleněn do 3 hlavních bloků. Prostor za levými dveřmi obsahuje **3 vložené police**, které bez problému pojmou poskládané oblečení, úložné boxy s doplňky či lůžkoviny. Prostor **za prostředními i pravými dveřmi je vyplněn 1 prostornou šatní tyčí** a ty umožňují pohodlné zavěšení větších oděvů nebo těch z mačkavých materiálů. Prostřední blok navíc obsahuje **2 praktické zásuvky** ve spodní částí. Poslední součástí vnitřního vybavení jsou **2 mezipatrové police** v horní části skříně. Skříň uzavírají **3 posuvné dveře s plastovými úchyty** pro snadnou manipulaci. Prostřední dveře jsou navíc vyplněny zrcadlovou plochou a vy si tak můžete kdykoli zkontrolovat svůj vzhled. **Zrcadlo** také zajistí optické zvětšení a prosvětlení interiéru. Skříň je vyrobena z laminované dřevotřísky **nenáročné na údržbu**.

12 499 Kč

Šatní skříň MARIO I bílá, šířka 180 cm

Nadčasová **šatní skříň MARIO I** vás zaujme svým prakticky řešeným vnitřními prostorem a minimalistickým vzhledem, díky kterému ji snadno sladíte s dalším vybavením ložnice či šatny. Skříň disponuje **2 posuvnými dveřmi**, s kterými se vám bude snadno manipulovat za pomoci **plastových úchytů**. Za levými dveřmi naleznete **4 prostorné vložené police**, které bez problému pojmou poskládané šatstvo či úložné boxy s doplňky. Pravá strana obsahuje **1 vloženou polici a pod ní 1 šatní tyč**, která je vhodná pro zavěšení objemných nebo mačkavých kousků. Přední plocha 1 dveří je vyplněna **zrcadlovými plochami**, které spolehlivě projasní a opticky zvětší interiér. Šatní skříň je vyrobena z laminované dřevotřísky **nenáročné na údržbu**.

10 999 Kč

Šatní skříň MARIO I bílá, šířka 140 cm

Nadčasová **šatní skříň MARIO I** vás zaujme svým prakticky řešeným vnitřními prostorem a minimalistickým vzhledem, díky kterému ji snadno sladíte s dalším vybavením ložnice či šatny. Skříň disponuje **2 posuvnými dveřmi**, s kterými se vám bude snadno manipulovat za pomoci **plastových úchytů**. Za levými dveřmi naleznete **4 prostorné vložené police**, které bez problému pojmou poskládané šatstvo či úložné boxy s doplňky. Pravá strana obsahuje **1 vloženou polici a pod ní 1 šatní tyč**, která je vhodná pro zavěšení objemných nebo mačkavých kousků. Přední plocha 1 dveří je vyplněna **zrcadlovými plochami**, které spolehlivě projasní a opticky zvětší interiér. Šatní skříň je vyrobena z laminované dřevotřísky **nenáročné na údržbu**.

9 499 Kč

Látková šatní skříň RYG12 černá

Látková šatní skříň RYG12 představuje ideální funkční řešení úložného prostoru na chodbu, do předsíně, komory nebo také do ložnice. Lehká konstrukce, která je sestavena z ocelových trubek s plastovými spojovacími částmi, se díky nízké hmotnosti snadno přenáší z místa na místo. Úložný prostor se sestává z celkem 6 polic a dvou šatních tyčí. Při rovnoměrném zatížení unese každá police až do 5 kg a šatní tyč je schopna unést až do 25 kg. Snadný přístup k uloženým věcem umožňují 3 rolovací dveře se zapínáním na zip. Praktický textilní potah je snadno udržovatelný. Postavení skříně na nožičkách přispívá k celkově stabilitě.

1 199 Kč

Šatní skříň MEGA bílá

Prostorná **šatní skříň MEGA** v nadčasovém bílém provedení s detaily v barvě kovu se jistě stane dominantou vaší ložnice či šatny. Skříň uzavírají **2 klasické otočné** dveře po stranách a **2 posuvné dveře**. Posuvné dveře jsou doplněny o **zrcadla**, která místnost prosvětlí a opticky zvětší. Prakticky řešené vnitřní vybavení nabízí dostatek úložného prostoru pro přehledné uložení oblečení, doplňků a dalšího textilu. Prostor za každými posuvnými dveřmi obsahuje **1 šatní tyč a 1 vloženou polici** nad ní. Využít můžete také dno skříně, které je ideální pro uskladnění úložných boxů s doplňky. Postranní bloky jsou užší a za každými otočnými dveřmi se ukrývají **4 vložené police**. Tyto dveře se vám budou snadno otevírat díky **výrazným úchytům**. Skříň je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu, který je **nenáročný na údržbu**.

7 999 Kč

Šatní skříň OFELIA bílá/dub artisan

**Šatní skříň OFELIA** kombinuje nadčasové zpracování **v bílé matné barvě** s detaily v přírodním **dekoru dubu artisan** a vysoce **praktické úložné prvky**, které usnadní organizaci a každodenní využívání šatníku. Vnitřní prostor nabízí velký kombinovaný úložný prostor pro uložení veškerého šatstva. Skříň uzavřete pomocí **4 otočných dveří**, díky kterým naplno využijete vnitřní část skříně. Z toho **2 prostřední dveře jsou zrcadlové** a opticky zvětšují a prosvětlují místnost. Boční dveře na levé i pravé straně ukrývají dohromady **8 vložených polic**. Za zrcadlovými dveřmi najdete **šatní tyč** po celé délce, která je vhodná pro pohodlné zavěšení oděvů s tendencí se mačkat. Pod touto sekcí se nachází **2 zásuvky** pro uložení drobnějších kousků oblečení. Manipulaci usnadňují elegantní **úchytky v kontrastní černé barvě. Konstrukce, dveře i přední části dveří bez zrcadel jsou **vyrobeny z dřevotřísky.** Ty jsou také na povrchu doplněny o **bílou matnou fólii**, která dotváří požadovaný vzhled. Díky použitému materiálu se vám nábytek bude dobře udržovat. Šatní skříň OFELIA vám pomůže vyřešit neustálý nedostatek místa pro uložení oblečení, lůžkovin a dalších doplňků. Dokoupit si můžete také **další prvky ložnicové sestavy OFELIA** a vybavit vaši ložnici v jednotném designu.

18 999 Kč

Šatní skříň LILA III bílá

**Šatní skříň LILA III** nabízí prostorný úložný prostor pro uspořádání vašeho šatstva, doplňků, lůžkovin a dalších předmětů. Zaujme však také svým nadčasovým vzhledem v klasické bílé barvě, která je ozvláštněna dekorativními prvky jako je **jemné dekorativní frézování, ozdobný pilastr či kovové, kulaté úchyty**. Vnitřní vybavení skříně je prakticky rozdělené do 3 bloků a ukryté za **5 klasickými otočnými dveřmi**. Každý z postranních bloků disponuje **prostornou šatní tyčí** ideální pro zavěšení bund, kabátů a mačkavých kusů oblečení a nad každou tyčí se nachází **vložená police**. Prostor za samostatnými prostředními dveřmi obsahuje **4 vložené police** na poskládané oděvy. Pod prostředními dveřmi se nachází ještě **2 praktické zásuvky**. Skříň je vyrobena z **laminované dřevotřísky** v kombinaci s předními plochami z MDF desek doplněné o ABS hrany. Svoji šatní skříň LILA III můžete volně kombinovat s **dalšími nábytkovými kusy LILA** a vyladit vzhled vašeho domova do jednotného stylu s antickým nádechem.

13 499 Kč

Šatní skříň LILA II bílá

**Šatní skříň LILA II** se postará o přehledné uložení oblečení a zároveň svým nadčasovým, originálním vzhledem skvěle doplní vaši ložnici či šatnu. Jednobarevné nadčasové provedení je ozvláštněno dekorativními prvky jako je **jemné frézování předních ploch, ozdobný pilastr či kovové úchyty**, které vašemu domovu dodají antický nádech. Skříň je vybavena **3 otočnými dveřmi**, které umožňují využít vnitřní prostor na maximum. Vybavení skříně sestává celkem z **5 vložených polic a 1 šatní tyče**, které nabízejí dostatek místa o poskládané i zavěšené oděvy. Ve spodní části skříně se nacházejí ještě **3 šikovné zásuvky**. Skříň je vyrobena z **laminované dřevotřísky** v kombinaci s předními plochami z MDF desek doplněné o ABS hrany. Šatní skříň můžete volně kombinovat s **dalšími nábytkovými kusy LILA** a sladit vzhled vašeho domova do jednotného stylu.

8 499 Kč

Šatní skříň LILA I bílá

**Šatní skříň LILA I** v nadčasovém designu je originálním úložným prostorem, který se postará o přehledné uskladnění vašeho šatstva. Jednoduché provedení v bílé barvě je doplněno o dekorativní prvky jako je jemné **frézování předních ploch či zdobný pilastr**, které nábytku dodávají antický nádech. Skříň je uzavíratelná pomocí **2 klasických otočných dveří**, které za sebou ukrývají jednoduché vnitřní vybavení. Skříň obsahuje celkem **1 širokou vloženou polici a 1 šatní tyč**, Pod tímto prostorem jsou vloženy ještě **2 prostorné zásuvky**. Manipulaci usnadní kovové, kulaté úchyty přidávající na starožitném vzhledu. Skříň je vyrobena z **laminované dřevotřísky** v kombinaci s předními plochami z MDF desek doplněné o ABS hrany. Šatní skříň můžete volně kombinovat s **dalšími nábytkovými kusy LILA** a vyladit vzhled interiéru do jednoho designu.

5 299 Kč

Šatní skříň BERNO 6 bílá

Prostorná **šatní skříň BERNO 6** v minimalistickém, moderním provedení skvěle doplní moderní i klasicky laděné ložnice či šatny a poskytne vám dostatek úložného místa pro přehledné uspořádání oděvů a doplňků. Skříň uzavírají celkem **3 otočné dveře**, díky kterým můžete maximálně využít vnitřní prostor. Pár dveří situovaný v levé části skříně za sebou ukrývá **prostornou šatní tyč a vloženou polici** umístěnou nad ní. Za samostatnými dveřmi na pravé straně naleznete **2 vložené police** ideální pro poskládané oblečení. Poslední součástí vybavení jsou **2 praktické zásuvky** vhodné pro uložení spodního prádla, kravat, šperků a dalších drobností. Všechny přední plochy jsou doplněny o decentní **plastové úchyty** pro snadnou manipulaci. Vyrobena je ze snadno udržovatelného laminovaného dřevěného materiálu, který **nevyžaduje speciální péči**. Svoji šatní skříň BERNO 6 si můžete vybrat hned z několika různých provedení a stylově doplnit interiér.

2 999 Kč

Šatní skříň BERNO 6 antracitová

Prostorná **šatní skříň BERNO 6** v minimalistickém, moderním provedení skvěle doplní moderní i klasicky laděné ložnice či šatny a poskytne vám dostatek úložného místa pro přehledné uspořádání oděvů a doplňků. Skříň uzavírají celkem **3 otočné dveře**, díky kterým můžete maximálně využít vnitřní prostor. Pár dveří situovaný v levé části skříně za sebou ukrývá **prostornou šatní tyč a vloženou polici** umístěnou nad ní. Za samostatnými dveřmi na pravé straně naleznete **2 vložené police** ideální pro poskládané oblečení. Poslední součástí vybavení jsou **2 praktické zásuvky** vhodné pro uložení spodního prádla, kravat, šperků a dalších drobností. Všechny přední plochy jsou doplněny o decentní **plastové úchyty** pro snadnou manipulaci. Vyrobena je ze snadno udržovatelného laminovaného dřevěného materiálu, který **nevyžaduje speciální péči**. Svoji šatní skříň BERNO 6 si můžete vybrat hned z několika různých provedení a stylově doplnit interiér.

2 999 Kč

Šatní skříň BERNO 6 dub matera/staré dřevo světlá

Prostorná **šatní skříň BERNO 6** v minimalistickém, moderním provedení skvěle doplní moderní i klasicky laděné ložnice či šatny a poskytne vám dostatek úložného místa pro přehledné uspořádání oděvů a doplňků. Skříň uzavírají celkem **3 otočné dveře**, díky kterým můžete maximálně využít vnitřní prostor. Pár dveří situovaný v levé části skříně za sebou ukrývá **prostornou šatní tyč a vloženou polici** umístěnou nad ní. Za samostatnými dveřmi na pravé straně naleznete **2 vložené police** ideální pro poskládané oblečení. Poslední součástí vybavení jsou **2 praktické zásuvky** vhodné pro uložení spodního prádla, kravat, šperků a dalších drobností. Všechny přední plochy jsou doplněny o decentní **plastové úchyty** pro snadnou manipulaci. Vyrobena je ze snadno udržovatelného laminovaného dřevěného materiálu, který **nevyžaduje speciální péči**. Svoji šatní skříň BERNO 6 si můžete vybrat hned z několika různých provedení a stylově doplnit interiér.

2 999 Kč

Šatní skříň BERNO 6 dub matera/staré dřevo tmavá

Prostorná **šatní skříň BERNO 6** v minimalistickém, moderním provedení skvěle doplní moderní i klasicky laděné ložnice či šatny a poskytne vám dostatek úložného místa pro přehledné uspořádání oděvů a doplňků. Skříň uzavírají celkem **3 otočné dveře**, díky kterým můžete maximálně využít vnitřní prostor. Pár dveří situovaný v levé části skříně za sebou ukrývá **prostornou šatní tyč a vloženou polici** umístěnou nad ní. Za samostatnými dveřmi na pravé straně naleznete **2 vložené police** ideální pro poskládané oblečení. Poslední součástí vybavení jsou **2 praktické zásuvky** vhodné pro uložení spodního prádla, kravat, šperků a dalších drobností. Všechny přední plochy jsou doplněny o decentní **plastové úchyty** pro snadnou manipulaci. Vyrobena je ze snadno udržovatelného laminovaného dřevěného materiálu, který **nevyžaduje speciální péči**. Svoji šatní skříň BERNO 6 si můžete vybrat hned z několika různých provedení a stylově doplnit interiér.

2 999 Kč

Šatní skříň BERNO 5 bílá

**Šatní skříň BERNO 5** vás zaujme svým moderním, minimalistickým vzhledem, který vaši domácnost obohatí o krytý úložný prostor. Díky užšímu provedení je skvělou volbou i do malých interiérů. Skříň je uzavíratelná pomocí **2 otočných dveří**, které umožňují využít vnitřní prostor skříně na maximum. Za nimi se nachází jednoduše řešené vybavení v podobě **1 šatní tyče a 1 vložené police** nad ní. Přední plochy jsou doplněné o **plastové úchyty** usnadňující každodenní manipulaci. Skříň je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu, který **není náročný na údržbu**. Svoji šatní skříň BERNO 5 si můžete pořídit hned v několika barevných provedeních.

2 699 Kč

Šatní skříň BERNO 5 antracitová

**Šatní skříň BERNO 5** vás zaujme svým moderním, minimalistickým vzhledem, který vaši domácnost obohatí o krytý úložný prostor. Díky užšímu provedení je skvělou volbou i do malých interiérů. Skříň je uzavíratelná pomocí **2 otočných dveří**, které umožňují využít vnitřní prostor skříně na maximum. Za nimi se nachází jednoduše řešené vybavení v podobě **1 šatní tyče a 1 vložené police** nad ní. Přední plochy jsou doplněné o **plastové úchyty** usnadňující každodenní manipulaci. Skříň je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu, který **není náročný na údržbu**. Svoji šatní skříň BERNO 5 si můžete pořídit hned v několika barevných provedeních.

2 699 Kč

Šatní skříň BERNO 5 dub matera/staré dřevo světlá

**Šatní skříň BERNO 5** vás zaujme svým moderním, minimalistickým vzhledem, který vaši domácnost obohatí o krytý úložný prostor. Díky užšímu provedení je skvělou volbou i do malých interiérů. Skříň je uzavíratelná pomocí **2 otočných dveří**, které umožňují využít vnitřní prostor skříně na maximum. Za nimi se nachází jednoduše řešené vybavení v podobě **1 šatní tyče a 1 vložené police** nad ní. Přední plochy jsou doplněné o **plastové úchyty** usnadňující každodenní manipulaci. Skříň je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu, který **není náročný na údržbu**. Svoji šatní skříň BERNO 5 si můžete pořídit hned v několika barevných provedeních.

2 699 Kč

Šatní skříň BERNO 5 dub matera/staré dřevo tmavá

**Šatní skříň BERNO 5** vás zaujme svým moderním, minimalistickým vzhledem, který vaši domácnost obohatí o krytý úložný prostor. Díky užšímu provedení je skvělou volbou i do malých interiérů. Skříň je uzavíratelná pomocí **2 otočných dveří**, které umožňují využít vnitřní prostor skříně na maximum. Za nimi se nachází jednoduše řešené vybavení v podobě **1 šatní tyče a 1 vložené police** nad ní. Přední plochy jsou doplněné o **plastové úchyty** usnadňující každodenní manipulaci. Skříň je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu, který **není náročný na údržbu**. Svoji šatní skříň BERNO 5 si můžete pořídit hned v několika barevných provedeních.

2 699 Kč

Šatní skříň BELLU 3D dub/bílá

**Šatní skříň BELLU 3D** je vyrobena **z masivního borovicového dřeva** ekologického původu, které nábytku dodává potřebnou odolnost. Pod bílým povrchem decentně **prosvítá kresba dřeva**, díky které je každý kus originál. Zdobena je množstvím zdobných prvků jako jsou **kulaté úchyty, frézování předních ploch, zajímavě řešená podstava a vrchní část připomínající antické pilastry**. Všechny tyto detaily vytváří jedinečný, romantický vzhled. Vybavena je **3 otočnými dveřmi** z nichž 1 jsou vyplněny zrcadlovou plochou, která prosvětlí a opticky zvětší i menší prostory. Za pravými dveřmi se **4 vložené police** poskytující dostatek místa pro uskladnění poskládaného oblečení a doplňků. Za zbývajícím párem dveří se nachází propojený prostor s **širokou vloženou policí**, kam můžete zaklidit sezónní oblečení nebo ložní prádlo. **Prostorná šatní tyč** je ideální pro zavěšení mačkavých kusů oblečení, sak, kabátů a bund. Díky šatní skříni BELLU 3D už budete mít veškeré šatstvo uskladněné na jednom místě a snadno se vám bude udržovat pořádek. Pokud dáváte přednost nábytku sladěnému do jednotného designu můžete si dokoupit i **další kusy ze stejnojmenné kolekce BELLU**.

29 999 Kč

Šatní skříň THELMA bílá

Šatní skříň THELMA zaujme svým jednoduchým moderním designem a praktickými prvky. Skříň disponuje prakticky členěným kombinovaným úložným prostorem. Levou stanu kryje dvojice otočných dveří, z čehož jedny jsou **zrcadlové**. Za nimi se nachází jedna šatní tyč a jedna police. Pravá strana pak za dveřmi obsahuje další čtyři police. Pod touto uzavřenou sekcí je otevřený úložný prostor, pod nímž se nachází **dvě zásuvky**. Skříň je vyrobena **z laminovaného dřevěného materiálu**, který se vyznačuje snadnou udržovatelností i dlouhou životností. Manipulaci pak usnadňují **plastové úchyty** v kontrastní černé barvě. Vneste řád do uspořádání vašeho oblečení se šatní skříní THELMA.

8 499 Kč

Šatní skříň LONA grafitová, šířka 135 cm

**Šatní skříň LONA** je vyhotovena v moderním minimalistickém provedení. Hřejivá kombinaci grafitové barvy a **dekorativních lamel v přírodním dekoru** dubu artisan spolehlivě zútulní interiér. Skříň disponuje **3 otočnými dveřmi**, které umožňují využít vnitřní úložný prostor na maximum. Za pravými dveřmi je skříň vybavena **3 vloženými policemi**, které prakticky rozdělují vnitřní prostor. Zbývající dveře ukrývají jeden velký úložný prostor s **šatní tyčí a vloženou policí** nad ní. V dolní části skříně se nachází 2 zásuvky na drobné oblečení a doplňky. Skříň je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu **nenáročného na údržbu**.

10 499 Kč

Šatní skříň LONA grafitová, šířka 180 cm

Stylová **šatní skříň LONA** v moderním minimalistickém designu je skvělou volbou pro každého, kdo potřebuje dostatek místa pro uložení oblečení a vytvoření organizovaného šatníku. Hřejivá kombinace grafitové barvy a **dekorativních lamel v dekoru dubu artisan** dodá vašemu domovu na útulnosti. Skříň je vybavena **4 klasickými otočnými dveřmi**, které se otevírají do prostoru. Prakticky řešené vnitřní vybavení je sestaveno z celkem **2 šatních tyčí** pro pohodlné zavěšení bund, kabátů a mačkavých oděvů. Nad každou šatní tyčí naleznete **1 vloženou polici**, kam bez problému uschováte lůžkoviny nebo aktuálně nevyužívané oblečení. Za prostřední dvojicí dveří se nachází **další 2 prostorné vložené police** pro uložení poskládaných oděvů. V neposlední řadě skříň obsahuje **2 praktické zásuvky**, které jsou vhodné na spodní prádlo, kravaty, šperky a další doplňky. Vyrobena je z laminovaného dřevěného materiálu **nenáročného na údržbu**.

13 999 Kč

Šatní skříň se zrcadlem LONA grafitová, šířka 180 cm

**Šatní skříň se zrcadlem LONA** vyvedená v moderním, minimalistickém provedení je ideální volbou do moderně laděných šaten či ložnic, kde se spolehlivě postará o přehledné uložení veškerého oblečení a doplňků. Hřejivá kombinace grafitové barvy a dekorativních lamel v **dekoru dubu artisan** dodá vašemu domovu na útulnosti. Vnitřní vybavení skříně se skládá ze 3 bloků a naleznete ho za **4 otočnými dveřmi**, které šetří místo uvnitř skříně. Dvojice prostředních dveří je vyplněna **zrcadly**, které prosvětlí a opticky zvětší i stísněné prostory. Za nimi se nachází **propojený prostor se 2 vloženými policemi**, které bez problému pojmou množství poskládaného oblečení a doplňků. Za pravými i levými postranními dveřmi se nachází **1 šatní a 1 vložená police** nad ní. Ve spodní části skříně jsou umístěny **2 zásuvky** ideální pro uložení drobností. Konstrukce je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu, který se **snadno udržuje**.

14 999 Kč

Šatní skříň se zrcadlem LONA grafitová, šířka 135cm

**Šatní skříň se zrcadlem LONA** je vyhotovena v moderním minimalistickém provedení. Díky hřejivé kombinaci grafitové barvy a přírodního **dekoru dubu artisan** ji snadno sladíte s dalším vybavením interiéru. Skříň se snadno otevírá pomocí **3 otočných dveří**, které šetří cenné místo uvnitř skříně. Z toho jsou jedny vyplněny **zrcadlovou plochou**. Můžete si tak kdykoli zkontrolovat svůj vzhled. Zrcadlo zároveň prosvětlí a opticky zvětší místnost. Vnitřní vybavení je tvořeno **4 vloženými policemi**, které pojmou poskládané oblečení, ložní prádlo, doplňky i sezónní oblečení. Prostorná **šatní tyč** umožňuje pohodlné zavěšení mačkavých kousků, bund a kabátů. **2 praktické zásuvky** ve spodní části jsou ideální pro uložení drobného oblečení a doplňků. Veškeré šatstvo bude díky této skříni vždy přehledně uspořádané a jednoduše přístupné.

10 999 Kč

Šatní skříň LEXIE bílá

**Šatní skříň LEXIE** v moderním minimalistickém provedení je skvělou volbou do prostorných ložnic či šaten. Přední plocha 1 dveří je doplněna o **dekorativní lamely** v dekoru dubu artisan, které pomáhají dotvořit **čistý vzhled s přírodním nádechem**. Jednoduché vnitřní členění se postará o přehledné uspořádání vašeho oblečení i doplňků. Celá skříň je rozdělena na **2 identické bloky**, kdy každý z nich obsahuje **1 šatní tyč a nad ní 1 vloženou polici**. Praktické **posuvné dveře** bez úchytů šetří místo a umožňují snadný přístup k vnitřnímu vybavení. Skříň je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu **nenáročného na údržbu**.

13 499 Kč

Šatní skříň LEXIE grafitová

**Šatní skříň LEXIE** v moderním minimalistickém provedení je skvělou volbou do prostorných ložnic či šaten. Přední plocha 1 dveří je doplněna o **dekorativní lamely** v dekoru dubu artisan, které pomáhají dotvořit **čistý vzhled s přírodním nádechem**. Jednoduché vnitřní členění se postará o přehledné uspořádání vašeho oblečení i doplňků. Celá skříň je rozdělena na **2 identické bloky**, kdy každý z nich obsahuje **1 šatní tyč a nad ní 1 vloženou polici**. Praktické **posuvné dveře** bez úchytů šetří místo a umožňují snadný přístup k vnitřnímu vybavení. Skříň je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu **nenáročného na údržbu**.

13 499 Kč

Šatní skříň CONOR grafitová

Moderní **šatní skříň CONOR** je vyvedena v moderním, minimalistickém a zároveň praktickém provedení **bez úchytů**. Přední plocha 1 dveří je doplněna o pruh **dekorativních lamel** v dekoru dubu artisan, které pomáhají dotvořit **čistý vzhled s přírodním nádechem**. **Levá** funkčně členěná strana obsahuje celkem **4 vložené police**, do kterých snadno uložíte větší množství poskládaného oblečení a doplňků. **3 praktické zásuvky** jsou vhodné pro oddělení spodního prádla, doplňků, šperků a dalších drobných předmětů. **Pravá** strana disponuje **šatní tyčí** pro pohodlné zavěšení bund, kabátů nebo mačkavých oděvů. Nad tyčí se nachází **1 vložená police** na lůžkoviny, mimosezónní oblečení či kabelky a jiné doplňky. Využít můžete také plochu na dně skříně, která je ideální pro úložné boxy. Vnitřní obsah je snadno přístupný pomocí **2 posuvných dveří**, které šetří cenné místo vně i uvnitř skříně. Skříň je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu, který **nevyžaduje speciální péči**.

15 999 Kč

Šatní skříň CONOR bílá

Moderní **šatní skříň CONOR** je vyvedena v moderním, minimalistickém a zároveň praktickém provedení **bez úchytů**. Přední plocha 1 dveří je doplněna o pruh **dekorativních lamel** v dekoru dubu artisan, které pomáhají dotvořit **čistý vzhled s přírodním nádechem**. **Levá** funkčně členěná strana obsahuje celkem **4 vložené police**, do kterých snadno uložíte větší množství poskládaného oblečení a doplňků. **3 praktické zásuvky** jsou vhodné pro oddělení spodního prádla, doplňků, šperků a dalších drobných předmětů. **Pravá** strana disponuje **šatní tyčí** pro pohodlné zavěšení bund, kabátů nebo mačkavých oděvů. Nad tyčí se nachází **1 vložená police** na lůžkoviny, mimosezónní oblečení či kabelky a jiné doplňky. Využít můžete také plochu na dně skříně, která je ideální pro úložné boxy. Vnitřní obsah je snadno přístupný pomocí **2 posuvných dveří**, které šetří cenné místo vně i uvnitř skříně. Skříň je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu, který **nevyžaduje speciální péči**.

15 999 Kč

Skříň ERNIE RM10 dub sonoma

Moderní skříň ERNIE RM10 najde uplatnění nejen v ložnici, snadno zapadne i dětského pokoje, předsíně či pracovny. Vyrobena je **z laminovaného dřevěného materiálu**, který se vyznačuje snadnou udržovatelností i dlouhou životností. Za dvojící dveří se skrývá **bohatý úložný prostor** – ten nabízí dvě šatní tyče v pravé sekci a čtveřici polic v levé. Skříň ERNIE RM10 podtrhne styl interiéru a zajistí logické členění vašich věcí.

6 399 Kč

Skříň ERNIE RM10 dub castello

Moderní skříň ERNIE RM10 najde uplatnění nejen v ložnici, snadno zapadne i dětského pokoje, předsíně či pracovny. Vyrobena je **z laminovaného dřevěného materiálu**, který se vyznačuje snadnou udržovatelností i dlouhou životností. Za dvojící dveří se skrývá **bohatý úložný prostor** – ten nabízí dvě šatní tyče v pravé sekci a čtveřici polic v levé. Skříň ERNIE RM10 podtrhne styl interiéru a zajistí logické členění vašich věcí.

6 399 Kč